24 máj 05, 06:04:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 642 643 [644] 645 646 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277687 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9645 Dátum: 14 máj 21, 20:38:09 »

Én a Vérebet is Kutyának írom mindig. Nevet

Az a csók tényleg menő volt, meg a harc közbeni lándzsaforgatás is. A Sansa-Kisujj részre kíváncsi leszek, hogyan oldják meg.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9646 Dátum: 14 máj 21, 21:12:07 »

Elég nagy baj, mert angolul is így hívják.

Szegfű nem hangzik valami angolosan, bár lehet hogy te valamelyik nyelvjárását is beszéled.  Gondolkozik smirksweat

Várj ez így még gyenge, hozzá kell tennem hogy a magyar fordítás rossz és dirr-durr angol mánia.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 21, 21:18:50 írta Syzygy » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9647 Dátum: 14 máj 21, 21:20:57 »

Nekem egy ideje teóriám már, hogy Kisujjt Sansa fogja megölni a végén. Nyilván nem úgy, mint ahogy mondjuk Arya tenné ezt, hanem pont a tőle tanult módszerek segítségével. ikszdé

Azt a párbajt én is nagyon várom már, elég brutális jelenet lesz az tuti. Nevet

Meg arar kíváncsi vagyok SPOILER, hogy milyen lesz majd a zombiGregor. Meg a filmben mennyire lesz hiteles majd a haldoklása, amitől zengett a vár. Nevet Bár erről még a könyvben se sok minden derült ki.


----------------------

DW:

Ez a Demons Run, ez tényleg jó rész volt. Nekem River-re a tippem az volt, hogy ő is egy timelord, de azt nem gondoltam, hogy Rory és Amy gyereke. (Bár ugye egy ideje már lehetett sejteni azért ezt is, szóval olyan igazán nagy meglepetés nem ért) De így is jó volt + a sok régi arc, sajna az 5. évadot régen láttam, ezért sokra nem emlékeztem már. A Doktor meg baromi menő volt végig. És tuti még nem derült ki minden Rivert illetően.

Az elején amikor megjelentek a Cyberman-ek akkor azt hittem megint ők lesznek az ellen, az kicsit unalmas lett volna már, de ezt szerencsére kihagyták.

Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9648 Dátum: 14 máj 21, 21:23:07 »

Mindegy, látom, felesleges a vita...
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9649 Dátum: 14 máj 21, 21:35:08 »

DW:

Ez a Demons Run, ez tényleg jó rész volt. Nekem River-re a tippem az volt, hogy ő is egy timelord, de azt nem gondoltam, hogy Rory és Amy gyereke. (Bár ugye egy ideje már lehetett sejteni azért ezt is, szóval olyan igazán nagy meglepetés nem ért) De így is jó volt + a sok régi arc, sajna az 5. évadot régen láttam, ezért sokra nem emlékeztem már. A Doktor meg baromi menő volt végig. És tuti még nem derült ki minden Rivert illetően.

Az elején amikor megjelentek a Cyberman-ek akkor azt hittem megint ők lesznek az ellen, az kicsit unalmas lett volna már, de ezt szerencsére kihagyták.
A következő részben még derülnek ki dolgok Riverről.
Nekem újra kéne nézni az egész DW-t, alig emlékszek rá hogy a Let's kill Hitler után mik jönnek még az évad végkifejletéig.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 21, 21:38:32 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9650 Dátum: 14 máj 21, 22:00:52 »

Én csak azt szeretném, hogy legyen már egy évadnyi dw. Hiányzik az egész, de a klasszikus részek nem elég jók, az újakat meg már láttam. Amúgy a Cybermanek később menők lesznek, pedig régen én is untam őket.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9651 Dátum: 14 máj 21, 22:14:09 »

Azt a párbajt én is nagyon várom már, elég brutális jelenet lesz az tuti. Nevet

Meg arar kíváncsi vagyok SPOILER, hogy milyen lesz majd a zombiGregor. Meg a filmben mennyire lesz hiteles majd a haldoklása, amitől zengett a vár. Nevet Bár erről még a könyvben se sok minden derült ki.
----------------------
DW:
Ez a Demons Run, ez tényleg jó rész volt. Nekem River-re a tippem az volt, hogy ő is egy timelord, de azt nem gondoltam, hogy Rory és Amy gyereke. (Bár ugye egy ideje már lehetett sejteni azért ezt is, szóval olyan igazán nagy meglepetés nem ért) De így is jó volt + a sok régi arc, sajna az 5. évadot régen láttam, ezért sokra nem emlékeztem már. A Doktor meg baromi menő volt végig. És tuti még nem derült ki minden Rivert illetően.

Az elején amikor megjelentek a Cyberman-ek akkor azt hittem megint ők lesznek az ellen, az kicsit unalmas lett volna már, de ezt szerencsére kihagyták.

Én kicsit úgy vagyok ezzel a résszel hogy objektíven nézve fasza volt, meg a jelenetek is külön-külön jók benne, de valahogy az egész nekem annyira rosszul volt ritmizálva hogy nem állt össze szépen. Nem hiszem el h a Doctor nem jönne rá hogy csapda volt az egész, meg eleve, mi az már hogy Amyt elrabolják mellőle? Nevet Plusz én a rész első percébe rájöttem kb. hogy ki River, leglaábbis nekem ez nagyon egyértelmű volt, szóval kicsit vicces votl milyen lassan esett le ott mindnekinek. Meg a közepe felé nagyon belassult a rész és senki nem csinált kb. semmit, szóval ahelyett hogy fokozódott volna a feszültség, elhalt az egész. Plusz engem nagyon felbaszott hogy Amynek a végén még volt pofája a Doctor baszogatni, aki tényleg lelkét kitette hogy visszaszerezze a lányát és megmentse őt, de hát ugye Amyről alapvetően is megvan véleményem Nevet Ezt tartom a sorozat egyik, ha nem a legtúlértékeltebb részének, annak ellenére hogy volt benne pár jó momentum.

A Cybermenek tényleg uncsik már, ennél csak roszabbak lesznek, de ahogy felrobbantotta a légiójukat az kibaszott epic volt Nevet Na meg a Colonel Runaway-es jelenet *------*
----------------------

A fehérbetűs részre én is kívnáncsi leszek, na meg a párbajt is megnézem majd annak ellenére hogy sorozatot nem követem amúgy Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 21, 22:14:42 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9652 Dátum: 14 máj 21, 22:21:03 »

Amy a legundorítóbb ember kb. aki a dw-ben szerepelt. Borzasztóan idegesítő és szar alak.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9653 Dátum: 14 máj 22, 06:57:40 »

Sabaku!

Szerintem is kicsit túlértékelt a rész, de azért így is egy jó epizód volt. Nyilván nem egy Doomsday vagy End of Time, de a Tennant Era-hoz nem is nagyon lehet azért ezeket az évadokat hasonlítani, ezeken belül viszont kifejezetten jó volt.
Abban viszont igazad van, hogy egy ponton valóban lelassult a rész, és az nem tett neki jót. Szerintem ott szúrták el, hogy egy kicsit túl nagy elvárásokat ébresztettek az elején a és emiatt érzett az ember némi hiányt a vége fel. De azért ezek ellenére is jó volt.

Amy-vel meg nem értem mi a bajotok. Nevet Nekem eddig semmi gondom vele. Jó, egy kicsit tényleg hisztisen reagált, de basszus, mégsicsak egy anyukáról van szó, aki akkor tudta meg, hogy a lányát elrabolták valami ismeretlen gonoszok, hát azért ilyenkor nem igazán várható el a racionális viselkedés. Én inkább sajnáltam szegényt, még akkor is, ha valóban igazságtalan volt a Doktorral.

A Cybermenek felrobbantása viszont tényleg nagy volt. Nevet Meg Rory különben is jó arc lett mostanra. xD
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9654 Dátum: 14 máj 22, 08:41:00 »

Azt hiszem később lesz az a rész, amikor majd megérted miért mondtam, hogy ennyire szar alak. Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #9655 Dátum: 14 máj 22, 09:17:30 »

Amy hát látványnak a legjobb de mint kísérő... Vegyes, voltak jó meg rossz pillanatok. Clarat szeretem aztán Rose Donna Amy és Martha (ő olyan semmilyen volt nekem) Ám hiányoznak a Tennant éra elemei Jack a Torchwood  vagy legalább Bo arca, vagy valami.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9656 Dátum: 14 máj 22, 09:29:00 »

Na ezt akartam én is írni még, hogy azt sajnálom, hogy a korábbi évadokkal szinte semmi kontinuitás nincsen. Pedig azért pár elemet simán be lehetne venni újra.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9657 Dátum: 14 máj 22, 15:34:28 »

Jaja, pl Captain Obvi... Jack simán belefért volna a dologba Nevet  Főleg úgy, hogy ezekben az évadokban inkább a Földön lógnak, ott is a jelenben, szóval csomószor nem is értettem miért nem vették fel kapcsolatot Torchwooddal, sok esetben egyenesen loikátlan volt kihagyni őket.Nem is beszélve mondjuk Marhatról esetleg Willékről.
Bár belegondolva lehet jobb is hogy Moffat 'Meghagyta' RTD karaktereit bántatlanul, legalább nem tudta őket elrontani, mert bár nagyon tisztelem a munkásságát a Sherlocknak köszönhetően, a DW showrunnerének szeirntem nem volt jó választás. Nem is értem amúgy, mert a régi évadokhoz is írt részeket, nem is akármilyeneket, ha jól emlékszem akkor a Blink mellett a könyvtáros részek is ő nevéhez fűződnek.
Amúgy a Weeping Angel-ök is el lettek sajnos rontva, szeritnem, legalábbis a Blinkben 1 db elég volt arra hogy a hideg futkosson hátamon, aztán meg most már ilyen 100akat bedobnak és inkább szomorú az egész.  Meg ugye volt az a jelent is mikor még beszéltek is velük, ami tudom h ijesztőnek lett szánva, de ők is olynaok h minnél többet tudsz róluk, annál kevésbé félsz tőlük. Na meg az a 'szabály' is eltűnt h ők sem nézhetnek egymásra..

Azt hiszem később lesz az a rész, amikor majd megérted miért mondtam, hogy ennyire szar alak. Nevet
Itt mire gondolsz konkrétan? Nevet
Amúgy én régen gyűlöltem Amyt, de  így minden momentet amit a képernyőn töltött. Egyszerűen hülye volt, de
valamilyen csodálatos írói ötlethiány szerencse folytán a baromságai mindig megoldották a helyzetet, még akkor is amikor a következmény alapból a halála lett volna egyértelműen. Mint mikor a Docot kijenetette hogy ne nyissa ki a szemét mert rohadtul meghal, erre csak azért is kinyitotta... Meg ez a 'színésznő' egyszerűen botrányos, 1 db arckifejezése van, esküszöm én nagyobbat alakítottam osztályszínjátszón 12 dühös emberbe... Pedig kár érte mert maga  akarakter ötlete az nagyon jó volt, ahogy találkoztak meg satöbbi, csak el lett baszva, na Nevet

Rory meg a legjobb ikszdé Kellemesen ellensúlyozza Amyt, meg amúgy is nagy arc.

A Cybermaneket sosem bírtam annyira, régen mondjuk volt pár rész veül, de ez a legújabb villámgyors fajta nekem inkább azt a benyomást kelti, hogy 'nem tudtunk újat kitalálni, nesze feltúrbózom a régit'.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #9658 Dátum: 14 máj 22, 16:38:24 »

SuperNatural 9x23

Még egy évadnak vége.. Nevet Jó érzés volt megint hallani a "Carry on my wayward son"t, habár a vége nagyon ütött, sajnos olyan nagy meglepetést nem tartalmazott ez az utolsó rész, kivéve, hogy Deanből démon lett? Ez mondjuk nagyon meglepett, és eléggé durva lenne, ha így is maradna..
Egyébként egy dolgot soha nem értettem.Ha egy angyal vagy démon meghal, az hova kerül? Mivel a purgatóriumban is vadásztak egymásra akik ott voltak, akkor akik ott haltak meg, azokkal mi van? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 22, 16:43:07 írta dehunter » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9659 Dátum: 14 máj 22, 20:54:39 »

Idézet
Itt mire gondolsz konkrétan? Nevet
Amikor 30 évet várt és ki volt akadva Roryra, mert cserben hagyta. A rohadék. 30 évet kellett várnia rá. Rory 2000 éve meg hirtelen már nem is fontos.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 642 643 [644] 645 646 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!