24 máj 04, 22:16:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 640 641 [642] 643 644 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277265 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9615 Dátum: 14 máj 19, 21:10:20 »

A gotot nézni kell, mert akkor végre értelmet kap az életed. Amúgy mi lesz mostantól sasfészekben? Ki uralkodik?
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9616 Dátum: 14 máj 19, 21:29:52 »

Ha már Superman, szerintem jöhet ide Nevet Nem volt ilyen csata anno extrában?
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=0MW9Nrg_kZU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=0MW9Nrg_kZU</a>
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9617 Dátum: 14 máj 19, 21:31:27 »

Merész kijelentés, bár hülyeség. Nevet Jó kis történet a GoT, de ne essünk túlzásokba. Nevet

Sabaku, ezt mintha valaki belinkelte volna már ma.
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9618 Dátum: 14 máj 19, 21:32:38 »

K ichigo a dumába. legalábbis úgy rémlik.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9619 Dátum: 14 máj 19, 21:46:18 »

Nem olvasok vissza mostanában, szóval előfordulhat Nevet

Ötödik évad sem volt rossz, de azért annyira nem fogott meg, mondjuk az előző évadok nagy drámája után nem is volt könnyű szerintem újra érdekessé tenni a sorozatot. De jó epizódok voltak benne így is, meg Amy aranyos.

Tennant vs Matt, erre nem tudok válaszolni. Nevet Évadokat illetően Tennant egyértelműen eddig, de mondjuk őt többet is láttam ezidáig. Doctorként pedig annyira különböznek, hogy nem lehet összevetni. Matt "doktorosabb"szerintem, viszont a Tennant-féle drámaibb megközelítése a karakternek is nagyon jó volt.Egyszerűen ő teljesen másként játszotta ezt a figurát, mint akár Ecclestone, akár Matt Smith. (A 9. és a 11. Doktor inkább hasonló, mint bármelyikük a 10.-hez)
----
Megnéztem a következő részt, ez nagyon jó volt. Kár, hogy nem derült ki a kiscsajról semmi, de gondolom ezt idővel pótolják majd, főleg, most, hogy regenerálódott a végén egyet lazán. xD
Nagyon tetszik a válaszod, egyetértek vele gyakorlatilag mindenben, még ha nem is így fogalmaztam meg a dolgokat anno Nevet Egyébkén érdekes, Matt nekem is 'doctorosabb' annak ellenére, hogy ha az ember belegondol, akkor Tennant dokija sokkal 'zseniálisabb' volt abban az értelemben, hogy ő képes volt kb. egy fél narancshéjjal meg egy törött porceláncsészével űrállomásokat megjavítani. Na mindegy, nagyon kíváncsi leszek mit szólsz majd a 6. évadhoz, mindig öröm mikor új értelmes ember felfedezi a DW-t Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9620 Dátum: 14 máj 19, 21:50:02 »

Tennant racionális és gyakorlatias Matt meg álmodozó, érzelmes és sokszor úgy oldja meg a dolgait, hogy majd csak lesz valami, kitalálom mert bízok magamban. Emiatt sokkal inkább vele tudok azonosulni. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9621 Dátum: 14 máj 19, 22:13:59 »

mindig öröm mikor új értelmes ember felfedezi a DW-t Nevet

Köszönöm a elismerést. Nevet

Ami a Tennant/Matt dolgot illeti, azt ugye nem szabad elfelejteni, hogy azért ez igazából ugyanaz a személy, és talán részben azért is kedvelem Matt-et, mert ha már Tennant-nak mennie kellett, az ő élete után azt hiszem a Doktor megérdemelte, hogy Matt lehessen. Nevet Most nem tudom értitek-e, hogy ezzel mire akarok kilyukadni. Kicsit zavaros. xD A sok szenvedés után, amit Tizedikként át kellett élnie, megérdemel most egy lazább személyiséget. Ez tényleg kicsit hülyén hangzik. xD

Ja és azért nem akarom elkiabálni, még van pár évad Matt-el, szóval ki tudja mi vár rá. xD (Pl. ti tudjátok, csak ne mondjátok.)

Most néztem meg a The Doctor's Wife"-ot (s06e04), ez is egy érdekes rész volt. Főleg, hogy a TARDIS-ról kiderült egykét érdekesség. Ez le volt nekem spoilerezve, szóval annyira nem lepődtem meg, de azért így is érdekes volt. Meg gondolom ennek később is lesz még szerepe.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9622 Dátum: 14 máj 19, 22:19:57 »

Értem mire gondolsz, bár Matt is szenved rendesen, de majd el fog múlni az ő évadaiban egy nagy katarzissal. Mosolyog
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9623 Dátum: 14 máj 20, 15:33:26 »

Aes:
My pleasure Nevet
 
Csak akkor hangzana hülyén, ha nem érteném miről beszél, bár akkor nagyon xD Meg azt bírom hogy Matten nagyon látszik az az 1000-párszáz év, főleg mikor valaki felhúzza. Van pár elég erős ilyen jelenet, már szerintem te is láthattál ilyet, bár nekem ilyen szempontból a Family of Blood vége a csúcs. Nevet Amit ott Tennant leművelt, a hideg kirázott. Bár ez a stílus sztm Matthez nem illene. Na mindegy, majd szólj ha már megvolt Demon's Run Nevet

A Doctor's wife az nagyon aranyos rész, az egyik kedvencem az évedból Nevet

Gdat:
Hát, én azért ezzel vitatkoznék, mert bár technikailag és logikailag hibátlan volt a különkiadás, bennem azért megvan az hogy így nagyon sok szenvedés felesleges volt. Nem is igazán veszem ezt canonnak pont ezért, de ez a Moffat érára nálam amúgy is jellemző. Matt Smith isteni meg imádom, de maguk a részek és a történések elég nekem sokszor esetlenek és elvesztegetettek, gondolok itt a River Song sztorira főleg Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9624 Dátum: 14 máj 20, 18:18:59 »

Megvan az lassan-lassan 2000 év is, vagy még több, Sabaku. Mosolyog A Doctor maga sem tudja már, hány éves. Tipikus időlord jelenség a kor előrehaladtával. Nevet Az egyik DW regényből ismeretes Chronotis professzor egy idő után -mondanom sem kell, hogy ez nagyon bazi sok idő volt- már arra sem emlékszik, hogy valaha időlord volt.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 20, 18:23:24 írta Nikuccia » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9625 Dátum: 14 máj 20, 18:22:02 »

bár nekem ilyen szempontból a Family of Blood vége a csúcs. Nevet Amit ott Tennant leművelt, a hideg kirázott. Bár ez a stílus sztm Matthez nem illene. Na mindegy, majd szólj ha már megvolt Demon's Run Nevet

Ez az a rész, amikor a Doktor kitörölte az emlékeit, és 20. század eleji suliban volt tanár? Na, az a két rész az tényleg k*rva jó volt. Nevet A legjobbak közé tartozik mindenképpen, és Martha is nagyon jó volt benne.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9626 Dátum: 14 máj 20, 19:07:12 »

Azt hiszem 1500 az, Niku, de direkt nem mondtam Aes érdekében Nevet Na mindegy már, úgyse nagy dolog.

Igen, az az a rész, Aes Nevet Nagyon sok jó része van DW-nek, főleg első 4 évadban, de az kettő abszolút a toppon van lazán még így is. Marthát meg nem értem miért utálja ennyire mindenki, okés nem egy Donna vagy Rose, de szerintem teljesen jó útitárs volt és a részek is kibaszott jók vele. 3 évadban volt a Blink, ez a duplarész, a 42 és így tovább, nagyon odatették magukat készítők. De azért a 4. az még így is viszi a prímet eléggé. Tényleg, a Midnight (so4 ep 11 talán) neked hogy tetszett? Arról vannak nagyon megoszló vélemények. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 20, 19:08:30 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9627 Dátum: 14 máj 20, 19:11:29 »

Nekem semmi bajom se volt Martha-val, amint túltettem magam azon, hogy a kísérőket Rose-hoz hasonlítsam. Rose az Rose, kész, ő egy külön eset. Nevet
A többiek is jók ettől még.

A harmadik évad meg tényleg nagyon erős volt, nagyon jó részek voltak benne, kezdve mindjárt az elsővel.

A Midnight szerintem jó rész volt. Érdekes, nem tudtam, hogy ennyire megosztó, nekem tetszett, de olyan angyon mély nyomokat nem hagyott bennem. Egyszerűen egy "szokásos" DW-s kaland volt, nekem tetszett. Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9628 Dátum: 14 máj 20, 19:38:55 »

De senki nem tudja olyan szépen mondani, hogy: ,,Run! You clever boy. And remember me." mint Clara. Most is elolvadtam, ahogy felidéztem és a nagy könnyes boci szemeivel néz közben.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9629 Dátum: 14 máj 20, 20:41:38 »

Mit tesz majd a nagy boci szemeivel vajon, mikor megérkeznek miatta az időlordok a helyes Univerzumhoz, a Doktorhoz vajon,hmm elmés kérdés, de gondolom könnyezni mi mást. Nevet

Sokkal több annál, csak számolj utána fejben. Plusz nem tudni igazán, hány éves pontosan a fentebb említettek miatt.

Mellesleg, Aes, igazán örülök, hogy így kedveled Roset, valóban kivételes útitársa a Doktornak. Mosolyog Marthat meg talán nem lehet nem kedvelni, olyan figyelmes és törődő volt a Doktorral, szerelmes volt belé, szóval még jó hogy, de alapból egy nagyon kedves, jószívű lányról van szó, aki nagyon menő kalandokkal gazdagította a Doktor mindennapjait, és még a Mestert is lenyomta. Nevet Szóval ja, menő volt Martha is.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 20, 20:49:17 írta Nikuccia » Naplózva
Oldalak: 1 ... 640 641 [642] 643 644 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!