24 máj 05, 03:38:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 639 640 [641] 642 643 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277529 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9600 Dátum: 14 máj 19, 12:55:44 »

Megnéztem a Hóbortos hétvégét. Nevet Már jó ideje meg van dvd-n, de eddig nem néztük meg. ikszdé Nagy hiba volt, mert rohadt jó. Eszméletlen sokat nevettem. Hasonló film még a Szemenszedett szenzáció, ami kiskorom egyik kedvenc vígjátéka. Nevet Mindenkinek ajánlom!!
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9601 Dátum: 14 máj 19, 13:23:21 »

Natalie Dormer a következő Hunger Games filmben:



Menő nagyon, csak ez a frizura ez borzalmas, nem csak neki, ezt általánosan kéne betiltani.

De kíváncsi vagyok milyen lesz egy ilyen szerepben, tud-e mást is hitelesen alakítani, mint egy szarkeverő hülye picsát? ikszdé Mert az megy neki nagyon. A karakterét utálom, a csajt meg bírom. (Bár a külseje overrated)
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9602 Dátum: 14 máj 19, 14:38:46 »

Megnéztem a Hóbortos hétvégét. Nevet Már jó ideje meg van dvd-n, de eddig nem néztük meg. ikszdé Nagy hiba volt, mert rohadt jó. Eszméletlen sokat nevettem. Hasonló film még a Szemenszedett szenzáció, ami kiskorom egyik kedvenc vígjátéka. Nevet Mindenkinek ajánlom!!

Azért vicces, hogy pont drága Tabi spammeli a témát zs kategóriás filmekkel.  Nevet Ejnye. Nézd inkább a fargot, ha már úgysem tanulsz. Durci
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9603 Dátum: 14 máj 19, 14:44:00 »

Nem tehetek róla, hogy te nem tudod értékelni a poénokat és már annyira nincs életed, hogy nem vagy képes nevetni. Szomorú
Amúgy tanulok. Durci A Fargot meg majd közösen nézzük meg, anyukámmal, meg a nővéremmel, elterveztük. Ha többet ki tudok írni egyszerre akkor majd megnézzük tévén. Nyelvesít
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9604 Dátum: 14 máj 19, 15:24:51 »

Azt hittem miután Dany újra kukit kap jó kedve lesz de ugyanolyan fapofa maradt mint előtte. Nimfomán p*csa. Szomorú xD Jorah még mindig nagy hülye. Olyan szépen fogalmaztam de egyszerűen nem tudtam ennél szebben, mert ez jutott eszembe. És legalább Lysa is bemutatott egy szép ugrást, Eyrie meg nagyon szép volt ilyen havasan. Maga a rész viszont eléggé unalmas volt. :/
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 19, 15:26:00 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #9605 Dátum: 14 máj 19, 15:30:50 »

GoT.

Átlagban ez volt szerintem az évad legunalmasabb része. Technikai KO Legalábbis, ami az elejét illeti.

A Bronn szálban tetszett, hogy nem változtattak a könyvhöz képest, tényleg elveszi Lollyst, és úgy "kerül ki" a képből. Nem is baj, hogy a nő családja nem szerepelt a sorozatban, annyi lejött szerintem mindenkinek, hogy egy nemes ember lányáról van szó, nem is lett volna érdemes velük foglalkozni. Mondjuk a Királyvárban történt zavargás még megbotránkoztatóbb lett volna, ha Lollys története is benne van.
Közben beugrott egy jelenet Tyrionnal, talán még az első évadban vagy a másodikban megemlítették neki poénból, hogy Lady Tanda örömmel venné, ha a veje lenne.

Ééés végre, Lysa halott.
Ennél a szálnál sajnáltam, hogy könyvhűek maradtak, nem akartam én látni Petyr és Sansa csókját, meg kicsit gáz volt, hogy Sophie magasabb Aidennél. Igazán ráállhatott volna valami sámlira, vagy nem tudom. Nevet Na meg, hideg van, de a leheletük nem látszik? Wtf? Nevet
Kezdtem azt hinni, hogy a kis Robert (btw Robin a beceneve a sorozatban, vagy az így hogy jött?) tud normális is lenni, de nem. xD Sansa legalább most összeszedte magát és lerendezte.

Dany-t ebben az évadban különösen nem bírom. Emilia nem is jó színész. Komolyan, egyeseknek még eszébe jut olyasmi, hogy Peter Dinklage mellett ő is esélyes az Emmy-re. Hagyjuk már.
Maga a karakter is túl magabiztos. Mi volt ez a fuck me Daario jelenet ilyen hirtelen? o.O Legalább próbálnák meg eljátszani, hogy tényleg kívánják egymást, mert ez nekem eddig nem jött le. Előző Daario ennyiből volt jobb, ott legalább volt kémia.

Kb. meg is kaptuk ebben a részben, hogy mi módon jut a sorsára a Véreb.

Nyugi, Zsófi, nincs semmi Pod x Brienne szál a sorozatban. Nyelvesít
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9606 Dátum: 14 máj 19, 17:26:59 »

Aes nézzél True Detectivet, nem csak azért mert év legjobb sorozata, hanem mert benne van Lizzie.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9607 Dátum: 14 máj 19, 17:53:15 »

Nem értem mi bajotok volt ezzel a résszel. Bár az összes rész ilyen beszélgetős filler lenne. Az ilyenek miatt van értéke, ha aztán később történik valami. Ha bemondják a hírekben, hogy meghalt egy ember autóbalesetben, mindenki leszarja, de ha olyan hal meg akinek éveken keresztül végigkísérted az apró dolgait mindjárt más.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 19, 17:54:38 írta Gdat88 » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9608 Dátum: 14 máj 19, 18:03:08 »

Aes nézzél True Detectivet, nem csak azért mert év legjobb sorozata, hanem mert benne van Lizzie.

Egy ideje szemezek már vele, mert sok jót hallottam róla, ha meg Lizzie is van benne, akkor felveszem a listámra azt hiszem.

Lement már belőle az első évad?
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9609 Dátum: 14 máj 19, 18:03:47 »

Már jó ideje. Eleve 8 részes.
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9610 Dátum: 14 máj 19, 18:40:15 »

Azt kell tudni róla, hogy semmi különleges nincs benne mégis a maga módján a legkülönlegesebb sorozat. De nem lehet elmagyarázni miért, csak látni kell.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9611 Dátum: 14 máj 19, 20:15:56 »

Megnéztem a hetit GoT-ot, kellemes csalódás volt. Annyira írtátok itt többen is, hogy mekkora filler rész, hogy azt hittem unalmas lesz. Ehhez képest sokkal unalmasabb részek is voltak már az évadban, pedig azokban történt is valami. xD Itt viszont egy kicsit megint jobban előjött a könyvek hangulata ezekkel a dialógusokkal.

Arya egyre inkább kezd Lizze-vé válni. Ahogy lazán hasba szúrta a csávót, az nagy volt, tiszta pszichopata. (Ne felejtsük el, a sztori szerint 9 vagy max 10 éves kiscsajról van szó ikszdé) Egyébként nekem tetszik nagyon, hogy a könyvhöz képest jobban kifejtik a Vérebbel való közös utazásukat. Mindkét színész nagyon hiteles, jók maguk a karakterek is, és ezek a jelenetek sokat tesznek hozzá az egészhez, ez egy jó módosítás volt. Meg Arya egyébként is egy jó szereplő.

Tyrion végig nagyon elemében volt, mindegyik jelenete tetszett, főleg amikor Bronnal beszélt. Hiába, ezek a zsoldosok már csak ilyenek. Könyvben is jó volt ez a rész.

Gregor meg nagyon állat csávó, nagyon várom ezt a harcot. ikszdé Bár azért egy kicsit irreális nekem ez a Gregor dolog, maga a faszi is (igaz, ő a könyvben is az volt), meg az, hogy csak úgy heccből gyilkolászik ott kedvére. Lehet a kváziközépkor nem modern jogállam, de azért ilyet szerintem ott se lehet. Nevet

Dany, hát nem volt most túl érdekes, kivéve a szexi új szerkóját. xD Az jó volt nagyon, szegény Jorah meg, hát őt sajnálom, szar lehetett neki. De még szarabb lesz, ha kiderül a kémkedés téma, ott ugyan nincsen még EP lista harmadik hely, de azért Dany így se fog neki örülni.

Pod meg Brienne: időhúzós rész volt, de ebbe az epizódba belefért szerintem, elgalább őket is láthattuk kicsit, meg újra a fogadót, ami a GoT egyik klasszikus helyszíne. Nevet

Utálom Cerseit. ikszdé

Ja, igen a Sansás rész, pont ezt hagytam ki. xD Hát, ez azért a könyvben jobb volt. Meg azért ha jól emlékszem, ott nem rendesen csókolóztak. De Lysa legalább elrepült végre. ikszdé Sansa pedig végig gyönyörű volt. Nevet Bár ez nála alapértelmezés.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 19, 20:21:28 írta Aes Sedai » Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9612 Dátum: 14 máj 19, 20:56:46 »

Én a Lysa reptetésnél egyedül a bárdot hiányoltam. A könyvben jól megkínoztatta Kisujj, hogy a végén beismerje a gyilkosságot. Kíváncsi vagyok a hiányában kire fogják majd a gyilkosságot, vagy csak egyszerűen azt mondják, hogy megcsúszott?
Azt majdnem lefelejtettem, hogy most  Robin reptetős szövege után fogják majd berakni Lysa zuhanását a mémekbe ikszdé.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 19, 20:59:12 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9613 Dátum: 14 máj 19, 21:06:27 »

Egyre érdekesebb ez a topic. Akármikor benézek ide, alig találok valami film címet 5 oldalanként. Nevet Sajnos vagy nem, de egyik sorozatot sem nézem, amiről írni szoktatok. Ezt fontos volt megosztanom. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9614 Dátum: 14 máj 19, 21:10:12 »

Pedig én állandóan filmekkel jövök.  Sír
Naplózva


Oldalak: 1 ... 639 640 [641] 642 643 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!