24 máj 05, 01:21:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 638 639 [640] 641 642 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277450 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9585 Dátum: 14 máj 17, 22:04:43 »

Hát de ha, egy ilyen filmből ha túl sokat mutatnak meg a látványból, az már spoiler! ikszdé Mert, hogy végülis arról szól. xD
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9586 Dátum: 14 máj 17, 22:06:22 »

Semmit nem mutat a filmből, csak egyetlenegy jelenetet Godzilláról. Nevet De oké, nem akarlak rábeszélni.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9587 Dátum: 14 máj 17, 22:24:06 »

Megnéztem, tényleg nem volt spoileres. xD Még az is lehet, hogy ez nekem tetszeni fog. A vizenyős szemű kisgyerekeket én tudom sajnálni. ikszdé Legalábbis anno a Világok Harcában a sikítozós kislány tökre bírtam (amikor először láttam), de mondjuk a 2012-ben már nagyon unicsi volt néha a szétszakadt amerikai kiscsalád. (Igen, mert abban is ez volt, de a világvége annyira jó volt benne, hogy ellensúlyozta a karakterek érdektelenségét). A Holnaputánt viszont megölte már a szereplők sablonossága. ikszdé

De lehet, hogy nem fog tetszeni, mert a háttértörténet nagy hülyeségnek tűnik, az atombomba zabálásról nem is beszélve. ikszdé
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9588 Dátum: 14 máj 17, 22:38:02 »

Oldalakat pocsékolt egy zs-s filmre, amikor itt van nekünk a Fargo is.

Martin Freeman bár ugyanazt a szerencsétlen karaktert hozza mint a galaxis-sherlock-hobbitban, mégis szerethető + billy bob thornton itt az aki viszi a hátán a sorozatot. nem akarok spoilerezni de megéri utána keresni, és zseniális húzás volt hogy a negyedik részben sikerült átkötni a sorozatot a filmmel.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9589 Dátum: 14 máj 18, 16:34:38 »

Na, elkezdtem a DW 6. évadát, erősen indult nagyon. A karácsonyi special és az első rész is király volt.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9590 Dátum: 14 máj 18, 17:39:48 »

Az első duplarész legjobb a 6 évadban sztm Nevet Tényleg, ebben lesz a mindenkii által agyonfanolt Demon's Run is, kíváncsi vagyok mit szólsz hozzá majd. Ötödik évad hogy tetszett? Nem láttam h írtál róla Nevet Eddig Tennant vagy Matt? Mind a Doctoruk mind az évadaik tekintetében Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 18, 17:41:26 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9591 Dátum: 14 máj 18, 18:09:52 »

Ötödik évad sem volt rossz, de azért annyira nem fogott meg, mondjuk az előző évadok nagy drámája után nem is volt könnyű szerintem újra érdekessé tenni a sorozatot. De jó epizódok voltak benne így is, meg Amy aranyos.

Tennant vs Matt, erre nem tudok válaszolni. Nevet Évadokat illetően Tennant egyértelműen eddig, de mondjuk őt többet is láttam ezidáig. Doctorként pedig annyira különböznek, hogy nem lehet összevetni. Matt "doktorosabb"szerintem, viszont a Tennant-féle drámaibb megközelítése a karakternek is nagyon jó volt.Egyszerűen ő teljesen másként játszotta ezt a figurát, mint akár Ecclestone, akár Matt Smith. (A 9. és a 11. Doktor inkább hasonló, mint bármelyikük a 10.-hez)


----

Megnéztem a következő részt, ez nagyon jó volt. Kár, hogy nem derült ki a kiscsajról semmi, de gondolom ezt idővel pótolják majd, főleg, most, hogy regenerálódott a végén egyet lazán. xD
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 18, 20:56:42 írta Aes Sedai » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9592 Dátum: 14 máj 18, 23:46:15 »

Nézd tovább és meg fogsz lepődni a kilétén.  Nevet
Szinte égnek az ujjaim hogy leírjam de nem spoilerezem el.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9593 Dátum: 14 máj 19, 08:46:47 »

Ez mekkora filler rész volt a gotban. Mondjuk kezdem elfogadni a Brienne+Pod párost. Oberyn+Tyrion is jó volt.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9594 Dátum: 14 máj 19, 08:48:07 »

Én még nem láttam, de a filler nem hiányzik. Jövő héten nincs GoT. :/
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9595 Dátum: 14 máj 19, 08:56:53 »

Pedig teljesen filler, igazából az utolsó 5 perc a fontos akkor történik is valami.

Dany pedig már idegesít hogy 1 arckifejezéssel játssza végig az egész évadot Emilia. Volt egy pillanat amikor azt hittem, hogy Jorah kiábrándul belőle végre, és önként fog távozni, bár azt még nem tudom hogy oldják meg ezt egyáltalán, de jó lett volna ha önként teszi mert most volt egy pillanat amikor szerintem nem volt messze tőle, de erre a végén csak jobban belerángatták a friendzoneba.  Nevet
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #9596 Dátum: 14 máj 19, 09:33:28 »

Brienne+Pod?? Micsoda?? Remélem semmi ilyen felháborító gagyiságot nem költenek bele!! Brienne Jaime párja!! Még szerencse, hogy Pod meghal majd.  >.<# Már elnézést.  ikszdé
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9597 Dátum: 14 máj 19, 09:43:08 »

Pod a fegyverhordozó, bár ahogy elnézem a coitus sincs messze, de nem valószínű hogy egymásra találnának.

Amúgy meg mindkettőt szeretem a könyvet meg a sorozatot, igazából nem feltétlen baj az hogy nem ugyanazt a  könyvet látom még egyszer a vásznon de ez egy akkora flame téma hogy el is oltom.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9598 Dátum: 14 máj 19, 09:59:33 »

Brienne csakis Jaime-vel jöhet össze, pont.

Amúgy Pod miért halna meg? Legalábbis eddig nem halt még meg. Csak nem derül ki mi lett vele, de GRRM azt mondta, hogy él még.

Engem ebben a részben igazából csak a Sansás jelenet érdekel, de az nagyon. A képek alapján ott Sansa még a szokásosnál is szebb lesz. Szeretet

Amúgy jah, Emilia nem alkot túl nagyot ebben az évadban. xD Ettől még a Dany-s részek között is sok jó van, de valóban nagyon leragadt egy arckifejezésnél.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #9599 Dátum: 14 máj 19, 10:17:05 »

Akkor rosszul emlékeztem a Pod dologra.  Nevet Tök úgy rémlett, hogy meghalt.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 638 639 [640] 641 642 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!