24 máj 04, 21:28:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 637 638 [639] 640 641 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277227 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9570 Dátum: 14 máj 15, 22:47:23 »

Uh mesélj, eddig csak ennyit olvastam róla, hogy rossz film. Nevet A régit dolgozták föl, vagy akarták? Hogy tudták elrontani?
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9571 Dátum: 14 máj 15, 23:09:19 »

Úgy, hogy semmi története. Vagyis van, persze, de igazából az embereknek most sincs semmi értelme. Kb. ez megy benne:

- Dobjunk rájuk atombombát.
- Mégse dobjunk atombombát.
- Hatástalanítsuk az atombombát a bdsrstnt!!
- Tegyük tengerre az atombombát!

Az embereknek egyedül egyetlen értelmes cselekedete volt. Nevet

A vicc benne az, hogy a szörnyek vagy mik, sugárzással táplálkoznak, de az a tervük, hogy megatonnás atombombával csalogatják őket a tengerre, amit egy vonaton szállítanak, amit felfal a szörny. Vagyis csak két atombombát fal fel, egy megmarad, amit továbbvisznek repülővel, de azt is elkapja a szörny, hogy aztán eldöntsék, hogy mégse kell felrobbantani, igazából fogalmam sincs mi történt, teljes üresség és sötétség az egész film. ikszdé

A legviccesebb az volt, hogy félúton lefagyott az egész, és 5 percig nagy fekete képernyőt kellett lesni, közben teljesen összebarátkozott az összes néző, olyan beszólások mentek, hogy: "elment az áram, itt vannak Debrecenben a molylepkék!", meg "jön Godzsira" és stb. fárasztó dolgok, aztán fent valami jó arc ülhetett, mert közben a film helyett bevágott egy nagyon aranyos mosolygó kutyát. Nevet
Aztán mire megszerelték, rossz helyen kezdték el a filmet, azaz ott, ahol Godzilla haldoklik, szóval az egész végét lespoilerezték, mindenki tapsolt, hogy vegyék már észre magukat, és mentek a beszólások, hogy "remélem ezt megmagyarázzátok kifelé menet!". ikszdé

De Godzilla iszonyat kis dagadt cukifalat volt. Nevet Ő volt a legnagyobb arc, de szerepelt körülbelül tíz percet.

A CGI amúgy nagyon jó volt, főleg a Godzilla-féle skillek, meg a hadsereg is király volt, menő tankok, repülők, harci helikopterek, nevetséges megatonnás atombombák, amit kb. dobálnak, megrágnak, összezúznak, ezen kívül jó fegyverek, sok-sok jó formában lévő katona. Csak a történet valahogy nem állt össze, és a végére már hihetetlen módon idegesítővé vált az emberek hülyesége.

Legjobb jelenet az volt benne, amikor haldoklott egy csávó, és felkiáltottak, hogy "adjunk neki adrenalint és vazopresszint!", ezen jót kacagott a mi kis klikkünk élettan gyakvizsga után. ikszdé
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9572 Dátum: 14 máj 16, 06:55:45 »

és a végére már hihetetlen módon idegesítővé vált az emberek hülyesége.

Ezzel szerintem körülbelül az összes katasztrófa-, inváziós-, járványos-, zombis stb. filmet leírtad. Nevet Én nagyon szeretem az ilyen filmeket, de az emberek szinte mindig katasztrofálisan hülyék benne.

Az nem lep meg, hogy Godzilla cuki volt, már a trailerekben is látszott. Mondjuk nekem egy ősi King Kong film óta, amit még gyerekkoromban láttam, alap, hogy a végén mindig tökre sajnálom az óriásszörnyet az ilyen filmekben. ikszdé

Na, ezt majd nekem is meg kell néznem valamikor.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #9573 Dátum: 14 máj 16, 13:46:15 »

Valahogy nem lep meg, hogy nem jó az új Godzilla film. x) Már a trailer is rettentő gagyinak tűnt. A régi amerikai verziót szerettem eddig a legjobban, hiába a lezáratlansága, meg ilyen "apróságok".

Láttam egy honlapot, ahol kint van a StarWars7 szereplőlistája. Isten segítsen meg, ha tényleg ezek lesznek... kb 2 értelmes arcot látok köztük. Siralmas.

Valamiért a szuperhősös filmekbe se tudnak manapság jó színészeket találni... Fogyóban vannak a jó színészek, vagy mi a fene?  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 16, 13:54:48 írta Aizen » Naplózva
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #9574 Dátum: 14 máj 16, 18:06:36 »

Azért szerintem az Amazing Spider-Man-ben a Harry Osborn-t játszó színész elég jól játszott. Mosolyog
Egyébként szerintem szerepelnek bennük jó színészek, csak általában egy ilyen dirr-durr-bumm filmben egyszerűen nem lehet kiemelkedőt alakítani.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9575 Dátum: 14 máj 16, 18:08:48 »

Komolyan Saphi, te egy értelmes ember vagy, miért mész el egy Godzilla című filmre amit városrombolással hirdetnek? ikszdé Nem értem mit vártál.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9576 Dátum: 14 máj 16, 18:53:04 »

Nem vártam semmit, meg nem is tudtam, mivel hirdetik ezt a filmet, mert fogalmam sem volt róla, hogy Godzilla megy a mozikban. Nevet
Szimplán csak arrafelé jártunk vizsgák után, megakadtunk a mozi előtt, és bementünk egy filmre. És rég röhögtem ilyen jókat, abszolút megérte az improvizálás. Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9577 Dátum: 14 máj 16, 19:14:10 »

Röviden a Godzilla egy jó film, mert jól szórakoztál rajta. Nevet És végülis ez volt a célja, még ha nem is pont így képzelték el. xD
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9578 Dátum: 14 máj 16, 19:40:15 »

Ki tudja, ezeknél a Hollywoodi marektingeseknél nem lehet tudni...  Pojén
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9579 Dátum: 14 máj 16, 19:40:38 »

Na látod ebben van valami. Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9580 Dátum: 14 máj 16, 20:28:32 »

Most ez unorthodox lesz tudom, de nem azért nézek filmet hogy szórakozzak rajta.  Nevet

ezt most nem fogom kifejteni szóval így marad.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9581 Dátum: 14 máj 16, 21:50:38 »

District 9 tényleg jó film volt. Voltak ugyan hibái, meg néhány logikai bukfenc, de így is király volt. Kár, hogy nem derült ki, hogy visszajött-e a főufó kimenteni a többieket, meg visszaváltoztatni a csávót, már ha egyáltalán lehetséges ez még. Na meg azért az nem volt szép tőle, hogy a többi alieneket simán ott hagyta a gettóban. Na, talán lesz majd egyszer egy folytatása.

Azért az tegyük hozzá, hogy a filmnek valóban volt egy erősen antirasszista, liberális beütése. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 16, 22:01:37 írta Aes Sedai » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9582 Dátum: 14 máj 17, 21:49:59 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=56A_OdmZrfo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=56A_OdmZrfo</a>

Kivételesen egyetértek, bár az első négy perc nem kéne. ikszdé
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9583 Dátum: 14 máj 17, 21:57:19 »

Ezt most nem nézem meg, mert a film tervbe van véve elméletileg, szóval azért nem akarom teljesen szétspoilerezni magam. (Bár így is nagyjából tudom mi lesz a vége, meg nem is nehéz rájönni. xD) Lehet nekem jobban fog tetszeni.

----

Most néztem meg a 28 Hét múlva című filmet, a 28 Nap múlva folytatását. Hát, ez még az előzőnél is sokkal jobb volt. Pörgős, izgalmas, parázós, meg mondjuk elég brutális is, TWD szinten, ráadásul a köcsög forgatókönyvíró úgy tűnik Martintól vett leckéket a szereplőkkel való bánásmódot illetően. xD

Ráadásul volt benne egy nagyon menő katonaorvos lány, a férfi főhős meg egy Delta Force katona volt, ami az egyik kedvenc SpecOps alakulatom, és a faszi ehhez méltóan baromi király volt.

Azt viszont hozzá kell, hogy tegyem, ahogy azt korábban is említettem már, mint minden ilyen film, ez is elsősorban az emberek hülyeségéről szólt. ikszdé
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9584 Dátum: 14 máj 17, 22:01:47 »

Aes, nem igazán mond benne spoilert, legfeljebb azt, ami egyébként is tudható az első perctől (Heisenberg). Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 637 638 [639] 640 641 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!