24 máj 04, 21:57:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 636 637 [638] 639 640 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277255 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9555 Dátum: 14 máj 14, 13:04:26 »

Az a harc a könyvben sem volt sokkal hosszabb. Ott Erős Belwas (Selmyvel együtt behozott gladiátor) kérte, hogy harcolhasson, egyszer hagyta hogy megvágja aztán le is csapta. Szerintem is fölösleges volt ott ez a körmenet, hogy ki miért nem mehet, de legalább jó alap anyag volt a Mormont friend zone meme-hez.

Aesnek azonban igaza van abban, hogy a makulátlanok csapatban erősek igazán.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9556 Dátum: 14 máj 14, 15:25:35 »

A magyarázattal nem ilyen szempontból van probléma, és nem is az én problémám, hanem magától értetődően egyszerűen csak nem életszerű, nem valóságos, és főleg ebben a formában tálalva, ahogy csinálták, úgy főleg nem. Sőt, mint mondtam. Nevet

Közben amúgy megnéztem a legújabb részt is, és hát le vagyok nyűgözve, de csak Tyrion és az utolsó egy-két perc  miatt. Ha most ő meghalna, büszkén és dicsőséggel tenné, bátran kiállva magáért, bátran beszólva a gyáva, erkölcstelen, jellemtelen királyvári népnek, egyszóval menő búcsúzás lenne egy olyan karaktertől, mint ő, főleg ilyen felvezetéssel.
Shea viszont... na róla viszont bebizonyosodott, hogy mennyire az, ami, egy nagy, hazug, aljas szajha, benne most borzasztót csalódtam. Mondjuk már az a keverés Sansa mellett is elég fárasztó volt tőle, egyszerűen csak nyugton kellett volna maradnia, ott maradhatott volna Tyrion mellett, mint Sansa szolgálóleánya, senki nem figyelt volna fel rájuk. Tyrion és Sansa idővel képesek lettek volna házastársi kötelességeiknek is eleget tenni, közben mindenki ellehetett volna a saját kis világában a saját kis valakijével, akivel csak akar. De ah... Shea is csak egy olcsó nőcske, akit gondolom szintén egy nő pénzelt, hogy mindazt a hazugságot kipréselje magából a tárgyaláson. Chh, milyen dühítő.
Na nem baj. Kíváncsi vagyok, kivel kell megküzdenie az életéért Tyrionnak jövő héten és ha túlélné valahogy, akkor mihez kezdene a Fal egy törpével.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9557 Dátum: 14 máj 14, 15:30:38 »

Lehet nem úgy értetted, de Tyrionnak nem kell küzdenie hiszen törpe és úgy nem fair, már egyszer volt ilyen az Eyrie várban, szóval mindenképpen egy champion küzdene a nevében.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9558 Dátum: 14 máj 14, 15:33:14 »

Nem Tyrion fog küzdeni, hanem két harcos, de az biztos, hogy nagyon izgalmas lesz.
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9559 Dátum: 14 máj 14, 15:33:59 »

Shaeban fogsz még csalódni. Egyébként én még nem láttam olyan Tyrionos jelentet, ami nem tetszett volna, jól játsza a szerepét. Természetesen Tyrion nem harcol, majd a bajnoka fog helyette, durva meccs lesz Mosolyog. Ha a bajnoka győz, akkor szabadon távozhat, mert az istenek ártatlannak tartották (pont, mint a sasfészekben).
MrSaiyan be írt elém.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9560 Dátum: 14 máj 14, 15:34:17 »

Jaj ne már megint?! Akkor is felháborított, és most is felháborít. Ha az élet más területein úgy bánnak vele, mint meglett, egészséges emberpéldánnyal, akkor pont a végső ítélethozatalnál kivételeznek vele? Vagy törp vs törp, úgy is igazságos lenne. Nevet De úgy semmiképp, hogy más vív helyette. Úgy béna. Az ő saját életéről van szó, küzdjön csak meg érte ő maga, így lenne fair.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 14, 15:35:33 írta Nikuccia » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9561 Dátum: 14 máj 14, 15:38:10 »

Coelho+shiranai köszi hogy elmondtátok ugyanazt amit leírtam, de én voltam az ELSŐ. Durci
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9562 Dátum: 14 máj 14, 15:44:35 »

És neked is válaszoltam.

Amúgy egy apróságot nem értek, hm.. Ez a kardvívásos kiváltás halálos ítéletnél mindig ennyire hatékony módszer, hogy megússza a delikvens a rá kiszabott büntetést, vagy csak Tyrionnak van annyi esze, hogy éljen is istenekadta jogával vagy mi? Nevet
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9563 Dátum: 14 máj 14, 15:48:00 »

Hát az ilyen esélytelen helyzetekben, mint Tyrion tárgyalása érdemes megpróbálnia. Nem emlékszem, hogy a könyvben leírták e, hogy milyen esetekben lehet ezt az ítélkezést használni.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9564 Dátum: 14 máj 14, 15:53:45 »


Amúgy egy apróságot nem értek, hm.. Ez a kardvívásos kiváltás halálos ítéletnél mindig ennyire hatékony módszer, hogy megússza a delikvens a rá kiszabott büntetést, vagy csak Tyrionnak van annyi esze, hogy éljen is istenekadta jogával vagy mi? Nevet

Ez azért nem jó kérdés, mert erre csak spoileresen lehetne válaszolni, majd beszéljük meg 2-3 hét múlva.  Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9565 Dátum: 14 máj 14, 18:25:28 »

Az összes reakció Tyrion drámai bejelentésére (Oberyn a legérdekesebb Nevet)
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9566 Dátum: 14 máj 15, 09:11:26 »

Nem igazán szerettem eddig a klasszikus DW-ket, de ez a rész nagyon komoly. 5 korábbi Doctor szerepel benne.
http://indavideo.hu/video/Klasszikus_Doctor_Who_-_20x07_The_Five_Doctors
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #9567 Dátum: 14 máj 15, 20:44:37 »

Elég biztató ez az előzetes.

https://www.youtube.com/watch?v=Yj0l7iGKh8g
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 15, 20:45:15 írta Kazekage sama » Naplózva


 
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #9568 Dátum: 14 máj 15, 21:34:02 »

A romantikus lelkűeknek:


Ezt pedig már gondolom mindenki látta:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=jvHK6blDJaQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=jvHK6blDJaQ</a>
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9569 Dátum: 14 máj 15, 22:35:17 »

Megnéztük, ezt a Godzillás filmet, ami... mindegy, a lényeg, hogy nagyon rossz film. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 636 637 [638] 639 640 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!