24 máj 04, 22:59:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 633 634 [635] 636 637 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277285 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9510 Dátum: 14 máj 12, 17:45:12 »

Young Griffnek nagyon szexinek kell lennie, mert annak képzeltem a könyv alapján, és mert tudjuk, hogy kinek a kije. Nevet

Haha, tuti valami gyökeret raknak be a szerepre. Nevet

De amúgy én is várom, bár inkább a következő könyvet, mert ott fog eldőlni igazán, hogy tényleg kedvelni fogom-e vagy nem.

Legalább a filmben levezették, hogy mi is Oberyn célja? Anélkül nem lenne értelme a karakterének, végső soron mégsem Tyrionért harcol felebaráti szeretetből.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9511 Dátum: 14 máj 12, 17:49:34 »

Levezették, kb az összes jelenet vele arról szólt, hogy justice for elia.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9512 Dátum: 14 máj 12, 18:01:22 »

Csak ezt a filmben nagyon nyilvánvalóan mondja mindenkinek a képébe, kb úgy, hogy "Sziasztok Lannisterek, utállak titeket, mint a szart, és azért jöttem, hogy valahogy jól kibasszak veletek." Vagy legalábbis nekem nagyon így jön át, a heti részt még nem láttam, ma este nézem meg, hátha abban sikerült Oberyn karakterét egybitesről kétbitesre upgrade-elni.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #9513 Dátum: 14 máj 12, 18:04:16 »

Nagyon várom hogy hogy is lesz ezek után Nevet így kicsit összeállt a kép amit elspoilereztek nekem. Uhh jó lesz Nevet A rész tanulsága: "ne törd össze egy szerelmes nő szívét mert ha a szerelme gyűlöletté változik azt nagyon megjárod."
Theon nagyon durva lett, hihetetlen hogy ilyen szinten tört meg. Komoly
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9514 Dátum: 14 máj 12, 18:04:32 »

Nemsokára úgyis új anatómiai fogalmakba emelkedik a karaktere.

Bár Quentynt nem tudja felülmúlni.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9515 Dátum: 14 máj 12, 18:06:41 »

Nekem pont ez a bajom, ha az évad végéig meglesz az a dolog Oberynnel, akkor nagyon elpocsékolták ezt a karaktert ezt hiszem.

Quentyn meg érdekes lesz, bár az ő dolgainak a megoldása kicsit sok CGI-pénzt emésztene fel, ah igényesen akarnák megcsinálni. ikszdé
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9516 Dátum: 14 máj 12, 18:07:32 »

Pedig nagyon igényesen meg lehetne csinálni. ikszdé

Quentyn a könyvben is így van. Igazából minden Martell így van. ikszdé Csak Arienne maradjon ki egy ideig ebből, mert ő épp Aegonékhoz igyekszik.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 12, 18:09:11 írta Saphira » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9517 Dátum: 14 máj 12, 18:12:28 »

Meg jó neve van, ez is előnye. ikszdé

Hát érdekes lesz az biztos, azért gondolkodtam, hogy az 5. könyv elég sok pénzbe fog kerülni nekik. Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9518 Dátum: 14 máj 12, 18:17:44 »

Azon gondolkodtam, amikor Bravoos-t mutatták, azért a free cities, vagy akár meeren stb sokkal gazdagabb és erőteljesebb mint bármelyik westerosi város, talán kings landing meg eyrie kivételével egy essosi hadsereg simán elfoglalhatná a vastrónt főleg ilyen háborús körülmények után, bár gondolom itt is az a haladott szellemű gondolkodás uralkodik a bravoosi zsidók között, hogy gazdaságilag könnyebben meg tudják hódítani mint katonailag a kontinenst.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9519 Dátum: 14 máj 12, 18:19:40 »

Meg az, hogy nincs essosi hadsereg. Mert nincs országuk se, csak városállamok. Azok meg nem fognak össze egy ilyen akcióra, mert szerintem egymásra inkább fennék a fogukat. ikszdé
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #9520 Dátum: 14 máj 12, 18:25:19 »

Theonra visszatérve: szerintem a saját szemszögéből a hódítási kísérleteit (pontosabban a szándékot) "tökösnek" lehet mondani. (Csak hogy ennél a kifejezésnél maradjak.) 10 évet tölt a Starkok gyámságában, majd hazamegy, ahol azt sem tudják, ki ő, megveti őt a saját apja, holott igazából nem is csinált semmi rosszat, a rábízott legénység semmibe veszi, ő mégis úgy dönt, hogy bizonyítani akar. Én már lehet ott visszamentem volna Robbhoz, amikor a legénysége kigúnyolta, és tojok a vas koronára, amit lehet, hogy a nővérem amúgy is előbb kapna meg. Az, hogy hogy viselkedett, meg mennyire volt bátor dolog Winterfellt bevenni, és hogy mennyire volt ez hülye ötlet, ezek nyilván mind rontanak Theon helyzetén, de a saját életútjához képest én azt mondom, próbálkozott a gyerek, csak nem jól sült el a terve. Nem szimpatizálok különösebben a karakterével, de át tudom érezni a helyzetét, ebből annyit akartam kihozni.


Tartok tőle, hogy valami kritikán aluli színész kapja meg Young Griff szerepét. Szomorú De amíg ki nem derül, reménykedek.

"ne törd össze egy szerelmes nő szívét mert ha a szerelme gyűlöletté változik azt nagyon megjárod."

Tudtam, hogy meglesz a hátránya annak, hogy úgy írták meg, hogy Tyrion elküldi Shae-t. Felvilágosítalak, Micsudi: bár igaz, amit írsz, de Shae egy mocskos kis ribanc. A könyvben szó sincs olyasmiről, hogy Shae-t elküldi Tyrion, lehet, hogy akarta, de nem tette meg. A könyvben annyira, de annyira szerelmes volt a lotyó, hogy Tywin bácsinak elég volt csúnyán néznie (az összes szemével), és hopp: volt szerelem, nincs szerelem, és jött a kamu duma a tárgyaláson. Szóval nem, ez nem szerelem volt.


Arianne az egyik kedvenc karakterem lett, ő akár egészen sokáig is elélhet részemről. Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #9521 Dátum: 14 máj 12, 18:28:54 »

Érdekes ez az eltérés Nevet  Mindenesetre mocskos egy ribi az ziher. 
Anyumnak Oberyn lett a kedvence most Nevet Bár ő is nagy Tyrion fan mint én Mosolyog Fura hogy kb ez az egyetlen dolog amit az egész család néz Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #9522 Dátum: 14 máj 12, 18:34:02 »

Ó de jó, bezzeg nálunk senki nem nézi. Húgom nem tudom, miért nem kezdte el, szerintem csak azért, mert nem adtam neki oda a részeket még. Anyának ez a brutalitás már sok, apát meg, hát inkább hagyom is. Nevet
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9523 Dátum: 14 máj 12, 18:40:14 »

Nálunk szerintem senki se lenne vevő a dologra, pedig milyen vicces lenne. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9524 Dátum: 14 máj 12, 18:51:31 »

Nálunk az összes testvérem nézni. Az egyik még elolvasta az eddigi könyveket is, egy másik meg most kezdte el a 3. könyvet. Én majd nyáron behozom magam és egyben megnézem a részeket.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 633 634 [635] 636 637 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!