24 máj 05, 00:33:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 632 633 [634] 635 636 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277393 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9495 Dátum: 14 máj 12, 10:34:27 »

Joffrey annyiral volt jobb, hogyha ő megalázni és megöletni szeretett embereket, nem megnyomorítani. Utóbbi sokkal rosszabb szerintem.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9496 Dátum: 14 máj 12, 15:52:48 »

Sikerült nekem is 3 óra alatt végig nézni...

Hogy is írjam le, nekem egyedül talán csak a vége volt olyan amin felcsillant a szemem. Jaime meg egyre jobb arc lesz itt is. Ez a lotyó meg tényleg megpusztulhatna már ebben az évadban. Loraq egyébként egész fessül néz ki, rondábbra számítottam. Ramsay meg nem is néz ki jól basszus, olyan mint egy csatornapatkány.
Niki amúgy ugye tudod miért cserélték le a Tommen-t alakító színészt?

bár Theon igazán meghalhatna már a könyvben.

Erre várok mióta de mindenki lehurrog, hogy milyen szemét vagyok mert Theon mekkora jó arc.  Sír
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 12, 15:56:21 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9497 Dátum: 14 máj 12, 16:09:24 »

Amúgy én sajnálom Theont. Senki nem kérdezte meg, hogy akarsz-e a Ned mostha fia lenni a hazádtól távol? Meg tudom érteni miért változott egy vadállattá, amikor hirtelen hatalmat kapott. Utána meg megint jól megszívta. Sosem volt jókor és jó helyen.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9498 Dátum: 14 máj 12, 16:14:40 »

Ez nem változtat a tényen hogy egy nyomorult kis féreg még a legjobb napjain is Nevet

Ramsey-t meg most már megnéztem hogy ki a színésze hogy így csorog rá a nyál, és csak annyit tennék hozzá hogy én bottal se bökdösném meg. Mármint most komolyan:
http://popinsomniacs.files.wordpress.com/2013/05/screen-shot-2013-05-06-at-11-31-36-am.png
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 12, 16:16:57 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9499 Dátum: 14 máj 12, 16:17:17 »

Valóban az. De nem nagyon volt lehetősége másnak lenni.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9500 Dátum: 14 máj 12, 16:21:00 »

Köszönöm Sabaku, végre valaki. *-* De egy tüskés lángoló bottal azért te is megpiszkálnád. :3
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9501 Dátum: 14 máj 12, 16:26:59 »

Ettől még mindig kívánhatom  halálát. Meg azért ne sajnáljuk túl, okés hogy elég szar helyzetben van, de a narrálásból nem az jön át hogy ő próbálja mindenből kihozni a maximumot meg hogy jaj de szegény tragikus karakter, hanem az hogy egy folyton aggodalmaskodó béna p*cs. Nevet

Jó, a színész maga biztos jobban néz ki mikor nincs rajta 2 tonna hányadék meg izzadság meg lótrágya, de még mindig nem jön be Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #9502 Dátum: 14 máj 12, 16:31:02 »

Niki amúgy ugye tudod miért cserélték le a Tommen-t alakító színészt?

Nem azért, mert Tommen középpontba került az első 3 évadhoz képest? De annyi szövege/szerepe azért nincs szerintem, hogy az a kiskölyök ne tudta volna eljátszani. Írd le, amit tudsz.


Theon meg szenvedett már eleget. Hiba volt a Starkok ellen fordulnia, de Branék végső soron életben maradtak, és a büntetését is megkapta. Valami szerepe csak lesz majd, ha eljutott Stannishez.
Az meg, hogy kihalt benne a tökösség, ennyi kínzás után szerintem érthető. Bár tudom, itt mindenki kurva kemény, és nem törne meg, de az emberek többsége szerintem hozzá hasonlóan viselkedne, és próbálná minimalizálni/elkerülni az újabb szenvedést.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9503 Dátum: 14 máj 12, 16:37:08 »

A tárgyalás, illetve a "zsidó Mycroft" tényleg zseniális volt, de a Ramsay-Asha/Yara jelenetnek pl. semmi értelmét nem láttam. Ramsay félpucéran legyilkol egy csapat felpáncélozott katonát, a túlélőket meg futni hagyja, na ne már... pont arról híres... Stannis karaktere is egyre unalmasabb, minden részben szigorúan néz maga elé és legalább 1x elmondja, hogy ő a jogos trónörökös vagy cseszegeti valamiért Davost (aki a legérdektelenebb karakter szerintem az egész sorozatban), de ebben ki is merül a története. A Dany-s részre most így hirtelen nem emlékszem a könyvekből, hogy ott mi lesz a lényeg.

Oberyn olyan, mint egy laza parasztember, tényleg már csak egy szalmaszál hiányzik a szájából. Nevet A kedvenc szereplőm ebben az évadban, vele kapcsolatban a Hegy elleni párbajtvárom már nagyon.
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #9504 Dátum: 14 máj 12, 16:41:19 »

Az általad említett apró betűs részt én a vége miatt nem igazán.
Egy halál sem lepett és érintett meg annyira, mint az övé. Az még Martintól is durva volt, hogy a könyv közepén bevezetett egy piszok jó karaktert, X oldallal később pedig meg is ölte. :'(
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9505 Dátum: 14 máj 12, 16:41:26 »

Arra emlékszem amikor legutoljára olvastam róla, hogy az a színész egy későbbi fontosabb szerepben (konkrétan elég gyanús, hogy a kis Targaryen-herceg bőrében) fog visszatérni. Bár más helyen meg azt olvastam, hogy "történetszála épp úgy halad előre, mint másoké, s talán nem árt, ha egy picit idősebb 'kiadásban' láthatjuk a TV-képernyőn."

Ki tudja melyik az igaz, majd kiderül, én örülnék ha ő visszajönne, nagyon kis husipofi volt. Nevet
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #9506 Dátum: 14 máj 12, 16:46:38 »

Kis-Targaryen herceg? Ő kicsoda? Gondolom nem Young Griffről beszélsz. Arra a szerepre nagyon fiatal lenne az a kis színész, tekintve, hogy YG Jonnál picivel idősebb. Young Griffnek nagyon szexinek kell lennie, mert annak képzeltem a könyv alapján, és mert tudjuk, hogy kinek a kije. Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9507 Dátum: 14 máj 12, 16:48:58 »

Theon meg szenvedett már eleget. Hiba volt a Starkok ellen fordulnia, de Branék végső soron életben maradtak, és a büntetését is megkapta. Valami szerepe csak lesz majd, ha eljutott Stannishez.
Az meg, hogy kihalt benne a tökösség, ennyi kínzás után szerintem érthető. Bár tudom, itt mindenki kurva kemény, és nem törne meg, de az emberek többsége szerintem hozzá hasonlóan viselkedne, és próbálná minimalizálni/elkerülni az újabb szenvedést.

Így önmagában hibátlan érvelés, csak az a baj hogy Theon már azelőtt is egy földbe illő gyökér volt mielőtt megkínozták, nem nagyon volt benne tökösség ami kihalhatott volna Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9508 Dátum: 14 máj 12, 16:50:51 »

Niki amúgy igen ezért lenne elég érdekes, azért leszek rá kíváncsi hogy ez most hogy lesz mi lesz. Mert nekem gyanús lenne, ha tényleg abban a szerepben jönne ő vissza.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9509 Dátum: 14 máj 12, 17:21:10 »

Nyilván nem volt benne tökösség mert egész életében elnyomták.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 632 633 [634] 635 636 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!