24 máj 04, 21:47:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 631 632 [633] 634 635 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277237 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9480 Dátum: 14 máj 10, 21:45:52 »

Nem akartam, de a kedvedért megírom.

Szerk. Elfelejtettem megemlíteni miről írok. A címe, Only Lovers Left Alive.
 Nagyon sok nyaggatást kaptam, szinte napi szinte kedves Syzygy-től, hogy nézzem meg ezt a filmet, mert kikebaszottkurvajó. Korábban is érdekelt bár rohadtul nem tudtam miről fog szólni. Egy trailert sem néztem meg. Még Sabaku is mondta, hogy nézzem meg, de ő nem nyaggatott. O.o Na de, legálisan megnéztem. Koreai felirattal természetesen. Nevet Nagyon élvezetes volt, mindent értettem, így rájöttem, hogy tudok koreaiul. Poén félre téve.

Gyönyörű film tényleg!
Tilda Swinton, még mindig zseniális színész és szerintem, nagyon szép nő. (Amúgy Seva, te jutsz róla eszembe)
Tom hangja... iszonyatosan borzongató. Pirul (Remélem majd csinál pár hangos könyvet, fantasztikus lenne őt hallgatni. Nevet)

Igazából az tetszett benne a legjobban, ahogy a művészetről beszéltek. Ahogy Eve a kis könyveiért oda volt, ahogy a növényekhez beszélt és oda volt mindenért. Ahogy Adam a zenéjéről beszélt, a jelenben, a múltban. A romantikus kis száluk, ami nem volt kicsit sem nyálas, hanem irtó aranyos és magával ragadta az embert. Szerintem ez egy eszméletlenül aranyos film volt.

Az amiket az emberekről mondtak, vagyis a zombikról. Nevet Mit is mondhatnék, sok igazság volt benne, megértem Adam miért utálta őket.

Még olyan friss az egész, nincs 1 órája, hogy megnéztem, még fel kell dolgoznom a filmet. Viszont ajánlom nagyon is. A zene ugyan csak jó, már ahogy elkezdődik. *.* (Na meg amit arról a színházról mondtak. Hihetetlen mire voltak képesek, miket építettek régen. Micsoda mester műveket, hogyan oldották meg a világítást stb... s mostanra egy parkoló. Amúgy az a hely tényleg létezik. )

Amúgy tök jó volt ahogy néztem, egy külön kis élmény volt, így azt is leírom. Én olyan vagyok aki nagyon szereti felhúzni a lábaid vagy török ülésben ülni. Még moziban is leveszem a cipőmet, hogy ezt megtudjam tenni. A nap lemenőben volt. A legkényelmesebb fotelünkbe ültem, mellettem egy széken a vízipipám, előttem egy széken a laptom. (Elsőnek azért hoztam oda, hogy a lábamat felrakjam, de mint említettem, jobban szeretem felhúzni) Ahogy ment le a nap, egyre sötétebb volt, de nem kapcsoltam lámpát, így olyan volt, mintha moziban lettem volna.  Be van tépve
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 10, 21:51:22 írta Minagi » Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9481 Dátum: 14 máj 10, 22:19:44 »

Látod Mini, hallgatni kell ránk Nevet Amúgy letöltve sztm nekem is ugyanaz a koreai feliratos változat van meg, de én láttam moziban kétszer emellett még.

Tomnak meg már van hangoskönyve, nővérem azt hallgatva szokta lehúzni a vizsgaidőszakokat ikszdé Asszem a 'The red Necklance" a címe.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9482 Dátum: 14 máj 10, 22:23:59 »

Nem zavart, mert már jó ideje beállítottam, hogy a felirat legyen sárga, így amúgy nem nagyon tűnt föl, hogy van hozzá égetve koreai. 1 napja vagyok itthon, még nem voltam mozi közelben, de nagyon érdekelt már. Nevet
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9483 Dátum: 14 máj 11, 21:47:52 »

Na, megnéztem a 28 nappal későbbet. Ez fasza film volt, tényleg. Nevet Volt benne minden, ami egy ilyen típusú filmbe kell és jó pár nagyon parás jelenet is volt benne azért. ikszdé De nagyon tetszett a lezárása, hogy spoiler ha valaki meg akarja nézni szóval, hogy kiderült, hogy nem lett vége a világnak, csak Angliára terjedt ki az apokalipszis. Ez nagyon ötletes volt szerintem. Azt kicsit sajnáltam, hogy a grafika meg a trükkök, hát ezen nagyon spóroltak, szerintem ez a film bőven megérdemelt volna több belefektetett pénzt is. ikszdé
Ja és, hatalmas volt a Kilencedik Doktor gonosz szerepben. Nevet

Érdemes volt megnézni, tényleg jó volt. Láttam neten, hogy van egy folytatása is. Az milyen? Ezek néha elég neccesek szoktak lenni.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9484 Dátum: 14 máj 11, 21:59:49 »

Nekem legjobban az eleje tetszett amikor végig ment Cillian Murphy a kiüresedett Londoni utcákon, az nagyon hangulatos volt. Főleg a Big Ben előtti hidas jelenet.

Az a helyzet hogy láttam a 28 héttel későbbet is, de őszintén szólva nem tudnék most felidézni belőle semmit. xD
Azért szerintem nem lehetett annyira vészes.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 11, 22:14:11 írta Syzygy » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9485 Dátum: 14 máj 12, 06:52:46 »

Az eleje tényleg nagyon jó volt. Meg legalább egyszer nem Amerikát (és azon belül az esetek 99%-ában Nw York-ot) ütötte meg az apokalipszis.

Na, a második résznek is utánanézek majd. Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9486 Dátum: 14 máj 12, 08:33:31 »

Neee a gotban sikerült végigmondani az egyik legsz@rabb viccet a világon, és ráment vagy 2 perc.  Szomorú

Kár hogy Davos-os jelenetet az elején lőtték el, ennél már nem lesz jobb ma.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 12, 08:35:49 írta Syzygy » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9487 Dátum: 14 máj 12, 08:34:22 »

Én azon röhögtem, hogy milyen abszurd helyzet, hogy a mi világunkból loptak viccet oda. Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9488 Dátum: 14 máj 12, 09:19:13 »

Theon-os szál kurva érdektelen volt, meg a Meerenes is, viszont Davos mellett a Trial nagyon jól fel volt építve. Tyrion nagyon jó jelenetet kapott a végén. Mondjuk ütősebb  lett volna szerintem a vége, ha a trial by combatnél még bele teszik ahogy Oberyn ki áll majd mellette, azzal szerintem "menőbb" vége lett volna a résznek,b ár látszott rajta hogy már elkezdett gondolkodni rajta a herceg. Nevet

Mondjuk nem értem ezt az igazságszolgáltatási rendszert, hogy mikor lehet demandolni combatet, mert ha mindig igazából több esélye van hogy megússza így, mint máshogy még ha bűnös is.  Nevet

jah és tanulság: a végén kiderült miért is nem lehet megbízni a nőkben.  Szomorú

jah és ne felejtsük ki Mycroftot se, mint zsidót.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 12, 09:21:47 írta Syzygy » Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #9489 Dátum: 14 máj 12, 10:01:09 »

Braavos az intróban milyen jól nézett ki.

Mennyire semmi volt a vas-szigetekiek és a rémvölgyiek kis harca. Azért egy Ramsay vs. Ashát/Yarát igazán beletehettek volna. Azt a jelenetet egyedül a félmeztelen Ramsay miatt volt érdemes végignézni.
A fürdetős jelenet is elég buznyákra sikeredett.

Én nem ismertem a kalózos viccet. Pirul

Az utolsó pár perc annyira jól sikerült. Peter és Charles nagyon jól hozták a szerepeiket, apa vs. fia, azok a nézések, istenem. Tyrion kifakadása is teljesen érthető, nagyon tetszett. Annak a hülye kurvának a halálát már nagyon várom. Remélem, még ebben az évadban benne lesz, és minimum 2 teljes percig nézhetem, ahogy lilul a hülye feje.
Jaime "önfeláldozása" is jó volt, bár nem emlékszem, hogy benne lett volna a könyvben. Szeretem, ahogy Tyrionnal szeretik egymást.

Kicsit féltem, hogy Drogon nem a birkát eszi meg, hanem... De az még korai lett volna.
Loraqnak pedig hál'istennek normális haja van.

Tommennek távolról elég pufi arca volt ebben a részben, de játszhatna még bizonytalanabbul a színész, mert így nem olyan hiteles a karaktere. Olyan magabiztosan lehadarta a tárgyalás előtt a kis beszédét, hogy csak lestem.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 12, 10:02:25 írta Nikkie » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9490 Dátum: 14 máj 12, 10:05:13 »

Még a kerekasztal beszélgetés is jó volt, ahogy a Targayen girl-ről beszéltek, bár azt hittem Barristan megemlítése nagyobb meglepődést kelt közöttük.  Nevet Még Tywin is tisztelettel beszélt róla.

Persze Peter Dinklage-nek kellett adni a végső szót,meg kell az emmy díj  Nevet, de mégis jobban ütött volna ha Oberyné az utolsó mondat a részben.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 12, 10:09:35 írta Syzygy » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9491 Dátum: 14 máj 12, 10:08:45 »

Nekem így sem tűnt olyan magabiztosnak Tommen. Ramsey tovább növelte az ellenszenvét, bár ezt minden jelenetével megteszi. Nem értem, hogy miért Joffreyval van bajuk az embereknek.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9492 Dátum: 14 máj 12, 10:13:23 »

Annak a hülye kurvának a halálát már nagyon várom. Remélem, még ebben az évadban benne lesz, és minimum 2 teljes percig nézhetem, ahogy lilul a hülye feje.

Nem láttam még a részt, de sejtem kire gondolsz, és szívemből szóltál. Nagyon várom már én is a jelenetet.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9493 Dátum: 14 máj 12, 10:20:43 »

Ramsey tovább növelte az ellenszenvét, bár ezt minden jelenetével megteszi. Nem értem, hogy miért Joffreyval van bajuk az embereknek.

Mert a nőknek tetszik a kinézete, és tudod akkor sosem creep egy férfi ha bejön a nőknek külsőleg.  Nevetí

Másrészt ahogy láttad első sorban páncél nélkül küzdött most is még ha ez benne sem volt a könyvben, Joffreynak meg csak a szája járt ha cselekedni kellett, mindig más mögé bújt el. Meg mennyivel szimpatikusabb egy szegényebb, apjának megfelelni vágyó gyerek, mint egy elkényeztetett ficsúr.  Nevet

Meg amit Theonnal tett az nagy pozitvum bár Theon igazán meghalhatna már a könyvben.

és persze Ramsey MENŐ
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #9494 Dátum: 14 máj 12, 10:23:06 »

Könyvben nagyon ki van hangsúlyozva, hogy Tommen még csak egy ártatlan kisfiú, aki imád a cicáival játszani, és az anyja a lelkiismeretét kihasználva olyan undorító módszerekkel veszi rá olyasmire, amihez joggal nem fűlik a foga, hogy megvereti a legjobb barátját.
Ehhez képest a sorozatbeli Tommen szerintem magabiztos és túl nagyfiú. Az előző színészgyerek maradhatott volna, nem hinném, hogy 3 mondatot ne tudott volna elmondani per rész.

A sorozatbeli Ramsay-t akkor tudnám gyűlölni/utálni, ha olyan lenne, mint az a csávó, akit az előző részben Jon olyan szépen kinyírt. Volt egy "mém" erről, hogy a könyvbéli Ramsay olyan, mint az a fickó volt.

És valóban, én is vártam a végén, hogy Cersei benyögi magabiztos mosollyal, hogy oké, a Hegy ellen úgysem lesz esélye senkinek, de azért mondd, kit választasz, és akkor feláll Prince Oberyn, és halál lazán közli, hogy ő fog kiállni Tyrionért, majd a Lannister család meglepő fejeit egyenként be lehetett volna vágni. Nevet

Oberynről eszembe jutott, hogy tetszett a lazasága az ülésen. Már csak egy marék szotyi hiányzott a kezéből. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 631 632 [633] 634 635 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!