24 máj 05, 03:03:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 630 631 [632] 633 634 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277513 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9465 Dátum: 14 máj 06, 10:45:02 »

Nagy Sándorra emlékeztet ez a város ostromlós, sivatagban hódítós csatázós rész, bár ég és föld a két személy között, meg hát annak sem lett jó vége.  Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9466 Dátum: 14 máj 06, 12:49:43 »

Már meg is csinálták gif-ben. Nevet

Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9467 Dátum: 14 máj 07, 19:40:55 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Jw_Z9HSVhOY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Jw_Z9HSVhOY</a>

Az nagyon gáz, ha én Tycho Nestoris-ként kicsit másképp képzeltem el Mark Gattis-t? ikszdé Mondjuk már láttam képet így de most néztem videóban rendesen és... fura. Olyan jó keményfickónak csinálták meg külsőre is mint amilyennek kellett.

Szerk.: Közben végignéztem a Parade's End-et... hogy ez a Valentine Wannop tényleg milyen kibaszottul idegesítő. Minimum egy szöges bottal kellett volna ütni amíg mozog. Sylviát meg valahol teljesen megértem. De azért megnéznék ebből még egy évadot.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 09, 11:31:39 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9468 Dátum: 14 máj 09, 16:49:33 »

Nem GoT, vagy hasonló, pár filmről írok.

Szerencsém volt pár Jennifer Lawrence-es filmhez, amíg kint voltam. Néha nem tudtam aludni és már jó ideje a gépemen volt a The Hunger Games (1-2), Silver Linings Playbook, Winter's Bone és az X-Men: First Class. (Ezt még Szabival együtt néztük meg, erről is írok.)

Legyen az első a The Hunger Games. Még anno mikor kijött a könyv, a legidősebb bátyám mondta, hogy olvassam el, olvassam el, mert kibebaszottkurvajó. Gondoltam jó-jó, majd elolvasom, később küldött trailert, az első részről, hogy majd kiadják moziban. Egész pofás. A Legyek ura és a Battle Royale egyvelege. Viszont nem tudtam magam rávenni, hogy megnézzem. Ez nem a film, vagy a történet hibája, hanem az enyém (mintha egy rossz szakítási szöveget mondanék Nevet) mert, ha várok egy filmet, hanem, van amikor nehezen veszem rá magam, hogy megnézzem. Amúgy nem is vártam túl sokat a film megnézésével, csak 2 évet, úgy, hogy elég jól időben vagyok.

Nem olvastam MÉG a könyvet, de nagyon érdekel. A kisebbik bátyám is olvasta és Ő is mondta, hogy olvassam majd el mindenképpen, szóval tervbe van. Így, hogy nem olvastam a könyvet, nem tudtam mihez hasonlítani, ami néha azért jó, de még így is úgy gondolom, hogy, mint egy könyv adaptáció, elég gyenge lett szerintem. Lehet alapból a történet ilyen, de olyan sablonos, és kiszámítható sajnos. Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) nagyon ügyesen tud íjjal lőni/ölni, de arról szólt az első film, hogy eszméletlen nagy mázlija volt, hogy túl élte. Hogy ő, egy olyan ember, aki nehezen barátkozik, de mégis, ezzel sok embert szerez maga köré, akik szeretik és oltalmazni akarják. Blabla.

Amúgy a csaj hangja, kurva jó szerintem. Pirul

A gyilkolásokra nem tudom a könyvben mennyire mentek bele, de itt sajnos nagyon látszik, hogy nem akartak 16+os karikát bedobni, hogy többen megtudják nézni a moziban. Nem azt mondom, hogy gyilkolászást kell nézni mindenáron, de valljuk be, ez a sztori erről szól többek között, így egy-két fej kitekerésen kívül és kamera pont felnéz az égre, mert leszúrtak valakit... simán lehetett volna, valami látványossága is.  Be van tépve

Az egyik kedvenc szereplőm Cinna (Lenny Kravitz)volt, na meg Stanley Tucci. Nagyon jól csinálta, csodálkoztam is, hogy mit keres itt. Nevet Ahogy Woody Harrelson-on is, de ő is adta a formáját, rohadt jól játszott.
A látvány, mint pl a ruhák, smink, vonat, stb... nagyon ott van. Nem tudom a könyvben milyen részletesen lett ez leírva, de nagyon jól bemutatták ezt a már szürreális világot, tele színekkel, miközben hívják a gyerekeket gyilkolászni.

Annyira bele lendültem aznap este, hogy aludni se tudtam (netem meg nem volt) végül elkezdtem nézni a 2. részt. Tatatatataaaaaaaaam.

Nem is tudom mit mondjak, a már első részben kialakított szerelmi háromszögről. Inkább semmit, unalmas, de szerencsére Peeta, rájött, hogy parasztnak feleslegesen lenni, szellemnek nem kell nézni a csajt és, hogy nem lesz az övé, hiába éltek át dolgokat. Nagyon jól csinálta, azt a behízelgést, már az első részben és a másodikban is, mikor a színpadon, bepróbálkoznak a babával, az nagyon "édes".Nevet  Igazából, a második rész nagyon a harmadik rész felvezetője, a kis elődje. És én értem, hogy szegény csajnak sehogy se tudtak üzenni, de valahogy közölhették volna mégis, valahogy meg kellett volna mondani, hogy mi a pálya, kb 2 szóban akár.

Végezetül. Egy aranyos kis semmi extra film, párszor kikapcsolódás képen meg lehet nézni. A könyvet el fogom majd mindenképpen olvasni. Jah és megint megjegyzem Jennifer Lawrence hangja, rohadt jó! Pirul

---------------------------------------------------------------

Az X-Men: First Class Szabival néztem meg és én nagyon élveztem. Pirul Szerintem egy rohadt élvezhető volt. Nem ezt vártam. Azt hittem, egy szar, unalmas, pár poénnal teletűzdelt film lesz, mint kb az előzők, de nagyon pozitívan csalódtam. Az X-Men történetét nem fújom kívülről, így nem tudom mennyire hű a képregényhez. Szabi egy-két infóval ellátott miközben néztük (Pirul) de ő sem tud mindent (állítólag).
Az a "gond", hogy a két főszereplőt, mint James McAvoy (Charles Xavier) és Michael Fassbender -t (Erik Lehnsherr - Magneto) nagyon szeretem, mint színész. James McAvoy a Düne gyermekeiben, mint Leto örök kedvenc számomra, a legjobb szerepe volt. Pirul

Na de, miattuk is akartam megnézni a filmet. Majd megtudtam, hogy szerepel benne Kevin Bacon, Jason Flemyng, Nicholas Hoult (Skins), January Jones (Madmen), Jennifer Lawrence... najó abba hagyom, a fél társaság, úgy se tudja kik ezek. A lényeg, a lényeg, hogy még jó színészeket is szedtek össze.

Ha valakit nem érdekel a történet, akkor csak a bútorok, és a style miatt érdemes megnézni.  Be van tépve Mikor a Náci lengyel zsidó táborban Kevin Bacon irodáját mutatják. Vagy pár évvel később, mikor már '62-ben járunk... ahhh, gyönyörű bútorok vannak. A berendezés nem semmit, ahogy a ruhák sem. Pirul Én nagyon szeretem az ilyesmit és szeretem mikor egy filmben, figyelnek az ilyenre és itt nagyon figyeltek. Pirul

Nagyon tetszett a filmben, ahogy bemutatták Mystique kis harcát, magával, a legjobb barátjával, Xavier szemben, és a világgal szemben. Kis aranyos lázadó, aki elakarja fogadni magát.
Nagyon tetszett, ahogy bemutatták Xavier és Magneto barátságát. Honnan indult ki, miből. Hogyan segítettek a másikon és hogy tényleg jó haverok lettek.

Aranyos, hogy az újonc mutánsok, akik ismerkedtek, csaptak egy kis bulit, egyszerűen, tényleg ismerkedtek, ittak, élvezték az erejüket és barátkoztak, tetszett az a jelenet.
A végén, meg ahogy megsebesült X professzor... nem tudom, mennyire hű a történet, mint mondtam, de szerintem nagyon jól megcsinálták. Káosz volt, barátok kik "ellenségek" lettek, elvek, ki mit gondolsz az emberiségről. Ki a naiv, ki veszi fel, saját ellensége gondolkozását. Nagyon jól megcsinálták, alig várom, a második részt, ami most fog kijönni.

----------------------------------------------------------------------

Silver Linings Playbook-ot is megnéztem. Aranyoska volt, nem tetszett annyira, főleg, ahogy Bradley Cooper siránkozott a feleségéért. Lehet azért mert nem nagyon tudtam magam bele élni, vagy átérezni, de néha szinte dühítet, hogy milyen egy fasz volt a szép hangú Jennifer Lawrence -szel. Egyszer amúgy mindenképpen ajánlom megnézni, lehet többször is, csak más hangulatban kellene megnéznem, de nem volt ez egy olyan dráma, amire azt mondom, hogy rohadt jó volt.
------------------------------
Végül a Winter's Bone. Sajnos még nem néztem meg, de rohadt kíváncsi vagyok rá. Nevet

Még nem néztem meg Only Lovers Left Alive-t, de a listámon van, mielőtt pl Syzygy belém kötne. Nevet

Ha valaki elolvasta, köszönöm! Pirul
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9469 Dátum: 14 máj 09, 17:12:05 »

Nem olvastam el természetesen, de az Only Lovers Left Alive-ot megnézhetnéd már, mielőtt beléd kötnék.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #9470 Dátum: 14 máj 09, 18:29:19 »

Semennyire nem hű a képregényhez, de tényleg nem rossz film. Mármint a First Class.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 09, 18:29:59 írta Kazekage sama » Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9471 Dátum: 14 máj 10, 19:05:38 »

Valami jó ufóinváziós filmet tud nekem valaki ajánlani?
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9472 Dátum: 14 máj 10, 19:11:18 »

District 9

nem inváziós és nem ufós de sci-fi és nagyon jó =)
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9473 Dátum: 14 máj 10, 19:22:17 »

28 nappal később

nem inváziós és nem ufós de fertőzöttes apokaliptikus és nagyon jó =)
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9474 Dátum: 14 máj 10, 19:39:51 »

Ez a 28 nappal később nagyon ütősnek tűnik. Nevet Trailer és a leírások alapján is.

District 9 is jónak tűnik, nem tudom nem lesz e nagyon liberális a mondanivalója (az ufó is ember xd), de ettől függetlenül ez is jó lehet. Ezeket be is tervezem azt hiszem.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9475 Dátum: 14 máj 10, 19:49:19 »

Valaki tud nekem valami színvonalas akciófilmet ajánlani? MOst akció alatt nem feltétlen egy Die Hardot értek, hanem mondjuk egy Star Trek 2009/2013.at vagy egy RED-et Nevet Szóval ami nem egy monodráma, de azért nem is egy szerelmes komédia. Valamin ebbe a kategóriába benne van-e a Her, azért kérdem mert az le van töltve xDD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9476 Dátum: 14 máj 10, 20:07:05 »

El Mariachi , a zenész

http://www.port.hu/el_mariachi,_a_zenesz_el_mariachi/pls/w/films.film_page?i_film_id=22762
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9477 Dátum: 14 máj 10, 20:10:35 »

Felírva Nevet
De kiderült h anyámmal nézek Eurovíziót, szóval elnapolva.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9478 Dátum: 14 máj 10, 21:05:21 »

28 nappal később

nem inváziós és nem ufós de fertőzöttes apokaliptikus és nagyon jó =)
Naná, a zenéje miatt is érdemes megnézni. John Murphy csinálta. Pirul
Semennyire nem hű a képregényhez, de tényleg nem rossz film. Mármint a First Class.
Sejtettem. Bár amúgy kicsit furcsállom, hogy nem az alapján próbálták megcsinálni.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 10, 21:08:07 írta Minagi » Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9479 Dátum: 14 máj 10, 21:13:30 »

Azért majd megírhatod mennyire is zsírfóka film az only lovers left alive, s írj bele engem is. Durci
Naplózva
Oldalak: 1 ... 630 631 [632] 633 634 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!