24 máj 05, 00:35:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 627 628 [629] 630 631 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277394 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #9420 Dátum: 14 máj 04, 02:58:50 »

Kicsit késve kapcsodtam be az idei Trollok Arcába.
De bibibi én 4 részt nézhettem meg egyszerre.

Én is olyan kék szemeket akarok. Hol lehet egy white walkert találni?

Egyébként ha Darth Maul uncsijának lenne egy kis esze, ezzel baromi sok pénzt tudna keresni.  ikszdé

---
V
Nagyszerűen elpazaroltam 15 órát a sorozatra. Nem azért mert rosssz, hanem mint kiderült félbehagyták.

Talán nem úgy kéne sorozatokba belekezdenem, hogy á ez érdekesnek néz ki.
Hanem hmm kerek történetet ad (spoilerezzem le a végét) Vagy még mindig fut,és imádkozzak, hogy így is maradjon.

Szinkronnal szedtem le, ami azt jelenti, hogy megvette az egyik csatorna.
TV nézők felé.
Itt van paraszt ufós sorozat, nézed.
ja hogy félbemaradt a történet?
Há így jártál, nekünk volt nézettségük, meg reklámbevételünk,a  többi lényegtelen.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 04, 07:04:38 írta Shiro » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9421 Dátum: 14 máj 04, 08:07:50 »

Én is moziban láttam. én is a hatása alá kerültem. Az a hang amit a gépek kiadnak ikszdé a mai napig összerezzenek tőle.

Nekem is a gépek hangja maradt meg a leginkább. Nevet Az moziban nagyon ütős volt. Meg az a jelenet, amikor egy lángoló vonat száguld el az emberek előtt. Meg az is egy jó jelenet volt, amikor a kislány lemegy a folyópartra, és meglátja, hogy hullákat visz a víz.

Azért a bukás módja ciki rájuk nézve. ikszdé

Nem is kicsit égő, nehéz elhinni, hogy erre ne gondoltak volna. xD
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9422 Dátum: 14 máj 04, 14:36:49 »

Ha tőlünk kaptak volna ki, katonai úton, az még cikibb lett volna.

Ez nem is igazán ciki, inkább úgy fogalmaznék hogy a bolygó nyomta le őket.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9423 Dátum: 14 máj 04, 14:38:48 »

Hát, ahogy vesszük, egy ilyen fejlett civilizációnak azért erre számítania kellett volna. Bár ki tudja, lehet mi bőven lennénk ilyen hülyék, ha mi támadnánk meg más bolygókat. xD Tényleg, mekkora lenne már egy olyan film, ami földönkívüliek szemszögéből játszódik, és az emberek az "ufók" nekik, akik lerohanják a bolygójukat. Nevet
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9424 Dátum: 14 máj 04, 14:54:38 »

Van ilyen film Nevet Avatarnak hívják =)
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9425 Dátum: 14 máj 04, 14:57:19 »

Jaja, az már többé kevésbé beleillik ebbe. Csak ott nincsen invázió, hanem egyszerűen az ufók le vannak nyomva és kész, már amikor kezdődik a film. Kíváncsi leszek azért a második részre. Az első nekem nem tetszett annyira (bár a látvány miatt azért bőven megérte moziban nézni), de a másodikban remélem a történetre is jobban odafigyelnek majd.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9426 Dátum: 14 máj 04, 15:01:15 »

Mikor jön már ki a trónok harca? Én sosem tudom mikor jön ki, csak tőletek szoktam értesülni róla. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9427 Dátum: 14 máj 04, 15:04:42 »

Torrent hétfőn hajnalban lesz, felirat meg délután-este felé. Mint minden héten. xD

Vicces az, hogy nekem tetszett az előző GoT rész de ma újranéztem, és valahogy már tökre unalmasnak találtam majdnem az egészet. xD
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9428 Dátum: 14 máj 05, 08:00:53 »

Nah csak kiderült hogy Lysa mérgezte meg Jon Arryn-t, Littlefinger utasítására. Ezt nem gondoltam volna. Mindjrt kiderül hogy a háttérben minden Peterre vezethető vissza.  Nevet

Hodor beragelt, bár sajnálom azt a csávót(mégmindignemtudomanevét), mert szerintem jó karakter volt.  Szomorú

Ez meg annyira gonosz hogy már megint elhúzzák előttünk a Jon - Bran találkozás lehetőségét és mégsem. 

King's Lanidg érdektelen amíg nem kezdődik el a Trial, Brienne + Pod pedig nem vicces, és csak a játékidő veszi el.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9429 Dátum: 14 máj 05, 14:23:38 »

Meg kéne már nézni a mai részt, eszembe juthatott volna órán is.



:")
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #9430 Dátum: 14 máj 05, 14:27:15 »

Nekem 4 jelenet vitte a részt. Ahogy Sansát nem hagyták aludni XDXD Ez szerintem minden panellakónak ismerős Nevet Aztán Véreb és Arya jelenet is jó volt (istenem tanítsák már azt a lányt harcolni!!!) A Kisujj Lysa jelenet is érdekes volt. De akkor nem Cersei nyíratta ki mert az öreg rájött hogy a gyerkőcök fattyak??? Valamint Ahogy Havas barátunk megadta a kegyelemdöfést Nevet ÉS az a nézés utána az gyilkos düh... Na az színészet. Azt el lehetett hinni Zseniális volt
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9431 Dátum: 14 máj 05, 14:31:06 »

De akkor nem Cersei nyíratta ki mert az öreg rájött hogy a gyerkőcök fattyak???

Egy rövid és tömör válasz: Nem.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9432 Dátum: 14 máj 05, 14:40:00 »

Nekem is az a jelenet tetszett a legjobban, amikor Jon átszúrta a csávó fejét. De amikor Locke ilyen egyszerűen halt meg, az felidegesített. Ő a második legantipatikusabb karakter (Ramsey azért viszi a pálmát) és ennyire egyszerű vége lett? A könyvben jobban tetszett. Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9433 Dátum: 14 máj 05, 14:50:16 »

Vargo Hoat érdekesebben halt meg a könyvben, de azt nehéz lett volna megfilmesíteni.  Lehánylak  Nevet

Lassan már annyit variálnak a sorozaton, hogy alig lehet követni az eseményeket a könyvekhez képest.
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #9434 Dátum: 14 máj 05, 15:23:36 »

Alapvetően jó rész volt, de...

Cersei mi a fenét csinált már az elején? Nem is az, hogy tiltakozik a Margaery-Tommen házasság ellen, de még ő javasolja? Hmm?
Most egészen jó színben tüntették fel, pedig egy utálni való liba.
Margaery-nek meg az az álszentség... Hagyjuk már. Nevet

Dany szájából elhangzottak a traileres mondatok. Igencsak egyetértek a mondandójával, bizony ne elégedjen meg azzal, hogy ő a sárkányok anyja. Most nagyon szimpatikus volt a karakter, Emilia játéka viszont nem jött be.

Ez a Lysa beteg szegény. A színésznő annyira jól hozza a karaktert, hogy eszembe sem jutott, hogy a valóságban akár normális is lehet. Nevet
A kis Roberttől azért hiányoltam egy epilepsziás rohamot.

Oh, Podrick lovaglási nehézségeit teljesen meg tudom érteni, én is akárhogy ütögetem a lábammal a lovat, az istenért nem akar a jó irányba menni, megállítani számomra szintén képtelenség. Nevet

Bran vargos jelenete nagyon jó volt, viszont Meera majdnem megerőszakolása nálam kiverte a biztosítékot. Technikai KO Mennyire rossz lett volna, hogy úgy erőszakolják meg, hogy az öccse és a kis "szerelme" végignézik, meg -hallgatják, ahogy visít, jézusom. Technikai KO Oké, könyvben is volt ilyesmi, amikor a Hegy asztalra vágta a fogadós lányát, de az olyan hirtelen történt, itt meg még tanakodtak előtte egy sort, áh, na mindegy...

Én örültem, hogy Jon és Bran nem futottak össze, a könyvben Sam el sem mondta Jonnak, hogy találkozott Brannel és kis bandájával...

Locke volt az, akinek a könyvben Brienne leharapta a fülét, és miután elfertőződött, naponta más-más testrészét vágták le? Vagy most olvasom, lehet az Vargo Hoat volt? Mármint Locke a füles, Vargo meg a testrész levágós? Nevet
Annyira nem emlékszem a könyvre, hogy borzasztó... Úgy emlékeztem, Oberynnek 7 lánya van, nem 8; totál úgy rémlett, hogy Petyrt pedig Cersei bízta meg Jon Arryn kivégzésével; arra sem emlékeztem, hogy Margaery valóban hozzámegy Tommenhez is. Nyáron lesz mit újraolvasni...

Tök fura amúgy, mert Gwendoline (Brienne) azt nyilatkozta, hogy ebben az évadban az volt a legfurább feladata, hogy le kellett harapnia valaki fülét. Akkor mégis benne lesz majd, csak átírták, és egy random pasival teszi majd ezt? o.O Vagy persze az is lehet, hogy nem figyeltem eléggé az interjút, és félreértettem valamit. Nevet

Amikor Craster lánya/neje hátba szúrta, hm, nemtudomhogyhívjákot, az tetszett. *.*

Aryáék meg haladjanak már, kezdem nagyon unni azt a szálat. Kíváncsi leszek, hogy oldják meg a Véreb sorsát.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 627 628 [629] 630 631 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!