24 máj 05, 03:58:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 624 625 [626] 627 628 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277534 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9375 Dátum: 14 ápr 28, 19:20:12 »

Pedig most azt csinálja. A végén még kiderül, hogy Martin papa forgatókönyvet írt előre a könyvet meg le se szarta. ikszdé
Amúgy bele is néztem a könyvbe és itt még tényleg nem voltak ott, de most meg már itt ugye a Falon túl vannak...  Hmm?

Ah Seva ne is mondd, azok ketten pedig annnnyira összeillenek. >.<
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9376 Dátum: 14 ápr 28, 19:24:05 »

Miért lenne hülyeség a zombicsecsemő? Ezek a White walkerek nem zombik, meg attól még növekedhet úgy mint a többi, mert lehet hogy Craster többi 99 gyereke is most white walker.  Nevet

Coldhands meg valószínű a lovas, csak akkor hogy fog visszakeveredni Branékhez.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9377 Dátum: 14 ápr 28, 20:06:44 »

Nem értem, az Éjkirály hogy jön a képbe?

Nem tudom, pontosan hol tart a történet, de gondolom Branék most mennek az Éjvár felé, vagy a környékén lehetnek. De az Éjkirállyal semmilyen formában sem találkozunk. Ennyi erővel Csillagszemű Symeon is ott kóborolhatott volna.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9378 Dátum: 14 ápr 28, 20:34:51 »

Úgy, hogy most van 2 olyan szál, ami a könyvekben nem volt, szóval érdemes megnézi a rész végét.  Nevet

Nem is találkozunk vele, de a sorozat nem POV, ezért sok mindent megmutathatnak, ami a könyvekben ezért nem volt lehetséges és igen captain voltam most.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 28, 20:37:37 írta Syzygy » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9379 Dátum: 14 ápr 28, 20:37:42 »

Jó kis rész volt ez, bár a könyvtől nagyon eltértek.

Az a jelenet nagyon tetszett, amikor Danyt mutatták a piramis tetején, a feje felett a hatalmas Targaryen zászlóval. Nevet

Margaery nagyon egy kis szemét p*csa, de jól csinálja. Viszont a könyvben nem úgy volt, hogy ő is az elejétől benne volt Joff megölésében? Csak mert akkor itt azért lehet egy kicsit finomítani akarták azért ezt a karaktert. xD

Jaime x Brienne részek szerintem is nagyon jók voltak. Nevet Én is támogatom ezt a párosítást.

Nekem az eltérések ellenére tetszettek a lázadóknál játszódó részek, bár azt hittem hogy majd kinyírják maguk a kisbabát és erre a zombik lemészárolják őket egyből. xD
De így is érdekes lesz. Bár azért ha itt Jon menti meg Branékat az nagyon nagy átköltés. Szerintem inkább Hidegkéz fogja majd vagy valaki más. Nem hiszem, hogy találkoznának itt. Viszont legalább jó kis akciójelenetre van kilátás, alig várom, hogy lemészárolják azokat az áruló szarokat.

Kisujj és Sansa jelenet is jó volt. Sansa még mindig nagyon szép. Nevet Kisujj meg, hát ő a könyvben is ilyen, bírom is meg nem is. De mindenképpen az egyik legérdekesebb karakter.

Utolsó jelenet: maga a megjelenítése jó volt, de nem hiszem, hogy ez az Éjkirály lenne, ő enm ilyen White Walker volt, hanem inkább valami feketemágus féle, amúgy meg meghúzott egy zombicsajt attól lett hülye. (Bár nyilván előtte is az volt, ha ilyesmi egyáltalán eszébe jutott. xD) De szerintem semmi köze ehhez. Nyilván ezeknek a gonoszoknak is van valami főnöke, gondolom azt vették elő, de itt azért már nagyon eltértek a könyvtől, túlságosan is, plusz annak a szerencsétlen csecsemőnek már rég halálra kellett volna fagynia, még fantasyban is. ikszdé De azért így se volt rossz jelenet. Viszont szerintem ezek a lények is valami zombifélék azért, legalábbis abban az értelemben, hogy élőhalottak, csak max. nem olyan zombik, minta  hétköznapiak.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 29, 12:25:47 írta Aes Sedai » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9380 Dátum: 14 ápr 28, 20:45:04 »

De az Éjkirály egy sima ember volt, egy egyszerű Stark, akit a testvére kinyírt. Utána nem is bukkant fel. Mi értelme lenne, hogy a filmben behozzák a történetbe? Nem értem. Nevet

Amúgy ma Trónok harcát akartam nézni, hogy lassan elkezdjem ledolgozni a pár évados lemaradásom, de megint hülyeségekkel ment el az idő. Szomorú
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9381 Dátum: 14 ápr 28, 20:47:52 »

De az Éjkirály egy sima ember volt, egy egyszerű Stark, akit a testvére kinyírt. Utána nem is bukkant fel. Mi értelme lenne, hogy a filmben behozzák a történetbe? Nem értem. Nevet

Hát ha azt az olvasatot vesszük, hogy Coldhands pedig Benjen Stark, akkor sem a kinézete, sem az hogy sima embert volt nem akkora meglepetés.  Nevet

Talán azért mert akkor az Azor ahai is létezik meg a többi "legendás hős", és így kicsit rádobnak a fantasy hangulatra, de mint mondtam csak spekuláció majd kiderül, vagy nem.  Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9382 Dátum: 14 ápr 28, 20:51:22 »

Ez a minden legendás hős még létezik dolog nagyon Wheel Of Time szagú lenen. xD

Egyébként szerintem biztos, hogy nem az Éjkirály az, bár régebben nekem is eszembe jutott, hogy előkerülhet még, mert fantasyvban bármi megeshet, bár ez nem túl valószínű.

Viszont Hidegkéz az szerintem is Benjen.

Ami zavar, hogy már tökre nem is emlékszem, hogy a könyvben hogyan néztek ki a white walkerek, de nem így.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9383 Dátum: 14 ápr 28, 20:53:44 »

Oké, nem tudom most miről van szó, most én érzem magam hátrányban, hogy nem nézem a sorozatot. Nevet

Az azor ahai létezik, de az csak annyit tesz, hogy valaki egy 'képesség hordozója', olyan, mint a királyi cím, amit örökölni lehet. Az első azor ahai sem él már, ahogy az Éjkirály is meghalt több ezer éve. Nevet Tudom, hogy fantasy, de ennek nem lenne értelme. Ha tényleg beleteszik, dobnék egy hátast, mert ha egy régi legendában két mondatban megemlített szereplő fog feltűnni, ahelyett, hogy a tényleg fontos dolgokkal foglalkoztak volna, amiket kihagytak, akkor az elég... szomorú. Egyáltalán mire alapozzátok, hogy az az Éjkirály? Nevet


A white walkerek ugyanúgy néztek ki, mint az emberek, csak holdfehér bőrük volt, és a szemük kékesen ragyogott, mint egy csillag, nem? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 28, 20:55:34 írta Saphira » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9384 Dátum: 14 ápr 28, 20:56:29 »

Mármint úgy értettem, hogy a hősök valamikor léteztek, tehát nem kitalációk voltak, de egyáltalán nem még, hanem a múltra gondoltam. Nevet

Én csak örülni tudok ha a white walkerekről kiderül valami plusz infó, mert a könyvekben nem vagyunk vele elárasztva.

Ő lenne az :
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 28, 20:57:52 írta Syzygy » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9385 Dátum: 14 ápr 28, 20:58:33 »

Igen úgy. Nevet Köszi. Valami ilyesmi rémlett nekem is, csak nem voltam tuti benne. Igazából csak arra emlékszem, hogy amikor az elsőt megláttam filmen, nagyon csalódott voltam.

Idézet
Az azor ahai létezik, de az csak annyit tesz, hogy valaki egy 'képesség hordozója', olyan, mint a királyi cím, amit örökölni lehet.

Ezt még nem tudhatjuk. Persze ez a legvalószínűbb, de lehet hogy ennél kicsit több lesz. (Pl. tényleges reinkarnáció, visszatérnek régi emlékek stb.) De inkább az a valószínű, amit te is írtál.

Szerintem nem az Éjkirály ez a csávó, mert nem akarom, hogy az legyen. ikszdé

Sorozatot meg majd behozod. Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9386 Dátum: 14 ápr 28, 21:18:59 »

Nekem tetszettek ezek a fantasy elemek, mert el is felejtettem már, hogy ez fantasy. Hihetetlen mennyire ízlésesen képesek adagolni a mágikus dolgokat és így tényleg van súlyuk.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #9387 Dátum: 14 ápr 29, 10:28:23 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=LzNuZuRcUxM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=LzNuZuRcUxM</a>
Tudom fanmade Nevet de ahhoz képest zseniális, lazán el tudnám képzelni a kövi évad openingjének Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9388 Dátum: 14 ápr 29, 16:59:32 »

A GOT-ban kezd gyanús lenni, hogy a még kiadatlan kötetek cselekményét is beleteszik a sorozatba, Ez a Bran-es rész teljesen új volt nekem.

A Dany-s résznél nagyon gagyi volt a "Halál a mesterekre" felirat, egy rabszolga majd tuti felfest egy szinte tökéletes betűtípussal írt graffitit a falra, ráadásul angolul.  Meg amúgy is, mi a baj a mesterekkel? Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9389 Dátum: 14 ápr 29, 17:04:02 »

Az érthető egy rabszolga esetében, hogy utálja a mestereket, de hogy angolul hogyan tanult meg, na meg ennyire profin graffitizni, az tényleg gáz, szerintem is baki volt a jelenet.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 624 625 [626] 627 628 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!