24 máj 05, 08:26:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 621 622 [623] 624 625 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277764 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9330 Dátum: 14 ápr 22, 21:14:57 »

Most néztem meg az új GoT-ot. Nem volt olyan rossz a Jaime-s jelenet, mint amire a netes kommentek alapján számítottam. A legjobb rész az volt, amikor Tywin Tomment nevelgette. Tywin nagyon jó a sorozatban. Jó volt a Stannis-es rész is. A kannibálos-vademberes jelenet is tetszett. xD Welcome to Terminus. Nevet A Véreb pedig nagyon menő még mindig.Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9331 Dátum: 14 ápr 22, 21:39:53 »

Jaime olyan volt mint anno az a bohóc a tv reklámban, aki mondta, hogy: Van másik. Meg halt a gyerekünk? Nem baj, összedobunk gyorsan egyet. Nevet Tommen szimpatikus, jó uralkodó lehetne belőle pár év múlva sztem
Idézet
Tywin for President ikszdé akarom mondani king Nevet
Végül is, eddig is ő volt a király. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 22, 21:41:14 írta Gdat88 » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #9332 Dátum: 14 ápr 23, 16:11:37 »

Hát jaja, Jaime tudta kicsoda Joffrey, nemcsoda hogy nem sajnálta.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9333 Dátum: 14 ápr 23, 16:18:55 »

Nem sajnálta,aha Micsudi mesélj még! Végülis nem ő rohant oda meg sorolhatnám, elviselte hogy x alkalommal megalázza. De igazad van biztos sz*rt rá magasról.  Ohh My God
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9334 Dátum: 14 ápr 23, 16:30:34 »

A könyvben igazából benne van, hogy Jaime-t nem érdekelte nagyon Joffrey. Csak nem tudom pontosan mikor, és nincsenek nálam a könyvek, ezért nem tudom kikeresni nektek. De valami olyasmi járt a fejében, hogy neki nem sok köze van ezekhez a gyerekekhez, meg talán a "csinálunk másikat" dolog is megjelent. Lényegében azért mert Cersei eltiltotta a gyerekektől, mert aggódott, hogy ha Jaime túl sokat foglalkozik velük, valaki gyanakodni fog.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9335 Dátum: 14 ápr 23, 16:33:52 »

Az oké,hogy nem nagyon,de azért csak nem véletlenül óvta annyira. Biztos szerette,hiába tudta hogy egy p*cs.Mégiscsak Cersei meg az ő szerelemgyereke.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9336 Dátum: 14 ápr 23, 16:36:35 »

Tommen+Tywin jelenet kurva jó volt. Egyébként eléggé felvezető rész volt, viszonylag sok szál van, és 5 percenkénti váltások kínzással érnek fel, amikor simán rámehetne egy egész rész csak az egyik szálra.

Shireen-t meg meg lehet zabálni annyira édes. xD Bírom a Davosos jeleneteket együtt jók.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 23, 16:49:24 írta Syzygy » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #9337 Dátum: 14 ápr 23, 17:05:07 »

Odarohant mert ő volt a testőre! És cink hogy 3. király aki az ő szolgálata alatt purcant ki! (az első külön kategória!!)
De akkor is. A kis srác nekem is szimpi, nincs elrontva. Egész jó lehetne bár úgysem lesz.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9338 Dátum: 14 ápr 23, 17:09:41 »

Jaime nem rohant oda sehová, mivel ott se volt. Legalábbis a könyvben, emiatt ez a nagy odarohanás "non-canon". Ettől még jó volt a filmben a jelenet, nem azt akarom mondani, de Jaime karakterébe kár lenne bármilyen apai érzést belemagyarázni.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9339 Dátum: 14 ápr 23, 17:14:09 »

Persze, ott nem volt ott, most nem is a könyvről beszélek, de fura számomra így elvonatkoztatni az apai szálától. Lehet csak én vagyok ilyen elrugaszkodott a dologtól, de nekem ez lenne a logikus az alapján amit láttam ha a testőre ha nem.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9340 Dátum: 14 ápr 23, 17:29:19 »

Jaja, Viir, ha csak a filmet vesszük, akkor benne van az apai szál is.

Ami a könyvet illeti, ott ez nem nagyon van, viszont azt se felejtsd el, hogy se Jaime se Cersei nem tekinthető a mi fogalmaink szerint teljesen "normálisnak". xD Szóval emiatt néha nehezebb is követni a gondolkodásukat.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9341 Dátum: 14 ápr 23, 17:34:32 »

Az a baj, hogy az én gondolkodásmódom se nevezhető nagyon annak, de tudom mire gondolsz. Nevet Amúgy igen a könyvben eléggé el van ez a szál nála tusolva, abban nem is vitatkozom, sőt. Ott kifejezetten érződik ez a dolog, hogy nem volt meg benne ez az érzés Joff iránt.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9342 Dátum: 14 ápr 24, 10:43:59 »

Coelhótól kérdezném vala, hogy californication második részét látta é már?  Úgy gondoltam, hogy Charlie már  kellemetlenebb, szánalmasabb szituációkba nem tud keveredni, és unalmas is már, de a vége most megmutatta hogy nincs határ.  Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9343 Dátum: 14 ápr 24, 10:48:55 »

Ez a gond azzal a sorozattal... nem értem, hogy bírta addig húzni. Az első évad pedig jó volt.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9344 Dátum: 14 ápr 24, 10:50:43 »

Ennek a sorozatnak van bármi köze az ugyanilyen című, k*rva jó RHCP albumhoz/számhoz?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 621 622 [623] 624 625 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!