24 máj 04, 21:55:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 620 621 [622] 623 624 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277253 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9315 Dátum: 14 ápr 18, 21:50:49 »

Persze, sejteni lehetett csak, de aléggé egyértelmű volt azért. Már könyvnél reménykednék is, de itt viszont... ikszdé De tényleg, gyakorlatilag ő a kedvencem Jamie mellett, éljen már. Meg Sansával is összejöhet, utálom a csajt, de mégis, összeillenek a maguk módján.

Okés, csak 2000 képből nehéz válogatni xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9316 Dátum: 14 ápr 19, 21:48:34 »


Mrsaiyan érteni fogja.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=MkGx9mCsczY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=MkGx9mCsczY</a>


Hiányozni fog azért a cali madafaakaaaa Szomorú
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9317 Dátum: 14 ápr 21, 14:22:37 »

GOT megnézve, végre eljutottam odáig. Szóval egy kis spoiler:

Sansa jelenete olyan volt mint vártam, és reméltem, hogy Jaime és Cersei "kufircoljunk a gyerek hullája mellett" jelenetét sem hagyják ki, és nem is, de azért többet is kihozhattak volna belőle. ikszdé
Tomment meg nehéz lesz megszokni, aranyos meg minden csak furcsa. A többi jelenet is elég jó volt. Mondjuk az a kis orgia... Davos jelenete is egész jó volt, Stannis meg szokásos formáját hozta.
Nem izgultam éppen halálra magam, de jobb is. Viszont volt egy olyan sejtésem, hogy Daenerys jövendőbeli férjét már ebben a részben látni lehet. Viszont ezt a Daariot kezdem megkedvelni. Könyvben nagyon bírtam, de most már itt is kezdi hozni a formáját.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 21, 14:34:14 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9318 Dátum: 14 ápr 21, 16:01:43 »

Ha már Vera újra felhozta a Trónok harcát lenne egy kérdésem:

Mi a francért lehet szeretni Stannist?
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9319 Dátum: 14 ápr 21, 16:05:58 »

A 618. oldalon írtam róla pár sort, igazi nem túl koherensen és egészen támadható így visszaolvasva, de kb megadja az alapot, hogy miből indulok ki Stannis esetén.

Ha lesz rá kellő elhivatottságom, akkor jobban is összefoglalom, szóval nem kell darabokra szedni a fenti írást.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9320 Dátum: 14 ápr 21, 16:12:24 »

Idézet
Mi a francért lehet szeretni Stannist?
Mert nem ő a többi királyjelölt, akik gyökerek. De mostanában egészen megszerettem újra Danyt.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9321 Dátum: 14 ápr 21, 16:20:15 »

Könyvstannist kedvelem, de a filmben őt is elég gyökérnek, túl befolyásolhatónak állították be. És azért valljuk be, Syzy, akármit is mondasz, elég gyakran viselkedik papucsként. Néha Danyt kevésbé befolyásolhatónak tartom, mint őt, ami igaz is gyakorlatilag, őt senki sem tudja befolyásolni, csak saját maga. Igaz, rossz irányba. Nevet

Stannis és Melisandre esetében meg néha úgy érzem, hogy egy V. Ferdinánd - Metternich jelenetet látok újragondolva. Arról nem is beszélve, hogy hivatalosan nem ő a trónörökös, révén elvileg nem szeniorátus működik az országban. Hivatalosan valóban Tommen az uralkodó, attól tekintsünk el, hogy nem is Baratheon, a nép nem tudja, meg eltussolható.
És igen, úgy is kilyukadok oda, hogy nagyon hivatalosan akkor is a Targok az uralkodók.  Nyelvesít

Idézet
a többi királyjelölt, akik gyökerek

Például ki? Egyre kevesebb a királyjelölt. Nevet
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9322 Dátum: 14 ápr 21, 16:56:57 »

GOT megnézve, végre eljutottam odáig. Szóval egy kis spoiler:

Sansa jelenete olyan volt mint vártam, és reméltem, hogy Jaime és Cersei "kufircoljunk a gyerek hullája mellett" jelenetét sem hagyják ki, és nem is, de azért többet is kihozhattak volna belőle. ikszdé
Tomment meg nehéz lesz megszokni, aranyos meg minden csak furcsa. A többi jelenet is elég jó volt. Mondjuk az a kis orgia... Davos jelenete is egész jó volt, Stannis meg szokásos formáját hozta.
Nem izgultam éppen halálra magam, de jobb is. Viszont volt egy olyan sejtésem, hogy Daenerys jövendőbeli férjét már ebben a részben látni lehet. Viszont ezt a Daariot kezdem megkedvelni. Könyvben nagyon bírtam, de most már itt is kezdi hozni a formáját.

Számomra közepes rész volt, olyan nagyon nem izgultam alatta én sem. Sok helyszínt bemutattak, de sehol sem történt olyan hatalmas kaliberű esemény.

A könyvben nem úgy volt, hogy a kocsmai verekedésben Sandor súlyosan megsérül és később Arya a sorsára hagyja? Mert eddig szó se volt erről, és az ezüstöt elrablós jelenetre sem emlékeztem (bár már régen olvastam a könyveket).

A kissrác is elég könnyen és gyorsan feldolgozta, hogy megölték és felfalták a szüleit.  Nyelvesít
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9323 Dátum: 14 ápr 21, 17:20:10 »

Saphi amúgy én a filmben is bírom valamennyire, tény, nem annyira mint a könyvben de van egy olyan karaktere amit valamiért meg tudtam kedvelni. Meg azért kicsit sajnálom őt. És tény, hogy sokszor elég nagy papucs, ez nekem is nehezen megemészthető, de még így is ha egy kicsit tökösebb lenne nagyon jó király lehetne belőle.

Amúgy de, volt verekedés, de Sandor majd később sérül meg. Viszont Samuék meg ahogy ott pucolták a libákat... nagyon kis husikák voltak. Pirul ikszdé Ja és Tywin meg jó kis történelemórát tartott, Cersei feje elég durva volt, ahogy közölte a drága apukája, hogy Joff konkrétan egy sz*r király volt. De ha egyszer igaza van...
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 21, 17:21:53 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9324 Dátum: 14 ápr 21, 17:25:59 »

Ja, azt még írni akartam, hogy Tywin jelenetei szokás szerint legendásak voltak.

A Californicationban sem tudnak már mit kitalálni, inkább csak a hangulata miatt nézem már a sorozatot. Azért amikor Charlie egy bizonyos ágyjelenetnél sírva fakadt, azon nevettem egyet. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 21, 17:52:55 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9325 Dátum: 14 ápr 22, 06:56:34 »

Még nem láttam a heti GoT-ot, és lehet nem is tudom még ma se megnézni, csak holnap. De egy kérdésem van: tényleg beletettek egy olyan jelenetet, ahol Jaime megerőszakolja Cerseit? Mert azért az k*rvára nagy gáz lenne, mert teljesen lerombolná azt a karakterfejlődést, amit GRRM a könyveiben bemutat. (Egyszerűen nem illene bele abba a képbe, amit a könyvben Jaime-ről kapunk A Kardok Vihara végére, vagy akár azzal, ami eddig a sorozatban volt)
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9326 Dátum: 14 ápr 22, 07:53:17 »

Aes pedig az a könyvben is benne volt, hogy Joff hullája mellett nekiesik Cersei-nek. (Sőt a könyvben még írják is hogy Cerseinek épp női bajai vannak.) Gondolkoztam is a rész elején, hogy beleteszik-e ebbe a részbe, és beletették.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 22, 08:10:42 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9327 Dátum: 14 ápr 22, 08:35:10 »

Igen, csak a könyvben ez nem megerőszakolás volt. A történetnek ezen pontján Jamie már nem olyan sötét figura.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9328 Dátum: 14 ápr 22, 08:38:30 »

Végülis ez se annyira erőszak volt mert Cersei csak "belement." De azért még ott is ellenkezett, hogy nem szabad. Szóval olyan szintű volt ez a dolog nagyjából mint ahogy le van írva, meglátásom szerint legalábbis ezt nem lehet megerőszakolásnak nevezni.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 22, 08:45:45 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #9329 Dátum: 14 ápr 22, 15:08:28 »

Én csak azt bánom Cersei nem kapott saját ravatalt. Nagyon Rühellem azt a nőt! Tywin for President ikszdé akarom mondani king Nevet nagyon bírom a karakterét. Tyrion meg remélem megússza ezt az egészet, gáz lenne ha egy ilyen pitiáner rákentünk valamit dologba nyírnák ki. Minimum hogy az epic karakterek ha nem is élik túl epic halált kapjanak
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 620 621 [622] 623 624 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!