24 máj 04, 23:38:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 618 619 [620] 621 622 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277355 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9285 Dátum: 14 ápr 15, 18:18:28 »

Igen, csak később derül ki. De itt sem derült ki azok számára, akik nem vették észre a hiányzó követ. Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9286 Dátum: 14 ápr 15, 18:22:18 »

Jaja Nevet Egyik trónok harcás oldalon volt is egy screenshot erről, a filből, amikor a nyanya Sansa lánca körül matat. Nevet Meg utána a hiányzó kőről. Egyébként Joffrey halála után a következő fejezet az egy Sansás, az egyik legjobb Sansa fejezet az egész könyvben.
Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #9287 Dátum: 14 ápr 15, 20:43:36 »

Nézi valaki a Suits című sorozatot? Én most fejeztem be  a harmadik évadot és most már ez az egyik kedvenc sorozatom. Nevet
Tud valaki valami hasonlót?

Találtam egy jó kis videót (mondjuk nem tudom mikor volt ez a jelenet)

https://www.youtube.com/watch?v=mI4kgUHervU
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9288 Dátum: 14 ápr 16, 00:02:43 »

ÉN nem ismerem, bevallom nem is hallottam még róla. Na de nem ezért jöttem ide írni, hanem, hallottátok, hogy lesz Die Hard 6? Amiben szeretnék, hoyg szerepeljen megint Samuel L. Jackson. Lehet régi hír, de hozzám csak most jutott el. Nem értem miért kell még több bőrt lehúzni erről. Az első 3 rész fasza volt. Uff. A 4. az meg egész jó kis akció film, az 5. meg nézhetetlen szar.
Naplózva


shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9289 Dátum: 14 ápr 16, 08:11:59 »

Én is tegnap halottam. Azért csinálják, mert így is rengeteg pénzt hoz a konyhára. Ha érdekelné őket, akkor jó forgatókönyvet írnának hozzá. Én nem láttam a 4-5-öt, mert nem hozott lázba az előzetes alapján, valószínűleg a 6-tal is így leszek.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9290 Dátum: 14 ápr 16, 08:41:26 »

Na egy kis élménybeszámoló. Tegnap Ritával és Noéval megnéztük a Captain America: The Winter Soldier-t. Spoilert tartalmazhat. Azzal a megállapítással jöttem ki a moziból, hogy rendben van, maga a film zseniálisan jó volt, DE. Ha már ez a címe, akkor a Winter Soldier-nek kicsivel többet kellett volna talán szerepelnie, mert ezt így "édes kevés" volt. Jó, ami kellett minden kiderült, aztán lehet a 3. részre akarnak valami nagy durranást a végéből kiindulva. Meg Rita is mert ő is ezt hiányolta. Noét nem tudom ő nem igazán nyilatkozott. Nevet Látványilag 5*-események szintúgy, de a cím valahogy nem teljesen passzolt a sztorihoz. Inkább olyan S.H.I.E.L.D. lázadás-szerű volt az egész. + Voltak benne elég jó poénok, szóval nevettünk is egy sort ami nálam nagy pluszt jelent, nem unatkoztam hanem végig izgultam az egészet. Ja és a végén az a jelenet ami mindegyik film végén van, az így ??? Összenéztünk, hogy mi a frász film lesz ebből, valami új X-men? ikszdé Nem jöttünk rá. Bár így utánanézve valami Ikrek voltak benne szóval így már lehet tisztább a kép.

Ezt leszámítva nagyon is megérte megnézni, az eddigi ilyen egyénis MARVEL filmek közöl talán ez tetszett a legjobban.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 16, 08:50:39 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9291 Dátum: 14 ápr 16, 08:51:27 »

Nekem teljesen más a véleményem.
A cím passzol, mivel ez egy bevezetés ahhoz, hogy ki is a tél katonája (spoiler: aki ugye később nagy szerepet fog kapni Amerika kapitány társaként, a képregények szerint, és itt is megmutatja a film, hogy hiába próbálják kiirtani az emberségét, mégsem tud leszámolni a legjobb barátjával). Illetve nagyon jó, hogy bemutatkozik a Sólyom akinek ugye a képregényekben szintén van szerepe. Ez tetszett, tetszettek az akció jelenetek is, de a film eleje elhúzott volt szerintem, azt nagyon untam. Azért se lett volna kár, ha nem moziban nézem.
Lehet a fő problémám, hogy túlontúl vártam a filmet és  igaz, hogy a nagyja nem volt rossz, de mégis némi csalódást érzek. Nem vagyok tőle elájulva.

A filmhez viszont ha valakinek a HYDRA szál miatt tetszik érdemes néznie az Agents of S.H.I.E.L.D.-et.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 16, 08:55:29 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9292 Dátum: 14 ápr 16, 09:04:42 »

Ja és ha legközelebb megyünk moziba, mindenképp nagy Nachos-t kell már venni tele paprikával mert...elfogy. : DDD

Amúgy a Sólyom nekem is nagyon tetszett. Jó színészt választottak hozzá. Ja és Noé megnéztem a szőke csajt, mondjuk nem az akire én gondoltam, Emily VanCamp-nak hívják. Everwood-ban is játszott, bár nem tudom neked onnan lehetett-e ismerős.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9293 Dátum: 14 ápr 16, 09:06:21 »

Megnéztem én is, nekem a Testvérek miatt volt ismerős.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9294 Dátum: 14 ápr 16, 09:25:51 »

A szöszi aki Justine barátnője lett? Láttam plakáton. Erről jut eszembe, még mindig nem mondtad el a titkot. Nevet

Én is tegnap halottam. Azért csinálják, mert így is rengeteg pénzt hoz a konyhára. Ha érdekelné őket, akkor jó forgatókönyvet írnának hozzá. Én nem láttam a 4-5-öt, mert nem hozott lázba az előzetes alapján, valószínűleg a 6-tal is így leszek.
Ez a gond, hogy egy ilyen alap művet, ami egyszerűen megunhatatlan (ilyenkor az első három részről beszélek) megszentségtelenítenek ilyen szar folytatásokkal. Nem szeretem, hogy nincs mit kitalálni, mert nem képesek gondolkozni, vagy nem tudtak elég kreatív embert össze szedni akik kitalálnak jó sztorikat, ezért régi dolgokról húznak le több bőrt rosszul.
Amúgy, ha jól olvastam Japánban fog játszódni.
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9295 Dátum: 14 ápr 16, 09:30:54 »

Justine? Titok? Ez most nekem szólt Mini? Túl sok a kérdőjel. ikszdé

És még egy plusz megállapítás Noétól a film közben: Nick Fury autója Kit a Knight Rider-ből kicsit feltúrbózva, de mint észrevettük David Hasselhoff túl sokat maradt a szoláriumban és odaégett.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 16, 09:50:46 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #9296 Dátum: 14 ápr 16, 09:47:26 »

Az Ikrek azért lehetnek benne, mert ugyanúgy sokáig itt is tagok voltak mint az X részlegnél, így egyfajta közös tulajdonban vannak de az Avengers filmben nem említhetik meg hogy mutánsok vagy Magneto gyerekei. A Winter Soldier pedig a képregényben a kapitány halála után átvette annak a helyét. Chris Evans lenyilatkozta többször hogy nem kíván szerződést hosszabbítani, sőt a színészkedést is pihenteti majd. A WS színésze pedig 6 filmre írt alá, ez volt csak a 2. ebből.
Naplózva


 
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9297 Dátum: 14 ápr 16, 10:08:43 »

Justine? Titok? Ez most nekem szólt Mini? Túl sok a kérdőjel. ikszdé
Nem, Noéminek szólt, ő érti.
Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9298 Dátum: 14 ápr 17, 16:16:34 »



Csak szerintem jobb a képregényben Andrea?  Gondolkozik
Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9299 Dátum: 14 ápr 17, 19:26:59 »

Egyébként Joffrey halála után a következő fejezet az egy Sansás, az egyik legjobb Sansa fejezet az egész könyvben.
Nem, az akkor van miután Tyrion begyújtja a folyót, és a Véreb felmegy hozzá *-*
...
ÉS Ő IS HALOTT.  Szomorú
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 618 619 [620] 621 622 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!