24 máj 05, 03:37:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 616 617 [618] 619 620 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277528 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9255 Dátum: 14 ápr 14, 09:03:13 »

Meg lehet azért érteni Stannist, mert ha árnyékszörnnyel ölet a nője, akkor lehet nem mond hülyeségeket.
Akárki akármit mond, hogy Ramsey torka nem lett átvágva, arra nincs mentség.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 14, 09:05:53 írta Gdat88 » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9256 Dátum: 14 ápr 14, 09:14:36 »

Stannis a filmben baromi gyenge jellem szerintem. Tudja, hogy nem helyes amit Melissandre tesz mégis mindenben enged neki.

Akkor nézzük meg mi van a háttérben. Stannisnak mindenért meg kellett dolgoznia, nem született promised princenek vagy azor ahainak, nincsenek sárkányai, nincs Lannister pénze. Robert sem adta meg neki ami járt neki, mindig háttérbe szorították, nem szerették. Az egyetlen lánya is pikkelysömörrel született, szóval ott basztak ki vele ahol lehetett. Neki az uralkodás nem kedv vagy privilégium hanem kötelesség, mert jelenleg ő a jogszerinti trónörökös. (most ne menjünk bele a targaryenekbe meg hogy a történelem során sem számított ez mindig)

Egyenes ember, nem hazudozik(hundreds will die, *thosands* ) viszont nem annyira naiv és hülye mint a Starkok,  valódi vezető ez látszott a blackwater csatánál amikor első sorokban harcolt az embereivel, másrészt a vereség után sem omlott össze, hanem talpra állt és kitart a céljai felé. Nem mellesleg ő az egyetlen a "wannabe" királyok közül aki felismeri hogy északon dől el a királyság sorsa. Teszi a kötelességét, szerintem ezek után nem mondható rá hogy gyenge jellem lenne.
Ott van neki Davos Mellisandre ellensúlyozására, másrészt miért gondoljuk hogy Melisandre gonosz vagy negatív karakter lenne?? Sorozat nagyon ezt akarja sugallni nem tudom miért. Az hogy nem helyes és? nincs más választása, ha nem ment volna el a falhoz akkor már lőttek volna westerosnak.

Valószínűleg a következő könyvben megöli Martin.  Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 14, 09:16:46 írta Syzygy » Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9257 Dátum: 14 ápr 14, 09:18:46 »

Ácsi, te nem olvastad az 5.ik könyvet nem?  Hmm? Csak így az utolsó mondat miatt kérdezem.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9258 Dátum: 14 ápr 14, 09:21:56 »

Csak 2 könyvet olvastam. Ellenben Stannis nem hal meg az ötödik könyv végén, azt Ramsey találta ki. Nézz utána nincs kedvem vitatkozni.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9259 Dátum: 14 ápr 14, 09:23:02 »

Én se akartam vitatkozni, csak gondoltam megkérdezem. De megfogadom a tanácsod és utána is nézek.
(Meg is néztem, de ott is azt csak írják, hogy vagy tényleg meghalt vagy ezt csak kitalálták. Azért inkább megvárom a könyvet minthogy netes forrásra hivatkozzak, bár utána meg már a következő könyvből van rész szóval nem tudom.)
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 14, 09:29:22 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9260 Dátum: 14 ápr 14, 09:31:32 »

SPOILER
Olvastam valahol a "bónusz" fejezeteket a 6. kötetből, nem hal meg Stannis (találkozik is Theonnal, vagyis foglyul ejti).
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9261 Dátum: 14 ápr 14, 09:33:52 »

Na ezaz, hogy én is találtam ilyet, azért bizonytalanodtam el. Nevet Csak jelenjen már meg. (Ah Theon, halna már meg, úgy örülnék neki végre.)
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 14, 09:34:37 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9262 Dátum: 14 ápr 14, 09:38:25 »

Ramsay azért egy kicsit gázabb nem gondolod? Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9263 Dátum: 14 ápr 14, 10:19:07 »

Theon is gáz, hogy ennyit szopik, halna meg inkább végre.
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9264 Dátum: 14 ápr 14, 10:24:45 »

Tudom Gdat, hogy ő is az, nem is rajongok túlzottan érte, de Theon engem jobban irritál.

Végignéztem szóval spoiler. Joffrey egyszerűen zseniálisan nézett ki hullaként. Nevet De maga a rész unalmas volt. Nem is tűnt 1 órának... Az egyetlen értékelhető jelenet még az Oberyn-Cersei-Tywin szócsata volt, de itt ki is merült. Bár mivel a vége volt a lényeg így ezt valamennyire most elnézem.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 14, 12:50:44 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9265 Dátum: 14 ápr 14, 14:04:27 »

Nem tudom ki mennyire ismeri a Sigur Rós együttest, egyébként ajánlott, szóval ők is benne voltak, a  zenészek akiknek Joffrey pénzt dobott hogy takarodjanak.  Nevet

A fal hiányzott, viszont fel sem tűnt hogy Dany nem volt benne, mondjuk elég érdektelen is az a szál.

Oberyn is jó volt, de nekem akkor is a Bolton jelenet vitte az eheti részt. Roose Boltonnak az arcvonásai az a számító háttérben irányító, lehet hogy féreg de szimpatikus.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 14, 14:06:54 írta Syzygy » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9266 Dátum: 14 ápr 14, 16:27:08 »

Összességében jó volt ez a rész szerintem. A végén tetszett a legjobban az egyre feszültebb jelenet Joffrey és Tyrion között. Meg persze a vége...  Ördögi
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #9267 Dátum: 14 ápr 14, 19:21:11 »

Ezt a részt 2 jelenet vitte Nevet Az egyik a királyi esküvő Nevet azok a párbeszédek és csipkelődése Nevet A Tyrion Joffrey konfliktus majd a végén Cersei kitörése Nevet Whoaw. A másik az Theon az engedelmes borbély....  az annyira ki volt centizve az ember szinte érezte azt a borotvát a kezében Nevet nálam a rész 10/10 Nevet Nevet Nevet Istenem de szép a halott Joffrey Nevet Ám most ki uralkodik ? A nász nem lett elhálva, szóval elég kérdéses...
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #9268 Dátum: 14 ápr 14, 19:22:48 »

Valaki szokott nézni Két pasi meg egy kicsit ? ikszdé
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9269 Dátum: 14 ápr 14, 19:26:46 »

Micsudi, én elhiszem, hogy örülsz de... ->  Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nyugszik. Olvasd el a könyvet és megtudod.
De amúgy olyan rossz, hogy leváltották a kis Tomment, mondjuk másik szerepben tér majd vissza de még így is furcsa volt.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Oldalak: 1 ... 616 617 [618] 619 620 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!