24 máj 04, 22:02:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 613 614 [615] 616 617 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277257 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9210 Dátum: 14 ápr 09, 21:21:54 »

Amúgy, akkor jó ember vagyok? Pirul Nevet
Szerintem valami bajuk volt Joss Whedon-nal, lehet utálták a Buffy-t. >.<
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9211 Dátum: 14 ápr 09, 21:22:51 »

Én Elizabethet is szeretem, vicces ahogy Philip kihozza néha belőle az embert. Sérelmezem, hogy Phlip múltjáról kevesebbet tudni sokkal, szeretem őt. Meg a színészt is, a Testvérek című sorozatban láttam még játszani (bár ott meleg volt, de jó fej, ugyanilyen szerethető).
Akit igazán menőnek tartok az Nina. Az első évad végén jó volt az oldal váltása, megfogott valamiért a bátorsága. Pedig "csak egy titkárnő", vagyis most már azért magasabb rangra jutott. Irigylem a szépségét is.
Vicces ahogy a sorozatban az Orosz oldal valahogy szerethetőbb, legalábbis számomra, mert a sorozat rávilágít, hogy Amerika is mennyire propagandista, csak ők ezt nem vállalják nyíltan.
Meg szerintem az Orosz nők szebbek is. Bár Amerikai meg nem sok van a sorozatban és ebből az egyik Martha.

Fiúknak egy kép Nináról:


és egy Elizabethről: http://img7.bdbphotos.com/images/huge/6/o/6o2ttdz5o847t4o7.jpg?kj8as6ye

(Lányok akiknek jól áll a 80-as évek beli fehérnemű.)
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 09, 21:29:12 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9212 Dátum: 14 ápr 09, 21:26:14 »

Amúgy, akkor jó ember vagyok? Pirul Nevet
Szerintem valami bajuk volt Joss Whedon-nal, lehet utálták a Buffy-t. >.<

Igen, az vagy. Nevet

Hát, ez még az Avengers előtt volt jócskán. Most már szerintem a seggét kinyalnák, hogy csináljon nekik valami műsort. Nevet De hát ezen már késő bánkódni. Meg azért Whedon tudtommal már akkor is jó névnek számított tévés körökben, mert a Buffy asszem régebbi, mint a Firefly. Egyébként azt a sorozatot nem ismerem, de állítólag jóféle.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9213 Dátum: 14 ápr 09, 21:41:00 »

Én is szeretem Elizabethet, csak néha olyan... robot, túlságosan. Persze nem csodálom, azt nevelték belé, hogy a haza mindennek előtt és bármi történik a haza stb. Philip kicsit más körökből jött, kicsit ő a "vidéki srác". Nevet Amúgy szerintem idővel megtudunk többet róla. Remélem. Be van tépve Viszont mikor megmutatták, hogyan erőszakolták meg Elizabethet az nagyon durva volt és a legdurvább amúgy, hogy ez tényleg megtörtént akkoriban.

A testvérekben én is láttam Philipet, meg még másban is, csak most nem jut eszembe és be kell vallanom. Rohadt jó színész. A testvérekben utáltam a kis buzi szerepét. Bocsi, csak az a sorozat engem felidegesített, ahogy kezelték egymást. Ahogy egy normális szerelmi kapcsolat nem tudott érvényesülni (persze a melegeké igen, mert amúgy két meleg írta) és nekem ez már túl dráma volt. Főleg, mert azért valljuk be, egy-két hetero kapcsolat is működhetett volna, de nem... a dráma miatt szedjük szét őket. Amúgy nem vagyok homofób, csak a sorozatban ezt elcseszték. ikszdé (Picit indulatosan írtam? Ha igen akkor ezt hozza ki belőlem ez a sorozat.)
 
Amúgy Nina nagyon tökös, nagyon bejött nekem ahogy a sarkára állt.
A kép nem látszódik.
Amúgy meghoztad a kedvem, hogy hamarabb kezdjem el. Ejej, nem lesz ennek jó vége. >.<

---------------------------
OH köszönöm Aes! Pirul Akkor te is, mert megnézted, bár ezt már akkor elkönyveltem, mikor végig nézted a BSG-t!

Szerették nagyon, a Buffy is nagy kultusz sorozat szerintem máig. És igen korábban volt, pár évvel. Én csak egy-kettő részt láttam.
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9214 Dátum: 14 ápr 09, 21:52:26 »

A Testvérekben én is nagyon sokat csalódtam, mindig bántott a sorozat és azért néztem mert bíztam benne jobbra fordulnak a dolgok, Tomy és a felesége annyira illettek egymáshoz, Justint imádtam annak örültem, hogy a végén megint úgy tűnt lesz valami a fekete hajú lánnyal, de valahogy Rebbeccaval olyan szépek voltak, nem tudom miért kellett elválni -.-, Sarahnak és a franciának is örültem, de lehetett volna valami normálisabb, nem megint egy művész, meg milyen gáz hogy a volt férje visszament az előző nejéhez. Kevint esetében Scotty cuki volt, de a szenátor öccse még cukibb. A legnagyobb csalódásom Robert halála volt, Kitty is összejöhetett volna egy korabeli sráccal.
Tényleg látszik, hogy meleg írta, bár ezt eddig nem tudtam. Szomorú
Maga a kis rejtély volt benne a kedvencem mikor ugye tudták hogy történt régen valami amihez Tominak köze van, de kiderült a végén a nagy titok, hogy...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9215 Dátum: 14 ápr 09, 21:58:12 »

UH én nem néztem végig, már nem bírtam. Szomorú Viszont például Robertet én is szerettem, főleg azért, mert azt a csávót eleve nagyon szeretem az Elnök emberei c. sorozatból. Egyik kedvencem volt. Ha még nem láttad nézd meg, főleg az első 4 évadot. Nem értem miért kellet például meghalni.
Vagy igen, ott van Justine, aki szerintem a legnormálisabb volt és tök jó, hogy össze jött Rebeccaval... de nem, őket is szét kellett szedni. -.-'

MI volt a rejtély?Nevet

Amúgy, pl. a The Americans-ból Elizabeth-et láthattad egy Dokik-ban. Elliot gimis barátnője volt. Nagyon csini a csaj, viszont egy valami zavar. Mindig ugyan ott van oldalt a haja... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 09, 21:59:04 írta Minagi » Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9216 Dátum: 14 ápr 09, 22:01:38 »

Nem is: http://img.photobucket.com/albums/v138/sniglet-free/Keri16.jpg

Nem árulom el. Durci

Am most néztem meg az 5. részt és NÉÉÉZD Mini, nééézd! Megy a kavarás. Durci
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 09, 22:24:53 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9217 Dátum: 14 ápr 09, 22:52:31 »

A Trónok harca arcai hétköznapi emberekként. Szerintem nagyon kis aranyos képek.

Ne már Noémi, a sorozatban ilyet hajat nem hord. ikszdé Amúgy jóó, meggyőztél, leszedem hamarabb. Szenyó! Nevet
Miért nem, úgy sem nézem meg, nem láttad milyen indulatokat hozott ki belőlem?
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9218 Dátum: 14 ápr 09, 22:55:21 »

Láttam, de majd esetleg szombaton. Nevet

Szedd le!
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #9219 Dátum: 14 ápr 10, 07:11:46 »

Úúú, Minagi, hát ez valami elképesztő! Az a Sansa az "ájfónnal" valami zseniális. Nevet
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #9220 Dátum: 14 ápr 10, 07:25:08 »

De jó képek. *.* Annyira jófejek.  Nevet Tywin még mosolygósan is nagyon Tywin.  Nevet Jaime-nél meg mindig elgondolkodom, hogy lehet ennyire tisztességtelenül jóképű vki.  Nevet
A tegnapi duma topicos diskurzust nagyon élveztem, teljesen előjött a régi GoT mániám. De beláttam, hogy újra kell olvasnom a könyveket, mert sok mindenre nem emlékszem és pont ezekre a mélyebb, jelentőségteljesebb dolgokra a legkevésbé. :/
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9221 Dátum: 14 ápr 10, 07:29:54 »

Mini nem jön szombaton.  Neeem

Amúgy Theon... szokásosan ronda. ikszdé Főleg ezzel a hajjal brutális. Dany meg Jon rawr.  Pirul Tényleg jó képek.

Seva, szerintem azért, mert dán, és azok között van egy pár jóképű fazon. Nevet (Na nyilván nem azért, de feltevésnek megteszi. xD) Igazából én meg az 5.et olvasnám csak újra, arra emlékszem a legkevésbé mert eléggé kapkodva olvastam sajnos, jó a lényegesek megmaradtak de van pár ami nem. :/
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 10, 07:35:51 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9222 Dátum: 14 ápr 10, 08:05:19 »

És ez így van. Nevet





« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 10, 08:08:28 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9223 Dátum: 14 ápr 10, 12:31:17 »



Ejnye, Tyrion. Nevet

BTW, Cerseinek tök jól áll ez a haj.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9224 Dátum: 14 ápr 10, 13:08:09 »

Láttam, de majd esetleg szombaton. Nevet
Mini nem jön szombaton.  Neeem
Nem biza, lehet később benézek még, de nagy rá az esély, hogy most nem tudok menni. Úgy hogy le kell sajnos írnod. Nevet

Dawe, Seva én is szeretem az ilyen képeket, nagyon aranyosak szerintem.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 613 614 [615] 616 617 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!