24 máj 05, 03:05:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 612 613 [614] 615 616 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277513 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9195 Dátum: 14 ápr 09, 20:07:04 »

Az a rész de aranyos volt...  Sír Ez meg a Starwhale-es rész a két legjobb az egész évadban. Meg még első mondjuk.

Tényleg Aes, nagyon fontos: Mit gondolsz így kb. nulla tudással Riverről? Mit vársz tőle, milyen sztorit/kapcsolatot, stb?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9196 Dátum: 14 ápr 09, 20:16:26 »

Kicsit megzavarva itt a dolgokat, szeretnék ajánlani nektek egy sorozatot, amelyet a múlt héten kezdtem nézni, illetve érdekelne nézi-e esetleg más is rajtam kívül. A címe The Americans.
Az 1980-as évek elején játszódik egy házaspár és az új szomszédaik mindennapjait mutatja be akik egy Washington melletti kertvárosban élnek. Tudom eddig nem túl izgi a stroy, de nem egy átlagos házaspárról van szó, ugyanis mind a ketten KGB ügynökök, amiről persze a gyerekeik akik már az USA-ban születtek nem tudnak semmit sem, mi több hisznek az amerikai álomban. A szomszédjukról sem szabad megfelejtkezni akivel "barátságot kötnek". A férfi ugyanis FBI ügynök és egy merő véletlen folyamán pont a kémelhárítási ügyosztájon dolgozik. Jelenleg a 2. évadnál jár a sorozat az 1. évad 13 részes volt.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9197 Dátum: 14 ápr 09, 20:36:24 »

Hol? Biztos én vagyok most buta, de nem tudok ilyen történetről.

Ő a legfiatalabb Doki. Ez csak természetes.

Te meg mit csináltál, hogy regenerálódsz? De most komolyan, mi történt a lábaddal?

Az alapkoncepciót még linkeltem is.Biztos van még eredeti hivatkozás is benne.
5ik is kb olyan idősen vállalta el mint Matt,de nem erre gondoltam.
Hanem hogy 1-2 év alatt egy max 2 frizuraváltással mennyit tud komolyodni és öregedni(érni) arcilag/kinézetileg.

Általában ha Vincenthez hasonló alapanyagot dolgoznak fel,akkor ezt ilyen téren eléggé el szokták találni.
Főleg a vége. Pirul (pl Vincentes)

Zita:Szinte minden ember regenerálódik egy sérülés után.Kivéve pár eset beleértve akik 15éves koruknál érte a baj.Lásd Lewék 15ös mottója.
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9198 Dátum: 14 ápr 09, 20:44:18 »

Igen, most már megtaláltam. smirksweat

Matt már csak ilyen. Nevet

A Vincentes rész tényleg igen jó. A hasonló részek általában jól sikerülnek.

Lew és az ő 15 mottója. Nevet

Ezt én is tudom, sak a miénk nem olyan látványos, mint a Doktorré.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9199 Dátum: 14 ápr 09, 20:46:54 »

Az a rész de aranyos volt...  Sír Ez meg a Starwhale-es rész a két legjobb az egész évadban. Meg még első mondjuk.

Tényleg Aes, nagyon fontos: Mit gondolsz így kb. nulla tudással Riverről? Mit vársz tőle, milyen sztorit/kapcsolatot, stb?

Ez nagyon jó rész volt, nem is lépek most tovább azonnal. Nekem egyébként alapvetően bejön ez az évad is. Nem annyira jó, mint a Tennantosak, de azért így is jó epizódok vannak, nekem a földalatti gyíkemberes duplarész is tetszett.

River? Hááát, van egy teóriám róla, de azt nem írom le, mert vagy nem igaz és akkor kiröhögtök, vagy igaz, de akkor meg valaki úgyis elspoilerezi. Sőt, ha elkezdünk róla beszélni, akkor is ez lesz a vége egy idő után. Egyébként nem rossz arc, érdekes karakter, eddig csak két részben láttam, de ezek tetszettek.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9200 Dátum: 14 ápr 09, 20:52:31 »

Ha szeretnéd küld el privátban! Majd amikor elérsz odáig visszamondom neked.Azt hogy mik változtak,meg hogy mi jött be.
Lehet még érdekesebbet találsz ki az eredetinél is.

Ui:5ik évadban még lesz egy nagy beszéde azt mindenképp élvezd ki rendesen.Már-már ikonikus.

River miatt nem kell félni,lesz még jó pár beköszönése/felbukkanása.Egy ilyen szálat nagyon is kár lett volna ha bárki is veszni hagyja!
(Még olyan is amiről ő sem tud!)  smirksweat
 
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 09, 20:53:15 írta K ichigo » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9201 Dátum: 14 ápr 09, 20:54:14 »

Kicsit megzavarva itt a dolgokat, szeretnék ajánlani nektek egy sorozatot, amelyet a múlt héten kezdtem nézni, illetve érdekelne nézi-e esetleg más is rajtam kívül. A címe The Americans.
Az 1980-as évek elején játszódik egy házaspár és az új szomszédaik mindennapjait mutatja be akik egy Washington melletti kertvárosban élnek. Tudom eddig nem túl izgi a stroy, de nem egy átlagos házaspárról van szó, ugyanis mind a ketten KGB ügynökök, amiről persze a gyerekeik akik már az USA-ban születtek nem tudnak semmit sem, mi több hisznek az amerikai álomban. A szomszédjukról sem szabad megfelejtkezni akivel "barátságot kötnek". A férfi ugyanis FBI ügynök és egy merő véletlen folyamán pont a kémelhárítási ügyosztájon dolgozik. Jelenleg a 2. évadnál jár a sorozat az 1. évad 13 részes volt.
Végre valaki. Még itt írtam róla: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=68.msg842835;topicseen#msg842835
Nekem nagyon tetszik a sorozat. Még bele se néztem a második évadba, mert inkább egyben szeretném. Nevet
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9202 Dátum: 14 ápr 09, 20:56:04 »

Nem írom le sehol, majd kiderül, hogy igazam volt e. ikszdé

Btw nekem River neve volt furcsa, mert ez nekem már "foglalt név", mert erősen asszociálok egy másik karakterre, aki nagy kedvencem, ő lenne az:



Aki felismeri, rossz ember nem lehet. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9203 Dátum: 14 ápr 09, 20:56:57 »

Firefly, egyik legjobb sorozat!
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9204 Dátum: 14 ápr 09, 20:59:22 »

Mini *-* már teljesen azthittem, hogy elveszik a hsz-em és mindenki figyelmen kívül hagy (megint) T_T
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9205 Dátum: 14 ápr 09, 21:01:00 »

Mondtam neked. Rám számíthatsz. Nevet Elkezdted a második évadot? Csak facebookon látok képeket a hivatalos oldalról, de lassan el kellene kezdenem nézni.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9206 Dátum: 14 ápr 09, 21:05:14 »

Firefly, egyik legjobb sorozat!

Laternemannak egy komoly jó cselekedete volt, hogy ajánlotta ezt nekem. Azóta is mindig tervezem, hogy újra nézem, csak aztán nehezen szánom el maga, hogy újra át kelljen élnem azt a tragédiát, hogy elkaszálták. Pedig ez egy nagyon zseniális sorozat volt, asszem mindjárt meg is hallgatom újra az intro dalát, ami önmagában is egy klasszikus. Egyedül a lezáró filmje, a Serenity, az nem lett túl jó szerintem. Jó, amit tudtak megtettek, meg egy sok évadosra tervezett sorit kellett nekik egy tévéfilmben lezárni, az nem könnyű feladat.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9207 Dátum: 14 ápr 09, 21:10:42 »

Elkezdted a második évadot?

El nem bírtam leállni elvégre az 1. évad utolsó része nagyon pörgött, ahhoz képest, hogy pár részre belassult a sorozat nekem kicsit. 4 részt néztem eddig meg.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9208 Dátum: 14 ápr 09, 21:13:48 »

Na igen, egyszerűen máig nem tudom, és egy rajongó sem, hogy miért kapott ez a sorozat kaszát. Mármint úgy értem, hogy a hülye CSATORNA össze vissza de komolyan, össze vissza adta a részeket és olyan időpontban amikor nem nézték, ezért kasza. Amint kiadták DvD-re, mindenki kedvence lett, mert megtudták nézni. Eszméletlen jó történet, nagyon jó színészekkel. Folytatták képregényként, de sajnálom, hogy vége lett. Viszont az nagyon tetszik, hogy a rajongók szedték össze rá a pénzt. Az meg még inkább, hogy pl. a legtöbb sci-fi őrült, és ilyen sorozatokban, említést tesznek róla. Na meg, pl, Nathan Fillion a Castleben beöltözik a régi űr cowboy rucijába. Pirul

(Btw, nem értem, hogy egy ilyen művet elkaszálnak, de egy Homeland-et nem képesek, ami meg mocsok szar.)

Igen, sajnos a Serenity kihozta amit lehetett, de elzárták hamar a történetet és nem lehet 1-2 órába bele sűríteni oly sok mindent. T_T

-----------------
És milyen Noémi? Ütős? Nevet Nagyon szeretem Phillip-et mert ő emberként viselkedik, míg Elizabeth egy robot, amiket/akiket tényleg neveltek Oroszországban.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9209 Dátum: 14 ápr 09, 21:16:36 »

Én is elolvastam a sorozat szomorú történetét, a csatorna kb. mintha direkt buktatta volna meg. Pl. nem is a pilottal kezdték, meg ilyenek. Felfoghatatlan ostobaság volt. Pedig tényleg hihetetlenül fantáziadús történet volt, jó univerzum, jó színészek, minden ami csak kell egy jó SF sorozathoz meg volt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 612 613 [614] 615 616 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!