24 máj 05, 09:08:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 608 609 [610] 611 612 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277781 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #9135 Dátum: 14 ápr 07, 13:07:36 »

WTF, akkor minek olvastad el?

Csak nem fáj, hogy a lassú olvasással csak 2 könyvre futotta az idődből, míg mások elolvasták mindet ennyi idő alatt? Hümm-hümm

---
Nekem Oberyn bevezetése nem tetszett. Szomorú Egy ilyen szexi pasi ne akarjon már pasikkal hálni. Oké, hogy nem veti meg a férfiakat, de muszáj volt így indítani? : D Ellaria pedig kicsit visszafogottabb volt a könyvben, ha jól rémlik. : D

Arya nagyon vagány. Kúl

Tetszik, hogy a sárkányok kezdenek kezelhetetlenek lenni.

Kevés volt ez az egy rész, lehet egyben tényleg jobb lenne megnézni, de hát úgysem bírom ki, hogy ne nézzem meg hetente.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #9136 Dátum: 14 ápr 07, 14:17:43 »

Sajnos szerintem nem fáj neki.  Neeem  Nevet :3

Oberyn-t én nem csíptem annyira, de nekem semmi buzis szál nem rémlik vele kapcsolatban a könyvből.
A sárkányoknál nekem nagyon nem tetszett, hogy kezelhetetlenek lesznek. Elvileg egy Targaryen-nek a vérében kéne, hogy legyen az irányításuk. Ez így eléggé gáz, hogy bezárva kell őket tartani. Mármint könyv alapján mondom most ezt. Mondjuk Euron Greyjoy-nál ott van az a kürt, de ahhoz hozzá kéne jutnia vkinek.  Nevet Azt úgyis csak egy Targaryen tudja fújni, mert más szétég belülről.  Nevet
Naplózva


Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #9137 Dátum: 14 ápr 07, 15:55:06 »

Maga a tény, hogy Dany nem képes irányítani a sárkányokat, az nekem sem tetszik, csak ugye mint tudjuk, és te is kitértél erre, a könyvben így lesz sajnos, és azt ezek a kis apró események jól előre vetítik. Ilyen szempontból tetszik, hogy nem az lesz, hogy hú, a 3. évadban még milyen kis cuki Drogon, aztán meg majd tudjuk miket csinál hirtelen a semmiből. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9138 Dátum: 14 ápr 07, 21:01:02 »

GoT s04e01

Meg is néztem az új részt. Nevet Faszányos volt. Kicsit persze olyan tipikus "évad első része" hangulat azért volt, gyorsan végigpörgették a karikat, de azért így is jó volt. Dany persze csodálatos volt, mint mindig, a sárkányok nagyon menők, Daario is jó volt, és fingom sincs miről fog szólni a Dany-szál ebben az évadban. xD Mert gondolom a harc a végén lesz (az mindig a végén van), de akkor addig csak mennek Meeren felé? Bár mindegy végülis, a végén csak lesz egy menő csata, addig meg Emilia látványa majd csak kitölti azt az időt. Nevet

Oberyn és Ellaria: hát nekem nagyon nem jöttek be. Nyilván ez a buzulás is eléggé gázos volt, de a színész se az igaz, öreg és az álakcentusa béna volt szerintem, meg nagyon máshogy is képzeltem el. Mindez Ellariára is igaz. Meg azért a könyvben nem emlékszem rá, hogy Oberyn ekkora elmebeteg lett volna. (Amikor belevágta a tőrt annak a hülyének a kezébe). Egyedül a Tyrionnal való beszélgetése volt jó, ott a színész is jól alakított, (nyilván Tyrion is jó volt, de ezt felesleges leírni mert mindig az) meg maga a jelenet is jó volt. Plusz többször is elhangzott Rhaegar neve, amit nem is értek, kb a sorozatban eddig ez a név tabu volt, alig egy-két alkalommal mondták csak ki. Na, Oberynékről egyelőre ennyit, nem akarom egy epizód alapján megítélni őket, még bőven lesz erre lehetőségem később is, már több tudással.

Jaime, na őt konkréten elsőre nem is ismertem meg. Valahogy nagyon megváltozott szerintem, mondjuk ez részben logikus is, az előző évadhoz képest. Az apjával való beszélgetése jó jelenet volt, könyvben is szeretem azt a jelenetet, és itt is jól sikerült, igaz Tywin az egyik legzseniálisabb az összes színész közül.

Joffrey csak keveset szerepelt, de most is fejbe tudtam volna vágni valamivel Pöcsfejségét, szóval minden rendben vele. ikszdé

Sansa örök szerelmem, ez most se változott. Bár sokat nem szerepelt. Az jó, hogy megkapta az ékszert, csak valamiért egy fontos momentum (hogy mikor kell viselnie) kimaradt. Ezt gondolom pótolják majd még.

A Véreb az egyik kedvenc mellékszereplőm és most is baromi menő volt, bár szerintem egy fontos momentum kimaradt a jelenetből. Viszont a könyvben szintén egy nagyon jó rész ez, és sikerült filmben is eltalálni a hangulatát. Arya is nagyon jó volt, mondjuk ez a rész nagyon megerősítette az új elméletemet miszerint Arya valójában ugyanaz, mint Lizzie a TWD-ben, csak egyszerűen másként láttatják velünk, ezért értékeljük egyértelműen pozitív szereplőnek. Ettől persze én még bírom őt, de mondjuk én a magam módján Lizzie-t is bírtam. ikszdé

Mi volt még? Thennek. Ők nagyon menők voltak. Az egész megjelenésük, a cuccaik, minden. De erre a kannibál dologra nem emlékszem a könyvből. ikszdé Vicces, hogy a TWD után most itt is előjön ez a téma.

Jon szereplése nem volt most olyan érdekes, de itt a lényeg úgyis kicsit később jön majd még, azért jó volt látni őt is. Nevet

Meg az opening is nagyon jó volt mint mindig, azért nagyon elfogja az embert a GoT hangulat azonnal. Nevet Jó újra ezt a sorozatot nézni, már hiányzott.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9139 Dátum: 14 ápr 07, 21:21:47 »

és gondolom senkinek sem tűnt fel hogy Stannis nem szerepelt benne?  Szomorú

Majd meglátjátok!!44!!!

A Thenn csapat tényleg jó volt. Nekem Daario nem tetszett, meg kell még szokni, igazából egyik színész sem az igazi.

Oberyn viszont jó így half-madként, meg alapból szimpatikus aki a Lannisterek ellen van. 


Már majdnem elgondolkodtam hogy Dorne milyen fasza hely lehet, csak az meg annyira taszít hogy közel keletről meg indiáról lett mintázva, legalábbis az ottani nők nagyon nem jönnek be. xD
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9140 Dátum: 14 ápr 08, 07:58:41 »

Dehogynem tűnt fel. ikszdé Nem hallottam a kedvenc szövegemet a vörös banya szájából, így hiányérzetem volt, és hát mivel Stannis is ott van vele...

Na de így, hogy már tegnap én is megnéztem:
Bár volt 1-2 dolog ami nagyon nem, de azt leszámítva elég jó volt. Oberynre már nagyon vártam, kicsit furcsa volt ahogy beszélt de inkább legeltettem rajta a szemem minthogy figyeljem mit mond... (Na jó azért figyeltem.) Nőből vagyok tudom, de ha egyszer jól néz ki. Csak ne akart volna buzulni. Fuj. Szomorú

A többi dologgal meg voltam elégedve, Arya jelenete tetszett a végén, viszont Sansa hajhálóját nagyon nem ilyennek képzeltem el, tudom apróság, de az fontos szereppel bír. Szépnek szép. Joffrey-t meg legszívesebben lefejeztem volna mint mindig, olyan jól játssza a színész, hogy egyszerűen ülök a gép előtt és beverném a monitort. Nevet

Daenerys meg jaj. Ijesztő volt ahogy Drogon ráförmedt, Daario-t meg hagyjuk, az előző se volt jó, eddig ez se nyerte el a tetszésem, aztán ki tudja. Viszont baromira tetszett, hogy az utat a halottakkal így megcsinálták. Kíváncsi leszek Meeren-re.
Hiányzott, és legalább még tetszett is.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 08, 08:01:37 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9141 Dátum: 14 ápr 08, 08:55:44 »

Aemon-on felröhögtem:

and you always know when a man's telling a lie? how did you aquire this magical power?

I grew up in king's landing.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #9142 Dátum: 14 ápr 08, 09:15:57 »

Én még mindig csak a harmadik évadnál járok. Szóval Oberyn-t csak képen láttam, de én nem értem mit esztek rajta. Annyira sejj ripityom hejj parasztembör kinézete van.  Nevet Semmi szexi nincs benne és nem jó pasi sehogysem.  Nevet
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9143 Dátum: 14 ápr 08, 09:19:27 »

Annyira sejj ripityom hejj parasztembör kinézete van.- Ez jó volt, de tudod Seva nekem azok jönnek be. : DDD Ízlések és pofonok. Már csak egy olyan bajusz kéne neki amit meg tud pödörni. ikszdé

https://www.youtube.com/watch?v=TEBi8sU0rpk Episode 2 trailer. Ebben már benne lesz Stannis.   Izé José... És lámlám, lehet ennek az évadnak pont, hogy az eleje lesz izgalmas? Csak nem húzzák el olyan sokáig a dolgot... Remélem.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 08, 09:20:02 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9144 Dátum: 14 ápr 08, 09:21:53 »

Én még mindig csak a harmadik évadnál járok. Szóval Oberyn-t csak képen láttam, de én nem értem mit esztek rajta. Annyira sejj ripityom hejj parasztembör kinézete van.  Nevet Semmi szexi nincs benne és nem jó pasi sehogysem.  Nevet

Mert nyilván a kinézetét tartom a legfontosabbnak. Nem.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #9145 Dátum: 14 ápr 08, 09:24:59 »

Én annyira beleéltem magam, hogy látom rajta a bajuszt.  Nevet

Syzy ki a tököm beszélt hozzád? Pont leszarom, hogy neked ki jön be. A LÁNYOKNAK szólt a kérdés. Ja, hogy te is az vagy. Eddig is gyanús volt, de úgy látszik nem is tagadod.
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9146 Dátum: 14 ápr 08, 09:36:51 »

najó nem hergelek inkább hagyjuk  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 08, 09:44:25 írta Syzygy » Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9147 Dátum: 14 ápr 08, 11:37:36 »



Én ezt nem bííírom. ikszdé

Amúgy Seva, akkor már legyen nála egy kapa is meg traktor mellette. Nyelvesít (És ne tessék vitatkozni egymással, az rossz. Szomorú )
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 08, 11:41:25 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9148 Dátum: 14 ápr 08, 13:51:32 »

Alig tuják már értékelni ezt a filmet. T_T (Lefogadom, hogy Hakuu még nem látta. ikszdé)
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=pr9fWptjg10" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=pr9fWptjg10</a>
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9149 Dátum: 14 ápr 08, 13:52:51 »

Ez a film hihetetlen értékeket hordoz magában. Nevet És szinkronnal is érdemes nézni, nagyon jó szinkronja van.

A másik legjobb a Brian élete.

Ha Hakuu tényleg nem látta még, akkor meg kell néznie azonnal. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 608 609 [610] 611 612 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!