24 máj 05, 09:32:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 606 607 [608] 609 610 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277795 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9105 Dátum: 14 ápr 02, 13:50:50 »

Főleg azért nem áprilisi tréfa mert március 31.-én jött ki az utolsó rész. Nevet Robin korábbi évadokban hízott meg egy kicsit, mikor szült, de nagyon hamar vissza nyerte a pofás kis testét. Nevet http://comment.blog.hu/2014/03/30/muter-nap_szegyentelen_klikkvadaszat_cobie_smuldersszel#more5884237 Pont most találtam ezt. A commnet blog az évadzáró előtt mindenféle híreket rakott ki a HIMYM-ről. Mint ez: http://comment.blog.hu/2014/03/30/a_legjobb_ismetlodo_viccek_a_himym-ben#more5885628

Amúgy én nem tudtam, hogy Jennifer Love-Hewitt kapta volna meg Robin szerepét. Nem lett volna jó.

Aes ezt meg neked ajánlom. Nem, nem WD, még mindig HIMYM-ről.

Idézet
Az Így jártam anyátokkal szereplőin és alkotóin kívül magához a sorozathoz is rengeteg háttérinformáció tartozik. Kiderült, hogy ha az első évad után megbukott volna, akkor Thomasék úgy intézték volna, hogy Victoria (Ashley Williams), Ted egyik barátnője legyen a címszereplő anya. A nézők szavazatai alapján egyébként is ő volt a legnépszerűbb Ted kedvesei közül.
Ezzel egyet értek az első két évadban cuki volt a csaj, de miután vissza tért, már nem volt olyan édes szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 14:34:08 írta Minagi » Naplózva


Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #9106 Dátum: 14 ápr 02, 14:13:54 »

Megnéztem én is a rész(részeket), hát, nekem a sorozat végetért a 22. epizóddal és pont.
Az anya nagyon bájos volt, ennyi idő alatt is belopta magát a szívembe erre meghal? A végén meg csak oda lyukadtunk ki, hogy Robin. Ennyi erővel Viktória is lehetett volna, őt is szerettem annak idején. Nyelvesít Jó persze, Robin kísérte végig a sorozatot. De az igazi az lett volna, ha az anya nem hal meg. Persze gyanús volt, hogy az egész 9. évadban nem szólt bele a mesélésbe Tednek, így valahogy számítottam rá, hogy lett vele valami. Szomorú Sosem jó, ha túl nagy a csend, ezt bebizonyította ez a sorozat is.

Tehát az én nézeteimben Ted-Tracy és Barney-Robin boldogan amíg meg nem halnak...  bye bye
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9107 Dátum: 14 ápr 02, 14:31:04 »

Én a gyógymódhoz végig azt írtam, hogy mindent megtennék érte, kivéve hogy magamon próbáljam ki. Szerintem nagyon fontos a keresése. Nem is jutott eszembe, hogy erőt von el a túléléstől.  Nevet Hiszen önmagában csak túlélni nem sok értelme van. Kell egy cél, amiért élni akarsz.  Nevet Pl gyógymód kutatása.

Szerintem akkor te teljesen egyetértesz Hershel-el. Nevet

You step outside, you risk your life. You take a drink of water, you risk your life. And nowadays you breathe, and you risk your life. Every moment now...you don't have a choice. The only thing you can choose is what you're risking it for.

Ez nagyon jó rész volt. Nevet


-----------------



Ez jó. Úgy legyen. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 16:16:36 írta Aes Sedai » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9108 Dátum: 14 ápr 02, 23:17:54 »

A How I Met Your Mother -ben, a 6. évad 13. részben valaki észre vette a vissza számlálást? Most néztem meg először, hogy követtem a számokat, és basszus, hihetetlen, hogy máskor hogy elsiklottam felette. 50-től 1ig, Ez az a rész mikor Marshall apukája meghal.
http://embed.indavideo.hu/player/html5/5ffcea0a19

Nem érdekel a lezárás meg minden kiírtam már itt magamból, de ez régebbi évad. Más se vette észre?
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 23:23:05 írta Minagi » Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9109 Dátum: 14 ápr 04, 07:07:46 »

Ha végre befejezi egyszer, tuti ez lesz a vége. Nevet

Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9110 Dátum: 14 ápr 04, 09:41:21 »

Game of Thrones

https://www.youtube.com/watch?v=J5iS3tULXMQ
Az alábbi negyedórás riport tele van a 4. évadból kiollózott filmkockával és a színészek magyarázataival. Rajongóknak kötelező darab.
14:30 perces, de nem rossz kis videó, bár lehet azért mert én szeretem az ilyeneket.Viszont meg kellene néznem az első évad második felét, az kimaradt az életemből. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 04, 09:42:12 írta Minagi » Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9111 Dátum: 14 ápr 04, 15:49:30 »

Közben elkezdtem a DW 5. évadot. Nem rossz. Kicsit szokatlan ugyan, így hirtelen új Doktor, új companion, de még új opening is. Mintha valami tök mást néznék. Remélem azért lesznek majd olyan pontok, amik összekapcsolják a történetet az eddigiekkel, mert ez így azért elég fura. Matt Smith egyébként jó. Kicsit olyan örült tudós hangulata van. Nevet És Amy is elég aranyosnak tűnik.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #9112 Dátum: 14 ápr 05, 18:22:30 »

Az eheti zöld íjász SPOILER!

Az eheti rész nagyon jó volt. Nevet Slade ügyesen játszotta ki minden lapját és ezzel elég nagy hátrányba került Oliver. Otthagyta őket most Roy ( ő is hasznos ), Thea se beszél most vele már ( ez mellékes slade-el kapcsolatban ), Az ideiglenes vezérigazgató helyettes is keresztbe tett neki, Lance nyomozót is letartóztatták ( ő nagyon hasznos szerintem itt ), Theat elterelésként használta a rabok elrablására(? nem tudom biztosan, de a lényeg hogy alap járaton is sikerült volna ez ) és végül Laurellel is bekavart Slade, hogy elmondta neki, hogy Oliver a zöld íjász.

Ezért is volt mindent überelő az eheti rész tele izgalommal. Nevet

Vajon Flash ( a fickó akibe bele csapott még a villám ) mikor jön Olivernek besegíteni?
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 05, 18:26:40 írta Szabika » Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #9113 Dátum: 14 ápr 05, 18:39:16 »

Flash a Zöld Ijászban csak egy felvezető volt a nemsokára induló sorozatnak, de itt nem kap nagyobb szerepet , talán még a 22. részben fog  szerepelni, de nem hiszem, hogy sokat fog tenni.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9114 Dátum: 14 ápr 05, 21:28:37 »

http://www.wetpaint.com/walking-dead/articles/2014-04-01-season-5-spoilers-beths-story

Oké, most már nyugodtan fogok aludni októberig, Beth-ből nem lett pörkölt, még életben van, és további kalandok várnak rá. Ez elméletileg hivatalos információ Kirkmantól. Nevet

Ezt érdemes elolvasni:

http://www.thewalkingdead.com/finale-post-mortem-interview-with-robert-kirkman/

Meglepően sok információt kapunk, ami szokatlan az ilyen interjúkban.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 05, 21:46:45 írta Aes Sedai » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9115 Dátum: 14 ápr 07, 07:51:42 »

Látta már valaki a tegnapi GOT-ot? (én még feliratra várok)
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 07, 07:54:11 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9116 Dátum: 14 ápr 07, 08:01:04 »

Angol felirat már van hozzá.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9117 Dátum: 14 ápr 07, 08:47:52 »

Látta már valaki a tegnapi GOT-ot? (én még feliratra várok)

Délutánra meg lesz az már. Én este nézem úgyis csak, addigra tuti kész lesz. Nevet

Azt nem tudja valaki véletlenül, hogy GoT-ban a 720p lesz az elérhető legjobb minőség?
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 07, 09:01:49 írta Aes Sedai » Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9118 Dátum: 14 ápr 07, 09:04:27 »

Én is csak a felirat miatt nem néztem még meg, hiába van fent HBO Go-n ingyé, az tuti szinkronos.

Aes, ha egy ilyet láttam az előbb: Game Of Thrones S04E01 1080p akkor megvan a kérdésedre a válasz? Nevet
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9119 Dátum: 14 ápr 07, 09:06:35 »

Neeeem, ezt egybe jó megnézni. Olyan, mint a 24, ha egyben nézed, élvezetesebb.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 606 607 [608] 609 610 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!