24 máj 04, 23:40:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 605 606 [607] 608 609 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277358 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #9090 Dátum: 14 ápr 01, 23:05:44 »

Engem felháborított a HIMYM, de egyáltalán hogy megölték a feleségét az írók, az egész sorozat arról szólt hogy Ted szenved és mindent felad még Robint is és meglett a jutalma mindennek és boldog volt, erre kinyírják álmai párját és összehozzák azzal akivel már 1000x megpróbálta de nem ment! Robinnak Barney mellett a helye!
csak ő tudott belőle embert  faragni, és kellett volna egy csoda pl hogy Robin mégis terhes lesz.
nem az a tanulság hogy minden csalódás megéri mert a nagy ő még rád vár, hanem az hogy melegítsd fel a káposztát, mert ha nincs ló jó a szamár is ikszdé  Közröhej...
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9091 Dátum: 14 ápr 01, 23:08:29 »

Ahh most hogy beírtál az előző oldalra került a GoT hones trailer link.  Szomorú

All men must die who are anyway close to Sean Bean. xD
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9092 Dátum: 14 ápr 01, 23:59:47 »

Megnéztem a How I Met Your Mother utolsó részét.. Nem tudom mit szóljak. Sírjak vagy nevessek. Spoiler várható! Amit még nem lőttetek el talán.
Nagyon nagyon sok ember, hiába tudta, hogy Robin a gyerekek nénikéje így is azt akarta, hogy össze jöjjenek, úgy tűnik nekik szólt mikor azt mondták az írók, hogy "Mindenki elégedett lesz a végével."
Nem cseszték el, igazából aranyos a vége, de az a gond, hogy SEMMILYEN. Mármint érzelmi téren, nem könnyeztem, nem hatódtam meg, nem nevettem.(Mármint a konkrét végére gondolok, az utolsó percekre leginkább) Most első nézésre, nem hatott meg.
Robin és Barney kapcsolata, meg már a 8. évadban nagyon aranyos volt, az, hogy ők szakítottak, elég erőltetettnek tűnt. Robin az utolsó részben rohadt szarul nézett ki, egy jó haja se volt. Az egész évadban szexi volt, fasza, de ezek a "jövő hajak" annyira gázak voltak és nevetségesek. Néha olyan volt, mintha csak pár száll haja lett volna.  Nemyóó

Szerintem cuki a feleség, a kis történetük, hogy nem siettek el semmit, hogy együtt voltak, a halála meg várható volt picit így a vége felé. Robin ahogy kerülte őket, meg vicces volt, inkább nevetséges. Ez a : Nekem kellett volna vele össze jönnöm duma, nagyon aranyos, és csodás, hogy 9 évadon át húzták, de akkor talán lépni kellett volna, mikor lehetőség volt rá, még a múltban. Értem én, hogy a jövő adott egy valahányadik esélyt és örülök, hogy Tednek eszébe se jutott Robin ez idő alatt, de ... utálom mikor töketlenkedik valaki. -.-"

Barney amúgy aranyos a gyerekével, hogy azzal nőt be a feje lágya, szerintem cuki lett.
---------------------------------
Most elolvastam miket írtatok, és Aes, amúgy félig megértem a kérdésed, de mivel választ kaptál rá, én nem kezdte el írni. Nevet
Erre viszont reagálnék Vera:
... de hogy az anyát is így félredobják...
Az a gond, hogy rohadtul nem dobták félre az anyát. Az anyuka egy boldog kapcsolatban vett részt, ahol mind a kettőjük szerelme igazán őszinte volt és igazi. Egyikünk sem siránkozott a régi nagy szerelmükért, hanem megtalálták a másikat, viszont egy betegség nagyon csúúúúúúnya tud lenni és halált is okozhat. Nevet Ahogy a gyerekek mondják, az anyjuk halála után 6 év telt el. Hat év. Nem hajtott rá Robinra mikor az anyuka épp haldoklott, nem hajtott rá mikor épp meghalt. Várt, meggyászolta szerelmét és végül a gyerekei engedélyét kérte, hogy nem bánják-e, hogy a másik igaz szerelmével össze jöjjön.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 00:20:44 írta Minagi » Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9093 Dátum: 14 ápr 02, 07:15:16 »

Arról, hogy egy társaság bolondozik és Ted olyan nőkkel jön össze, akikkel a való életben nem jönne?
Ahogy leírtam, az utolsó rész cáfolta is. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9094 Dátum: 14 ápr 02, 09:43:38 »

Lát az ember egy aranyos gyerekrajzot a neten, de azért csak eltűnődik, hogy a szülők vajon tudják-e, mit néz a gyerek a tévében. Nevet

« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 09:49:07 írta Aes Sedai » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #9095 Dátum: 14 ápr 02, 11:09:12 »

Olyan mintha sírok lennének.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9096 Dátum: 14 ápr 02, 11:31:53 »

How Long Would You Survive In A Zombie Apocalypse?

http://www.buzzfeed.com/justinabarca/how-long-would-you-survive-in-a-zombie-apocalypse?bffb=


You have the makings of a bonafide survivor, but your enthusiasm and willingness to adapt may bite you in the butt, that is if a zombie doesn’t bite you first. More than likely you will charge head first into a zombie fight, finding that you’ve bitten off more than you can chew. You will probably last a good six months, more than enough time to learn how to properly hunt right before you meet your demise.

Mondjuk ebbe volt pár olyan behúzás aminek úgy álltam neki, hogy ha rá lennék kényszerítve meg kell tennem, illetve valahogy megoldanám.


Ilyenkor lehet rájönni mennyire el vagyunk kényelmesedve, mennyi alap túlélő készség birtokában nem vagyunk az életvitelünk miatt.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #9097 Dátum: 14 ápr 02, 11:46:48 »

Ha a TWD-s zombikat veszem alapul, elég, ha csak bezárom a kisajtót.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9098 Dátum: 14 ápr 02, 11:47:38 »

Nekem pont ugyanez jött ki, szóval nem másolom be. Meg azért én is igyekeztem abból kiindulni, hogy kényszer hatására sok mindent meg tud tenni az ember, ami alapjáraton nem vagy csak lassan menne. Vagy olyanok pl, mint a horgászat, amit nem szoktam, de azért szerintem a kiskori emlékek segítségével csak összejönne valahogy.

Egyébként szerintem az ilyen posztapokaliptikus tesztekkel az a baj, hogy a tanulást nem nagyon veszi figyelembe. Szóval aki az első 2 napot túléli, annak jó esélye van a következő 2 hétre is, annak aki azt túléli, jó esélye van a következő 2 hónapra, és a többi, igazából ha valaki nem született Daryl Dixonnak, akkor az első napokban dől el minden. Szerintem pár hónap, vagy max egy fél év után, aki még életben van (TWD méretű apokalipszisből kiindulva), annak jó esélye van már akár évekig is életben maradni, legalábbis az alap "túlélős" dolgokat (kaja, víz, tél, menedékhely stb.) tekintve, a későbbiekben már a többi túlélő jelenti úgyis a legfontosabb veszélyforrást. (Ez egyébként a TWD-ben is jól megjelenik szerintem.)

Morita, ez egészen addig igaz, amíg valamiért ki nem kell menned az utcára. Márpedig erre egy idő után biztosan sor kerül.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 11:48:30 írta Aes Sedai » Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #9099 Dátum: 14 ápr 02, 12:21:50 »

You have a solid set of base skills, but it may be too little too late. Still, you are willing to do more than originally thought, so there may be hope for you. More than likely you will last a few months, which is more than enough to witness the horror that is watching those you love turn into flesh-eating zombies. Have fun!

Nem is rossz ahhoz képest, hogy 30 dolgot jelöltem csak be a 100-ból és azok is inkább lelkialkattal összefüggő kérdések voltak, nem tényleges cselekvésre irányulók. Pl: I would never stop searching for a cure.  Nevet
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9100 Dátum: 14 ápr 02, 12:28:09 »

Megnéztem csíter módban is, mert kíváncsi voltam a max pontos eredményre, ott az jön ki, hogy végig életben maradsz. Nevet

Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #9101 Dátum: 14 ápr 02, 13:27:43 »

Mit értesz csíter mód alatt? Hogy végigpipálod?  Nevet Mert szerintem ott vannak ellentmondások.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 13:46:47 írta Sevanna » Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9102 Dátum: 14 ápr 02, 13:29:33 »

Igen, végigpipáltam. És így jött ki ez, bár szerintem is vannak ellenmondások. Pl. hogy szereted a családodat vagy simán szétcsapod a fejüket, ha bezombulnak? Vagy a gyógymód keresése is kérdéses, hogy hogyan számít. Hiszen ez igazából erőt von el a túléléstől.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9103 Dátum: 14 ápr 02, 13:45:10 »

Ez a virágos kép jelképnek sem utolsó,már ahogy vesszük.

Megnéztem a How I Met Your Mother utolsó részét.. Nem tudom mit szóljak. Sírjak vagy nevessek. [u

Először azt hittem hogy csak egy április tréfa,de egyre jobban bebizonyosdik hogy mégsem. >.<#
Sokkan ezzel viccelődtek hogy:How i meet you Step-mother!

Ui:Robin hogy tartja ilyen jól magát,Tedhez képest? Nyelvesít Hajakhoz inkább nem is szólok( semmit sem).

« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 13:47:51 írta K ichigo » Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #9104 Dátum: 14 ápr 02, 13:48:58 »

Én a gyógymódhoz végig azt írtam, hogy mindent megtennék érte, kivéve hogy magamon próbáljam ki. Szerintem nagyon fontos a keresése. Nem is jutott eszembe, hogy erőt von el a túléléstől.  Nevet Hiszen önmagában csak túlélni nem sok értelme van. Kell egy cél, amiért élni akarsz.  Nevet Pl gyógymód kutatása.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 605 606 [607] 608 609 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!