24 máj 05, 06:35:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 604 605 [606] 607 608 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277709 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9075 Dátum: 14 ápr 01, 11:11:50 »

Arról, hogy egy társaság bolondozik és Ted olyan nőkkel jön össze, akikkel a való életben nem jönne?
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9076 Dátum: 14 ápr 01, 11:15:09 »

Erre csak egy jó választ tudok adni, amely áthidalhatja a kettőnk közötti nézőpont és hozzáálláskérdéseket:

Igen.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #9077 Dátum: 14 ápr 01, 11:35:28 »

Én csak szeretném megköszönni a korrekt válaszokat.  Mosolyog Mást nem teszek hozzá, mert őrület van.  Nevet
Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9078 Dátum: 14 ápr 01, 11:50:01 »

HIMYM: Kár benne értelmet keresni. Ez egy Sitcom. Helyzet komikum, kisarkított személyiségek és túljátszott szituációk.
Az a célja hogy szórakoztasson. A történet igazából azért van benne, hogy elmondhassák: van.

Nem kell semmit sem várni tőle. Egyszerűen szórakoztató nézni a társadalom 1-1 embertípusának, kisarkított tetteit, életét.

Megjegyzem én sem vagyok oda érte. De én a jó barátokat sem szerettem. Akkor nézem ha épp ez megy a tv-ben és véletlenül ( havonta egyszer ) bekapcsolom. De olyankor elmosolygok rajta.

Visszatérve az érdemi témára:

Aes azért kíváncsi vagyok Kormányzó hogy intézte volna ezt az egész Terminus mizériát =D Valami ilyesmit képzelek el: 

- Isten hozta önöket a...
- Bumm !!! - és loccsan az agya =D

Ő tuti nem lett volna szívbajos Nevet

Most így látva a Terminus embereit meg Daryl bandáját, egyre inkább megértem Kormi tetteit.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9079 Dátum: 14 ápr 01, 11:55:15 »

Az már nekem is eszembe jutott, hogy ezek a terminusiak reklámozzák itt magukat, mi lett volna ha a Kormányzó néhány felderítője beléjük botlik. Így is csoda, hogy nem szereztek tudomást egymásról. De Kormi tuti kifüstölte volna őket.

Egyébként a Kormányzó még Woodbury előtt egyszer belefutott egy hasonló csapatba, mint most ez a Daryl-féle. Elég durva rész volt. Nevet Bár ott még Kormi öccse volt a főelmebeteg, a később Kormányzó még csak fejlődő stádiumban volt.

A Jóbarátok nekem se tetszett, csak nagyon keveset láttam belőle. ikszdé Valszeg tényleg nem nekem valóak ezek, de nem akarok vitatkozni ízléseken. A kérdéseimre választ kaptam.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #9080 Dátum: 14 ápr 01, 12:07:32 »

Azért elég nagy kib.szás hogy 2 és félévad elment Robin és Barney sz.r.kodására, aztán fél percben elintézik hogy mégsem működött, elváltak. Az anya pedig, aki minden téren jobb mint Robin (a külső kinek mi) pedig megdöglik. Tehát a tanulság, hogy a boldogság csak átmeneti és csak a kezdetektől fogva együtt lévő álompár maradnak együtt, akiknek szerencséjük volt egymással.
Naplózva


 
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9081 Dátum: 14 ápr 01, 12:32:27 »

Jóbarátokat én sem szeretem, Aes, de HIMYM első 5 évada iszonyúan jó Nevet Persze ez a leírás h 'sarkított karakterek meg helyzetek' még engem is pár idióta Molirére drámára emlékeztet így, egy ilyen ajánló után nekem se lenne kedvem nézni, de azokkal ellentétben ez tényleg vicces meg kreatív. Kicsit gondolj rá úgy mint egy átlag animére, azt se azért nézed mert jaj de valós, mert szórakoztat.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9082 Dátum: 14 ápr 01, 13:36:40 »

http://indavideo.hu/video/Family_Guy_-_szinkronlatogatas_1
Olyan furcsa hallani a hangját úgy, hogy nem fogyatékos. Nevet
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9083 Dátum: 14 ápr 01, 15:24:26 »

Csak végignéztem ezt az utolsó részt... ennyire még nem csesztem fel SEMMIN az agyam-(na jó ez túlzás), hiába tudtam mi lesz a vége ha már lelőtték a "poént". Őszintén szólva maga a rész nem volt rossz. Szegény Barney-t kicsit sajnáltam akármennyire is ilyen az életvitele. Persze örültem, hogy Robin és Ted végül újra összeállnak, visszataláltak ahhoz akihez kellett, de hogy az anyát is így félredobják... És azt leszámítva, hogy nem ilyen végre számítottam, beleb*sztam a kezem az asztalba, majd a billentyűzetbe mert egyszerűen felidegesítettem magam az egészen. ikszdé Kicsit azért hiányozni fog, mert már tényleg része volt valamennyire az életemnek. És amennyire hülyén tudom magam kifejezni ennyit erről, mert kicsit azért elpityeredtem. A jégkirálynői mivoltomat sikerült meghazudtolnom egy sorozat miatt. Gratulálok magamnak.

De legalább mindjárt kezd a GoT. És holnap kiderül, hogy nyertem-e a játékon. Bár nem hiszem de próba cseresznye, jó lenne moziban megnézni.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 01, 15:37:00 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9084 Dátum: 14 ápr 01, 15:38:10 »

Nekem igazából tetszett. Én ennyi idő alatt nem tudtam úgy megszeretni ezt a nőt, azon kívül, hogy mindig vigyorgott nem volt más különös ismertetőjegye.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #9085 Dátum: 14 ápr 01, 15:40:28 »

Ha csak az első 4-5 évadot néznénk azt mondanám tényleg jó hogy Robin és Ted egymásra talált, de főleg az utolsó évadban történt lelki fröccs tenger és sz.rakodás az elengedéséről meg hogy Barneyval mennyire passzolnak egymáshoz ezt elrontotta. Ráadásul az anya marha szimpatikus normális karakter volt szerintem.
Naplózva


 
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9086 Dátum: 14 ápr 01, 18:23:40 »

Baaaaaa......meg. Most esett le, hogy Ted főnöke Walter White volt.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9087 Dátum: 14 ápr 01, 18:36:14 »

Netán random újranéztél részeket, vagy csak úgy eszedbe jutott? Nevet
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9088 Dátum: 14 ápr 01, 18:37:34 »

Egy kommentben olvastam. Valóban megkönnyítette, hogy rájöjjek. Másnak ez leesett?
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9089 Dátum: 14 ápr 01, 23:03:23 »

Honest Trailers - Game of Thrones

https://www.youtube.com/watch?v=SVaD8rouJn0&feature=youtu.be
Naplózva
Oldalak: 1 ... 604 605 [606] 607 608 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!