24 máj 05, 03:49:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 602 603 [604] 605 606 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277531 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9045 Dátum: 14 márc 30, 09:04:56 »

Én sajnálom hogy visszatérnek Szomorú Illetve a tényt magát nem, de az angyalokat iszonyúan elcseszték szerintem a későbbiekben. A Blinkben már egy is iszonyú veszélyes volt belőlük, meg nagyon ott volt az egész rész hátborzongató hangulata, viszont később meg nem nagyon tudtak mit kezdeni velük, és inkább bedobtak belőlük egy erdőnyit, meg hasonlók, inkább nem spoilerezem el.

Riverért meg személyesen fejelem meg Moffatot a valaha találkozom vele ikszdé

Egyébként vágjátok hogy Ten 3x búcsúzott el Rose-tól, és mégis minden alkalommal egyre rosszabb lett?

Akkor a BSG záró lehet nem fog neked tetszeni. Szomorú Az egy titáni ütközet. Illetve végülis azért nem egészen, ha a konkrét legvégét nézzük. ikszdé
Pff, kösz....
Amúgy nem tudom, én úgy vagyok vele hogy egy dráma ha nem tud 2-3 ember között zajlani, és egy közönség is kell hozzá már rég rossz. Mm BSG-nél ott nyilván más a helyzet a szerkezetéből adódóan, de nekem is itt DW-nél az tetszett amit zita is mondott, hogy nem az egész Földet mentette meg ilyen naaagy, látványos mozdulattal(hopsz, ez elég 3. évadosan hangzik xD), hanem csak egy személyes barátját.

Meg ugye az is király volt, hogy ugye az lett volna a logikus hogy a 4 kopogást a Mesterre érti, de ehhez képest ezt is megcsavarták elégge, plusz tényleg akkor dobták be mikor már mindenki azt hitte hogy elvonult a veszély. Apropó, beszéltünk már Tennant fantasztikus színászi játékáról? Nevet

Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9046 Dátum: 14 márc 30, 09:50:16 »

Nem beszéltünk róla így direktbe, de szerintem az eddigiekből átjön azért. Nevet Tennant zseniális.

-----



Nevet Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 30, 10:30:26 írta Aes Sedai » Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #9047 Dátum: 14 márc 30, 14:43:27 »

Öcsém azt mondta, hogy ennek a számnak az elején a DW zenéje van. Ez igaz? Hmm?

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=uwVhyeXqxIM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=uwVhyeXqxIM</a>
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9048 Dátum: 14 márc 30, 14:54:18 »

Szerintem nem. Nekem legalábbis egyáltalán nem ismerős.
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #9049 Dátum: 14 márc 30, 15:30:05 »

Én se igazán emlékszem rá. Nem tudom, neki honnan volt ismerős akkor, vagy esetleg tényleg valami filmből vágták be és keverte. Amúgy is sok esély volt arra hogy hallja mert az egyik kedvencem és van hogy nagy ritkán gépen hallgatom.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9050 Dátum: 14 márc 30, 20:51:41 »

Mondták hogy a Fight Club jó film lesz, de erre én sem számítottam Ohh My God Kibaszott zseniális. *---* Mindjárt megnézem még egyszer most azonnal xD Nincs egy hasonló film nőibe véleltenül? Nem, gman, nem úgy gondolom. Nevet

Jah, emg a True Detective-ből már láttam vagy 5 részt, az is nagyon király, satöbbi, nézzétek meg, majd ha végignéztem írok róla 3 összefüggő mondatot, de most fuck it, Fight Club *---*
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 30, 20:52:59 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9051 Dátum: 14 márc 30, 20:54:44 »

Látod-látod, mondtam, hogy így kell nézni. Örülök, hogy tetszik. Be van tépve

A True Decetive-t meg folytasd, már csak 3 rész. Nagyon-nagyon fasza!
Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9052 Dátum: 14 márc 31, 14:39:29 »

TWD Se. 04 Ep. 16 Spoiler !!!

Ilyen cilffhangerrel zárni a részt, azért már tényleg pofátlanság =D Maga az epizód remekül volt felépítve. Ahogy folynak az események és közben jönnek a flashback-ek ahogy Rick Hershell-el és Carl-al dolgozik. Aztán hopp váltás és Rick-ből kitör az állat  Ohh My God Daryl új bandája elég sz*rul járt. Mondjuk nem tudom mit gondoltak =D A 3 legkeményebb szereplőbe kötnek bele =D Daryl, Michonne, Rick.

A rész második felében pedig bepillantást nyerhetünk a Terminus életébe. Most már szinte biztos hogy kannibálok. Rick még meg is jegyzi, hogy végig a lábukra céloztak. Ráadásul az a sok mécses meg hús minden fele. És ami még szomorúbb Beth még mindig nem tűnt fel. Láttuk Maggie-t és a csipet csapatát. A Rick féle csapat is megérkezett. Carol-ék pedig úton vannak. De Beth nem volt köztük. Ráadásul szokatlanul sokat mutatták, hogy milyen kapcsolatban volt ő és Hershell Rick-el. Amikor sétáltak befelé a vonatba és Carl maradt hátul, a sz*r is meghűlt bennem. Éreztem hogy nem lövik le, de elérték azt a hatást, hogy egy pillanatra mégis elhittem, hogy bumm loccsan az agya.

Nem hiszem el hogy vége van  >.<# Nem fogom kibírni a várakozást. Itt kapok hülyét helyben =D
Naplózva


CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9053 Dátum: 14 márc 31, 15:55:12 »

TWD évadzáró

Kicsit csalódottan be kell, hogy valljam, ennél többet vártam egy évadzáró epizódtól. Mert ez mindennek nevezhető, csak annak nem. Sok mindent felépített, arra várva, hogy most legalább egy részét lelőhessék, de ehelyett inkább csak még többet kaptunk ami megoldásra vár, és ez szerintem már sok. Legalább valamivel okosabbak lehettünk volna.  smirksweat
Bár az ugye tutira kiderült, hogy ők kannibálok, és, hogy szeánszokat is tartanak, de Beth. Beth hol van már? Nevet
Az mondjuk pozitív volt, ahogy a börtön-Terminus párhuzamot mutogatták, mert hát Mary és bandája is csak azt csinálja, mint régen Rick és bandája. Háziasítanak, csapdát állítanak, élnek... meg merném kockáztatni, hogy vannak amúgy olyan betegek, hogy szaporítanak is, vagy legalábbis terveznek. Beth tökéletes tenyészállat lenne ilyen szempontból ikszdé
Ez inkább lehetett volna mid-season vég mint egy teljes évadé, de hát mit lehet tenni. Szomorú (az előző évadok megjegyzem sokkal jobb lezárást kaptak, de még a mid-season is... szerintem)
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9054 Dátum: 14 márc 31, 16:14:09 »

Tudom, nem DW meg hasonló de...
Van olyan aki nézi/nézte a Misfits sorozatot? Eléggé érdekel, de kíváncsi vagyok más hogy van vele, tetszett-e vagy nem stb.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
naru05
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 348



« Válasz #9055 Dátum: 14 márc 31, 17:23:04 »

TWD évadzáró

Érdekes,most végre nem letelepdtek egy helyen,hanem majd menekülniük kell. Rick okosan tette,hogy elásta a cuccot.
Ami Beth-t illeti, én nem sok reményt fűzök hozzá,hogy még él. Ha élne akkor ott kellett volna lennie a szerelvényben,ahol a többiek,bár másikban még ott lehet. A visszaemlékezés is gyanús volt,hogy Beth-t mutatták.
Mindenesetre szép évadkezdés lenne az,hogy találnak valami bizonyítékot,hogy Beth meghalt pl. a ruháját
Valamivel felkell majd pörgetni az évadot  Nevet ,de azért remélem,hogy még él.
+ az elején mikor a fickót elkapták azon elmosolyodtam ikszdé
Mutatták milyen szép nagy rés volt a járkálók között,ahol eltudott volna futni kb 3x (pont Rickék felé) pláne,hogy előtte kiabált mikor odaértek.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9056 Dátum: 14 márc 31, 20:17:45 »

The Walking Dead s04e16

spoilerek!



Aztak*rva. Ez nem volt semmi. Az én érzéseim is kicsit felemásak most: epizódnak zseniális (talán a legjobb az évadban), évadzárónak viszont nem tökéletes. Az, hogy egy évadzáróban ekkora cliffhanger van, nem feltétlenül rossz (vö. BSG s03 évadzáró, ami iskolapéldája a tökéletes finálénak), de ez egy kicsit sok volt most szerintem. Túl sok mindent hagytak nyitva. Ennél azért jobban le kellett volna zárni ezt az évadot, nem sokkal lettünk okosabbak, mint eddig voltunk. Mi lett Beth-el, persze ez a fő kérdés. Ha lesz pofájuk úgy megölni, hogy az 5. évad elején már simán csak kiderül, hogy hetek óta meghalt, hát én k*rva ideges leszek. Egy ilyen húzásért cserébe Kirkman megérdemelné, hogy közönségkedvenc főszereplő legyen egy GRR Martin könyvben!!!!! De tényleg, milyen piszok lépés volt tőlük, hogy nem derült ki most a sorsa. Csak abban lehet bízni, hogy a nyári trailerben azért legalább pár dolog kiderül, közte Beth sorsa is.

Mint epizód állati jó volt, valóban inkább mid-season zárónak illett volna be szerintem is. (vö s03e08 is hasonló volt, ott Daryl sorsa maradt teljesen kétséges)

Az a gyilkolászós jelenet iszonyú jól ki volt találva, tényleg megkaptuk azt a kegyetlenséget, amit beígértek nekünk. Én Ricket tökéletesen megértem, nem hibáztatom a tetteiért egyáltalán. Ja és az a jelenet +2 to Homofóbia skill.

Nekem egy kicsit sok volt a flashback a részben, nem volt velük baj, de néha egy kicsit rosszul voltak időzítve, főleg az utolsó jelenetben. Bár valószínűleg ez csak amolyan "első nézéses" probléma, másodjára már nem fog zavarni.

Terminus meg, hát sejtettük, hogy ezek nagyon betegek, és ez ki is derült. Tuti, hogy kannibálok, most már biztosan. És még szektás nyomorékok is. Na, majd lesz nekik nemulass azt hiszem.  Ördögi Egyébként szerintem elég sok emberhúsuk van, azok a konténerek gondolom tele voltak, szóval lehet Beth még nem került sorra. Nyomorult férgek, ha a kis szőkének bármi baja esik, én tombolni fogok. A neveknél a szentélyben ti se láttátok Beth nevét? Szerencsére én nem, remélem nem is volt ott.

A terminusi jelenet egyébként nagyon erősre sikeredett, ahogy Rick észrevette a gyanús jeleket. Nevet Azt nagyon eltalálták. És jó ötlet volt a stukkerkészlet elrejtése is. Azt hiszem lesz még dolga azoknak a mordályoknak rendesen.

És Rick utolsó beszéde hatalmas volt, nagyon jó befejezése volt a résznek, és ez az egy pont évadzáróban is nagyon megállta a helyét. Nevet

Na, várakozás őszig. Szomorú

Ja és egy kis előrejelzés, és egy lehetséges megoldás az 5. évad elejére:



Sztem Carol és Ty fogják megmenteni őket, vagy legalábbis segíteni a szökésüket.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 31, 20:39:15 írta Aes Sedai » Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9057 Dátum: 14 márc 31, 23:08:31 »

Te jó jég! Ez az új Power Rangers Megaforce nem is rossz. jót tett a sorozatnak, hogy visszavette a Saban a Disney-től.

Ez az új évad meg eléggé fanservice. Kicsit fura időnként, mikor régebbi ranger-ök erejét használják. Most itt az első részt is meg kellett állítanom a röhögés miatt. Lány ranger-nél fiú hang, fiú ranger-nél meg lány. Eléggé muris ez, hogy erre nem figyeltek, de gyerekshow. Arra azért kíváncsi vgyok, hogy kik jelennek meg a régebbi évadokból. azért elég nagy a választék, meg gondolom Tommynak benne kell lennie, mint legends ranger. Őt kötelező berakni.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9058 Dátum: 14 ápr 01, 08:05:47 »

Teljesen elégedetlen vagyok a HIMYM befejező epizódjával. Elrontották a sorozatot, így ezt a dupla részt most figyelmen kívül hagyom és úgy veszem, hogy az előző rész volt az utolsó.

Egyáltalán nem fogott el az az érzés mint a Jóbarátok végén. Durci
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9059 Dátum: 14 ápr 01, 08:42:16 »



Érzéseim most. Szomorú
Naplózva
Oldalak: 1 ... 602 603 [604] 605 606 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!