24 máj 04, 21:37:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 599 600 [601] 602 603 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277232 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9000 Dátum: 14 márc 28, 22:48:58 »

Niku: Neeeeeeeeeeeeeeespoilerezzéééé szegény Aesnek Szomorú

Mondjuk én azt csak félig-meddig veszem canonnak, vagy hát nem is tudom az 1-4. évad számomra egy tökéletes egészet alkot, szóval én úgy vagyok vele hogy azt annak veszem, és a többiből meg azt ami tetszik, illetve azt kicsit úgy nézem mintha fanficet olvasnék Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9001 Dátum: 14 márc 28, 23:34:53 »

Most így belegondolva örülök, hogy inkább ezt néztem meg előbb, mint a Terminátor 2-t. Ez ost jobban esett és nem semmi élményt adott ez.

A Terminator 2 az jó film. Nevet Talán a legjobb a sorozatban, azt érdemes megnézni.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9002 Dátum: 14 márc 28, 23:37:02 »

A kettő nagyon jó, viszont szerintem, mint új a 4. is jó lett.

A Mátrixnak nincsenek folytatásai.
Én is ezt vallom. 1x láttam a másik két részt, de bevallom nem is akarom többször látni. Az első részt meg elég sokszor láttam, sőt, pont a múlthéten néztem meg... vagy a héten? Nem tudom, mikor az egyik bátyám haza látogatott. >.<
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 28, 23:43:12 írta Minagi » Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9003 Dátum: 14 márc 28, 23:44:33 »

Terminátor: Az egy jó, a kettő a legjobb, a három elég gyenge (kivéve a végén az atomháborút, az jól meg lett csinálva), a negyedik megint elég jó lett, bár kevésbé terminátoros a hangulat, meg A-10eseket használtak benne légiharcra (!), amitől fejfájásom lett. Viszont a története szerintem jó.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 28, 23:46:59 írta Aes Sedai » Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9004 Dátum: 14 márc 29, 08:36:13 »

Szerintem a 2.részt nézem meg. Az jobban érdekel, mint az első.

A 4. filmet rég láttam, de nem volt nekem valami nagy szám. Nem mondom rossznak, de nem lett kedvenc.

A GYU triológiát is tervezem megnézni, mert utoljára csehül láttam a 3. részt 8 évvel ezelőtt. Tán most jobban fog tetszeni.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 29, 08:39:05 írta zitagirl » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9005 Dátum: 14 márc 29, 11:08:48 »

A Game of Thrones-osok lazítanak Horvátországban. Juj itt a szomszédban. Nevet
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10003197_717592338263359_1901065110_n.jpg

Zita, szerintem nagyon jó film a Gyűrűk Ura. Nekem az első rész tetszett a legjobban a filmekből, de ezzel nem azt mondom, hogy a másik kettő hanyagolható. Nem! Ez egy olyan trilógia, mikor mind a három rész fontos, sőt, élvezetes.
Ez a történet egy gyönyörű világba utaztatja a nézőt, amit nagyon szépen megcsináltak. A zenéje gyönyörű. Mikor például Sam a második részbe beszédet mond az meg monumentális.

Frodo karaktere, elég szenvedős, viszont meg lehet érteni miért (mondhatni), mégis a csapatban számomra az ő karaktere a 2. és 3. részben elég ... ellenszenves. Sőt, néha dühítő mit tesz.

Amúgy érdemes az elejétől megnézni. Ha még nem készültél fel rá, akkor ne egyben nézd meg. Mindenképpen ANGOLUL magyar felirattal, vagy olyannal amit jól értesz és a bővített kiadást lásd. Én viszont kötelezőnek tartanám, hogy az emberek lássák a werkfilmet. Főleg mikor a vége felé halad... iszonyatosan aranyosak a színészek, nem lehet nem megkönnyezni a werkfilmet.  Neeem
Naplózva


zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9006 Dátum: 14 márc 29, 11:12:42 »

Nem is tudnám egyben megnézni őket. Eléggé hosszúak ahhoz.

A Hobbit filmekről eddig mi a véleményetek? Nem azt mondom, hogy rosszak, de szerintem eléggé a pénzről szól, hogy triológiát csináltak belőle. Ez eléggé böki a csőrömet, pedig úgy a filmek jók, csak eléggé húzzák az időt.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9007 Dátum: 14 márc 29, 11:14:51 »

Nem is tudnám egyben megnézni őket. Eléggé hosszúak ahhoz.

Egybe néztem meg a bővített változatokat, az a fél nap totál megérte.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9008 Dátum: 14 márc 29, 11:15:26 »

Én is megnéztem egybe már, teljesen megérte! Nevet
Naplózva


zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9009 Dátum: 14 márc 29, 11:17:14 »

De most nekem arra nincs időm. Még el kell ma mennem a város másik végébe, holnap meg nagyihoz megyünk apával, meg még tanulnom is kéne. Majd péntekenként nézem és úgy három hét alatt meglesz az egész triológia.
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #9010 Dátum: 14 márc 29, 11:18:54 »



A Hobbit filmekről eddig mi a véleményetek? Nem azt mondom, hogy rosszak, de szerintem eléggé a pénzről szól, hogy triológiát csináltak belőle. Ez eléggé böki a csőrömet, pedig úgy a filmek jók, csak eléggé húzzák az időt.

Az első rész nem volt rossz, viszont a 2. csak időhúzás volt, persze attól még érdemes megnézni, de nem volt valami nagy durranás..majd a 3.  Hümm-hümm
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9011 Dátum: 14 márc 29, 11:19:58 »

Az gáz... Ha már Gyűrűk urát nézel, tényleg egyben kellene megnézned. Miért nem maradsz fenn egy szombat éjjel, és le is tudnád zavarni egy nap alatt. Mikor én néztem, kb már az egész szobámat bejártam a laptoppal, mert ilyen 3, vagy annál is több játékidejű filmeknél nehéz egy helyben maradni végig. Nevet Főleg, ha trilógiáról van szó, vagy mondjuk HP-ről. Brrr.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 29, 11:20:52 írta Nikuccia » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9012 Dátum: 14 márc 29, 11:20:55 »

Az első részt még nem láttam sajnos, viszont a második részt moziban néztük meg heo-val és nekem nagyon tetszett. Nem hinném hogy időhúzás valami, ha ennyire élvezi az ember.

Az biztos, nem lehet egy pózban megnézni. ikszdé
Naplózva


zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9013 Dátum: 14 márc 29, 11:32:45 »

Az gáz... Ha már Gyűrűk urát nézel, tényleg egyben kellene megnézned. Miért nem maradsz fenn egy szombat éjjel, és le is tudnád zavarni egy nap alatt. Mikor én néztem, kb már az egész szobámat bejártam a laptoppal, mert ilyen 3, vagy annál is több játékidejű filmeknél nehéz egy helyben maradni végig. Nevet Főleg, ha trilógiáról van szó, vagy mondjuk HP-ről. Brrr.

Esélyes lehet, de nem ma. Szretenék más dolgokba bele kezdeni és most azokra fókuszálnék inkább. Végre ott tartok, hogy elkezdhetem megírni egy történetet és most ahhoz csinálom a vázlatot, hogy ne legyen nagy hiba benne.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9014 Dátum: 14 márc 29, 13:46:00 »

Az biztos, nem lehet egy pózban megnézni. ikszdé

Öööö... been there, done that.  Nevet

Persze a létfenntartás miatt kellett szüneteket tartani, de egyébként csak gyakorlás kérdése az egész.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 599 600 [601] 602 603 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!