24 máj 05, 02:01:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 597 598 [599] 600 601 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277486 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8970 Dátum: 14 márc 27, 20:00:22 »

Ne ne ne ne a Kormányzó, mint a következő Doktor? Elképzelhetetlen. Nevet

http://www.youtube.com/watch?v=YCBnGb_jIaw és a Doktor? Neem. ikszdé
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8971 Dátum: 14 márc 27, 20:05:04 »

Ez most honnanjött? Nekem nem hasonlít a 12.Doktorra a Kormányzó.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8972 Dátum: 14 márc 27, 20:07:28 »

Legyűrte meg nem is.Hiába láttuk a 3ik évadban,az még 5milliárd és egy kevés év múlva fog lezajlani.

Mila Kunis pedig végre egyből meg is védte valaki Nevet

Ui:Nem csak speciálok vannak,hanem mini epizódok is.Főleg a 6ik évad körül.

(2)

Szerk:
"Ne ne ne ne a Kormányzó, mint a következő Doktor? Elképzelhetetlen. Nevet"
-Miért,ne? kacsint
Klasszikusban is megbízták hasonló feladatkörrel,de nagyon volt ínyére.Szinte egyből más ajánlott fel a helyére.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8973 Dátum: 14 márc 27, 20:17:31 »

Csak nehéz elképzelni Kormit, amint olyan jó arc, mint a Doktor. És főleg, hogy undorodik a fegyverektől.

http://www.youtube.com/watch?v=arqOds0oFuE Ő? ikszdé

Persze tudom, hogy ez hülyeség, egy jó színész ezerféle szerepet is eljátszhat, de nála nehéz azért elképzelni. Főleg mert a mimikája és a hangja is annyira jellegzetes. Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8974 Dátum: 14 márc 27, 20:25:43 »

Épp ezért is szeretem megnézni más filmekben/sorozatokban is adott színész munkáját.
Igaz,néha túlzottan egy szerephez azonosítja az ember,de ebből még vicces félreértések is kisülhetnek.
Pl Matt Doki(Matt Nevet)ÉS Rose(Billie) amit anno linkeltem valahol.

Fegyverundorat nem kizáró ok,mivel szinte az összes hadászati techniában profi szakértő.
Ennek még mindig látni a kisebb-nagyobb jeleit,ha jól figyelsz.
3ik már át is billent aló túloldára.(mint egy Bond Doctor) smirksweat

Hozzászólás második része:AxN-en Sherlock 3ik évad Szombaton Magyarul,akit érdekel kacsint


Ui:1973 Ez fontos szám,kár hogy (19)69nél nem jeleztem Torta
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 27, 20:29:19 írta K ichigo » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8975 Dátum: 14 márc 27, 20:40:31 »

Az nyilván feltűnt, hogy a Doktor nem hülye a fegyverekhez és a harchoz. Nevet Csak elvi okai vannak, hogy elutasítja az ilyesmit.


------

Jó volt a Waters of Mars is. Sztem ez egy kifejezetten jó epizód volt. Csaka  Doktor egy kissé érdekesen viselkedett benne. Azt látom, hogy nagyon ki van akadva még mindig az évadzáró eseményei miatt. Szegény. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 27, 21:44:19 írta Aes Sedai » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8976 Dátum: 14 márc 27, 21:49:00 »

Amúgy ez a Special dolgot én sem értem, de hát minek nevezzem, ha ez a neve?  Nevet

Mindegy Aes, a két End of time a lényeg úgy is. Meg az ugye nem csak név szerint part1-2 hanem az tényleg egy rész.

ui: Tetszett? Helyes, helyes... amúgy nem csak az évadzáró miatt, ha belegondolsz az elmúlt pár évadban elvesztette Rose-t, kétszer, Martha-t, Donnát, a lányát meg eleve elég sok dolgon ment át, plusz last of his kind ugye.
Mondjuk én azt az egyet nem értem, h miért nem úgy mentette meg őket hogy pl. kiteszi őket ókori kínában, és akkor úgymond igazok a hírek hogy meghaltak, de mégis élnek... na mindegy gondolom pont az lett volna a célja hogy fuck the system Nevet

Mini: ja, én is ismertem nagy részüket Nevet Itt van pár hasonló, ha érdekel:
https://www.youtube.com/watch?v=cj-mMl3TolY Oblivion zenéjét én innen szedtem pl Pirul
https://www.youtube.com/watch?v=29VHM8ERUFw
https://www.youtube.com/watch?v=BcT-m3XTnvI
https://www.youtube.com/watch?v=BlVzbAuoT30
Oké, leálltam Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 27, 22:00:56 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8977 Dátum: 14 márc 27, 21:57:06 »

Mai szemmel (úgy, hogy nem friss az élmény és már leülepedtek a dolgok) azt mondom a különböző évadok minőségére, hogy a kiemelkedő epizódokat leszámítva Matt smith Doctor részei rosszabbul vannak megírva. De annyira szeretem ezt a doctort és olyan jól elviszi a hátán az egészet, hogy emiatt minimum ugyanannyira szeretem, mint a korábbiakat. Amikor a 3 doctor szerepelt ott is eléggé lemosta a színről David Tannentet.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8978 Dátum: 14 márc 27, 22:19:58 »

Tetszett? Helyes, helyes... amúgy nem csak az évadzáró miatt, ha belegondolsz az elmúlt pár évadban elvesztette Rose-t, kétszer, Martha-t, Donnát, a lányát meg eleve elég sok dolgon ment át, plusz last of his kind ugye.
Mondjuk én azt az egyet nem értem, h miért nem úgy mentette meg őket hogy pl. kiteszi őket ókori kínában, és akkor úgymond igazok a hírek hogy meghaltak, de mégis élnek... na mindegy gondolom pont az lett volna a célja hogy fuck the system Nevet

Ja igen, az évadzáróba tulajdonképpen beleértettem mindent, amin eddig keresztülment. Végülis a 4. évad vége az kb összefogta az összes eddigi részt. Szegény Doktor. Szomorú

Ami meg a maris embereket illeti, tetszik, hogy ennyire egy rugóra jár ebben az agyunk. Nevet Nekem is egyből ez jutott eszembe: miért nem veszi el őket a régmúltba meg közben még az univerzum másik végébe is? ikszdé Bár valóban itt a lázadás volt a cél gondolom. Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8979 Dátum: 14 márc 27, 22:43:56 »

Ez az egész Tennant-éar amúgy egy nagy-nagy Long way down, legalábbis a karakter szempontjából. Szomorú
Ez a Marsos rész amúgy szerintem hihetetlen epic is volt, mármint eddig ugye mindig nagyon betartotta a szabályokat, és pont ezét volt iszonyú erős jelenet amikor úgy döntött, hogy mindenki bekaphatja, az van és lesz amit ő akar Nevet


Gdat:
Én ebből már írtam ide pár kisregényt korábban, amit akit érdekel visszaolvashat, de most tuti nem írom le megint Nevet Abban egyébként egyetértek hogy rosszabbul van megírva, valahogy felszínesebb lett szerintem az egész. Sokan mondják hogy Moffat évadai 'darkosabbak', de sztm pont ellenkezőleg, mert bár több lett bennük a lövöldözés meg ilyesmi, az igazi drámai részek amik a DW-t annyira igazivá tették eltűntek belőle számomra. Mm szerintem legalábbis mondjuk az a jelenet amikor Donnának mesél arról hogy a gyerekei is meghaltak sokkal durvább volt mint mikor meghackelték a Holdraszállás felvételét, hogy...nem cseszek ki Aes-el Nevet Meg szerintem a rosszul is vannak ritmizálva a részek, például az A Good Man Goes to War, mindenki imádottja bár jelenetenként külön-külön nagyon jó, valahogy sikerült úgy megvágni hogy minden feszültség kihaljon belőle a Captain Obvious-effekt miatt.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8980 Dátum: 14 márc 27, 23:07:34 »

Igen, arról szólt csak, hogy beismerjem, hogy nem olyan tökéletesek, mint ahogy régebb láttam. De azért akkor is Matt számomra a doktor.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8981 Dátum: 14 márc 27, 23:20:37 »

Matt Smith-t mint Doktort imádtam, de tény, hogy nem az ő évadjai voltak a legjobbak. Néhány jó rész kivételével a többi szinte olyan egyszernézhetőek. Azokat az évadokat tényleg ő vitte el.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8982 Dátum: 14 márc 28, 10:52:53 »

Sabaku: Ja, meg valahogy az ellenfelek és a harcok is kevésbé monumentálisabbak egy-két alkalmat, személyt leszámítva (Pl. Rory és Amy vs Síró Angyalok rész) mint korábban. Most komolyan, ki csinálja már meg, hogy hazavontatja a Földet a fél Univerzumon keresztül, közben lezúz egy armadányi dalekot, vagy amit már olyan sokszor felemlegettem, mikor Martha és a Föld lakossága egyszerre gondolt a Doktorra, vagy a Mester, Dalek Kán, csak pár név a legmenőbb ellenfelek közül. Manapság meg nem is tudom... Persze, a pár száz év, azon a felhőn alaposan megváltoztatta a Doktort, még inkább magába fordult, még inkább elsötétedett, elkomorult, kísérő nélkül mindig valami hasonló, sötét dolgok történnek vele, ami annyira tipikus amúgy. Nevet
Egyébként meg a három Doktor közül mindhárom ugyanannyira tudott érvényesülni, de értelemszerűen ilyenkor mindig az éppen ügyeletes Doktor kapja a reflektorfény java részét, ettől függetlenül én például szinte csak a 10.-et figyeltem. Nagyon klassz volt őt újra képernyőn látni, hallani, majd újra elbúcsúzni tőle..  Szomorú
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8983 Dátum: 14 márc 28, 14:56:19 »

Bepótoltam a kimaradt 9. évados HIMYM részeket az elmúlt 2 napban, nagyon tetszettek, sokat röhögtem, sokszor összeszorult a torkom, szóval adta, amit vártam. Az anya már első látásra is nagyon bejött még a 8. évad végén, ez pedig nem változott, nagyon szimpatikus a színésznő is és a szerepe is. ^^

Marshall és Lily vitájában én Marshallal értettem egyet. Jogos volt a SanFransisco-s benyögés. A csaj már lekoccolt egyszer, otthagyva MINDENT, felrúgva az eljegyzést is. Mindezt egy idióta hóbort miatt. Jogos volt a kérdés is.. ha nem derül ki, hogy béna, akkor is visszament volna, amikor Barney elment érte? Kicsit sok volt nekem az "ez az álmom" szöveg tőle azok után. Amúgy szeretem a karaktert, de azért ne legyünk már álszentek. Marshall legalább fix munkáért rúgta volna fel a római kiruccanást, ráadásul a bírói meló meg az ő álma volt.
De az, amikor "anya" felszedte Marshallt a furgonnal, szegény hapek, azok a fejek... ikszdé Persze a néger nővel való útja is tetszett, elvoltak.

Robint sajnáltam, amikor az anyja körbeírta Barneyt Robin apja kapcsán, nem volt kellemes, az fix. ^^ A szökős jelenet mekkora volt már.. püff bele az anyába, szegény csaj... ikszdé

Ted pedig.. volt Ted, nem véletlenül őt szeretem a legjobban a sorozatban. Amikor kiütötte a csókát, aki kiverte a kezéből a piát az marha nagy volt. Ellenben nemár, hogy nem a terhesség jutott először az eszébe... ikszdé De rendes volt tőle, hogy átadta volna Barneynak a medál-megtalálást.

Szegény Kevin, mit vétett az a srác, hogy azzal a csajjal rakták össze? Menekülj Kevin. o.O
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8984 Dátum: 14 márc 28, 16:46:20 »

Dextert akarják Daredevilnek a Marvelnél.

Most olvastam, tejóég, egy olyan realityt csinálnak, hogy "Menj hozzá Harry herceghez!" -.-'
Naplózva


Oldalak: 1 ... 597 598 [599] 600 601 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!