24 máj 04, 21:20:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 594 595 [596] 597 598 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277223 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #8925 Dátum: 14 márc 26, 17:09:23 »

Azért nem igazán a társuk, csak van egy "közös cél"..Ugyanúgy megölnék egymást, ha nem lennének egymásra szorulva  Nevet
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #8926 Dátum: 14 márc 26, 17:09:52 »

Igen arra emlékszem is még, az utolsó amikor hallottam róla az az, amikor... azt hiszem a csomagtartóba tették bele vagy mi, és ott volt valami szellemes beszólása. Nevet Nagy arc én szeretem őt, és a kedvenc színészem is.

Crowleynak tuti van valami terve, és be is fogja vetni, arra várok most. Nevet Fog még fejtörést okozni.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8927 Dátum: 14 márc 26, 17:27:40 »

Azért nem igazán a társuk, csak van egy "közös cél"..Ugyanúgy megölnék egymást, ha nem lennének egymásra szorulva  Nevet
Ne rontsd el a hatásvadászatomat. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8928 Dátum: 14 márc 26, 20:49:53 »

DW s04e11

Most néztem meg ezt a felfoghatatlanul leírhatatlanul zseniális epizódot. Nevet Ez tényleg mindent megüberolt, amit eddig ebben a sorozatban láttam, pedig sok jó rész volt már. De ez mindenek felett állt. Nevet És ez még csak a felvezetése volt az évadzárónak. Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8929 Dátum: 14 márc 26, 21:41:32 »

Miért lenne az 5. évad utána a többi filler ?
Azért, mert ott le van zárva, és ami az 5. évad után jön az szépirodalmi stílusban megfogalmazva is fos Nevet


Aes: akkor nézd végig ma évadot, esetleg a Planet of the Dead-et(bár nem hiszem kedved lesz), majd a Water of the Marsot és a két End of Time-ot egyszerre. Ja, és lehetőleg majd ezeket estére, mikor már senki sem zavar. Remélem van már videód/feliratod Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 26, 21:43:39 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8930 Dátum: 14 márc 26, 21:49:07 »

Az a baj, hogy már a 11.ben is állandóan megzavartak, most a 12.ben is kellett egy kis szünetet tartanom, innentől lesz csak nyugtom. Plusz teljesen agyonvert valami influenzaféleség is. Ez azért eléggé rontja az élményt, meg enm is akarok sokáig fent lenni. A 12-13at még azért mára tervezem, ha nem döglök meg közben. Nevet

A többi marad már holnapra. A feliratokkal, videókkal rendben vagyok.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8931 Dátum: 14 márc 26, 21:51:38 »

A 9 évadra összekapták magukat. Amúgy egyetértek veled. Én is egy nagy egészként nézek az 1-5. ig való évadokra. De külön sorozatként, tetszik a 8-9. is. Amióta bejöttek a képbe az egyetemesek.

Hú, a Water of the Mars mennyire rossz volt. Azt végig sem bírtam nézni. Ez volt az egyetlen példa a DW történetében, hogy ilyen történt velem. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8932 Dátum: 14 márc 26, 21:57:19 »

Ki az a Sarah Jane? Komolyan, nem emlékszem már rá, hogy mikor szerepelt.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8933 Dátum: 14 márc 26, 21:59:38 »

Ő egy nagyon régi és híres útitárs. Az új sorozatban először a második évadban jelent meg. Volt egy spin-off sorozat is vele és néha ott megjelent a Doktor.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8934 Dátum: 14 márc 26, 22:09:55 »

Ja, Calssic Who-ból van? Akkor biztos ezért nem vágom. Bár valamennyire rémlik azért. Túl sok részt túl gyorsan darálok be, emiatt esnek ki ezek.

Amúgy mennyire zseniális ötlet volt már, hogy a regenerációt a harc kellős közepére tették, és nem az évad legvégére, ahogy hittem. Így az új Doktort (Matt Smith jön most ugye?) egyből a legdurvább akció közepén láthatjuk.

Rose és a Doktor újratalálkozása  Szeretet

Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8935 Dátum: 14 márc 26, 22:10:50 »

Csak úgy tűnik, mintha összekapták volna magukat 8-9re, annyira szar volt előző kettő Nevet Nézz meg egy részt akár első évadból és már ahhoz képest is sokkal rosszabb. Persze, volt az újakban is van 1-2 jó rész meg ötlet, de ha egy trágyadomb hiába találsz rajta félkrajcárt még mindig bűzleni fog Nevet

A Waters of Mars nem csak Specialok közül egyik legjobb, sorozatban is top 10 bőven. Epic jelenetből meg több van benne mint egész évad bármi másba. Ami nézhetetlen az a The Next Doctor és a Runaway Bridge. Viszont azt sajnálom hogy a planet of dead-ből a csaj nem tért vissza, sokkal jobb lett volna mint Amy.. vagy legalább színésznőcsere lett volna.

Mindegy Aes, a lényeg hogy az End of Time-ra nyugid legyen, de akkor nagyon, mert én személy szerint utolsó 20 percet 3x néztem meg ott és akkor, és én még egy enyhébb eset vagyok xD

ui: Téves Nevet Sztd Tennant csak ennyit érdemel? :O (az más, hogy én is ugyanezt reagáltam anno)
Am komolyan, neked van időd részek közt ide is írogatni? xD
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 26, 22:12:21 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8936 Dátum: 14 márc 26, 22:15:31 »

Igen, néha tartok egy kis szünetet, amíg összekaparom az agyamat, meg próbálom megakadályozni a rakás papírzsepi elhasználásával, hogy megfulladjak. ikszdé

Na, akkor nem intézték el a Tizedik ennyivel? Ez azért megnyugtat, mert egy kissé meglepődtem ezen. (Bár a koncepció amúgy nem lett volna rossz, na de akkor is.)
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8937 Dátum: 14 márc 26, 22:17:58 »

Ki az a Sarah Jane? Komolyan, nem emlékszem már rá, hogy mikor szerepelt.
Ő volt az az újságírónő a 2. évad egyik részében (amikor egy iskolába kellett beszivárogni a Doktor tanár, Rose konyhai munkásként és földönkívüliek akarták "újraindítani" az univerzumot zseni gyerekek segítségével akiket valami étolajjal tettek okossá).
Volt egy fia (nem tudom vér szerinti e) és egy robot kutyája (K9) ami régesrégen a Doktoré volt.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 26, 22:20:22 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8938 Dátum: 14 márc 26, 22:19:50 »

Hát az azért elég érdekes lett volna, ha a harc kellős közepén jött volna Matt Smith. smirksweat

Waters of Mars tényleg egy hihetetlenül jó rész, csak nem merem megnézni. Eléggé megijesztett a koncepciója me maga a rész is. Majd egyszer újra nézem.

The Next Doctor tényleg nem éppen egy erős rész. Szerintem az volt a leggyengébb a special részek közül.

Nem vér szerinti. A SJA első évadában hozta létre valami idegen és Sarah-Jane örökbe fogadta. Luke-nak hívják és nagyon okos. Az meg K-9 és tényleg a Doktoré volt sokáig. Még Sarah-Jane-nek van egy gépe Mr. Smith néven, de azt nem tudom, hogy azt honnan szerezte be.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 26, 22:21:53 írta zitagirl » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8939 Dátum: 14 márc 26, 22:24:15 »

Zsepi? Az jó ha a közeledben van  Nevet

Nope, meglátod, meglátod. Esküdj meg hogy az End of Time vége után és az évad eleje közt írsz majd ide véleményt. Monjuk ez amúgy is valószínű, nekem pl. kellett egy nap szünet kettő közt. Tényleg, ebből nem is értem miért nincs One does not simply-s meme.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 594 595 [596] 597 598 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!