24 máj 05, 00:23:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 593 594 [595] 596 597 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277387 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #8910 Dátum: 14 márc 26, 00:37:16 »

Az Odaát utolsó évadáról tudunk valamit? Hol tart most és egyáltalán ki nézi? Megéri elkezdeni? Nevet
Félek hogy azt is összecsapják, végül is elvileg ez az utolsó utolsó rész (mivel a nyolcadikat akarták utolsónak, csak úgy tudom hogy kicsit hosszú lett).
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8911 Dátum: 14 márc 26, 00:41:38 »

Jobb mint az előző évadok.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8912 Dátum: 14 márc 26, 12:58:45 »

Amúgy meglepődve tapasztaltam hogy külföldön mennyire nem szeretik Beth-et :S Most komolyan hogy lehet őt utálni? =D

Én ezen röhögtem =D



Remélem ez a nő minél hamarabb megfejel egy ólom golyót.
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #8913 Dátum: 14 márc 26, 13:12:44 »

Nekem már mutatták, és egyet értek a.... külföldiekkel. Nem értem, mi jó benne. De ízlések és pofonok.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8914 Dátum: 14 márc 26, 13:55:50 »

Amúgy meglepődve tapasztaltam hogy külföldön mennyire nem szeretik Beth-et :S

Vannak ilyen furcsa Beth ellenes élőlények valóban. Nem igazán értem őket. Az állatvilág szabályai szerint pedig, amit nem értesz, azt meg kell támadni, és szét kell tépni cafatokra. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8915 Dátum: 14 márc 26, 14:09:32 »

Pedig a csaj tök aranyos, szerintem. Igaz én nem nézem a sorozatot, de ismerem attól még. Nevet
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8916 Dátum: 14 márc 26, 14:12:55 »

Nagyon aranyos igen, szép is, meg teljesen normális ember, ami ebben a sorozatban nem túl gyakori. Nevet
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8917 Dátum: 14 márc 26, 14:20:44 »

Húha, talán van még valaki rajtam kívül aki folyamatosan nézi a HIMYM-et. Szóval konkrétan előjött belőlem egy érzelgős rejtett egyén, mert nem tudtam eldönteni, hogy sírni van kedvem vagy mérges vagyok Robinra.

Csak egy kis spoiler: De a végén az a gyűrűsmackó aranyos volt. ikszdé
Mondjuk annyira nem bánom, hogy már csak jövőhéten lesz az utolsó 2 rész.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 26, 14:21:42 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8918 Dátum: 14 márc 26, 14:35:37 »

Az a maci tündéri volt Vera! Én is akarok olyat, rájöttem. Najó nem, de na... nagyon szeretem a medvéket.Pirul
Igazából nevetséges néha ahogy mindenfélét bele akarnak nyomni pár részbe, közben meg néha olyan mintha ötletük ne lenne...
Sokszor nagyon aranyos szerintem, de kicsit bele néztem megint pár korábbi évadba és miután a Ted és a Robin szakítottak, olyan jól lezárták. Párszor még lefeküdtek egymással, de nem volt semmi érzelmi kötődés, csak barátként és nem is kellett, mert megpróbálták ... nem ment, ezért inkább igazán jó barátok lettek. S nagyon idegesítő, ahogy ezt a szálat húzzák.

Az meg, hogy az egyik részben minden rendben, tökéletes a vőlegény, a menyasszony, mindenki happy, peace and love, a következő részben (max 1 óra telik el) meg már inkább megfutamodnak... hiába szeretik a másikat, hiába nem házasság mániások, akkor sem logikus ez így. Erre jó példa volt a Lily és Marshal esküvője. Az még aranyos is volt, mármint a kertes jelenet. Bíztak annyira a másikban, hogy annyi szar ellenére, megfutamodás nélkül ki mondják mindenki előtt, hogy szeretik a másikat.

Bár amúgy Robin és Barney esetében nem értem miért kellett a házasság. Sokan nem házasodós típusok, egyikük se volt igazán, akkor miért nem éltek évekig egymás mellett majd később megszervezik a lagzit, akkor talán biztosabbak is lehetnének...
Értem, hogy kételkednek néha az esküvőn (bár nem értem miért mondtak igen-t akkor) de számomra ez mindig is olyan erőltetett volt a filmekben is. Lehet mert nem éltem még át... -> Najó ez faszság. Csak gondolják át az emberek, mit is vállalnak talán.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 26, 14:37:56 írta Minagi » Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8919 Dátum: 14 márc 26, 14:47:57 »

Ez szerintem is gáz, hogy mintha minden egyes részben újra kezdődne a drámázás, amikor azt pont pár órával előtte lezárták, hétről hétre nézésnél talán nem tűnne fel, de ha tömbösítve nézném rohadt fárasztó lenne, sajnos itt minden filler már ami a finálé előtt történik, talán a mother-es visszaemlékezések voltak érdekesek, abból lehetett volna több is mert baromi aranyos volt a csaj, meg a 3 nappal későbbi randi is.

A flower gorillát megnéztem volna.  Szomorú

Mondjuk vicces volt, hogy a házastársi esküt updatelve újra elmondta Marshall meg Lily, Barneynál meg rájöttek hogy mennyire felesleges az egész és csak azt mondta hogy őszinte lesz.  Nevet

Mondjuk ez az a sorozat amit már nem a viccek, szórakozás miatt nézek, hanem az érzelmi töltet miatt, ami az évek alatt kialakult. Még ha nem is volt az utóbbi időben jó a sorozat, kb akkora csapás lesz majd mint a jóbarátok fináléja érzelmileg.  Szomorú

Meg Californication-nek is vége lesz idén, pedig az se volt már jó,de hiányozni fog. T_T
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8920 Dátum: 14 márc 26, 14:54:13 »

Mondjuk én se azért néztem már, mert megnevettetett volna, de úgy a szívemhez nőtt, hogy már megszokásból le kellett csekkolni, aztán ami nem tetszett másnapra már nem is emlékeztem rájuk.

De ez a folyamatos Ted-Robin dolog már az agyamra ment, jó persze mindenki tudta, hogy mi lesz a vége de zavaró volt nagyon. Az hogy Barney meg Robin miért házasodtak össze, az örök rejtély marad, mert tényleg nem azok a házasulós típusok.

(És Mini ne tagadd, kell neked az a maci!  Pojén A gorillát meg már csakazértis be kellett volna vinni.)
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 26, 14:58:55 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8921 Dátum: 14 márc 26, 15:23:12 »

Az Odaát utolsó évadáról tudunk valamit? Hol tart most és egyáltalán ki nézi? Megéri elkezdeni? Nevet
Félek hogy azt is összecsapják, végül is elvileg ez az utolsó utolsó rész (mivel a nyolcadikat akarták utolsónak, csak úgy tudom hogy kicsit hosszú lett).

No, nope, no way, don't even try, don't even think about it, stay the hell away.
A supernaturalnak csak 5 évada van, meg még 4 ilyen filler valamije. Plusz néha Crowley.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #8922 Dátum: 14 márc 26, 15:25:24 »

Miért lenne az 5. évad utána a többi filler ?

Amúgy a 10.évadot  is berendelték már  
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #8923 Dátum: 14 márc 26, 16:44:26 »

Micsoda, 10. évad is? Az érdekes lesz. Mindegy, amíg Crowley él, addig nekem tök oké. Bár már rég nem néztem... A 9. évadból láttam az első két részt és utána abba fejeztem. Nem volt időm többre. Vagy kedvem se, kijöttem a témából. Majd talán elkezdem. Remélem Crow bácsikánk még jól van. Az ő személye ragadt meg a legjobban.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8924 Dátum: 14 márc 26, 17:06:26 »

Most éppen Sam és Dean társa. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 593 594 [595] 596 597 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!