24 máj 05, 07:51:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 592 593 [594] 595 596 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277737 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8895 Dátum: 14 márc 23, 19:30:18 »

Most nézem a hetedik részt. Nem is tudtam, hogy kint van a nyolcadik. Amúgy igen. Nem könnyű erre jó ajánlást írni. Mert nem tudni hol kéne megfogni az egész jelenséget. Csak azt lehet mondani, hogy kezdjétek el nézni, mert legendás.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8896 Dátum: 14 márc 23, 19:32:11 »

Nem is szabad mást írni, rövid, mégis velős. Semmit sem szabad lelőni és leírni belőle, úgy jó elkezdeni, hogy csak a címét ismered. Nevet  Csak mindenki nézze meg!

Naná, hogy kint van, már március 10.-e óta. Nyelvesít
Naplózva


zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8897 Dátum: 14 márc 23, 19:37:17 »

Nálam max. annyi van, hogy lesznek elvárásaim a színésszel meg jó látni más szerepekben is, de mondom nem a színészek érdekelnek. smirksweat Jobban érdekelnek a karakterek, akiket eljátszanak.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 23, 19:37:59 írta zitagirl » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8898 Dátum: 14 márc 23, 19:53:55 »

Engem is jobban érdekelnek a karakterek, őrajtuk keresztül ismerszik meg az adott világ, bár az is igaz hogy a színészi játék nélkül nem lenne semmi.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8899 Dátum: 14 márc 24, 16:56:54 »

Ez mekkora oltás (bár még mindig nem elég nagy Nevet)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=gFzLMGKtY04" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=gFzLMGKtY04</a>
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8900 Dátum: 14 márc 24, 20:00:48 »

TWD 15 spoiler!

Ezt az évadot rettentően eltalálták a rendezők most. Minden rész pörög és helyén vannak a dolgok, így volt ez most is. Daryl csapata a maga "túlélő" módján amúgy egészen rendben van, brutálisak a szabályok és az, ahogy ezt betartatják, de ami azt illeti, szükséges. Kellő elrettentő példa mellett senkinek sincs kedve lopni és hazudni. Mondjuk az zavaró, hogy Beth-t nem láttuk Szomorú Félek, mi lett vele.
Michonne és Carl továbbra is jó arc, Rick szerepe pedig kimerült a bugyuta vigyorgásban, nézzük el neki.
Ami viszont "nyolcasunkkal" történt... gondoltam, hogy gond lesz még Tara lábával és nem fognak átjutni simán, de végül jó volt a megoldás meg a nagy ölelkezés. Az mondjuk vicces volt, hogy Eugene milyen lazán elment Glenn felszerelésében. Nevet Ha már itt tartunk, benne kellemeset csalódtam.
Végre valahára pedig megérkeztek a Végállomásra. Hogy őszinte legyek, abból a kb. egy percből, amit láttam, nem sok jót sejtek, elég agymosott helynek tűnik, és nagyon úgy érzem, hogy ebből valami nagyon rossz és beteg dolog fog kisülni.

Ja, és emlékeztek a képre, amit Michonne talált anno a házban, amit átnéztek Carl-lal? https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/1383714_729408523748114_545363832_n.jpg
Napraforgós kép is volt. Napraforgó is sok van a végállomáson...
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 24, 20:11:29 írta CrazyCat » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8901 Dátum: 14 márc 24, 20:21:58 »

Ez a videó most nagyon jólesett. ikszdé
Köszi MrSaiyan.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8902 Dátum: 14 márc 24, 22:37:46 »


Kezdem úgy érezni CrazyCat, hogy rajtam kívül már csak te nézed. Szomorú Nem baj. Te vagy az egyetlen barátom ezentúl.
Ez a rész megint nagyon jó volt.

Innentől TWD 4/15 spoilerek!

Szóval, megint nagyon jó részt kaptunk. Michonne és Carl nagyon aranyosak együtt, remélem sokáig megmarad még ez így, igazából Michonne azért fontos, mert az ő hatására kisebb az esélye annak, hogy Carl Lizze-vé változzon. Mert azért egy kis esély sajnos folyamatosan van erre, a harmadik évad eleje óta.

Tara tényleg leszbi, vagy ez csak valami poén volt? ikszdé Egyébként jók voltak nagyon a Tara, Glenn és társai részek, végre Rosita is mondott kettőnél több mondatot. Meg végig jó jelenetek voltak, akcióval, megható részekkel (amikor Glenn meglátta a feliratot egészen elérzékenyültem xD) meg egy kis "igazi horrorfilm" hangulat is a sötét alagút + zombik kombóval. Amikor meg megmentették Maggie-ék Glenn-éket az nagy jelenet volt. Nevet Ropogtak az automaták rendesen. Nevet Nekem Abraham egyre szimpatikusabb, sőt igazából kifejezetten megkedveltem. Rosita se rossz, bár róla még mindig nem sokat tudunk. Eugene viszont nem szimpi. Nekem gyanús az ürge, meg idegesítő is, ahogy ott locsogott Tarának hülyeségeket, az ilyen emberek nagyon idegesítőek tudnak lenni, főleg egy zombiapokalipszis közepén. Igaz, az nagyon szép volt tőle, hogy miatta tértek vissza Glenn-éknek segíteni, csak ez vajon önzetlen volt e? Mert ugye néha kissé mintha direkt késleltetné ezt az egész Washington dolgot. Ugye véletlenül percízen szétlőtte egy katonai teherautó üzemanyagtartályát (ami, mint Abraham vicces történetéből kiderült, nem túl könnyű, főleg nem véletlenül), meg ugye most is voltak mindenféle utalgatások arra, hogy mennyiszer eltévedtek, amikor ő navigált, pedig valójában tud navigálni, nem is rosszul, hiszen el tudta irányítani Rositát oda, ahol Glennéknek lennie kellett volna. (Szóval a sajátjukon kívül még Glenn és Tara útját is kiolvasta a térképből, egyszerre.) És a Terminus is nagyon érdekelni kezdte, még egy kis kitérő. Gyanús ez nekem. Majd meglátjuk persze mi lesz belőle.

A Terminus nekem is gyanús helynek tűnik. A nő maga is érdekes kissé, meg ez az egész hely képtelen egy kissé így a zombipara kellős közepén, a nyitott kapuval, őrök nélkül, tisztán, rendezetten, hát lehet az a nő valami elmebajos emberke, aki álmában elvágja a népek torkát, vagy hasonló. Szerintem az a ház ahol Beth-t elrabolták, az is az övé lehet, és a szeretett szöszink is itt van valahol, ha él még. Baromira idegesít, hogy egy percre se mutatták, komolyan aggódok érte, a TWD-ben egy ilyen helyzet tényleg veszélyes, simán kinyírhatják, főleg miután gyorsan megszerettették a nézőkkel. (Vö.: Hershel is így járt.)

Daryl új csapata nekem nem tűnik annyira nagyon rossznak. Na jó, necces azért, azt nem gondoltam, hogy ez a "verés" agyonverést jelent, bár lehet nem mindig ez az eljárás, néha tényleg csak elruházzák a szabályszegőt, de nem véglegesre. De Daryl meg fog tudni élni ezek között. Ideig-óráig biztosan, azért ő szokva van az ilyen arcokhoz, pl. egy hasonlóval együtt nőtt fel. Merle imádná ezt a bandát.

Idézet
Ja, és emlékeztek a képre, amit Michonne talált anno a házban, amit átnéztek Carl-lal? https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/1383714_729408523748114_545363832_n.jpg
Napraforgós kép is volt. Napraforgó is sok van a végállomáson...

Na ez érdekes, nekem ez fel se tűnt. A képre se nagyon emlékeztem már, és napraforgók se tűntek fel nekem. De úgyis újranézem még ezt a részt az évadzáró előtt.

Idézet
Ezt az évadot rettentően eltalálták a rendezők most. Minden rész pörög és helyén vannak a dolgok, így volt ez most is.

Tökéletesen egyetértek veled. Az évad első fele nekem annyira nem jött be, az már egy kicsit felesleges nyújtása volt a harmadik évad eseményeinek, de ez a második fele, ez valami zseniális. Ez már művészet. Nevet


Szerk.:

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/1966669_10203151641049069_1021882511_n.jpg

Ezt most találtam a magyar TWD oldalon. Hát jah, lehet itt valami még. Just look at the flowers!
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 24, 22:41:34 írta Aes Sedai » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8903 Dátum: 14 márc 24, 22:51:17 »

De ha már az egyetlen barátod vagyok, legyek a legjobb!

Alig bírom kivárni a következő részt. Nem szoktam lelőni előre a dolgokat sehogy se, de most megnéztem az előzetes is és várom a további Sneak Peek-eket is, mert ez most... kemény lesz.  >.<#
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8904 Dátum: 14 márc 24, 22:53:29 »

Oké. Nevet

Én mindig megnézem az előzeteseket meg a sneak peek-eket is, bár azok olyanok mint a rossz drog, igazából semmivel se leszel beljebb tőlük, csak fokozza a vágyat az új rész után. Nevet



Bazz, a neten nézegettem kommenteket és valamiért egy csomó ember úgy gondolja, hogy a Terminus valami kannibál tanya. És, lehet, hogy Beth-t meg is ették már. Hát nem tudom, ezt honnan vették, de remélem nem lett a szőkének semmi baja, főleg nem ilyen. Ennél még a bezombulás is jobb lenne.

Spoiler: utána néztem, ezt a képregényből vették, nagyjából ekkortájt van egy ilyen kannibálos para. De remélem nem Beth lesz a vacsora, az bebaszna. Amúgy érdekes, hogy a képregényben itt még él Dale, az ő egyik lábát ették meg a kannibálok, utána meg Rick csapata brutálisan lemészárolja az egész bandát. Hát ha Beth-nek bármi baja esik, akkor remélem, hogy ez a brutális lemészárlás dolog se marad ki. Daryl-tól elvárom, hogy kiirtsa az összes férget.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 25, 12:16:52 írta Aes Sedai » Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #8905 Dátum: 14 márc 25, 13:18:21 »

Ilyen jellegű horror-rövidfilmet ismertek még? Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=-fDzdDfviLI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=-fDzdDfviLI</a>

Majdnem olyan mint én kiskoromban.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8906 Dátum: 14 márc 25, 13:29:23 »

Kit érdekel most ez, amikor lehet, hogy Beth-ből Bethburger lett valami kannibálok asztalán? Szomorú
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #8907 Dátum: 14 márc 25, 13:31:15 »

Kétféle ember van, aki dolgozik és akit feldolgoznak. Nevet Engem valami hasonló érdekel csak. ikszdé
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8908 Dátum: 14 márc 25, 14:21:06 »

TWD S04 E15

Nagyon jó volt végre mosolyogni látni Ricket és Carlt. Imádom Michonne-t. Olyan badass hogy az már szinte elképesztő, de emellé még kedves és vicces is. Remélem összejön Rick-el. A képregényben Rick ilyentájt már Andrea-val kavar. Lehet itt lecserélik Michonne-ra. Én örülnék neki =)

Én kifejezetten szimpatikusnak találom Daryl új bandáját. Főleg az ősz hajú fazont. És ha belegondolok logikusan, Rick támadta meg őket, nem pedig fordítva. Remélem hozzácsapódnak valahogy Rick bandájához. Jó lenne 1-2 keményebb arc is a csapatba. Olyan alakok mint Shane vagy Kormi.

Az hogy nem mutatták Beth-et nagyon rossz előjel. Szerintem meg fog halni Szomorú De ha tényleg megeszik, amire minden esély megvan, elvárom hogy Rick és Daryl halálra kínozza azokat a férgeket.

Carol és Ty érdekelt volna még, de sajnos ők most nem szerepeltek.

Amúgy jah, nagyon jó rész volt. Egy percén nem unatkoztam =D
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8909 Dátum: 14 márc 25, 14:26:18 »

Én k*rva ideges leszek, ha ilyesmi derül ki.

A netes mémek készítői mindenesetre már beindultak.



Most ez fog menni egy darabig azt hiszem. xD

De Darly nagyon durva mészárszéket fog beindítani, ha bármi ilyesmi történik. Btw az egyik TWD regényben volt egy ilyen "ember-vágóhíd", az elég gusztustalan volt. Igaz ott zombiknak termeltek kaját.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 592 593 [594] 595 596 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!