24 máj 04, 23:36:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 589 590 [591] 592 593 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277352 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8850 Dátum: 14 márc 22, 16:03:42 »

Egyébként csak én érzem úgy, hogy azért a Doktor, ha nem is szándékosan, de szemét a nőkkel. Nyilván nem direkt, de azért állandóan összetöri a szívüket, ezzel a nagy jövés-menésével. Azért ez kicsit szomorú szerintem, bár lehet ő is tisztában van ezzel. Valahogy nekem a Doktor sokszor inkább egy kifejezetten szomorú figura hatását teszi, minden idétlenkedése ellenére.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8851 Dátum: 14 márc 22, 16:07:34 »

Végül is elpusztította a népét. Az nem olyan örömteli dolog. Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8852 Dátum: 14 márc 22, 16:09:52 »

Gdat, ezt Aes sztm még nem tudta, hiába volt rá sok utalás Nevet

Hát nem tudom, számomra ez már az első évad óta elég egyértelmű Nevet Mármint az, hogy bár alapvetően humoros természete van, minden csak nem boldog. És igen, annak ellenére hogy ő is mindig rosszul jár a végén, a körülötte lévőknek se mindig vidám a találkozás. Ezért is volt a Family of Blood duplarész annyira jó, mert ott tényleg úgy tudtunk rá tekinteni mint azok akiknek csak úgy betoppan az életébe.

Captain OFF.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #8853 Dátum: 14 márc 22, 16:23:32 »

Végül is elpusztította a népét. Az nem olyan örömteli dolog. Nevet

ez spoiler lesz, aki még nem látta az összes részt.

De a legutolsó részben(vagy az csak különkiadás volt?), ahol mind a 13 doktor ott van, ott megmentik őket, nem? Vagy is egy pillanatba zárja őket,vagy hogy volt, annyira nagy dw fan nem vagyok.. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 22, 16:27:20 írta dehunter » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8854 Dátum: 14 márc 22, 16:24:06 »

Most nézek egy sorozatot. True Detective. Ilyen gagyi címmel sosem néztem volna bele, csak az egyik barátom meggyőzött. Az IMDB-n 9,5-ös, ez azért már sokat elmond róla. Olyan mint egy színes film noir. Eléggé képzavar ez a mondat, de ha belenéztek megértitek. Ritka az a sorozat ami ennyi beszippant a világába.

dehunter: De, csak még véletlenül sem írok le ekkora spoilert jól látható módon. Te is kicsinyítsd le inkább, ne tegyük tönkre mások élményét.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 22, 16:25:24 írta Gdat88 » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8855 Dátum: 14 márc 22, 16:50:32 »

Ne spoilerezzetek itt. ikszdé

Egyébként arra van valami konkrétabb magyarázat, hogy a Doktor miért mindig a mi jelenkorunkból, a Földről választ kísérőt magának? (Azt nem kérdezem, hogy miért mindig csajt, én is így tennék. Hátsó szándék nélkül, egészen egyszerűen sokkal elviselhetőbbek. xD)
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8856 Dátum: 14 márc 22, 17:27:15 »

A régi sorozatban volt olyan, hogy a jövőből választott. De amúgy nincs megmondva az oka. Szerintem csak a közönség miatt. Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8857 Dátum: 14 márc 22, 17:57:40 »

Igen,egyszerűbb befogadni az adott korból a kísérőt.Főleg a nézők miatt.
Hozzáfűzném hogy régebben nemcsak a jövőből,de a múltból is szerzett társakat.Igaz ott is főleg nőket. Nevet
Néha 1-1 Férfi is bekerül,de (szinte) soha nő nélkül.

Szerk:
Egy kis útmutatási lista melyik Doktor mennyi ideig látható ha valaki megnézi az összes részt tőle.+Az összes együtt.
https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/1921956_792199274142449_328053730_n.jpg
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 22, 20:20:09 írta K ichigo » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8858 Dátum: 14 márc 23, 13:38:08 »

Gondolom azért sem válasz útitársakat a múltból, mert simán megváltoztatja az adott személy történelmét azzal és paradoxon lehet belőle és ugya mind tudjuk, hogy mi történik paradoxonoknál?

Felmerült bennem egy kérdés (spoiler): Ha a Timelordok visszajönnek, akkor megint át lehet járkálni a dimenziókon? Akkor láthatná a Doktor Rose-t újra.

Mellesleg most nézem a tévében ezt a Phineas és Ferb: Mission Marvel részt. Nem rossz, de Marvel fanoknak előre mondanám, hogy ne vegyék komolyan. Eléggé paródiás, de a harcjelenetek igen jól néznek ki.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 23, 14:36:49 írta zitagirl » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8859 Dátum: 14 márc 23, 13:48:05 »

Komolyan zita, eddig arról volt szó hogy Aes a 4. évadot kezdi, és vigyáztunk is hogy ne spoilerezzünk, erre te beírsz egy ilyet? No shit Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8860 Dátum: 14 márc 23, 14:12:02 »

Upsz. Bocsi, máris atírom, hogy ne lássa. Remélem még nem olvasta. smirksweat

Tessék, így már jobb?
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 23, 14:12:54 írta zitagirl » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8861 Dátum: 14 márc 23, 14:17:06 »

Mázli volt, Sabaku hszét előbb olvastam el, mint a tiédet, így lemaradtam a spoilerről. Nevet

Király ez az évad tényleg. Az Ood-os rész nagyon tetszett. Mondjuk azt nem vágtam benne egyedül, hogy 4200 akárhányban ugye az emberek már három galaxist uralnak, de akkor miért 2000 éves fegyvereket használnak? Mert ugyan az M4A1 nem rossz, meg nekem az egyik kedvencem is, de akkor nem elmaradott az már egy kicsit?  Gondolkozik "Kicsit."

Most annál a résznél járok, amikor Martha előkerült, és tök menő lett a csaj katonaként. Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8862 Dátum: 14 márc 23, 14:20:07 »

Egy pár fokkal Nevet Bár a szürke hátteren a sárga olvashatatlanabb.

A kérdésedre meg az a válaszom, hogy nem hiszem hogy behúzzák ezt a dolgot, mert mikor  jöttek a kérések Moffathoz hogy legyen már Rose-Ten spin-off, akkor azt is felelte hogy azon nincs mint nézni, csak élik a megérdemelt happy endet Ten 2-vel. Szóval nem lenne értelme ezt megbolygatni szerintem.

Gondolom azért amiért atommal se dobálózunk manapság, nem éri meg a dolog Nevet

Akkor ez az a rész ahol Jenny van? Top 5 legszomorúbb jelenet-re kettő is pályázhat ebből a részből.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8863 Dátum: 14 márc 23, 14:46:30 »

Eddig még nem volt itt Jenny nevű, de ez egy duplarész, most futok neki a második felének, csak még csinálok egy teát. Nevet

s04e04-05 részekről van szó egyébként. És Martha tényleg menő. Vicces, hogy eleinte mennyire nem jött be, és közben meg hogy megkedveltem. Jó az elején nyilván nagy hátránnyal indult szegény, Rose miatt. Nevet

Bár sajnos tartok tőle, hogy én örökre Kilencedik Doktor x Rose rajongó maradok a lelkem mélyén. Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8864 Dátum: 14 márc 23, 14:54:18 »

Ja, akkor ezt benéztem, el is felejtettem ezt a duplarészt Nevet Jó volt, de évadban van  pár olyan ami mellett elfelejtődik valahogy. És így még van pár rész boldogságod hátra.

Nine-t is bírtam, egy évadot még érdemelt volna szerintem. De persze csak pluszban, nekem David Tennant a Doctor Nevet Csak ugye a rendezőkkel nagyon nem volt jóban, ezért mennie kellett egy évad után, azt hiszem azóta se néz DW-t:/
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 589 590 [591] 592 593 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!