24 máj 05, 00:03:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 588 589 [590] 591 592 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277379 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8835 Dátum: 14 márc 21, 23:40:20 »

Köszi, így jó lesz. Nevet

Azért nem Loki 2, amiért az első se lett Loki 1. xD Bár szerintem az elsőben még jobban elvitte a prímet Loki, mint ebben. De azért itt is baromi menő volt végig, bár azért néha már Thor is mutatott némi fejlődést. Nevet Nekem azok a részek nagyon tetszettek, amikor egymást oltogatták szökés közben.

De a végén, ahogy Loki ott ült a trónon, hát nem tudom ebből mi lesz még. Nevet Gondolom inkább a Thor3 témája lesz majd ez, az Avengers2-ben nem ő lesz a gonosz most. (Jobban meggondolva, azt hiszem, nem is fog benne szerepelni. )


----------------


Istenem, ez zseniális:

« Utoljára szerkesztve: 14 márc 22, 00:47:18 írta Aes Sedai » Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #8836 Dátum: 14 márc 22, 11:56:54 »

Megnéztük a Pain & Gain című filmet....

Hát elég vad volt, de nekem tetszett. Bár eléggé túldramatizálták a dolgokat, de alapjában véve egész jó volt. Nevet Így meg plusz hangulatot is adott, hogy bizonyos szinten valós alapú az egész. Nyilván a "film érdekében" eltúloztak dolgokat, de tetszik.

Továbbá örültem, hogy a jó öreg The Rock, alias Dwayne Johnson is szerepet kapott, bár az övé még nem is volt annyira gáz.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 22, 11:58:26 írta Ms. Trager » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8837 Dátum: 14 márc 22, 12:00:07 »

Én csak néztem azt a filmet és én éreztem magam kínosan, vígjátéknak nem elég vicces, akciófilmnek nem elég izgalmas, drámának nem elég szomorú. Néztem és számtalanszor feltettem magamnak azt a kérdést, hogy minek nézem ezt, de nem jöttem rá. A tanulság azt lett végül, hogy soha többé nem nézek Mark Wahlberg filmet, mert az ő jelenléte garancia, a rossz filmre. Nem miatta volt rossz ez a film, amúgy is rossz volt. De csatoltam hozzá ezt a megfigyelést is. Nevet
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #8838 Dátum: 14 márc 22, 12:03:40 »

Én nem próbáltam műfajba sorolni, film-film és pont. Pojén Csak úgy néztem. Szerintem úgy gondolta, hogy egy megtörtént esetet földolgozva, főleg egy ilyet akár még lesz is belőle valami, pluszba hogy azért pár mocskosabb dolgot is beledobott a levesbe. Nevet Nem tudom, ha kérdeznék hogy mi tetszett benne, nem tudom őszintén megmondani... de sok embernél ellenszenvet váltott ki ez az egész. A magyarok pereltek azt hiszem... valami ilyesmit hallottam. >.<#
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 22, 12:04:24 írta Ms. Trager » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8839 Dátum: 14 márc 22, 12:06:36 »

Nem konkrétan az volt a bajom, hogy nem tudtam megmondani a műfaját, hanem, hogy nem tartott semerre és érdektelen volt.
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #8840 Dátum: 14 márc 22, 12:07:58 »

nem tartott semerre
 Ohh My God .... Na ezt most így nem egészen értem.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8841 Dátum: 14 márc 22, 13:58:09 »

Most néztem meg a DE 4. évad előtti specialt, ez baromi jó volt. Talán a legjobb az eddig karácsonyi kiadások közül, ez tök menő volt. Csak meglepően szomorú, ebben a részben többen haltak meg kb, mint egész eddig a sorozatban.
Meg Kylie Minogue tök jó volt kísérőnek. Nevet Kár, hogy csak erre az egy részre volt, ráadásul még meg is halt. Szomorú

Viszont a végén már mutatták az első rész előzetesét, most komolyan egy ilyen asszonyság lesz az új companion? Ilyen jellegtelen, bármikor szembejön belőle száz az utcán típusú. Jó, még semmit se tudok róla, szóval lehet nem lesz jellegtelen, de valahogy nem tűnik túl érdekesnek, Martha-hoz képest, aki azért nagyon menő volt, Rose-ról nem is beszélve. Plusz kicsit furán hat, hogy a trailer alapján ez az új kísérő öregebbnek tűnik a Doktornál. (Persze ez mindegy igazából, mert a Doktor valójában 903 éves xD)
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 22, 14:46:27 írta Aes Sedai » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8842 Dátum: 14 márc 22, 14:52:51 »

nem tartott semerre
 Ohh My God .... Na ezt most így nem egészen értem.
Nem volt benne tanulság, nem szórakoztatott. A lényeg, hogy ha néztem volna egy órán keresztül az ablakomból látszódó tájat, akkor ugyanott tartok, mintha megnéztem volna ezt a filmet. Bár az ablakomból legalább Gáspár Lacit látom, hogy unalmas dolgokat csinál a TV2 kamerája előtt és kiabálok azzal a reménnyel, hogy majd benne lesz a hangom a tv-ben.

Aes: Először idegesített Donna, de jó lesz ő is.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8843 Dátum: 14 márc 22, 14:58:22 »

Gyanítom, hogy ez minden új kísérővel így van. Nevet

Évad első része eddig nagyon jó.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8844 Dátum: 14 márc 22, 14:59:56 »

Én Marthát illetve a Donna utáni kísértős sosem kedveltem. De Martha megérte, mert az utolsó jelenete egy akkora öntudatlan rasszista poén, hogy már csak amiatt megérte nézni a DW-t. (Még nem volt az a jelenet. A 4. évadban lesz.)
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 22, 15:00:48 írta Gdat88 » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8845 Dátum: 14 márc 22, 15:04:00 »

Erre a poénra kíváncsi leszek. Nevet

A baj az, hogy egyáltalán nem emlékszem már, hogy a Doctor és Donna mikor találkoztak már ezelőtt. Pedig valami volt. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 22, 15:04:45 írta Aes Sedai » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8846 Dátum: 14 márc 22, 15:05:02 »

Donna már szerepelt, Aes, nem nézted meg a Runaway Bridge Specialt a 3. évad előtt? Nevet Mondjuk engem akkor annyira irritált donna hogy a felét áttekertem kb., de a negyedik évad után konkréten a kedvenc kísérőm lett, Rose-al minimum egyenrangú Nevet Mondjuk ebben nagy szerepe van annak amit már mondtam, hogy a Doomsdayben nagyon zarvat hogy a Doctor először maga is át akarta őt küldeni a másik világba.
És a negyedik évad ráadásul tele van jó részekkel, az Ood, Jenny, Pompei, a zárók, satöbbi. Ja, meg ahogy az elsőben ott tök jól elbeszélgetnek míg elvileg lehallgatnak valakit xD

Mire gondolsz, Gdat?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8847 Dátum: 14 márc 22, 15:08:07 »

Arra gondolok, hogy összejön Rose használt, kidobott néger pasijával, mert az Rosenak nem volt elég jó és Martha a néger lány, meg a Doctornak nem volt elég jó, ezért így jobb híján kikötöttek egymás mellett. Persze Kell ehhez egy gonosz szemlélet, hogy ezt lássam bele. De nekem sikerült.  Ördögi
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8848 Dátum: 14 márc 22, 15:15:25 »

Donna már szerepelt, Aes, nem nézted meg a Runaway Bridge Specialt a 3. évad előtt? Nevet Mondjuk engem akkor annyira irritált donna hogy a felét áttekertem kb.,

Ne, ez az a csaj?  Ohh My God Hát én fel se ismertem. Nevet Pedig láttam azt a részt. Csak hát igazából nem nagyon tetszett, elég gyenge volt, ezért nem is hagyott mély nyomokat bennem. Nevet Úgy tűnik, nagyon nem.
Gdat ez gondolom valami spoilerféle inkább nem olvasom el.

----

Szerk: a rész végén szerepelt Rose egy picit. Nevet De jó volt látni. *-*

Egyébként jó volt ennek az első résznek a vége, az aranyos volt, hogy Donna integetett a TARDIS-ból a nagyapjának. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 22, 15:46:36 írta Aes Sedai » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8849 Dátum: 14 márc 22, 15:56:32 »

Mondjuk az számomra is kicsit fura volt, mármint maga a tény, de én nem vagyok elég gonosz ilyeneket belelátni Nevet
Meg eleve, Doctor=Time Lord, neki már eleve az is érdekes ha egy emberrel összejön, nem hinném hogy  egyáltalán feltűnne neki ha valaki más bőrszínnel rendelkezik Nevet

https://www.facebook.com/TopBritishTV/photos/a.336446103051104.100891.289684234393958/789622681066775/?type=1&theater
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 588 589 [590] 591 592 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!