24 máj 05, 06:02:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 584 585 [586] 587 588 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277686 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8775 Dátum: 14 márc 17, 15:32:45 »

Sajnos nincs.  Neeem Viszont így megfigyelve a szereplőket, rengetege szerepelnek Miss Marple-ben meg Poirot-ban. Tudom, mind angol sorozat stb, de jó az ilyet megfigyelni. Nevet
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8776 Dátum: 14 márc 17, 15:59:16 »

A Downton Abbey-ben pedig benne van Ygritte, meg Jorah is. Sőt a Ripper Street-ben pedig Bronn, és egyik részben Jorah is ( ott szerettem meg igazán azt a színészt, és azóta is egyik kedvenc a got-ból) Szóval nem meglepő brit színészeket látni brit sorozatokban.  Ohh My God
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 17, 15:59:56 írta Syzygy » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8777 Dátum: 14 márc 17, 17:44:20 »

Ez nekem csak most tűnt fel, és lehet most Captain leszek az itteni egyéb fanok számára, de azt tudjátok hogy a Blade Runner-ben a 'Cityspeak' egy része az magyar? Nevet 3:50nél legalábbis.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=BSMnWwEL58A" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=BSMnWwEL58A</a>



Szerk: Nem tudom ki komlyabb Star Trekes(szal nem csak új filmek, TOS is megvan), mint én, de aki bullshitet akar olvasni az ennél jobb helyen nem is keresgélhet:
http://www.buckeyeboogeyman.com/2013/05/star-trek-into-darkness-2013.html
Az oké, hogy baromságokat beszél már az elejétől, de azt a minimális hitelességét is a "Bill Shatner''-nél elvesztette a dolog ikszdé Istenem, ez most leszívta az agyam. Nem vagyok az 'agresszív kommenter' típusú individuál az internet berkein, de itt sajnálom h nincs kommentelési lehetőség ikszdé

Apropó, Big Bang Theoryról vki vmit hallott? Érdemes nézni?
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 17, 19:30:52 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8778 Dátum: 14 márc 17, 18:58:48 »

The Walking Dead s04e14 spoiler!

Ez de egy beteg rész volt.  Ohh My God Várható volt, hogy Lizzie a végén teljesen bekattan, de azért ez kemény volt. Szegény Mika, pedig ő tényleg aranyos volt. Mondjuk én Lizzie-t is sajnálom, meg azért Carol se gyenge, hogy simán kivégezte a kiscsajt.
Lizzie színésze igencsak tehetséges azért, az a totál elborult pszichopata fej, amikor ott állt a véres késsel, hát igencsak hitelesre sikeredett. xD Anyja helyében én aggódnék.

És én teljesen azt hittem, hogy menet közben Judith-ot is megölte valaki, de a neten azt írták, hogy ott volt Ty hátán a szatyorban a végén. Hát, remélem. xD Azért az mér tényleg sok lett volna a jóból, ha ő is meghal. Ez a rész így is épp elég elmebeteg volt.

Ty pedig asszem a megbocsátás keresztényi erényében aranyérmes lett, miután meg tudott bocsátani Carolnak Karenért. Btw Carol legalább akkora elmebeteg, mint Lizzie, szerintem.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8779 Dátum: 14 márc 18, 00:59:14 »

Nem hiszem el hogy az egyik kedvenc szereplőm így hal meg. Ez most sokkolt. 5 perce láttam a részt de még mindig libabőrös vagyok.

Ez a rész fenomenális volt. Férfias könnyeket ejtettem Lizzie-ért =(
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8780 Dátum: 14 márc 18, 01:08:23 »

Apropó, Big Bang Theoryról vki vmit hallott? Érdemes nézni?
Nanáci, nagyon jó sorozat. 4 kockáról szól, ebből 3 csajozni akar kocka létére, 1 meg elég autista mondhatni.Nevet Érdemes nézni, vicces és jó sorozat.
Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #8781 Dátum: 14 márc 18, 01:30:45 »

Hát azért ott is erősen csökken a színvonal de az első pár évad tényleg zseniális.
Naplózva


 
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8782 Dátum: 14 márc 18, 10:25:15 »

BBT-ból az első 3 évadot érdemes, a 4-től kezdve már csökken a színvonal, tényleg olyan, hogy réteg kocka sorozatnak indul, jók benne a star trekes és star warsos utalások, de utána mainstream lett, és mivel nagy közönségrétegnek kell már eladni ezt a sorozatot, ezért felhagytak, de legalábbis sokkal kevesebb benne a kockaság, am miatt szerettük régen.Másrészt a lányok behozatala is teljesen más irányba vitte el az egész koncepciót, jó az oké, hogy több éve megy már és kezdeni kell valamit a karakterfejlődéssel, de ez már régen nem az aminek indult. És még vagy 3 évadot simán berendeltek, bár nem tudom hol tart most.  Ohh My God

Szóval első három évadot nyomjad, a negyedék végén meg kasza.  Nevet
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8783 Dátum: 14 márc 18, 10:43:52 »

Comedy Central miatt rendszeres nézője vagyok én is, de még mindig jobb sorozat, mint a Jim Belushi élete vagy az a nagyon nagyon fekete sorozat, aminek nem jut eszembe a címe. Helyenként egyébként ezek is viccesek helyenként, de a BBT-ban azért több jobb minőségű poén van. A lányok bejövetele tényleg elvitte egy másik irányba az egész sorozat fejlődését, de nem feltétlenül kell azt gondolni, hogy rossz felé vagy jobb felé, egyszerűen csak így alakult az életük, plusz a sorozat készítői is annak a hívei, hogy szörnyen nagy kockának lenni menő és még a kockák is megtalálják életük párját. Bár ami az én véleményemet illeti, a négy srác és Penny volt a legjobb. Nem azt mondom, hogy a másik cuki szőke lány meg az okoskodó, ám furcsán vicces tudós kisasszony ne adna hozzá sokat a történéshez, de valljuk be, az alap felállás azért még mindig izgibb volt, mint így, plusz barátnőkkel megtoldozva.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8784 Dátum: 14 márc 18, 10:52:56 »

Ez meg megint az a sorozat szerintem, amit szinkronnal el kell kerülni. Párszor belenéztem régen Comedy-n, de nagyon levett az élményből.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8785 Dátum: 14 márc 18, 12:18:35 »

Syzygy, azért mert te nem nézted tovább mert lusta voltál, nem jelenti azt, hogy rossz.  Durci Nevet Elvitte más irányba mert kellett, ugyan is szerintem, ha még a 7. évadba is kocka módra viselkednek csajok nélkül, túl unalmas lett volna, sőt, a nézettség jobban csökkenne. Igazából a többi évad is jó, még a 6. is, a 7-ről nem tudok mit mondani, mert még nem láttam, de elhiszem, hogy kezd kicsik csökkenni a színvonal mostanra.

A Jim szerint a világ meg. Az első 3 évad ott egész jó. Nevet Aranyos és tényleg néha jól bemutatják a házas életet a vitákat, a kis dolgokat.Viszont én utálom, mikor Jim meg a haverja Andy mutogatják a hasukat, rajzolnak rá, vagy beöltöznek valami nagyon szűk ruhába...  Lehánylak
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8786 Dátum: 14 márc 18, 13:55:35 »

Te azt utálod benne? Én csak szimplán azt, hogy Dana-n kívül senki sem jófej, mármint tényleg senki. Nevet

Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8787 Dátum: 14 márc 18, 14:06:04 »

Ez igaz, nagyon is, de Cheryl is jó fej azért. A többi felejtős. Dana-t tényleg nagyon jó és az Örömapa után, kicsit más ez a szerep. Nevet
Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8788 Dátum: 14 márc 18, 15:54:58 »

Jól van, akkor elkezdem majd amint lesz rá időm Nevet Szeretem sitcomokat, és a 8 évados Scrubs talán az egyetlen sorozat aminek nem csökkent ennyi évad után a színvonala.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8789 Dátum: 14 márc 18, 18:01:13 »

Nem hiszem el hogy az egyik kedvenc szereplőm így hal meg. Ez most sokkolt. 5 perce láttam a részt de még mindig libabőrös vagyok.

Ez a rész fenomenális volt. Férfias könnyeket ejtettem Lizzie-ért =(

Én is sajnáltam szegényt. Mondjuk nem nagyon lehetett volna más kezdeni vele ezen kívül. Nem hiszem, hogy a zombiapokalpiszisben még van működő gyermekpszichiátria. ikszdé A Kormányzóval pedig milyen jól kijöttek volna. Szomorú Sokkal jobban járt volna Kormi, ha Lizzie-t fogadja örökbe, és nem azt a szerencsétlen Megant. ikszdé


-----

DW s03e07: ez k*rva jó rész volt. Az egyik legjobb eddig.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 18, 21:18:51 írta Aes Sedai » Naplózva
Oldalak: 1 ... 584 585 [586] 587 588 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!