24 máj 04, 21:13:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 580 581 [582] 583 584 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277219 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8715 Dátum: 14 márc 03, 21:50:10 »

Ezt a filmet is bekéne már pótolnom. smirksweat Kinek mi a véleménye a Back To The Future-ről?
Ide írom Zita.
Én nagyon szeretem ezt a filmet. Szerintem zseniális. Sőt itt  aszinkronok is. Rudolf Péter zseniális, sokáig bármikor meghallottam a hangját, a film jutott az eszembe, és mindig megnéztem utána.

Amúgy az első részt szeretem a legjobban, a második rész elég gyenge az én szememben, viszont a harmadik rész meg nagyon aranyos, azt is szeressük!
Naplózva


K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8716 Dátum: 14 márc 03, 21:59:51 »

Hozzáfűzném hogy ajánlott az eredeti első szinkronnal nézni. kacsint
Második se rossz,de ott már meglátszik a hangok öregedése.
Valahol még fenn kell lennie a gépen a Triológiának.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8717 Dátum: 14 márc 03, 22:00:42 »

Ide írom Zita.
Én nagyon szeretem ezt a filmet. Szerintem zseniális. Sőt itt  aszinkronok is. Rudolf Péter zseniális, sokáig bármikor meghallottam a hangját, a film jutott az eszembe, és mindig megnéztem utána.

Amúgy az első részt szeretem a legjobban, a második rész elég gyenge az én szememben, viszont a harmadik rész meg nagyon aranyos, azt is szeressük!

Nem rossz film de eléggé túlértékelt.

Nézzél inkább Bocu No Picot !!!
Naplózva


zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8718 Dátum: 14 márc 03, 22:05:45 »

Uh ikszdé durván nyomod.

Zita, írtam egy pár szavas véleményt a filmről a film topicban. Még nem láttad ezt a filmet?  Wátdöfákk

Szégyellem is magam ezért. A főbb szerepplőket és a zenéjét már felismerem, de még nem láttam az egészet.

Eredeti nyelven nézem meg majd. Meg is keresem most a filmeket a neten. Itthon nincsenek meg.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8719 Dátum: 14 márc 05, 09:18:00 »

Erre a filmre kíváncsi leszek.  Nevet

Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8720 Dátum: 14 márc 05, 09:36:06 »

Csakis ha Emmerich rendezi. Nevet

http://index.hu/kultur/cinematrix/2014/03/05/mar_irjak_a_kovetkezo_matrix-trilogiat/

Rókabőr, rókabőr mindenütt.  Ohh My God
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 05, 14:08:07 írta Aes Sedai » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8721 Dátum: 14 márc 05, 19:14:55 »

Hunger Games - őszinte filmelőzetes Nevet Nem olyan vicces, mint a Movie Sins csatorna, de nem rossz

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=_hp_xsUg9ws" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=_hp_xsUg9ws</a>
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8722 Dátum: 14 márc 06, 22:52:00 »

Óh hogy az a.............

Sin City: A Dame To Kill For Official Trailer


https://www.youtube.com/watch?v=QHCJfhXvDM0
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8723 Dátum: 14 márc 09, 22:31:36 »

Holnap végre új TWD.

Addig is egy Beth:



Egyre inkább attól tartok, hogy meg fog halni. Szomorú Nagyon elővették most ezt a szereplőt, gondolom nem akarják, hogy olyan legyen, mint T-Dog halála, aki ugye egy alig ismert mellékszereplő volt igazából. (Bár kishugival mi nagyon bírtuk. xD) Persze biztos nem lehetek benne, de ezek bőven vannak akkora g*cik, hogy direkt megjátszanak egy ilyen szemét trükköt, hogy megszerettetik velünk, aztán meg kinyírják. :/ Remélem, hogy nem, bár állítólag egy szereplő még meghal a végéig (ez amolyan pletyka inkább, szal nem spoiler), és Beth az egyik esélyes, Daryl biztos nem, mert nem akarják elveszíteni a női nézők 99%-át. ikszdé (Még tippjeim: Glenn vagy Carol. Az utóbbi jó megoldás lenne arra, hogy lezárják a feloldhatatlannak látszó bonyodalmakat Ty-al. Bár csak nem alkalmaznak ilyen olcsó trükköket.)

Ja, és pár hét múlva GoT season 4. Nevet
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #8724 Dátum: 14 márc 10, 09:11:50 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xIASaUUwklk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xIASaUUwklk</a>

Na jó, mégiscsak szeretnék egy sárkányt is a rémfarkas mellé.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8725 Dátum: 14 márc 10, 21:29:06 »

TWD s04e13 spoiler!



Aztak*rva, megint egy jó részt kaptunk. Nevet Szerintem Beth és Daryl egyre közelebb kerülnek egymáshoz. Nevet Most már ez szinte tagadhatatlan. Szeretet De ugye most azért jól bekevertek nekik. Szomorú Nem tudom kik azok a k*csögök, akik Beth-t magukkal vitték, vagy, hogy megmentették-e vagy elrabolták, lehet mindkettő egyben is akár. Bár valszeg az a banda vitte el, akik Daryl-t is elkapták a végén. És az nem sok jót ígér. Magát Daryl-t nem féltem, ő azért túl tud élni ilyen sötét alakok között is, Merle-el nyilván sok tapasztalatot szerzett ebben. Nevet Bár könnyen lehet, hogy ezek is a Terminus nevű helyről származnak. (Asimov rajongóként kicsit se mókás nekem ez a név. ikszdé) Remélem Daryl és Beth mielőbb újra összefutnak.

A másik cselekményszál is jó volt, Bob és Sasha végre összejöttek (többé-kevésbé xD) de ezt eddig is tudtuk. És, jó, hogy együtt maradtak Maggie-vel hárman, mert nekem nagyon nem tetszett, hogy szanaszét kezdett szakadni ez a csoport. Meg kicsit fura nekem, hogy Sasha ennyire nem akart Glenn és Tyresee után menni. Értem én, hogy nem akar hiú ábrándokat kergetni, hiszen lehet, hogy meghaltak, de ebben a sorozatban sose értettem ezt: miért ne keresnék őket, amikor nincs jobb dolguk úgyse? ikszdé Szal, így is, úgy is veszélyben vannak, akkor kereshetik épp Glennéket is, legalább csinálnak valamit. De ettől függetlenül, jók voltak ezek a Bob és társai részek is.

Btw, értem én, hogy Amerikában nincs sorkatonaság, ezért az alap dolgokat se tanulják meg, de azért mostanra az őrállás jelentőségére igazán rájöhettek volna. ikszdé Pl Daryl-ék se kerültek volna ekkora szarba, ha az egyikük folyamatosan őrködik. xD Na mindegy, ez szőrszálhasogatás nagyon.  Pojén

Jó rész volt, következő is érdekes lesz, lesz itt Carol, Creepy Lizzie és minden más, várom nagyon. Nevet

Az egyik legjobb jelenet a részből:




« Utoljára szerkesztve: 14 márc 11, 13:36:24 írta Aes Sedai » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8726 Dátum: 14 márc 11, 16:37:21 »

Lol, most láttam az új GOT plakátokat véletlen junkie-n (link), és így hirtelen fogalmam sincs hogy mi az a Valar Morghulis Nevet Látszik hpgy mennyi maradandó nyomot hagy az emberben ez a történet. Félreértés ne essék, olvastam mind az öt könyvet, meg értékelem h valaki végre írt egy reális fantasyt(mibe h mindenki ebbe a szókapcsolatba fog belekötni?) deus ex sasmachinák tömkelege nélkül, de egy idő után szerintem inkább unalmas mint érdekes. Ja, meg személyes problémám is van az íróval, mert az a nyomorult(már szó szerint is) Stark-gyereket nem volt képes megölni akármennyire is vártam már... Szomorú

_____________________
Ezt a posztot az 'UNLEASH HELL!' jelmondatú online szervezet támogatta.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8727 Dátum: 14 márc 11, 16:58:44 »

Ez már annyira magas labda, hogy haladóknak szégyen lenne leütni. Meghagyom a kezdőknek. Lesütöttszemek

Egyébként meg hülyeségek beszélése helyett inkább nézd tovább a BSG-t, vagy kezd el a TWD-t. Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8728 Dátum: 14 márc 11, 17:54:57 »

mert az a nyomorult(már szó szerint is) Stark-gyereket nem volt képes megölni akármennyire is vártam már...

Ezzel a résszel érdekegységben állok.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8729 Dátum: 14 márc 11, 21:30:54 »

Ne már reméltem hogy mire hazajövök aerobikról találok itt vagy 2 oldalnyi vasvillával-fáklyával való hadonászást habzó szájjal, erre csak ez...  Neeem Csalódtam bennetek gyerekek. Meg amúgy a 'vicces' megjegyzésem ellenére a lábjegyzetben ez nem irónia, hol komolyan gondolok minden szót. A Got tényleg király meg érdekes egy adott pontig, de már épp csak az érdektelen fölött úszkál a dolog. Ha kijön utolsó két könyv azokat még elolvasom mert miért ne, de inkább megszokásból mint bármi másból Nevet

Szgyz, neked meg egy mentális high five lett küldve jelenleg Nevet Apropó, te vágod az ilyesmit, Sin Cityből milyen verziót érdemes nézni? Ahogy kickassen láttam van ebből is rendezői meg bővített meg mittudom én Nevet

BSG-vel haladhatok, következő rész első évadzáró, mert nem mertem nekiállni még így hétköznap xD Mondjuk amilyen lassan haladok gondolom nem túl hihető, de tényleg kurva jó cucc. Csak valahogy nem volt hozzá utóbbi hetekben hangulatom, és ezért inkább nem erőltettem. Húú, de az Xo felesége mekkora egy rohadt ribanc, úristen xD
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 11, 21:32:45 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 580 581 [582] 583 584 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!