24 máj 05, 05:59:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 579 580 [581] 582 583 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277686 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8700 Dátum: 14 feb 27, 15:35:30 »

A történet maga nagyon reális szerintem, csak a zombik nem azok, ilyen formában nem igazán létezhetnek, mágia nélkül legalábbis, de ez nem fantasy. ikszdé
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8701 Dátum: 14 márc 01, 00:39:45 »

Megnéztem a The Dark Knight Rises részt is. Szerintem ebből az új Batman sorozatból egyértelműen ez volt a legjobb rész. Baromira tetszett az egész. Akciófilmnek is jó volt, kevés ennyire jó van, de azért ez több is volt annál.

És tetszett pluszba, hogy kissé antikommunista hangulata is volt. ikszdé Szóval, amikor Bane emberei átvették a hatalmat kvázi kommunizmust vezettek be, meg részben ilyen francia förmedelem hangulata is volt az egésznek. És teljesen negatív színben volt feltüntetve. Helyes-helyes. Az meg külön vicces volt, hogy az egyik jelenetben a Catwoman (aki amúgy semennyire se volt Catwoman-es) mászkál egy lakásban, ami egy gazdag emberé volt, csak belakták az éhező proletárok, és a csaj talál egy családi fotót, és mondja, hogy ez egykor valakinek az otthona volt. Az a jelenet nagyon ütött. (Meg Saphi is gyakran érvel ezzel ebben a dologban. xd)

És jó, hogy a Batman a végén összejött a csajjal. Nevet

Bane nagyon jó gonosz volt, a legjobb az új sorozat genyái közül. Azon pedig néztem egy nagyon, hogy az idegesítő csaj (Miranda) volt az egésznek a hátterében. Annyiból nem bánom persze, hogy végig tartottam tőle hogy Batman mégis ezzel a hülye p*csával jön össze Selina helyett, de szerencsére nem. xD

Negatívuma még a filmnek, hogy nem szeretem az emózós szuperhősöket, Iron Man3-ban ez még tetszett is, úgy 10 percig kb, de aztán már ott is meguntam. Itt azért mondjuk kicsit jobban volt elsütve. Plusz még egy kis negatívum, a végső csetepaténak volt egy röhejes jelenete, amikor a rendőrök meg a gengszterek összecsapnak, és úgy verekednek, minta  cigányok a búcsúban, a hátukon meg ott lóg az AK/akármi. ikszdé Szerintem baromi nevetséges volt, nem csak azért mert irreális, hanem látványra is, ahogy XY épp kap egy sallert egy nála kétszer nagyobb ellenféltől, de nem lőné le az istennek se. Meg már az a gyalogroham is elég vicces volt. De ennyi összesen, amúgy zseniális film volt. Nevet

----
Jé. lassan kezdem kisajátítani ezt a topicot?  Faceg
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 01, 00:40:41 írta Aes Sedai » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8702 Dátum: 14 márc 01, 09:19:32 »

Ras'al Ghul fasiszta volt. A Joker anarchista, Bane meg kommunista. Mindegyik egy archetípusos ellenfél volt. Mivel hozzám legközelebb Ras'al Ghul eszmerendszere áll, ezért nekem valamilyen perverz módon a Begins tetszett a legjobban.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8703 Dátum: 14 márc 01, 11:37:45 »

A Begins nekem azért nem tetszik, mert az nem is Batman film, hanem Bruce Wayne film.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8704 Dátum: 14 márc 01, 11:44:47 »

Pont ezért jó, mert bárki útkereséséről szólhatna. (most ide nem számítva a dollármilliós örökséget)
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8705 Dátum: 14 márc 01, 21:11:30 »

Aki még nem látta és szereti az animációs filmeket annak ajánlom a how to train your dragont. Ez volt eddig a legjobb anim. film, amit eddig láttam. *.* Toothless. <3 Olyan édes volt mint a cicánk. Meg a maga a történet is nagyon ott volt.  Nevet

http://static.tumblr.com/c3431cc239e6c60257b885d60de4838f/fahvzzu/tZemqr778/tumblr_static_-toothless-toothless-the-dragon-32987040-800-600.jpg


 Szeretet
Naplózva


zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8706 Dátum: 14 márc 01, 21:33:03 »

Én már láttam ezt a filmet. Tényleg nagyon jó. Várom a folytatását. Azért még szeretnék látni 2-D filmeket is. Oké, hogy mára már igen szép lehet az animáció, de még mindig a hand-drawn az igazi. Disney-nél is ez a gondom. Az Aranyhaj és a Frozen jó volt és szép, de szinte ugyanolyan volt a dizájn, amit így a korábbi filmeikben nem volt ennyire feltűnő.
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #8707 Dátum: 14 márc 01, 21:37:59 »

Javaslom a Watership Down című rajzfilmet. Nem mai darab, de elég sok embert elkerült, mivel Magyarországon nem adták le soha szinkronnal. Egy valamire érdemes ügyelni: habár gyerekfilmnek tűnik, nem az. Mosolyog A regény, melyből készítették, pedig az egyik legjobb könyv amit valaha írtak.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8708 Dátum: 14 márc 02, 00:05:37 »

Ha már szóba jött, megnéztem újra a 98as Godzillát. Szegény szörnyet tökre megsajnáltam a végén. Tiszta szemétség volt, hogy kinyírták, végülis ez csak egy állat. xD Nem tehet róla, hogy ilyen bumfordi. ikszdé
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #8709 Dátum: 14 márc 02, 15:14:37 »

Valaki nézi ma az Oscar gálát? És HBO-n vagy neten?
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8710 Dátum: 14 márc 02, 18:40:05 »

Az érzés, amikor ezt látom Facebookon. Nevet

Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8711 Dátum: 14 márc 02, 22:56:07 »

Valaki nézi ma az Oscar gálát? És HBO-n vagy neten?
A Rush még csak nem is jelölték. Na meg évek óta elszomorít az Oscar gála, milyen filmek kapnak jelölést, nem hogy díjjat,mikor sokkal jobbak megérdemelnék.
Naplózva


Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #8712 Dátum: 14 márc 03, 12:26:17 »

Én már évek óta nem figyelem az Oscar gálákat, mert egyszerűen szánalmassá vált az egész...

Azon én is meglepődtem, hogy a Rush még csak egy jelülést sem kapott, de ez valószínűleg a témájának tudható be, a kritikusok között, akik a jelöléseket elbírálták valószínűleg egy se volt, aki egy kicsit is értene a F1-hez, és az ilyenek sajna nem tudják értékelni az ehhez hasonló filmeket... Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 03, 12:27:59 írta Csibe » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8713 Dátum: 14 márc 03, 16:30:06 »

Ha kritikus lennék, simán lehúznám az összes filmet ami az F1-ről szól.  Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8714 Dátum: 14 márc 03, 21:32:01 »

TWD s04e12

Nyilván nem ez volt az évad legjobb része, de nekem tetszett. Kell néha ilyen kicsit nyugisabb rész is. Meg legalább többet megtudtunk Darylról és Bethről. Elég lehetetlen páros ez, talán pont azért is jön be. Nevet A záró jelenet nagyon teátrális volt, de tetszett. Nevet Egyébként szerintem Daryl mellett Beth hamar bele fog majd jönni a túlélésbe. Ha meg nem hal addig, de ugye ez TWD, szal sose lehet tudni.

Kövi rész úgy nézem megint szigorúbb lesz, sok zombiparával. ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 579 580 [581] 582 583 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!