24 máj 05, 02:56:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 578 579 [580] 581 582 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277511 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8685 Dátum: 14 feb 24, 21:21:01 »

TWD 4x11

Spoiler!

Megint egy nagyon jó kis rész volt. Úgy érzem, sokat fejlődött ez a sorozat a 4. évad második felében, most megint nagyon drámai és körömlerágós részek vannak. Aki utálta a börtön meg Kormi szálat, annak most érdemes újra visszatérni. Nagyon jók ezek a részek, az előző is meg a mostani is.
 
Rick Michonne Carl: jó volt végig, még a Carl és Michonne közti, kissé erőltetettnek induló dialógusok is egész jók lettek, meg további infók Michonne múltjáról mindig jól jönnek. Rick kalandja meg, hát kapaszkodtam a székembe rendesen, hogy le ne essek. Kb összecsináltam volna magam a helyében. Azért egy darabig azt hittem, hogy majd lerambózza az egész ismeretlen csapatot, de végül mégse, kár, lett volna még ott ellátmány bőven, meg fegyver is, de legalább Rick nem ilyen genya. ikszdé Egy Uzi azért így is becsúszott. Nevet

Glenn Tara + új arcok: RIP menő katonai teherautó. Szomorú Kár, hogy csak ennyi ideig kaptál szerepet. Sír Glenn szerintem egy kicsit hülyegyerekesen viselkedett. Jó, az érthető, hogy el akart húzni, de semmi kísérletet nem tett arra, hogy értelmesen megbeszélje a dolgokat, meg a verekedést is ő kezdte, amiből jó nagy kalamajka lett. De maga a jelenet jó volt egyébként. Ami az újakat illeti, Abraham nekem szimpi, tipikus menő kiképző őrmester. Nevet Egy ilyen bármikor befér egy csapatba, ha életben akarsz maradni. Új spiné: az "alkalomhoz illő öltözék" az nem igazán megy neki, tekintettel arra, hogy épp mi is az alkalom. De legalább jól néz ki. Röviden: konkréten semmi újat se tudtunk meg róla az előző rész végéhez képest. Eugene: szerintem habizik. Kicsit hihetetlen nekem, hogy ő tudja, hogyan kell helyretenni a zombiparát, de nem mondja el, mert titkos információ. Nevet Lol, a civilizációnak vége, nincs már olyan, hogy állam, aminek az államtitkait meg kéne őrizni. ikszdé Nem hiszem ezt el.  Ohh My God Plusz az is érthetetlen nekem, hogy X ideje utazik együtt egy katonával, túlél egy zombiapokalipszist, de még mindig nem tudja, hogy hogyan kell normálisan lőni egy automata fegyverrel. LoL. Ezt még az amúgy kedves és szelíd Beth is tudja. Nevet Neem, nekem gyanús az az arc nagyon. De nem baj ettől lesz érdekes.

Summa summarum, szeretem nagyon ezt a sorozatot, de most ehhez képest is úgy érzem, hogy nagyon jó irányba fejlődik tovább. Várjuk a folytatást. Nevet És, hogy mi ez a fura menedékhely, amiben én egy percig se bíznék meg. xD

Jövő hétig meg Beth-ért fogok parázni, elég nagy bajban lesz kövi részben asszem. Daryl is de ugye benne az esetben az ember a zombikat félti. Nevet (Meg a tankokat is. xD)

------

Mi van, senkinek se tetszett a rész? Nem írtok. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 10:49:02 írta Aes Sedai » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8686 Dátum: 14 feb 25, 19:03:42 »

TWD 0411

Na ma csak eljutottam oda, hogy megnézzem. Nevet

Rick&Michonne&Carl: A félévadnyitó monotonitását teljesen levetkőzték ebben a részben, és ennek örültem. Sajnáltam Carlt, hogy épp mikor felderült, eszébe jutott Judith. Egy kis vidámság még pluszba jól jött volna nekik. Szomorú
Valahol felkavart, hogy Michonne igyekezett ilyen nyugodtan beszélni a kisfiáról. Kíváncsi vagyok, őt és a barátait, meg persze a gyermekét hogyan és pontosan mikor rohanták le - szerintem lesz még erről szó, legalábbis remélem. Az a sajt-spray jelenet meg... Nevet Túl sok rossz jutott akkor eszembe. ikszdé
Rick meg... O_O Nem szeretem őt kifejezetten, de szurkoltam neki, hogy ne legyen baj, jó nagy idegbetegek szállták meg őket.
Amikor meg elindultak a városba, ahová Tyreese-k is, majdnem tapsoltam örömömben! Mikor meglátják Judith-t... jaj de jó lesz... Mosolyog  (már, ha nem szívják meg ezzel is... :I)

Többiek: Huh. Én megértettem Glennt, ha engem egy ilyen helyzetben elszakítottak volna a férjemtől, hát engem Abraham se állít le. Nevet Mondjuk az őrmester szerintem kifejezetten pozitív karakter, aki tuti sokakat elvesztett, ezért magyaráz Glennek.
Tara meg aranyos. Nevet
Rositáról nem tudunk meg semmit, csak azt, hogy követ mindenkit mindenhová ikszdé Eugene viszont gyanús. Van egy olyan érzésem, hogy igazából nincs is semmi megoldás, csak azért találta ki ezt a mesét, hogy védjék a seggét minden áron. Bár azért Washingtonba eljutni... biztos van ott is konkrét célja. Mindenesetre nagyon sunyi fejet vágott, mikor menetelt. Amúgy is, úgy megy, mint valami robot.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8687 Dátum: 14 feb 26, 14:49:56 »

Nem kedveled Ricket? Én bírom, nekem az egyik kedvenc szereplőm. Mondjuk néha idegesít, de ez szinte minden karakterre igaz.

Az is lehet, hogy Eugene direkt bénázott a stukkerrel, direkt tette tönkre a teherautót. Mert az azért kiderült, hogy nagyon hatékonyan csinálta. Ez összefér azzal, amit te mondtál, hogy csak azért kamuzik, hogy megvédjék. Mert így érdeke, hogy lassítsa a Washingtonba érkezést, ahol kiderülne, hogy full kamu a csávó. Viszont ezzel a kis trükkel elérte, hogy az ellenkező irányba induljanak visszafelé.

Én is nagyon várom már azt a jelenetet, amikor Rick és Carl meglátják, hogy Judith még él. Nevet Már ha lesz ilyen egyáltalán. Egy ideje gondolkodok már azon, hogy vajon az évad végéig összefutnak e még, vagy ez már csak az ősszel kerül sorra, az 5. évadban.

Ja, amúgy tudtok valamit a TWD spinoffról? Állítólag készül egy ilyen. Nevet Jó lenne, ha a TWD regények alapján csinálnák.
Bár ez alapján nem valószínű: http://www.wetpaint.com/walking-dead/articles/2014-01-30-robert-kirkman-spin-off-isnt
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 26, 15:24:06 írta Aes Sedai » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8688 Dátum: 14 feb 26, 15:57:45 »

Hááát, Rick ilyen hullámvölgyekbe szokott kerülni nálam. Vannak nagyon jó pillanatai (mint ebben a részben), és vannak tragikusan gázak (mint a félévadnyitóban). Persze, amikor ilyen helyzetbe kerül, nem tehet arról, hogy -szerintem- nem megfelelően cselekszik épp, de hát, na... emiatt nem tudom kevésbé nem szeretni. Nevet
Igen, a teherautó tönkretétele elég direktnek tűnt. Elvégre oké, hogy a fegyver visszarúg, de akkor abbahagyjuk a tüzelést, és megpróbáljuk másképp, nem beleeresztünk még néhány tucat golyót a nagy monstrumba, hátha tényleg tönkremegy.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8689 Dátum: 14 feb 26, 16:28:40 »

Nekem Rick a kedvenc szereplőm Nevet Meg Shane-t bírtam még. Sajnáltam is amikor meghalt. Michonne-t szeretem még nagyon meg Lizzie-t Nevet
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8690 Dátum: 14 feb 27, 10:05:51 »

Napi cuki kép Nevet



 Faceg
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8691 Dátum: 14 feb 27, 11:25:27 »

Jaj de kis aranyosak Nevet Babysittert keresel? Hívd Lizziet  Faceg

Am kérdés: Lizzie vagy Lizzy? Én úgy tudom Lizzie  Gondolkozik

Én ezen szakadok most ikszdé

Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8692 Dátum: 14 feb 27, 11:28:55 »

Szerintem ez a kiscsaj baromi aranyosan néz ki. Nevet Mondjuk a sorozatban néha elég félelmetes fejeket tid vágni, bár lehet csak a karakter miatt beszélem be magamnak. Remélem nem hal meg még egy darabig. Bár az tény, hogy biztosan valami angy baromságot fog csinálni a végén, pl. tényleg megöl valakit a csapatból, vagy hasonló. Meg most elmennek erre a menedékhelyre, ott is vajon mi vár rájuk. Sok áldozat Lizzie-nek? ikszdé

Egyébként úgy írják, hogy Lizzie, tudtommal ez a hivatalos.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8693 Dátum: 14 feb 27, 11:32:43 »

Azért vigyáznék, mert ő még javában jailbait.  Nevet

Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8694 Dátum: 14 feb 27, 11:33:42 »

Hovatovább stukkerrel jár, és szétlő mindenkit. ikszdé

Godzilla trailer:

http://indavideo.hu/video/Godzilla_-_Official_Main_Trailer_HD


Hát ez is pont ugyanakkora baromságnak néz ki, mint amilyen a 98as volt. Azon én már akkor kacagtam, amikor a Minigun nem tett a dögben kárt, de amikor - az amúgy 100ezer tonnás hadihajók elpusztítására is képes - torpedó is lepattant róla, konkrétan majd' leestem a székről a röhögőgörcstől. Hát, úgy nézem itt is meghazudtolnak majd minden létező fizikai törvényt, ha jól vettem ki a trailerből még Immune to Nuke is lesz. Ohh My God Nm baj, azért meg fogom nézni, egy kis nevetés sose árt. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 27, 12:01:06 írta Aes Sedai » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8695 Dátum: 14 feb 27, 12:36:01 »

Legalább ha valahogy belemagyaráznák hogy gyorsan regenerálódik az még segítene... de így Nevet Tényleg vicc Nevet

Én az Edge of Tomorrow-ot várom már.

https://www.youtube.com/watch?v=fLe_qO4AE-M

Egyrészt mert Tom Cruise az egyik kedvenc színészem, másrészt mert nagyon jónak néz ki.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8696 Dátum: 14 feb 27, 12:44:34 »

Az szerintem is esélyes arra, hogy jó film legyen. Kíváncsi leszek rá.

Ez a Godzilla meg, hát menő fegyverek lesznek benne, ennyi előnye biztos van, amúgy meg nem hiszem, hogy túl jó lenne. ikszdé
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #8697 Dátum: 14 feb 27, 15:00:03 »

Hovatovább stukkerrel jár, és szétlő mindenkit. ikszdé

Godzilla trailer:

http://indavideo.hu/video/Godzilla_-_Official_Main_Trailer_HD


Hát ez is pont ugyanakkora baromságnak néz ki, mint amilyen a 98as volt. Azon én már akkor kacagtam, amikor a Minigun nem tett a dögben kárt, de amikor - az amúgy 100ezer tonnás hadihajók elpusztítására is képes - torpedó is lepattant róla, konkrétan majd' leestem a székről a röhögőgörcstől. Hát, úgy nézem itt is meghazudtolnak majd minden létező fizikai törvényt, ha jól vettem ki a trailerből még Immune to Nuke is lesz. Ohh My God Nm baj, azért meg fogom nézni, egy kis nevetés sose árt. Nevet

Látom te is az a fajta ember vagy Aes, aki görcsösen a realitást keresi mindenben...

Megjegyezném, hogy a fizika törvényei elég relatív dolgok, az emberiség ismereteire és tapasztalataira épülnek, más szóval ha létezne egy ekkora dög miből gondolod, hogy meg kéne hatódnia egy torpedótól, egyébként se értem miért kell ezt ennyire komolyan venni, ezek ilyen mi lenne ha filmek. Nevet

Mellesleg csak mert te nem tudod értékelni, attól még nagyon jó volt a 98-as változat is, egy laza egész estés szórakozásnak simán jó. Mosolyog
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8698 Dátum: 14 feb 27, 15:08:52 »

Azért annyira nem veszem ezt komolyra, egy Godzilla című filmet már alapból nem lehet, de szerintem azért vannak bizobyos határok. Szóval ez nagyon kirívó volt a szememben. Főleg mert valóságban létező fegyverekről volt szó. Egy teljesen sci-fi környezetben kevésbé zavar az ilyen.

Egyébként azért egyszeri programnak tényleg nem vplt annyira rossz, meg most lehet leszedem és meg is nézem, csak úgy. ikszdé
De előbb Dark Knight Rises, a holnap esti program. Nevet

Btw ha annyira görcsösen keresném a realitást, TWD-t nem néznék, ami elképzelhetetlen lenne számomra. xD
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 27, 15:11:09 írta Aes Sedai » Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #8699 Dátum: 14 feb 27, 15:31:48 »

Pedig azt gondoltam, hogy a zombis sztorihoz képest az még reális, mondjuk én csak az első évadot láttam belőle. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 578 579 [580] 581 582 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!