24 máj 04, 22:46:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 577 578 [579] 580 581 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277280 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8670 Dátum: 14 feb 22, 00:04:13 »

Remélem azt észrevetted amikor batman találkozik joffreyval.  Nevet

Igen, de mivel az öreg denevér nem adott neki két hatalmas pofont, ezért úgy teszek, mintha ez az egész meg se történt volna. ikszdé
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8671 Dátum: 14 feb 22, 00:16:54 »

Én a másik kettőt nem láttam, csak a Jokereset félig, de elaludtam, nagyon hulla voltam akkor.

Komolyan nem értem a nőket, hogy lehet bealudni egy batman filmen? Illetve a kérdés inkább az, hogy miért?
Ha leülök megnézni egy filmet azért teszem mert érdekel, odafigyelek, ha álmos vagyok nem kezdek bele, és nem azért mert alvás előtt még berakok valamit hogy elaludjak rajta, ezt is szokták amúgy csinálni, szintén  fuck women logic.

Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8672 Dátum: 14 feb 22, 14:34:00 »

Aranyos vagy, hogy mindenfélét bele képzelsz ebbe az egy mondatba. Nevet

Nem érdekelt. Ennyi. Nevet A barátnőmnél aludtam, és ő elég gyenge a filmek terén. T_T Viszont egy közös ismerősünk nyomatta neki, hogy nézze meg a Batmant, mert milyen ciki, hogy már nem látta. Egyszer próbálkozott vele, de az a gond, hogy Ő bármin elalszik és bárhogy, ha álmos. Viszont elég ébernek tűnt, és mondta, hogy a Balázs kötelezte, hogy nézze meg, így nem lenne-e gond, ha betenné? Elsőnek az első részt rakta be, majd a következőt... az elsőn még ébren voltunk.
Mondom, dehogy, én mindjárt alszom, nálam bármi mehet a háttérben, egyszer úgy is megnézem angolul. Ez az eset kb hajnali 2-3 körül volt. Berakta és 5 percre rá aludt.Nevet Mily meglepő. Én még bírtam, de az utolsó 30-40 percben elaludtam, de kényszeresen, mert többet akartam aludni, mint 2 óra.

Nincs azzal, gond, hogy valaki berak valamit elalvás előtt. Ha valami érdekel hiába álmos, nem alszik el az ember. Én sok filmmel így jártam, köztük a Titokzatos folyóval. Hulla voltam, éjszaka adták a tv-ben anno és hiába voltam az alvás szélén, nem ment, mert annyira érdekelt mi történik.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 22, 14:36:11 írta Minagi » Naplózva


kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8673 Dátum: 14 feb 22, 18:54:17 »

Egyértelműen a DC Comics legjobbja az utóbbi 3 batman film. Én nagyon imádtam őket a szinkron is elég jó egyébként esetenként csak a kettőnél borzasztó, de annak most nem térek ki a részletezésére, egyszerűen csak nem lehet visszaadni az a jokert.

Viszont mit szóltok Ben Affleckhez tudom Affleck tök állat volt a Phantomokban de most a feketére festett Dare Devil lesz belőle gége rákkal megspékelve, vagy látunk egy nyers megfogalmazású batman alakítást, ami mostanában azért eléggé megy Afflecknek, nem tartozik a kedvenc szinészeim közé, de ha belenyúl a rendezésbe még akár korszakalkotó is lehet, de hogy ezután a Batman után mit fog kihozni belőle nekem mégis nay kérdőjel, nagyon kíváncsian várom mi lesz! Az a baj, hogy az acélemberrel összevegyítik, szegényt meg sosem bírtam igazán, túl S-zuper nekem...

Szal szerintetek milyen lesz?
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8674 Dátum: 14 feb 22, 19:01:59 »


Viszont mit szóltok Ben Affleckhez tudom Affleck tök állat volt a Phantomokban

-Bocsánat hogy zavarok uraim, de 1007-es szitu van.

-Ez ez kamu mert ma nem is kurváztam háháhá!
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8675 Dátum: 14 feb 22, 19:10:25 »

xDDD "halott prostituál ben affleck lakókocsijában" = 1007-es kód, csak hogy mások is értsék xD..  Faceg
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8676 Dátum: 14 feb 22, 19:18:09 »

és ha egy este én és uzsidoboz smacizunk egy macát erre ő azt mondja uhhhhhh de le akarom sz*pni a gyíkotokat és megkérdi hogy hívnak erre én Jay és Néma Bob térdre! Ő meg erre áhh olvastam ám az interneten hogy ti skacok nyomorult kis recskagépek vagytok és elmegy és inkább két másik tagot cidáz le. Egy nagy paripafalloszt!
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8677 Dátum: 14 feb 23, 01:08:20 »

Batman - Dark Knight

Jó volt ez is. Kicsit néha Marvel-filmes hangulatom volt azért, szóval ez a "csinálunk egy látványos eksönmúvit, csak Rambóra képregényhős ruhát adunk" hangulat néha megjelent ebben a filmben is, pont mint marveléknél. Emellett azért nem volt ez rossz. Joker jó volt, bár nekem a régi Joker a Joker, az igazi, a mostani valahogy annyira nem volt "Jokeres", a régi pont a meseszerűsége miatt szerintem félelmetesebb volt. Meg a bandájából hiányzott az a beteg cirkuszos hangulat, ami a régi filmben a hangulatot megadta. De az elmebetegség azért itt is megvolt, nem volt rossz az itteni Joker nem azt mondom.

A harcjelenetek nagyon jók voltak, és valóban, szénásszekér is robban. Nevet + sok jó fegyó is volt benne, ez nálam minden akciófilmben fontos szempont.

A Batman faktor viszont alacsony volt, nem volt Batman-es hangulata ennek a filmnek. (Az előzőben azért ez még felfedezhető volt.)

Harvey Dent, hát, három és fél évadnyi TWD után engem ez már annyira nem tudott meghatni. Csúnya volt, naa, és? Nevet
De az utolsó jelenete az angy volt, meg a színész is jól adta a szerepet (ez Jokerre is igaz, mindkét főgonosz jó volt.) Egyedül Dent "meggonoszodása" volt nekem egy kicsit hirtelen jött. Értem én, hogy meghalt Ráhel, és ezért utálok mindenkit, de azért azonnal már kisgyerek fejéhez nyomom a stukkert? De nem számít, jó volt ez a végső összecsapás. Nevet Meg előtte amikor Batman legyakta a SWAT-okat az is jó volt, főleg amikor mutatták azon a *technoblabla* gépen keresztül is, hogy mit lát. Nevet
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8678 Dátum: 14 feb 23, 12:41:41 »

Aes remelem eredeti nyelven nézted meg, mert ez a joker szerintem messze a legőrültebb volt. Én örülök neki, hogy nem olyan mesésre vették az egészet, sőt szerintem pont ez benne a lényeg, hogy próbálják valóságossá tenni az egészet, amennyire csak lehet.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8679 Dátum: 14 feb 24, 01:37:28 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=k4mUQaxiZn8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=k4mUQaxiZn8</a>

basszus ez a csaj in real life is egy tünemény  Pirul
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8680 Dátum: 14 feb 24, 10:26:28 »

Nagyon cuki. *-*

Mindkettőjüket nagyon bírom. Nevet Tök jó fejek.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8681 Dátum: 14 feb 24, 10:50:27 »

Azért a mosoly mennyit tud dobni egy nőn. Lauren Cohan itt nagyon nagyon szép.  Nevet
és csak 3 év van közöttük, Emily sokkal fiatalabbnak tűnik.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #8682 Dátum: 14 feb 24, 15:30:50 »

Megnéztem a Viharsziget c művet. Azt hittem örök haragba leszek Leoval a Wall Street Farkasa után, de csak meg lett bocsájtva. :-)
Naplózva



Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8683 Dátum: 14 feb 24, 16:13:16 »

Valóban jó film, de Mahler teszi igazán remekké.  Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=-YnZuS1m9V4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=-YnZuS1m9V4</a>
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8684 Dátum: 14 feb 24, 20:54:21 »

Nagyon jó film, viszont egy klasszikus szöveget kell mondanom: A könyv jobb. A vége a könyv és a film között, 1 mozdulatnyi különbség volt, de rengeteget számított. Szerintem olvassátok el. Viszont tényleg jó lett a film, attól még nekem nagyon bejött. Nevet
Naplózva


Oldalak: 1 ... 577 578 [579] 580 581 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!