24 máj 05, 08:52:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 575 576 [577] 578 579 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277774 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8640 Dátum: 14 feb 19, 19:32:29 »

A Dark Night mindenképp jobban megéri. Fényévekkel jobb a többi Batmannél. A Dark Nightnak ugye az a lényege, hogy olyan batman film, ami akár igaz is lehetne.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8641 Dátum: 14 feb 19, 19:52:06 »

Ennek a sorozatnak milyen a látványvilága? A réginek nagyin tetszett, a város, az autók, a szereplők ruhái, minden nagyon király volt, egyedi és jól eltalált. Az új sorozat mennyire adja ezt?
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8642 Dátum: 14 feb 19, 20:02:04 »

Nekem a látvány világa is nagyon tetszett, jobban mint a régi részeknél. Illeszkedik a film borongós hangulatához. Szerintem nézd meg.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8643 Dátum: 14 feb 19, 20:03:27 »

A régi Batman inkább vicces és kicsit meseszerű, az új sorozat sokkal komorabb hangulatú és realisztikusabb.

Ki az a beteg, aki ilyesmit kiszámol? Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=SkXwybJxAtA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=SkXwybJxAtA</a>
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8644 Dátum: 14 feb 19, 20:03:56 »

Aes, még a szénásszekér is robban. Úgy kell elképzelni, mint 1 tipikus akciófilmet, a látványa semmivel sem jobb azoknál, egy erős közepes. Sötét hangulatot akartak varázsolni, de szerintem nem sikerült. A város kb NewYork2. A batruha is kevésbé néz ki jól szerintem, legalábbis a maszk része. Veszíteni nem veszítesz vele, ha azzal folytatod, legalább friss lesz mindkét sorozat emléke.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 19, 20:07:34 írta Aizen » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8645 Dátum: 14 feb 19, 20:22:28 »

"If u watch Scarface backwards, it's about a man who gives up cocaine and crime to follow his dream of becoming a dishwasher to earn enough money so he can visit Cuba"  ikszdé
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8646 Dátum: 14 feb 19, 20:22:39 »

Ok, meggyőztetek. Akkor ezeket szedem most le. Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8647 Dátum: 14 feb 19, 20:27:32 »

Hetediket meg tessék mindenkinek megnézni aki eddig nem látta, szerintem zseniális Nevet

Sabakuban most sem csalódtam. Bár biztos volt amikor igen.  Gondolkozik


Amúgy Morgan Freeman van benne, szóval jó film nem lehet

Kevin Spacey Kevin Spacey Kevin Spacey Kevin Spacey, mondtam már? A színész.


Dark Knight filmekről nyilván lehetne negatívumot is írni, de az aki átélte ezt a remekművet moziban ( persze NEM szinkronnal ), és kijövet után még 2-3 óráig ott érzed a bizsergést. Na ezt már nem fogják megtudni milyen akik nem időben látták.

Ennyire adja Tony Montana?  Nevet Mondjuk akkor lett volna coitus Michelle Pfeifferrel.  Pirul

.............................................................

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t31/1618362_480364062075226_586409948_o.jpg

ez meg epic win ( tűz és jég dala )
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 19, 23:13:19 írta Syzygy » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8648 Dátum: 14 feb 19, 23:15:03 »

Aes, még a szénásszekér is robban. Úgy kell elképzelni, mint 1 tipikus akciófilmet, a látványa semmivel sem jobb azoknál, egy erős közepes. Sötét hangulatot akartak varázsolni, de szerintem nem sikerült. A város kb NewYork2. A batruha is kevésbé néz ki jól szerintem, legalábbis a maszk része. Veszíteni nem veszítesz vele, ha azzal folytatod, legalább friss lesz mindkét sorozat emléke.  Mosolyog

Ezzel a hozzászólással az a baj, hogy hülyeség. Nevet
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8649 Dátum: 14 feb 19, 23:23:15 »

Aes, még a szénásszekér is robban.

Michael bácsi már itt is van  Faceg


A Sötét Lovag trilógia szvsz az egyik legjobb trilógia amit eddig láttam. Aki azt mondja hogy nem jó, az csak hypster akar lenni, hogy neki márpedig nem tetszett.
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8650 Dátum: 14 feb 20, 00:22:35 »

oh ez a star-crpssed tök cuki kis lányos, Rómeó és Júliá story lett, gagyi, de pont azért jó
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8651 Dátum: 14 feb 20, 00:45:27 »

Pofás ez a számolgatós videó.
Ezt lazán el lehetne játszani még jó pár helyen Nevet

A sötét lovag triológia nekem is bejött.Jobban mint a régiek.Nem mintha ott nem lennének jobb részek. kacsint
Batman és Robint inkább bele se veszem,jobb úgy hagyni smirksweat
Kiegészítésként ez lilás-zöldes(vagy már milyen,rikitó városkép sohasem jött be igazán.

Moziban sajnos csak az első részét láttam,este fele.

Heath Ledger-ért pedig kár olyan hamar elment.Jokerként olyat nyújtott hogy simán bekerült a kedvelt főellenségeim közé.Pedig az nem gyakori.
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #8652 Dátum: 14 feb 20, 10:44:03 »

A Tim Burton féle Batmaneket nem lehet felülmúlni a tökéletes történetükkel, hangulatukkal és színészi teljesítményeikkel. A Dark Knight trilógia egy remek és monumentális, átgondolt akciófilm trilógia, de nem képregényfilm. És ,az első részt nem beleszámítva, végképp nem Batman film. Jó persze ott van a jelmez, 10 perc sírás filmenként hogy a titkomat senki nem tudhatja de igazából a 2. és 3. részben nincsen semmi Batmanes.
Naplózva


 
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8653 Dátum: 14 feb 20, 13:15:01 »

A Tim Burton Batmanfilmek mesék, A Dark Knight filmek pedig filmek. A Tim Burtonös filmeknek meg ritka  bugyuta története van. Ami persze aranyos és tetszik, de  azért nem mérhető a Dark Knighthoz. Amúgy a Batman képregényekben is vannak olyanok, amik teljesen realisztikusak.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8654 Dátum: 14 feb 20, 14:46:41 »

Egy kis TWD Nevet Teljesen kifejező.

Naplózva
Oldalak: 1 ... 575 576 [577] 578 579 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!