24 máj 05, 01:52:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 574 575 [576] 577 578 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277482 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8625 Dátum: 14 feb 19, 10:07:27 »

Ember vágod ki rendezi az új Star Wars-t? Nevet J.J. Abrams. Őt nem kell félteni. Nem kizárt hogy még Lucas-nál is jobb filmet fog összepattintani.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8626 Dátum: 14 feb 19, 10:22:51 »

Hát ez.. vérgagyi. A CloneWarst is utáltam már, de ez még azt is alulmúlja.... Békén hagyhatnák már a StarWars univerzumot ilyen szempontból, elegek a játékok, azokban legalább többé-kevésbé van fantázia, látvány, sztori, izgalom. Mondjuk én a Disney-től sem várok el semmit, kizárt, hogy jó filmeket hozzanak majd.
Ellenben Aes, láttam, hogy tetszettek a Keaton féle Batmanek, örülök. Mosolyog Egyik kedvenc pillanatom ez volt a 2. filmből http://www.youtube.com/watch?v=hn_FMsoTkGY

Ez az animált sorozat vér gagyinak néz ki. És tényleg érthetetlen, hogy ilyen megkérdőjelezhető minőségű termékekkel miért terhelik meg az SW univerzumot. Clone Wars is nagyon randa volt, pedig ott is meg lehetett volna csinálni sokkal élethűbbre is.

ÍA Keaton-féle Batmanek meg nagyon jók voltak. Nevet Főleg a második tetszett.

Lew! Abrams lehet tud csinálni egy jó filmet a Disney ellenére is. De egy valami biztos: azon a förtelmes szentséggyalázáson, amit a SW kánon ellen elkövetni készülnek, ő se tud segíteni. Na jó, én igyekszem azért optimista maradni, és bízni benne, hogy valahogy úgy oldják meg, hogy közben nem b*sznak szét egy 30 éve fejlődő virtuális "történelmet" és rengeteg ember munkáját, de azért nehéz nem tartani ettől. :/

Még egy kis TWD:

« Utoljára szerkesztve: 14 feb 19, 10:54:23 írta Aes Sedai » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #8627 Dátum: 14 feb 19, 11:14:47 »

Egy kis Marvel, végre kijött a Guardians of the Galaxy előzetese.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=pTZ2Tp9yXyM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=pTZ2Tp9yXyM</a>
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8628 Dátum: 14 feb 19, 11:26:39 »

Ez nem tűnik rossznak, kíváncsi leszek rá. Azt mindenesetre még meg kell szoknom, hogy az egyik szuperhős egy állat lesz. Ez kissé fura nekem, remélem nem a Jar-Jar-i "humor" megtestesülése lesz. Mindenesetre az, hogy már a trailerben is beturházott egyszer, nem tűnik jó előjelnek. Remélem nem mennek el ilyen irányba. Mert a többiek azok menőnek néznek ki, meg úgy az egész is általában. Na, erre se kell azért már annyira sokat várni, meg addig csak lesz még pár trailer is.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #8629 Dátum: 14 feb 19, 11:43:10 »

Rocket inkább arrogáns, profi, egy igazi taktikai zseni ha jellemezni kell. Szerintem a filmben Starlord lesz inkább aki szerencsétlenkedni fog bizonyos szituációkban.
Naplózva


 
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8630 Dátum: 14 feb 19, 14:41:23 »

Megnéztem a Hetedik című filmet. Mikor kiskorunkban ment valahol, a szüleink nem engedték, hogy megnézzük, inkább az anyukám, mert szerinte nem volt jó film, később meg nem jött szóba soha, de most nem kis nyaggatás után megnéztem. Nevet

Kezdjük azzal, hogy David Fincher rendezte és Howard Shore a zeneszerző. Mind a kettő munkásságát nagyon szeretem szóval az alapok egész jónak tűnik. Majd jöttek a színészek: Brad Pitt, Morgan Freeman, Kevin Spacey, Gwyneth Paltrow és még pár ismert, vagy csak félig ismert, mint az egyik kedvencem: Richard Schiff (Az elnök emberei c. sorozatban játszott, ő volt Tobi) vagy John C. McGinley (többek között Dokik c. sorozatból Dr. Perry Cox). Azért a színészi gárda sem rossz, valljuk be. Viszont pár filmnél tapasztalhattuk, hogy hiába vannak ismert és egyben jó színészek a filmben, nem jelenti azt, hogy a film is jó.

A filmről nem fogok úgy írni, biztos szinte mindenki látta, csak leírom a saját véleményemet.
Nagyon jól meg volt rendezve. Még, ha nem is nézzük a történetet, akkor is egy igazán jó film látványra. A jelenetek, a párbeszédek betudták szippantani az embert szerintem.

Nagyon örülök, hogy megnéztem, mert sokak számára ez egy kult film és megértem, hogy miért, viszont számomra nem az. A témája jó nagyon, a színészek is, de számomra David Fincher esetleg a Játsz/ma c. filmje sokkal jobban tetszik. Mind a kettő komolyabb film és, mind a kettőben leginkább az életről van szó, ki hogy éli, esetleg milyen bűnben. Milyen mocskos és szomorú már ez a világ. Nekem ezt jobban átadja a Játsz/ma. Első nézésre zseniális és az is maradt, második nézésre még mindig az, századik nézésre meg nem tudod megunni és ugyan úgy meghatódik az ember a végén, vagyis én igen. Oda vagyok azért a filmért.

Ez a film nekem nem volt ÚJ. Itt a csavarra gondolok, elég nyilvánvaló volt. Durvának rohadt durva és tetszik az a fajta vívódás Brad Pittben a végén, de ő hamar elvesztette a csatát.
Kevin Spacey rohadt jó volt. Eleve egyik kedvenc színészem, szóval eddig nem igazán csalódtam benne, de basszus, itt is bekajálja az ember ahogy játszik.

Syzy ne utálj mert nem lett a kedvenc filmem.

Nagyon jó film érdemes megnézni, mert eltud gondolkozni rajta az ember (én az ilyet meg szeretem). Viszont én ezt nem tudnám 100x megnézni és nem a téma miatt, hanem simán nem nyújtott annyi élvezetet, mint talán elvártam volna Syzygy nyaggatása miatt.  Izé José...
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8631 Dátum: 14 feb 19, 14:48:40 »

Az az ágyra lekötözött félhalott drogos csávó azért rideg volt.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8632 Dátum: 14 feb 19, 14:49:40 »

UH az nagyon durva volt, meg is ijedtem mikor elkezdett nyögni.  Ohh My God
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8633 Dátum: 14 feb 19, 17:07:08 »

Bevallom, én még nem láttam...  >.<#

Ez még mindig hatalmas oltás.

Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8634 Dátum: 14 feb 19, 18:22:08 »

Ez így szó szerint benne volt? ikszdé Oh, you silly GoT.

Hetediket meg tessék mindenkinek megnézni aki eddig nem látta, szerintem zseniális Nevet MOndjuk anyám mikor megtudta hogy egyik kedvenc filmem, ki akart tagadni egy pár napig, szóval zita, te hagyd ki szerintem.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8635 Dátum: 14 feb 19, 18:23:47 »

Neeem, ez nem volt benne. Nevet Bár vicces lett volna, az biztos. ikszdé

A Hetedikről meg azt se tudom miről szól. ikszdé
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8636 Dátum: 14 feb 19, 18:24:43 »

Szegény Zitát mindenki óvni akarja, mint egy porcelán babát. Nevet
Miért anyukádnak mi baja vele? Én nem emlékszem az enyémnek i a gondja vele.  Hümm-hümm

A hét törpéről Aes. ikszdé Amúgy hogy haladsz a Batmanekkel?
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8637 Dátum: 14 feb 19, 18:45:17 »

A hatalmas fordulat az, hogy valójában mindvégig a nyomozó a gyilkos. Ja, várj, nem, az a Secret Window. ikszdé

Amúgy Morgan Freeman van benne, szóval jó film nem lehet (majdnem Martint írtam Szomorú ).
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8638 Dátum: 14 feb 19, 19:06:40 »

Ha elspoilerezitek biztos nem fogom megnézni. ikszdé


A hét törpéről Aes. ikszdé Amúgy hogy haladsz a Batmanekkel?

Eddig az első kettőt láttam. Most el kell döntenem, hogy merre tovább. Haladjak időrend szerint, és nézzem meg a szarabbakat is (végülis lehet nekem tetszenének xd) vagy ezeket ugorjam át, és kezdjem el a Dark Knight sorozatot. ikszdé Ezt még eldöntöm. xD
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8639 Dátum: 14 feb 19, 19:25:40 »

SOHA, de SOHA ne nézze meg senki A sebhelyesarcút szinkronizált változatban. Ott a "say hello to my little friend" jelentése "Isten hozott benneteket", az "I bury those cockroaches" meg valami olyasmi volt, hogy "semmit se érnek". A "this town is like a great big pussy... waiting to get fucked" PG13-as fordítását már meg sem említeném...  Neeem
Naplózva

Oldalak: 1 ... 574 575 [576] 577 578 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!