24 máj 04, 22:06:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 573 574 [575] 576 577 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277261 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #8610 Dátum: 14 feb 16, 17:17:06 »

Valahogy már megszoktam úgy furi lenne máshogy. És én is kivárom a minőséget látom nem csak én vagyok ilyen.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8611 Dátum: 14 feb 16, 17:24:37 »

úgy furi lenne máshogy

De ugye tudod, hogy a furi azt jelenti, hogy aranyos?  Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8612 Dátum: 14 feb 16, 22:33:06 »

Én elkezdtem nézni, de úgy az egyharmadáig jutottam és feltettem a kérdést, hogy tulajdonképpen mi is az az ok ami miatt ezt nézem. Nem tudtam mondani semmit, úgyhogy abbahagytam.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 16, 22:37:54 írta Gdat88 » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8613 Dátum: 14 feb 17, 00:02:59 »

Én ugyanezt a kérdést teszem fel minden alkalommal amikor feljövök a fórumra =D Még nem találtam rá választ, de néhány kérdés jobb ha megválaszolatlan marad.
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8614 Dátum: 14 feb 17, 00:13:12 »

Pedig ez nagyon egyszerű. Az ember társas lény, vágyik arra, hogy sok ember energiájával találkozzon. Itt ez megtörténik és ki sem kell menni hozzá a házból. Igazából ennyi.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8615 Dátum: 14 feb 17, 09:01:16 »

I'll do what queens do...I will rule. A sárkány meg egész jól néz ki.
 
Game of Thrones Trailer #2 - Vengeance
https://www.youtube.com/watch?v=d2ZNaLQD60Y
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #8616 Dátum: 14 feb 17, 17:04:48 »

Hé, ezt én akartam posztolni. Hmm...

Csak nekem ugrott be arról a Másról a végén hirtelen Rhaegar herceg? Csak amikor még távolról mutatja. A sziluettje alapján lehetne.

Annyira idegesít, hogy a sorozatban ennyire magabiztos és badass Daenerys. Könyvben olyan hiteles, hogy elbizonytalanodik sokszor, meghallgatja a tanácsadóit, és közli (még ha félig ironikusan is), hogy ő egy kislány, aki semmit nem tud. A sorozatban meg ezzel szemben ő a Jani. Nemyóó Uralkodni sem azért akart Meereenben, mert most ő akkor milyen menő ezáltal, hanem hogy tanuljon (megérjen a westerosi uralkodásra), és az ott élőknek jobb életet biztosítson. Na de mindegy is, csak ki kellett írnom magamból. Lesütöttszemek
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8617 Dátum: 14 feb 17, 17:46:37 »

Creepy Lizzie újra itt van  Hmm? Az gáz ha én imádom a kis csajt? ikszdé Ilyen elborult karakter Kormi óta nem nagyon volt a sorozatban Nevet hajrá Lizzie-ke én veled vagyok Nevet

Naplózva


CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8618 Dátum: 14 feb 17, 17:52:40 »

TWD 0410

Na, ez aztán eseménydús rész volt!
Nagyon örültem, hogy a múltkori eseménytelen, kissé vontatott Carl-Rick-Michonne epizód után egy ilyet kaptunk. Az előbb említettet le lehetett volna tudni szerintem akár huszonöt-harminc perc alatt, sok volt benne a maszlag, na de ez... ebből jöhetett volna több is!
Beth&Daryl szál: Kicsit megérintett, hogy Beth igyekezett ennyire elridegülni a valóságtól. Jelképes, és egyben valahol mélyen szomorú is volt, ahogy a bizonyára felolvasott naplóbejegyzéseket tűzre vetette. Az esetleges kirohanásaiban inkább látszott az, hogy nem hisz teljesen barátai túlélésében, mint a fordítottja. Örültem, hogy a jelenete végén megmutatta, hogy képtelen volt teljesen rideggé válni.
Daryl pedig... óó >.< Olyan volt, amilyen, mégse tudok rá haragudni. Feladta, legalábbis részben. Vele több rossz történt vele, mint a többiekkel együttvéve (ha persze a múltját is beleszámoljuk), így kicsit megértem, hogy ennyire megtört. De öröm volt látni, hogy azért Beth-t nem adta fel.
Tyreese&Judith&Lizzy&Mica&Carol! szál: Imádom Tyreese-t.  Szeretet Elsőre fenyegető, de aztán kiderül róla, hogy mennyire is törődik másokkal. Ez dicsérendő, imádtam, amit csinált.  Pontosan Elhinném róla, hogy meg tudja bocsátani Carol-nak, amit tett, pláne a történtek után.
Jó, hogy Judith túlélte ezt az egészet, bár nem úgy, ahogy gondoltam. Szép járkálómágnes. Nevet
Lizzy... pfej. Az a lány beteg, esküszöm. Gondolom, a járkálókat is ő etette anno. Többre tartja a járkálókat az embereknél, mert hogy utóbbiak "nem értik meg őket", és úgy akarja megoldani a gyerek problémát, hogy megfullasztja. Gratulálok. Egészen belemerült a műveletbe.
Mica aranyos, és igazán badass lányka készülhet belőle, ha így halad. Megmarad az embersége is, de emellé megedződik majd. És szőke. Néhány év és Aes nagyon fogja favolni. Ha túléli. Nevet
Carol-nak örültem is, meg nem is. Nem sokat volt távol, ez tény, de mit csinált addig? Hogy lett ilyen rövid idő alatt ilyen zilált, és legfőképp, mit keresett a börtönnél? Ha ott volt, legalább az egyik csapatnak, akit elért, miért nem segített? Bár így a fenti trió legalább jól járt. Azért remélem, hogy vallani fog.
Maggie&Sasha&Bob: Maggie nagyon fejest ugrott a vízbe. Kicsit megőrülni látszik. Most, hogy tudja, Glenn nem volt vagy legalábbis már nincs a buszon, tuti fejvesztve fog összevissza rohangálni, és ez nem hiszem, hogy jót fog tenni bárkinek is...
Sasha és Bob meglehetősen semlegesek voltak ebben a részben, kevés szereppel, bár ex-szanitéc négerünk úgy érzem, hamarosan alkotni fog valami velősen köcsög dolgot.
Glenn&Tara: Pfff... Glenn járt a lehető legrosszabbul. Ez volt az első dolog, ami eszembe jutott. Aztán kiderült, hogy a cellablokkokat még nem árasztották el, és ázsiai barátunk amúgy is feltalálta magát, szóval ebből nem volt probléma. ^^
Örülök, hogy Tara most ennyire magába szállt, kellett is neki ez a dolog.
Az új trió: Badass, badass, de kíváncsi vagyok, a gyakorlatba mennyire tudják ezt összeültetni. A lány ruhájához: tényleg? Komolyan? Ilyennel élted túl az apokalipszist? Nevet
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8619 Dátum: 14 feb 17, 17:57:21 »

Ne bántsd Lizzie-t =D Ő az új kedvenceim egyike. ha már itt tartunk, nos... nézzetek szarzsáknak, de szívbaj nélkül megöltem volna Judith-ot. Úgyse fogja sokáig húzni, tápszer és menedék nélkül. Mindenki jobban járt volna.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8620 Dátum: 14 feb 17, 21:43:55 »

Ez k*rva jó rész volt. Nevet Ilyenek a jó TWD epizódok: sok mindenkivel sok minden történik. Jobban szeretem ezeket, mint amikor csak egy-két szereplős részeket adnak.

Spoiler, aki még nem látta!

Daryl nagyon menő még így is, de meglepően megtört lett. Mondjuk sok mindenen keresztülment, de nem csak ő. Daryl szerintem erősebb ennél, össze fogja kapni magát hamar. Nevet Beth meg imádnivaló, tetszik, ahogy próbál józan maradni, nem feladni az egészet. És jó, hogy végre (először a sorozatban) kapott is valami komolyabb szerepet. Még sok kaland vár rá remélhetőleg, Daryllal közösen.

Tyreese és csapata: Ty tényleg nagyon szimpatikus. Ő is a kevés normális szereplő közé tartozik, akinek még maradt embersége. Jó lenne, ah ez így is maradna. Carol előkerülésének én is nagyon örülök, bár az, hogy pont most, és pont Ty-ba futott bele, hát ebből sok bonyodalom lesz még... Kiscsajok: Mica aranyos, CrazyCat, legyen igazad. Nevet Lizzy meg, hát én eddig bírtam azért valahol, mert érdekes egy ilyen elborult karakter, meg Kormi halála után kell is. De azért az a fojtogatós dolog nekem már sok volt a jóból. (Btw, olvassatok TWD regényeket, csak akkor tudjátok meg igazán, hogy Philip/Brian barátunk mennyire elborult agyú volt. A soriból nem derül ki egyértelműen, de Pennyt emberhússal etette.  Ohh My God Volt, hogy egy egész fejet kapott vacsira. ikszdé meg sok hasonló beteges dolog még.) Én örülök neki, hogy a baba életben maradt, és még mindig ilyen jó húsban van, az alkata erősen "YOLO, szarok én az apokalipszisre" hatású. xD Egyébként téynleg veszélyes magukkal vinni, de mi mást tehetnének. Ki csak nem nyírhatják szegényt.

Bob és bandája: ez a csapat is érdekes lesz. Maggie nincs magánál, aggódok érte, pedig eddig mindig jól tartotta magát (ez az alakjára is igaz Pirul). Most viszont eléggé megzuhant azért, az a buszos dolog nagyon gáz volt. Sasha viszont jó. Ő is egyre szimpatikusabb, szerintem sokáig életben maradhat még. Bob meg, hát róla eddig se sok minden derült ki, majd meglátjuk hova vezet a sora.

Glenn és Tara: én örülök neki, hogy Tara életben maradt. Glenntől meg nem is vártam mást. Nevet És vicces, hogy talán ő járt a legjobban, ki tudott jutni a börtönből, de előtt volt m,ég lehetősége szajrét szerezni. Tara meg, hát szegényt enm irigylem, elég szar lehet együtt élni azzal, hogy annyira hülye volt, hogy Kormi seregéhez tartozott. Glenn meg bizonyára nem fog egyhamar megbízni benne.

Új banda: hát a megjelenésük baromi menő volt, ezt kár lenen tagadni, ahogy begördültek a katonai teherautóval. Amúgy is imádom a brutális erejű katonai járműveket. Nevet A harcos csávó menő lesz az biztos, ez látszik rajta, a csaj meg jól néz ki, majd meglátjuk szereplőként mit mutat. A harmadikról egyelőre semmit se tudni. ikszdé Egy hét múlva már okosabbak leszünk.


Ja és még valami: gratulálok Glenn-nek és Sasha-nak. Az összes börtönlakó közül egyedül nekik volt annyi eszük, hogy magukkal vigyenek valami nagy tűzerejű kézifegyvert is. Mert amúgy, amikor a csata véget ért, még mindenkinek a kezében volt valami rendes katonai fegyver. De nem vitték magukkal, minek az, inkább puszta kézzel megyünk a zombikra.  Wátdöfákk
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 18, 13:58:31 írta Aes Sedai » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #8621 Dátum: 14 feb 17, 21:50:38 »

Annyira idegesít, hogy a sorozatban ennyire magabiztos és badass Daenerys. Könyvben olyan hiteles, hogy elbizonytalanodik sokszor, meghallgatja a tanácsadóit, és közli (még ha félig ironikusan is), hogy ő egy kislány, aki semmit nem tud. A sorozatban meg ezzel szemben ő a Jani. Nemyóó Uralkodni sem azért akart Meereenben, mert most ő akkor milyen menő ezáltal, hanem hogy tanuljon (megérjen a westerosi uralkodásra), és az ott élőknek jobb életet biztosítson. Na de mindegy is, csak ki kellett írnom magamból. Lesütöttszemek

Szerintem egyedül a 3. évadban mutatták ilyennek, ebből a pár másodpercből nem derül ki hogy milyen lesz valójában ha bedurvulnak a dolgok majd. Meg ha jól emlékszem most az előzetesben szó szerint idéztek a könyvből. Viszont én ezt a szálat várom talán a legkevésbé, ami a Falon fog történni az jobban izgat.
Naplózva


 
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #8622 Dátum: 14 feb 17, 22:45:47 »

Értem én, nem is a szöveggel van a bajom, hanem azzal, ahogy mondta. Itt azon volt a hangsúly, hogy Dany mennyire király, és nem azon, hogy hú akkor maradok, hogy a népnek jobb legyen.

Pl. amikor a pusztaságon keltek át étlen-szomjan, nyilván nem lehetett ilyen a stílusa.

Engem Királyvár érdekel, de nem az esküvő, inkább Oberyn Martell miatt. Bár tény, hogy Kitet is bármikor bármilyen körülmények között szívesen elnézem. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8623 Dátum: 14 feb 18, 13:57:58 »

Most néztem meg ezt és valamit nagyon nem értek. Ha csinálnak egy animációs sorozatot, oké, legyen, rókabőr-effektus meg minden, de azért lehet jó. De miért ilyen béna a grafikája? Miért ilyen élethűtlen karakterek és hátterek vannak benne? Összevetve ezt a mai számítógépes grafikával (CoD, Battlefield újabb részei pl.) annyira elmaradottnak, primitívnek tűnik az egész. Gyakorlatilag simán közel valódi film jelelgűre is meg tudnák csinálni a mai technikával, akkor ez mire jó? Pénz ne legyen indok, abból van nekik bőven arra is, hogy megvegyék az egész Battlefiled stábot, meg a CoD-ét még mellé a visszajáróból. Szóval egyszerűen hülyék? Más magyarázat erre nem látszik...
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8624 Dátum: 14 feb 19, 10:01:50 »

Hát ez.. vérgagyi. A CloneWarst is utáltam már, de ez még azt is alulmúlja.... Békén hagyhatnák már a StarWars univerzumot ilyen szempontból, elegek a játékok, azokban legalább többé-kevésbé van fantázia, látvány, sztori, izgalom. Mondjuk én a Disney-től sem várok el semmit, kizárt, hogy jó filmeket hozzanak majd.
Ellenben Aes, láttam, hogy tetszettek a Keaton féle Batmanek, örülök. Mosolyog Egyik kedvenc pillanatom ez volt a 2. filmből http://www.youtube.com/watch?v=hn_FMsoTkGY
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 19, 10:02:23 írta Aizen » Naplózva
Oldalak: 1 ... 573 574 [575] 576 577 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!