24 máj 05, 00:18:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 571 572 [573] 574 575 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277387 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8580 Dátum: 14 feb 15, 00:17:30 »

Batman Returns

Ez k*rva jó volt. Nevet Nekem az előző is tetszett, jó volt az is, de ez megüberolta rendesen. Nagyon tetszett a hangulata, és a látványvilága zseniális volt szerintem. Pingvin pedig nagyon jó főgonosz volt. Én a végig sajnáltam is egy kicsit szegényt, és a halála is szomorú volt. Szomorú Bár azért nagyon elmebeteg volt. ikszdé De a kattant bűnbandája is nagyon el volt találva, na meg az az őrületes sárga gumikacsája. ikszdé A Catwoman is nagyon tetszett, jó csaj volt, meg a karakter is szimpatikus. Bár azt nem értem, hogyan lett belőle Catwoman. Attól, hogy valakit kivágnak több emelet magasból, általában meghalsz, és nem megtanulsz karatézni. ikszdé De mindegy, ez is olyan, mint a Marvel-filmek, nem érdemes belemenni az ilyesmibe, élvezni kell, aztán kész. Nevet A macskás jeleneteknél meg a cukiságmutató az egekbe szökött. Nevet

Ezek a Batman-filmek nagyon jók voltak, nem értem ezt a szériát miért nem folytatták.
Meg amin gondolkodtam még, hogy szerintem aki ezt az egészet kitalálta, na annak biztos, hogy volt valami gyermekkori traumája amiben cirkusz meg bohócok is érintettek voltak. Nem tudom mi lehetett az, de ha ennyire a gonosz bohóc meg gonosz cirkusz az alapmotívum, akkor itt lehet már valami. ikszdé

Idézet
BSG-vel amúgy most h őszinte legyek kicsit elakadtam annak ellenére h nagyon tetszik, egyrészt időhiányom van, másrészt Gaius olyna szinten idegesít hogy azt nem tudom szavakkal kifejezni xD De semmiképp se kasza, mert nagyon tetszik amúgy az alap.

Gaius nagyon idegesítő, de szerintem te is meg fogod kedvelni valamennyire a végére. A végére én pl kifejezetten megkedveltem. Pedig nem lett igazából jó fej, csak nagyon érdekes karakter. Folytasd majd ha tudod, meg írj is róla. Mosolyog

Idézet
Nem csak szerinted. Mivel a Doomsday-t már láttad így nem spoiler. Amikor Rose átkerült a másik világba akkor mind a ketten hozzásimultak a falhoz ott a Torchwood épületben. Majd amikor Rose és a többiek elindultak a hangra és megjelent a Doktor jelenésként ott azon a résen keresztül ami maradt és beszélt Rose-al akkor a Doktor mondott egy mondatot a szöszinek ami félbemaradt mert megszakadt az adás (én úgy gondolom hogy maga szakította meg az adást bár ez nem derül ki sosem) és utána könnyes volt  a szeme a TARDISban.

Igen-igen én is ezekből indultam ki. meg szerintem már az első évad végére is kialakult ez a vonzalom. Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8581 Dátum: 14 feb 15, 02:51:22 »

Idézet
Nagyon zavart benne, hogy a Doctor át akarta küldeni Rose-t eredetileg is a másik világba.
Persze hogy át akarta.
Kezdte megszeretni de ő "halhatatlan" a csaj meg csak egy emberi lény, aki úgy kb röpke 80 éves koráig él és aszott vénasszonyként hal meg míg ő fiatal marad annyi idő alatt. Ezt ő is tudta. Ezt meg akarta előzni mert nem akart szenvedni mégjobban, egyszerűen nem akarta látni vénasszonyként "elsorvadni" és úgy gondolta ha most nem lép akkor később túlságosan elgyengül e téren és nem lesz ereje hozzá.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8582 Dátum: 14 feb 15, 05:35:49 »

Aes régebebn nem picsogtál, hogy az egész téma ki lesz titlva innen a *****-ba, mer, hogy mi ez, meg a sorozatokban kéne, de ott se spammaeljenek szlt indent ezzel, úgyhogy onnan is, meg iylenek?   Hmm...
-STM

 szerk.: jó, láto ez ne a dua, azt hitte az még. a kérdés áll
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 15, 05:37:44 írta Nikuccia » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8583 Dátum: 14 feb 15, 07:50:54 »

A Catwoman is nagyon tetszett, jó csaj volt, meg a karakter is szimpatikus.

Jó csaj? Michelle Pfeiffer a legszebb nő volt akkor.   Pirul
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8584 Dátum: 14 feb 15, 09:50:39 »

Hát tényleg nagyon szép. Nevet Mondjuk a frizurája a filmben annyira nem jött be. Szerintem egyenes és hosszabb hajjal még jobb lett volna. ikszdé
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8585 Dátum: 14 feb 15, 13:33:50 »

Azért az Anne Hathaway féle macskanő se volt rossz =D
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8586 Dátum: 14 feb 15, 13:43:12 »

"Ezek a Batman-filmek nagyon jók voltak, nem értem ezt a szériát miért nem folytatták."

Azért a Batman és Robint még nézd meg, mielőtt elhamarkodott kijelentéseket tennél.  Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8587 Dátum: 14 feb 15, 13:53:26 »

Arról annyi rosszat hallottam, hogy muszáj lesz megnézni. ikszdé
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8588 Dátum: 14 feb 15, 16:05:50 »

Hát tényleg nagyon szép. Nevet Mondjuk a frizurája a filmben annyira nem jött be. Szerintem egyenes és hosszabb hajjal még jobb lett volna. ikszdé


Igen, speciel az nekem sem tetszett, de más filmekben, interjúkban, képeken hosszú egyenes haja van.  Pirul

Tessék batdoge:

Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8589 Dátum: 14 feb 15, 18:15:57 »

Idézet
Nagyon zavart benne, hogy a Doctor át akarta küldeni Rose-t eredetileg is a másik világba.
Persze hogy át akarta.
Kezdte megszeretni de ő "halhatatlan" a csaj meg csak egy emberi lény, aki úgy kb röpke 80 éves koráig él és aszott vénasszonyként hal meg míg ő fiatal marad annyi idő alatt. Ezt ő is tudta. Ezt meg akarta előzni mert nem akart szenvedni mégjobban, egyszerűen nem akarta látni vénasszonyként "elsorvadni" és úgy gondolta ha most nem lép akkor később túlságosan elgyengül e téren és nem lesz ereje hozzá.

Az ilyen negyedrészt helytálló, vagy annyi se dolgoktól amúgy falnak tudnék menni néha, bár a te irományaidtól mondjuk nem túlzottan nehéz. Kb. mintha az elrablott királykisasszony meséjéből annyit mondana a mesélő, hogy hol volt, hol nem volt, volt egyszer...

DW SPOILER innestől:
 
Sabaku:
Hát, azért ha valaki nem figyelt fel már eleve a címére, ami ugye "42 perc" volt, nos, az elég bamba, plusz basszus, azt taglalta a rész, hogy a Napok, a Csillagok ugyanúgy élőlényként, mármint biológiai értelemben vett értő, érző lényként is élnek a DW univerzumában, ami hát hú... nem tudom, más hogy reagált arra, mikor abba a csillagba belenézett, de nekem elég monumentális pillanat volt az is. Nevet
Amúgy egy érdekesség, ha esetleg még nem tudtad volna: a hozzánk legközelebbi csillagra a Doctor kissé neheztel, mivel a nagy időháború során nem állt ki Gallifrey mellett. Durva. Nevet
Egyébként Marthat én ettől a résztől kezdve kedvelem nagyjából, mert eléggé megmutatkozott az érzelem dúsabb és szenvedélyesebb oldala, és nos, egy Rose szintű karakter után Martha Jones számomra olyan volt, mint mondjuk egy lucullusi lakoma más- (bár inkább harmad napján, ahogy a rómaiak csinálták) napján ehettem volna mondjuk egy-két szelet kacsazsíros kenyeret, ami persze finomnak finom, de mégsem egy több tucat fogásos dorbézoló mulatságos ünnepséggel összekötött nagy orgia. Bár még ez sem érzékelteti igazából, mennyire oda vagyok Rose-ért. Persze, tudom egyébként hogy túlzott magasságokba szoktam őt olykor repíteni, de baszki, a Gonosz Farkas Rose, Téren és időn át jelen van, volt, lesz, míg például Clara, aki ja, megmentette a Doktort, csomószor volt jó helyen, jó időben, de simán megoldotta volna a Doktor nélküle is, vagy pótolható lett volna akárki mással, akiben van némi mártír hajlam, és beugrik abba a fényes, izzó spirálba, és mivel a kísérőket általában ez jellemzi (emlékszel Kylie Minogue-ra amúgy? Nevet), így nyilván Clara is megmentette, de nem értem, miért kell emiatt annyira sztárolni őt. Rose egyesült a Tardissal, és létrehozott puszta véletlenségből egy több, mint 5 milliárd éves lényt, akit az Idő Lordok is esti mesékben emlegettek annak idején. Míg például Donna elméje a Doktor regenrációs erejét, tudását is csak úgy bírta el nagy nehezen, hogy totál kisikálták az agyát, és nem emlékezhetett semmire.
Kicsit fura is, hogy így kedveled őt, bár megértem persze, mert vannak vonzó és szimpatikus vonásai amúgy Donnának azért. Nevet Például nagyon-nagyon törődő típus, ott volt a Doktornak, amikor neki szüksége volt egy meleg, kedves társra, aki kíséri a kalandjai során, ugyanakkor Donna alig-alig akarta megérteni a dolgokat, csomót akadékoskodott, meg kötekedett a Doktorral, ami engem speciel b.szottul idegesített, és főleg azért, mert tudtam, hogy a Doktort is, csak ő nem szólt volna emiatt neki soha, meg gondolom azért tetszett is neki, hogy ilyen bizalmasabb viszonyba kerülhetett valakivel. Még lökdösték is egymást, ha jól emlékszem. xD


Á, a Blinkről akartam még szólni pár szót. Nos, ha igaz, amit tudok, a Síró Angyalok, akik vetekedvén a dalekokkal, bár olyan mértékben azért mégsem, de szintén borzasztóan borzalmas szörnyek az idők kezdetéről, vagy régebbről, mivel nem sokat tudni róluk, ebben a részben szerepelnek először, és maga a rész nem is a Doktorról szól, vagy Martharól, vagy ugye amiről alapból szokott szólni egy DW epizód, hanem két vadidegen (három inkább) szereplő játszik végig, és persze az a néhány szobor, de mégis még ma is olyan élesen él bennem az egész rész.. :OO Persze nem feltétlen csak azért, mert szerintem is kurva jó volt, hanem mert attól sokkal jobban ijesztő és rémisztő. Olyan dolgokra épít, ami téged vagy engem is megtalál a hétköznapokban, és ezek a félelmek, mm... nos, nem akarok belemenni részletesen, de valamikor januárban átéltem egy tök durva dolgot, persze ennek semmi köze az angyalokhoz, de például amikor a szemed sarkában néha tényleg látsz elsuhanni valamit, aztán odanézel, de persze nincs ott semmi, vagy nem látsz igazából semmi gyanúsat, egyszerűen csak érzel valami furát, aztán el is hessegeted a gondolatot, mint ahogy a Síró Angyalt látott emberek is (tottál hibásan!!) ugyanígy cselekednek, félrenéznek, aztán bummm!! már el is vették a hátralevő éveidet, felzabálták szó szerint, és magadra hagynak valahol az időben. Milyen dög lények már, basszus. Nevet

Egyébként én azt a Vércsaládos részt valamiért nem kedvelem annyira, nekem kicsit lapos lett. Mármint tök érdekes volt, meg maga az az órás dolog a Doktorral is, és azért Martha is megcsillogtatott-villogtatott akkor már némi tudást, bájt és rátermettségett, talpraesettséget, szóval nem egy rossz rész, mint teszem azt a 7. évadból valamelyik, de azt számomra csak az elzárt doktorság miatt volt fontos megemlítenem. Mosolyog Nagyon kedvelem a Mestert, túlzottan is szerintem. ikszdé

Remélem, nem untattalak halálra, és ne haragudj, hogy ilyen későn pótlom, amiről egyébként én már korábban is szerettem volna beszélni veled, csak had ne menjek most bele, hogy miért nem jött eddig össze, gondolom megérted.  Pontosan


Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8590 Dátum: 14 feb 15, 20:02:25 »

Spoilers!
Igen, és is azt imádtam többek közt a 42-ben, hogy egy ÉLŐ Nap volt benne Nevet Mármint komolyan, ez mekkora királyság már? Meg az is kiemeli kicsit a többi közül hogy itt kivételesen a Doctor is 'meg kellett menteni', és ezeket az alkalmakat azért szerintem egy kezemen össze tudnám számolni. Ezt a "a hozzánk legközelebbi csillagra a Doctor kissé neheztel, mivel a nagy időháború során nem állt ki Gallifrey mellett"-dolgot nem is tudtam, hol olvastad?:O
Nekem Martha-val amúgy sose volt semmi bajom, kifejezetten kedveltem őt is, és nem értettem azt az általános gyűlöletet ami körülvette. Persze, egy Rose meg Donna mellett/között tényleg nem a legerősebb karakter, de vagány meg talpraesett volt a maga módján, plusz a 'the year that never was' idején is nagyon szépen helytállt.
A kis életösztön amúgy jellemző a kísérőkre, Kyle már-már random volt ilyen szempontból, bár magát a részt imádtam. Nevet És amúgy félreértés ne essék, nekem is Rose a kedvencem(vagy Donna. Kettő közt vacilálok mostanság), hihetetlen volt hogy 3x is elbúcsúztunk tőle, és minden alkalommal egyre szomorúbb lett a dolog xD Bár az utolsóról tényleg ne beszéljünk, annak a résznek az utolsó 20 perce szerintem mindenkit örökre összetört... De ja, Rose kurva menő, ez a lényeg. Donnában viszont azt szeretem h ő nem fétl gatyába rázni a Doctort, meg hogy az ő  'legjobb barát' kapcsolatuk azért jó frissítés volt Martha után.

A Blinkról jut eszembe, nővérem ezt vette nekem karácsonyra még: link.
Igen, ezért is ijesztőek a Weepin Angelek, mert az ilyen igazi félelmekkel játsszanak, és nem azzal mint a Dalekoknál, hogy 'EXTERMINATE!!44!NÉGY!'(bár ők is iszonyat menők, főleg ha ezt vesszük h úgy néznek ki mint egy sószóró egy habverővel és egy WC-pumpával). De ami még nagyon ilyen, az a Vhasta Nerada, ami ugyanez, csak ott a sötéttől való ösztönös tartózkodást veszik elő, nem a 'szemem sarkában mozog vmi' dolgot. Mondjuk a weeping angelek ha belegondolsz még jófejek, mert oké h visszalöknek az időben, de ott leélheted a hátralévő éveid, megházasodhatsz, boldog lehetsz, stb.Nevet

A family of blood számomra azért volt hihetetlenül jó, mert úgymond egy átlagos rész törénéesit mutatta be, de nem a doctor szemszögéből, és a végén konkrétan volt egy olyan pont már, ahol a doctor (ugye john smith után) már majdnem gonosznak látszott. Ez meg nagyon kellett, mert ugye páran már mondták neki h csak a bajt hozza az emberre, de így tényleg láttuk is, h egy átlag ember ezt hogy éli meg.

Ki nem imádja a Mestert? ikszdé Néha mikor idegesíteni akarok vkit suliban akkor azt a négyes kopogást kezdem el. Aporpó, van egy együttes, a florance and the machine akinek az énekese is nagy DW fan, és csomószor vannak a számaikba észrevehető utalások. Mondjuk ez a legerősebb: link. Vote Saxon!

Ugyan, tudhatnád már mostanra hogy rád nem vagyok képes haragudni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 15, 20:02:57 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8591 Dátum: 14 feb 15, 20:29:40 »

Az útitársak többnyire igen változatosak. Clara még nem annyira nőtt a szívemhez, mint Rose vagy Donna, de remélhetőleg az új Doktorral szerethetővé válik (most sem rossz, csak még új). Rose-ról már mindent elmondtatok és Donnával egyetértek. Ő tényleg ilyen legjobb barát volt és jó volt nézni a kettőt együtt.

A Weeping Angels és a Vhasta Neradák tényleg nagyon ijesztőek. Mai napig imádom ezeket a részeket. Még a Silence is jó, hisz ott meg elfelejted őket, ha elfordulsz tőlük és simán megölhetnek. Dalekok annyira nem ijesztőek szerintem, de azért nem találkoznék eggyel sem. Oké, hogy egy nagy szemetes kuka pumpával, de azért igen veszélyes is.

Famly Blood nem maradt meg túlságosan, csak az, hogy a végén a Doktor volt inkább a gonosz, mintsem a család. Igaz ez nem az első eset, mikor a Doktor a rosszfiú.

Mester nagyon jó. Sajnálom, hogy olyan keveset szerepelt. Remélem még a jövőben látni fogjuk.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8592 Dátum: 14 feb 15, 20:39:22 »

Rose nem a bad wolf. Csak megszállta őt a bad wolf.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8593 Dátum: 14 feb 15, 21:26:04 »

DW SPOILER

Én meg épp tegnap egy ismerősömnél raktam ezt a kirakót, képzeld: http://www.panicposters.com/media/catalog/product/cache/1/image/f63dc5ec28f3175f8a7f615bd217eb71/p/p/pp32399-doctor-who-exploding-tardis-van-gogh-poster.jpg
ami ugye szintén bazi menő (és nem is gondolná elsőre az ember, mennyire nehéz), 1000 db-os, de még csak a felrobbanó Tardis és a szélek vannak kirakva, amúgy már hónapok óta megvan neki, de hát mégiscsak egy Van Gogh festmény, vagy mi. Nevet

Hm, az a póló menő, hordani is szoktad amúgy? Nevet

A Napos dolgot még csak Márktól hallottam, ő pedig a Doctor Who Hungary-n olvasta, meg tudnék még nagyon-nagyon sokmindent onnan, de egyszer inkább állj neki magad, olvasgass, és majd számolgathatod, hányszor puffan az állad, miközben leválik az arcod felső részétől.  Ike Nem ott olvasta, hanem valahol máshol, de azért tényleg sok érdekesség van fent ott is.

Martha-hoz egyébként hozzátartozik, hogy a legepicebb pillanatot eddig neki tulajdonítom, engem az ragadott magával leginkább, ez pedig kötődik a Mester földi inváziójához (az is durva pillanat volt pölö, mikor kiderült, kik vagy mik? vannak azokban a pusztító kis gömbökben, nem?), Martha egy éves megtévesztő körútjához, amikor szó szerint a Doktor igéjét hirdette, és amint mindez lezajlott, amint Martha narrált, amint a Doktor összeaszott, pár tíz centis kis gnómból több milliárd ember hitének segítségével kb... hát, újjáéledt. Nevet Vááá, erre még manapság is totál kiráz a hideg, annyira imádoom. Nevet

A második hosszabb bekezdéseddel amúgy maradéktalanul egyetértek, és azzal is, hogy fájdalmas kissé arról csevegnem nekem is, szóval nem erőltetném én se, ha nem muszáj.

A Vércsaládos részről amúgy még sokat tudnánk beszélni, mert jó alapanyag analizáláshoz, de mivel engem annyira nem érdekelt az a rész, hát... nem sok mindent tudnék róla mondani már, csak amit eddig is, de igen, a Doktor abban nagyon gonosz és nagyon elutasító volt, de ez abból fakadt, hogy frissek voltak még a sebei Rose és Gallifrey elzárása után, nem hiszem, hogy nagyon vágyott akkoribban arra, hogy Idő Lord legyen, nagyon vágyott a normális, egészséges, veszélytelen életre, a szerelemre újra.. hát.. megértem, miért viselkedett úgy. Meg különben is, melyik Doktor repertoárjából hiányzott valaha az arcoskodás és a túlzott önimádat? Nevet Azért vannak számos olyan vonások, amik mindig öröklődnek.

Az a kopogásos húzás tök vicces, de miért szoktad amúgy csinálni? Nevet Osztálytársaidat beavattad már kb a DW-be, vagy csak szimplán idegesíted őket kopogtatással? xD

Amúgy értettem ám a vicces belső poént, sweetie. Nevet

Rose a Gonosz Farkas.


« Utoljára szerkesztve: 14 feb 15, 21:33:16 írta Nikuccia » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8594 Dátum: 14 feb 16, 02:01:06 »

Eddig azért nem olvastam el ezt a sok doktorságot, mert nem érdekelt, most meg a spoiler miatt nem olvashatom el. ikszdé Szar az élet. ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 571 572 [573] 574 575 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!