24 máj 04, 21:52:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 570 571 [572] 573 574 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277244 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8565 Dátum: 14 feb 14, 10:21:06 »

Nikkucia, félre ne értsd, nekem Rose az egyik kedvenc szereplőm. Kíváncsi vagyok a többi kísérőre is, de azért mindig Rose lesz az igazi. xD

És jó, azért annyira tényleg nem buta. Eleinte nagyon annak tartottam, de aztán azért fejlődött ő is sokat, meg valóban a Doktor mellett nehéz bárkinek is okosnak látszani. xD Meg most különben se mondok semmi rosszat Rose-ra, mert nagyon sajnálom szegényt mekkora szopás már, hogy ott ragadt egy teljesen idegen világban, és a kalandjai véget értek. Amúgy szerintem Rose szerelmes volt a Doktorba, és ez nem is volt viszonzatlan teljesen. Nevet De erről ne írjatok semmit, ti többet tudtok a sorozatról és nem akarom, hogy leromboljátok az illúzióimat. ikszdé

Már így is elspoilereztétek nekem, hogy más Időlordok is elő fognak még kerülni. ikszdé Bár azért ezt lehetett sejteni. Nevet
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #8566 Dátum: 14 feb 14, 10:33:52 »

HIMYM: Volt egy rész ami erről szólt nemrég, szerintem innen eredhet ez a pletyka.
Naplózva


 
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8567 Dátum: 14 feb 14, 10:48:15 »

Szerintem onnan származhat a pletyka, hogy már ki is választották az új főszereplőt. Nevet
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #8568 Dátum: 14 feb 14, 11:21:33 »

Akkor nem nagyon kapták fel. Mondjuk úgyis bukta lesz szóval mindegy.
Naplózva


 
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8569 Dátum: 14 feb 14, 12:33:25 »

Persze, irtó gagyin hangzik szerintem is, max 1-2 évadot adok neki, vagy annyit se.

Clara pedig soha nem fog olyan jelentős kísérővé válni, mint amilyen Rose volt, lesz és marad is. Rose a Gonosz Farkas.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 14, 12:34:34 írta Nikuccia » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8570 Dátum: 14 feb 14, 13:09:06 »

Clara már akkor jelentősebb volt Rosenál, amikor még nem is szerepelt. Nevet
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #8571 Dátum: 14 feb 14, 13:29:01 »

Hát ízlések és pofonok különböznek, de én sokkal jobban bírom Clarat, Rose nekem kicsit erőltetett volt. Mosolyog
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8572 Dátum: 14 feb 14, 14:28:51 »

Egyikkel sincs semmi bajom, de Clara már a kezdetektől fogva jelen volt és segített a Doktornak. Kicsit nagyobb jelentősége volt neki, mint Rose-nak.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8573 Dátum: 14 feb 14, 14:47:20 »

Ha úgy vesszük a videó még annak is /Spoiler,inkább újat mutat/ aki az eddigi összes részt látta Nevet
Rose kontra Clara nehéz ügy.Mind kettőnek voltak jobb és rosszabb pillanatai.Külsejük sem hátrány.
Mind a ketten megálltáka helyüket a maguk Doktora mellett annyi szent.
Talán egy kicsit jobban kedvelem Clarát,de csak egy kicsivel.
Doktor lányát kéne visszahozni.Most már meglenne az életkor különbség látványa is. kacsint
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8574 Dátum: 14 feb 14, 17:42:13 »

A többi kísérőre is nagyon kíváncsi leszek. Nevet De nehéz dolguk lesz, ha meg akarják szrettetni magukat velem, mármint Rose-hoz képest. Rose azért nagy előnnyel indul, minden más kísérővel szemben, mert:

1. Ő volt az első (legalábbis ahonnan én nézem)
2. Szőke haja van.

Szóval a többiek felköthetik a gatyájukat. ikszdé

Na, este Batman Returns Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8575 Dátum: 14 feb 14, 20:58:59 »

Amúgy szerintem Rose szerelmes volt a Doktorba, és ez nem is volt viszonzatlan teljesen.  Nevet
Nem csak szerinted. Mivel a Doomsday-t már láttad így nem spoiler. Amikor Rose átkerült a másik világba akkor mind a ketten hozzásimultak a falhoz ott a Torchwood épületben. Majd amikor Rose és a többiek elindultak a hangra és megjelent a Doktor jelenésként ott azon a résen keresztül ami maradt és beszélt Rose-al akkor a Doktor mondott egy mondatot a szöszinek ami félbemaradt mert megszakadt az adás (én úgy gondolom hogy maga szakította meg az adást bár ez nem derül ki sosem) és utána könnyes volt  a szeme a TARDISban.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8576 Dátum: 14 feb 14, 21:51:54 »

Még jó,hogy az volt, és sokmás mellett emiatt is mondtam, amit.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8577 Dátum: 14 feb 14, 22:52:20 »

How Doomsdays should have ended-et szerintem megnézheted hozzá ha már úgy túl vagy rajta. kacsint
Túl komolyan ne vedd,de ez is egy lehetőség Nevet
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8578 Dátum: 14 feb 14, 22:58:06 »

Ez fájt. Nevet
Doktor így is nőcsábász. Ott van neki a Tardis, River Song és Erzsébet királynő (mindhárom feleség) és még Rose-zal is volt kapcsolata.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8579 Dátum: 14 feb 14, 23:23:13 »

Aes:
A special-öket nézd majd mindig mindenképpen, mert azok is részei a történetnek annak ellenére h évadon kívül vannak Nevet Tudom h más sorozat ezt nem nagyon csinálja de itt tényleg van mikor a doctor váltás akkor van konkrétan xD

BSG-vel amúgy most h őszinte legyek kicsit elakadtam annak ellenére h nagyon tetszik, egyrészt időhiányom van, másrészt Gaius olyna szinten idegesít hogy azt nem tudom szavakkal kifejezni xD De semmiképp se kasza, mert nagyon tetszik amúgy az alap.

Nikku:
Te vagy az első ember aki a 42-t is felemlegette mint egyik legjobb rész a 3. évadból, az emberek vmiért ki szokták hagyni- Nem tudom miért, de engem nagyon megfogott a rész annak ellenére h azért van jobb is az évadban bőven Nevet A family of blood dupla sztm sorozat egy legjobbja amúgy is, a Blink-et meg sok olyan ember is ismeri aki nem is néz DW-t Nevet


Clara mint karakter annyira nem nagy szám, de a színésznő annyira imádnivaló hogy ez igazából senkinek nem tűnik fel/senki sem érdekel. Mondjuk nagy reményeim vannak most vele meg Capaldival, az a 40 mp amit eddig együtt leműveltek zsneiális volt Nevet Meg ráadásul Capaldi is egy remek színész, aki nem látta a The Thick of it-et az pótolja azonnal!

Nekem amúgy nagyon sokáig Rose volt a kedvenc társam, még most is imádom, de mostanában lehet h Donna nekem leszorította a trónról... ami vicces, tekintve hogy a Runaway Bridge-ben annyira idegesített h folyton beletekergettem xD

Meg én Rose távozása után nem is tartottam szünetet, illetve de, másnap folytattam, de én azon kevesek közt vagyok akinek a Doomsday nem a legtraumatizálóbb moment volt a DW-ben. Nagyon zavart benne, hogy a Doctor át akarta küldeni Rose-t eredetileg is a másik világba. Annyira fura volt főleg azt véve h végül hogy reagáltak mindketten az elválásra, mintha csak véletlen került volna bele az a jelenet a sorozatba vagy nem is tudom.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 570 571 [572] 573 574 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!