24 máj 05, 01:10:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 569 570 [571] 572 573 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277434 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8550 Dátum: 14 feb 13, 11:31:53 »

Én most a Sztalker című filmet nézem.

és milyen jól tetted. még a végén tényleg mester leszel
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8551 Dátum: 14 feb 13, 12:30:59 »

Még nem sikerült befejezni, de rajta vagyok az ügyön.

Bár nem tudom, hogy 1. tényleg zseniális film, mély és örökérvényű mondanivalóval 2. unalmas film, amit igazából senki sem ért meg és mindenki elalszik rajta, csak utána úgy tesz, mintha megértette volna a mondanivalóját és rajongana érte, hogy mások előtt bölcsnek tűnjön  Gondolkozik
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8552 Dátum: 14 feb 13, 22:35:19 »

Na szóval, duma topic folytatás. Nevet
Igen, velem is főleg Matt Smithel volt így.

Amúgy igen Aes, a néger csaj lett a legkevésbé kedvelt útitárs az eddig közül egy felmérés alapján. Jogosan, mert elég semmilyen. De amikor végleg eltűnik lesz egy annyira szívmelengetően rasszista poén, hogy amiatt az egész jelenléte megérte. Nem poénnak szánták és sokaknak lehet, hogy le sem esett, de én szakadtam. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 13, 22:36:07 írta Gdat88 » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8553 Dátum: 14 feb 13, 23:00:15 »

Na, most néztem végig a második évad befejezését. Azt hiszem, hogy jó is lesz most egy kis szünet, ezen kiakadtam azért. Szomorú Egyszerűen nem vágom, miért írták ki Rose-t a sorozatból.  Sír Meg azért az egész vége elég szomorú volt. Na, de ez nem jelenti azt, hogy ne folytatnám. Nevet Egy kis szünet, mert mást is nézni akarok még, meg könyv is be van már készítve egy pár, amit el akarok olvasni. Utána visszatérek a Doktor kalandjaihoz. Nevet

Tetszik egyébként a történet. Igazán lapos rész eddig nem sok volt. A világ is jó, bár azt nem vágom, hogy ha vannak párhuzamos univerzumok, akkor Doktorból miért csak egy van? ikszdé
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8554 Dátum: 14 feb 13, 23:08:20 »

Akkor már eljutottál a Doomsdayig.
A  következő rész a Szökött menyasszony azt feltétlenül nézd meg attól én majdnem lefordultam a székről.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8555 Dátum: 14 feb 13, 23:10:37 »

Nem mehetnek át a párhuzamos világokon. Amúgy valószínűleg van, de lehet olyan is ahol meg nem létezik a Doktor.

Sajnálom, hogy ki lett írva. Tényleg jó volt.

Örülök, hogy eddig tetszik neked a sorozat.

Akkor már eljutottál a Doomsdayig.
A  következő rész a Szökött menyasszony azt feltétlenül nézd meg attól én majdnem lefordultam a székről.  Nevet
Jaj, az tényleg haláli. Donna nem semmi az biztos.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 13, 23:46:31 írta zitagirl » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8556 Dátum: 14 feb 13, 23:17:25 »

Igen, a Doomsday-t néztem most. Ez jó rész volt, bár azért elég könnyen nyomták le a gonoszakat. Mindegy, tuti lesznek még Cyberman-ok, és Dalekek is.

Rose-t én nagyon bírtam, mert tök jó fej volt, meg ugye szőke Pirul meg minden. Nevet Csak nagyon buta volt, főleg az elején azért nagyon szívta az agysejtjeimet néha. xD De aztán megszoktam, meg amúgy is a Doctor annyira zseniális, hogy mellette mindenki hülyének néz ki. ikszdé (Főleg Rose persze. ikszdé)

A TARDIS meg egy király dolog. Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8557 Dátum: 14 feb 13, 23:19:47 »

Senki sem mondta hogy csak 1 van belőle. Mosolyog
Csak általában gondoskodik a védelemről hogy a találkozás ne következzen be,csak nem mindig sikerül.
Majd ha eljutsz oda szólok melyik az.
Párhuzamos világok közti utazás pedig nem lehetetlen csak jelenleg már-még nincs meg hozzá a "képessége" hogy önként megtegye.Inkább csak a véletlen segít rá.Ilyenkor kellene a többi Időlord.


A jó öreg nagybeszédű Donna,vele aztán tényleg nem kerülnék vitába.
Habár Tennant Era-ból az egyik kedvencem. kacsint

Lehet folytatnom kéne a régebbi részeket. Gondolkozik

Kedvcsinálónak itt van az összes eddig megjelent történet,és utalás röviden.
Meglepő hogy az mennyi mindenről nem tud.(ott)
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=rxmXrOPYirI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=rxmXrOPYirI</a>

Szerk:olyan későn nyomtam le hogy 2en is beelőzetetek smirksweat
Bocs ha nem összeszedett ma sokat kivettek belőlem.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 13, 23:23:33 írta K ichigo » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8558 Dátum: 14 feb 13, 23:23:53 »

Mi nemrég töltöttük le a Classic évadokat, szóval ha lesz sok időm elkezdem. Pár hónap alatt csak befejezem.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8559 Dátum: 14 feb 13, 23:33:41 »

Komolyan elspoilereztétek Aes-nak h -------deleted scene--------? Seggfejek vagyok, ugye tudjátok? ikszdé* Aes, sztm a saját érdekedbe ne olvasgass itt DW-s kommenteket amíg nézed végig legalább a 4. évad végén lévő specialokig, mert ezek itt úgy tűnik nem rendelkeznek semmifél empátiával... Oké, most nem nagy spoilert lőttek el, de van minimum egy olyan ami röhögve viszi el a sorozattörténelem legkirályabb csavara címet.

Ja, és Donnát ebben a specialben lehet gyűlölni fogod, én legalábbis ezt tettem Nevet

Martha hiába nem a legjobb karakter, szinte az ő évadában vannak a legjobb részek az egész sorozatban. Na jó, negyediket kivéve, de az más kategória:D

És ilyen mit mikor nézz speciel-ös litád van, ugye? Ha nem, már igen:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Doctor_Who_serials#Tenth_Doctor

Have fun!

--------------------------
* Ja, csak azért ment ide egy "ikszdé" h úgy tűnjön h nem gondolom halálosan komolyan Nevet DW-t spoilerezni (is) bűn.

------------------------------------
------------------------------------
Ez is szerkesztve akkor Nevet Legalábbis a spoileretekre való visszautalás.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 14, 00:46:09 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8560 Dátum: 14 feb 13, 23:42:02 »

Pedig most külön figyeltem hogy ne spoilerezzek.
Ha a videóban nem megy a kellő részig vagy kihagy akkor nem gond.Monjduk így se mert csak pár másodpercesek.
Inkább csak ajánló mert címen kívül sokat nem tudsz meg inkább rövid kóstoló. kacsint

UI:Zita még átszerkesztheted ha időben vagy.



« Utoljára szerkesztve: 14 feb 13, 23:42:52 írta K ichigo » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8561 Dátum: 14 feb 13, 23:43:06 »

Szerintem rám gondolt. Bocs, csak eléggé fáradt vagyok és ilyenkor már nagyon nem tudom magam tartani a spoilerkedéstől. smirksweat
Átszerkeztettem.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 13, 23:46:59 írta zitagirl » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8562 Dátum: 14 feb 14, 08:07:34 »

És ilyen mit mikor nézz speciel-ös litád van, ugye? Ha nem, már igen:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Doctor_Who_serials#Tenth_Doctor

Have fun!

Ilyen spacial listát eddig nem néztem, köszi szépen. Nevet Mondjuk eddig a special témát lerendeztem azzal, hogy nem erőltettem a kérdést. Ami a torrentben volt azt néztem, az ottani epizódszámozás alapján. Úgy nézem bejött a dolog, eddig csak egy special maradt ki, és mindent akkor néztem amikor kellett. Majd most leszek bajban, mert a harmadik évad nincs fent a ***.cc oldalon ugyanabban a release-ben, mint az előző kettő, ami amúgy is szar, mert azok jó torrentek voltak, felirattal, specialokkal, mindennel együtt, direkt seedelem is őket még kötelező limiten túl is. ikszdé

A spoilert meg igyekszem kerülni, amennyire lehet azért. ikszdé Bár pont itt annyira nem vagyok hisztis rá, mert ennek a sorozatnak úgy nézem nincs olyan konkrét végkimenetele, mint pl BSG-nek.

A Sherlockot meg a tesóm már úgyis szétspoilerezte nekem, ezzel már együtt kell élnem, így fogom végignézni. ikszdé

K ichigo spoilertől hemzsegő videóját azért nem nézem meg. Nyelvesít

Tényleg, Sabaku, BSG-vel mi a helyzet? Végignézted, nézed még, vagy kasza? ikszdé
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8563 Dátum: 14 feb 14, 08:33:19 »

Úgy örülök, hogy Sabaku is ilyen szépen átlátja ezt a sorozatot.  Pojén Martha-részekre valóban igaz, hogy maga a sztori, ami akkoriban még más, szerintem egyben jobb kezekben is nyugodott, szóval a rész maga rohadt érdekes, például az a Napos rész, vagy a Lazarus-projekt, vagy amikor a Doktor elzárja abba az izébe a tudjátok mijeit (Aes végett a megfogalmazás:D), rengeteg érdekesebbnél érdekesebb kaland, Marthanal derül ki egy b.szott nagy csavar is, ami annyira nagy, hogy inkább le sem írom. Mindezek mellé kapunk egy kissé lapos, hétköznapi kísérőt, akinek a nevére aligha fognak emlékezni a 100. évfordulón már az emberek, a nézők.

Rose távozása után én amúgy kb két-három hét szünetet tartottam, vagy hát annyit lehet nem, mindenesetre megrendítette a sorozatba vetett bizalmamat, plusz ami egy alapigazság a DW-ben, ami szentesítette is Rose távoztával magát; a Doktor előbb vagy utóbb de egyedül marad, és akkor jaj a világnak vagy bárkinek, aki akkor és ott a közelében van. Nevet

Honnan szeded amúgy ezt, Aes, hogy Rose hülye, meg ilyen baromságok? Nem tudom, feltűnt-e, de Rose karakterében épp az volt a legfontosabb, hogy minél több érzelmet és érzékenységet tartalmazzon úgymond, nem egy gyakorlatias lény, mint mondjuk, Martha, aki orvos, vagy Susan, aki a Doktor unokája volt, és Idő Lord szintén, és nyilván ebből kifolyólag felfoghatatlanul sokat tudott a Világegyetemről. A józan logika és következtetés Rose sajátja is, csomó összefüggésre jött rá teljesen magától, plusz nagyon jók voltak a megérzései. A Doktor elég gyakran fel is emlegette ezen tulajdonságait, őt Martha Jones és Tonna Donna mellett.
Rose a 9. Doktorral találkozott először különben. Azzal a Doktorral, aki már megtette. Mosolyog (Ezt te nem fogod érteni a 7. évad végéig még amúgy, de majd meglátod, hogy így van.) Plusz neki van saját Doktora, ő a legmenőbb minden tekintetben. Nevet

Biztos tudjátok már sokan, de én még csak most tudtam meg, hogy az Így jártam anyátokkalnak lesz egy spin-offja, aminek az a címe, hogy Így jártam apátokkal?! :OOOO
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 14, 09:07:29 írta Nikuccia » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8564 Dátum: 14 feb 14, 10:14:25 »

Én hallottam a himym "spin-off"-ról, de nem annyira spin off, mert csak új szereplők lesznek, elvileg max közös helyszínek lesznek néha. De szerintem elég nagy bukta lesz. Már a himym sem volt vicces, vagy amikor mégis, akkor is csak Barney miatt.

Amúgy Clara a legjobb útitárs. Csak bele kell nézni a nagy boci szemeibe és azonnal megvesz kilóra. Kivéve Nikucciát, mert neki nincs szíve. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 569 570 [571] 572 573 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!