24 máj 05, 00:16:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 568 569 [570] 571 572 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277385 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8535 Dátum: 14 feb 03, 10:31:59 »

Akkor most itt van a lehetősége a Marvelnek hogy felhúzza ennek is az ismertségét. Gondolom ez lenne a cél, ha már belefeccoltak jó pár millát egy teljesen új filmbe. Bár lehet, az Amerika Kapitány bemutatása után akarnak majd nagyon nekiállni a reklámnak.
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8536 Dátum: 14 feb 03, 10:39:42 »

Én meg örülök neki, hogy nincs előzetese, az sokszor túl sokat mutat meg. Inkább ne legyen, minthogy lelőjenek mindent szerintem.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8537 Dátum: 14 feb 03, 10:45:07 »

Ebben is van valami. Pl. GoT s02-nél volt ez. Emlékszem,hogy ott már decemberben volt egy trailer, az utolsó egy két hónapban meg folyamatosan nyomták őket, hetente már a végén. Igaz a harmadik évad előtt meg alig volt valami.

Bár az is ott van, hogy sokszor hiába a sok előzetes, ha mind ugyanazt mutatja kb. alig pár plusz képkockával.

Szerintem az ideális trailer adagolás az olyan mint ami a Hobbit2 előtt volt pl.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #8538 Dátum: 14 feb 03, 11:09:04 »

Az első három "új"rész borzasztóan felejthető. Már csak röhögni lehet rajta, hogy Lucas hogy szembeköpte az életművét.

Érdekes, hogy kb. mindenki ezzel vádolja Lucast, pedig nem köpött szembe semmit, egyszerűen a saját elképzelését valósította meg (csapnivaló rendezéssel), persze tudom én, hogy az első trilógia óta számtalan regény napvilágot látott, amik tovább viszik a sztorit, vagy épp egy lehetséges előzményt mutatnak be, de ezekhez Lucasnak nem sok köze volt.
A tény az, hogy az 4-5-6. részek sztorija teljes egészében az ő agyszüleménye, az ő ötlete, szíve joga volt olyan előzményt vászonra vinni, ami neki tetszik, az már más kérdés, hogy ez kinek jön be és kinek nem, viszont tény, hogy csinálhatta volna jobban is. Mosolyog

Az új SW filmel kapcsolatban nekem nincsenek elvárásaim, de félek a Disney többet árt majd ennek az univerzumnak, mint Lucas valaha is, ráadásul a szereposztás sem  valami biztató eddig...

A rangsoroddal kapcsolatban vannak fenntartásaim, de az első helyezettel egyetértek, a Hetedik az egyik ,ha nem a legjobb film, amit életemben láttam. Nevet
 
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8539 Dátum: 14 feb 03, 11:29:10 »

Én meg örülök neki, hogy nincs előzetese, az sokszor túl sokat mutat meg. Inkább ne legyen, minthogy lelőjenek mindent szerintem.
Ez lett az új divat, fél percben vagy 2 percben az összes fontos jelenetet mutassuk meg az előzetesekben...

Csibe, nem biztos, hogy Lucas-nak tetszett amit az utóbbi 3 résszel csinált. Igazából, ha az első három részt (mármint amiket korábban készített) zöld háttér helyett megtudta csinálni és még az effektek is jobbak voltak, akkor jó pár évvel később, miért nem volt hajlandó ezt leművelni? Ewan McGregor elvileg kezdett inni már egy időben a forgatás alatt, mert nem bírta, hogy szinte csak green screen alatt forgatnak.
Sokan azt sajnálják, hogy Lucas nekünk nézőknek rendezett, forgatott le valamit, azért, hogy mi élvezzük. Nagyon hamar kult film lett a Star Wars, szóval neki pénzügyi szempontból eléggé megérte, így legalább azt a színvonalat megadhatta volna nekünk amit az első három nyújtott. (mármint 4-5-6)

Aes, én még nem láttam egyik Captain American-t sem, de valamiért nem is vonz, hogy megnézzem.  Hümm-hümm
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8540 Dátum: 14 feb 03, 11:33:17 »

Tényleg távol álljon tőlem hogy kötekedjek, de ha magamat idézem : "nincs közöttük hierarchikus viszony, csak számozom." Tehát rangsor sincs, sem első helyezett, csak ahogy eszembe jutottak, úgy leírtam, inkább úgy fogalmaznék, hogy ez egy széles keret amelyekben a szubjektív top filmek vannak nékem.

Saját elképzeléseiről meg annyit , hogy a lehető legrosszabb ötlet volt midikloriánozni. Most gondold már el, hogy az erő szintje, elsajátítása csak attól függ, mennyi midiklorián van a szervezetedben. Az erő így egy privilégiummá degradálódott le.  Nevet

Meg a régi filmekben nem volt nyáladzásra véve a Leia-Han szerelmi szál, itt meg annyira fájdalmas ami amidala meg anakin között folyik. Szerintem a CGI-vel túl nagy lehetőség tárult fel Lucas előtt a világ megvalósítására, amivel nem tudott mit kezdeni, elkapkodta talán, de belesült rendesen.


Minagi beírt, akkor már csak annyit, hogy Captain America a legunalmasabb karakter, borzasztóan izomagyú jófiú sablon, mint Thor, önmagában ő is érdektelen lett volna. és vicc, ezt már korábban is írtam, hogy ami jelenet árnyalhatta volna  a karakterét a bosszúállókban, azt szépen ki is vágták belőle. Marvelnél sem akarják hogy működjen ez.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8541 Dátum: 14 feb 03, 11:39:50 »

Aes, én még nem láttam egyik Captain American-t sem, de valamiért nem is vonz, hogy megnézzem.  Hümm-hümm


Szerintem az alap probléma az az, hogy sok olyan film van, amit teljesen le lehet spoilerezni egy két perces előzetesben, mert annyira nem szól semmiről igazából. ikszdé

Nem rossz a Captain America. Nagy elvárások nélkül kell nézni, ennyi. Nekem az Avengers után nem voltak nagy elvárásaim Hulkot és a Kapitányt illetően, mégis ez a két film kifejezetten jó volt, míg a pl. Thor meg rosszabb, mint amire számítottam, hiába volt Loki jó benne, az egész film nem jött be annyira. Majd megnézem a másodikat is, hátha az jobb lesz.

Viszont megnéztem a Batman 1989-et. (lehet írtam már, csak nem emlékszem rá) Ez tetszett, jó volt. A vége annyira enm jött be, az utolsó harc, de az egész egybevéve jó volt. Majd folytatom még, a Batman-nézést, csak most van még más projektem is.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8542 Dátum: 14 feb 03, 11:49:07 »

Még nem írtad, épp kérdezni akartam. Nah örülök!

Nincsenek nagy elvárásaim, Thornál sincs, Iron Man-nél sincs, sőt még az Avengers -nél se volt, (bár élveztem mikor néztem, de annak más okai voltak. Pirul) Hogy miért? Mert ezek tucat filmek, én csak úgy hívom tufulós filmek, mert meg lehet nézni őket leginkább egyszer és akkor élvezed, de nem jut eszedbe egy random idő pontban hogy "De megnézném ez a filmet, olyan rég láttam" , mint például (hasra ütésre mondom) Die Hard.

Az előzetesekben egyet értek, tényleg sok az ilyen film.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8543 Dátum: 14 feb 03, 11:53:37 »

Hát ja, végül is túl nagy elvárások egyik ilyen filmhez se kötődnek. Max Avengershez, a látványvilágot illetően. De azért egyes karaktereknél eltérő az elvárás nálam.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #8544 Dátum: 14 feb 03, 11:54:36 »

Én meg örülök neki, hogy nincs előzetese, az sokszor túl sokat mutat meg. Inkább ne legyen, minthogy lelőjenek mindent szerintem.
Ez lett az új divat, fél percben vagy 2 percben az összes fontos jelenetet mutassuk meg az előzetesekben...

Csibe, nem biztos, hogy Lucas-nak tetszett amit az utóbbi 3 résszel csinált. Igazából, ha az első három részt (mármint amiket korábban készített) zöld háttér helyett megtudta csinálni és még az effektek is jobbak voltak, akkor jó pár évvel később, miért nem volt hajlandó ezt leművelni? Ewan McGregor elvileg kezdett inni már egy időben a forgatás alatt, mert nem bírta, hogy szinte csak green screen alatt forgatnak.
Sokan azt sajnálják, hogy Lucas nekünk nézőknek rendezett, forgatott le valamit, azért, hogy mi élvezzük. Nagyon hamar kult film lett a Star Wars, szóval neki pénzügyi szempontból eléggé megérte, így legalább azt a színvonalat megadhatta volna nekünk amit az első három nyújtott. (mármint 4-5-6)

Aes, én még nem láttam egyik Captain American-t sem, de valamiért nem is vonz, hogy megnézzem.  Hümm-hümm

Ezzel nem vitatkozom, effektek terén komoly gond volt a filmekkel, az elsővel legalábbis mindenképpen, a Naboo borzasztóan nézett ki az első részben, a tájkép az konkrétan egy nagy zöld semmi volt, nem értem miért nem kerestek neki egy szép forgatási helyszínt...

Pénzügyileg nem hiszem, hogy jobban járt, a zöld hátteres megoldás konkrétan sokkal költségesebb, mintha valós helyszínen forgatnának. Mosolyog

A kérdésedre a válasz már örök rejtély marad sajnos. Mosolyog

Tényleg távol álljon tőlem hogy kötekedjek, de ha magamat idézem : "nincs közöttük hierarchikus viszony, csak számozom." Tehát rangsor sincs, sem első helyezett, csak ahogy eszembe jutottak, úgy leírtam, inkább úgy fogalmaznék, hogy ez egy széles keret amelyekben a szubjektív top filmek vannak nékem.

Saját elképzeléseiről meg annyit , hogy a lehető legrosszabb ötlet volt midikloriánozni. Most gondold már el, hogy az erő szintje, elsajátítása csak attól függ, mennyi midiklorián van a szervezetedben. Az erő így egy privilégiummá degradálódott le.  Nevet

Meg a régi filmekben nem volt nyáladzásra véve a Leia-Han szerelmi szál, itt meg annyira fájdalmas ami amidala meg anakin között folyik. Szerintem a CGI-vel túl nagy lehetőség tárult fel Lucas előtt a világ megvalósítására, amivel nem tudott mit kezdeni, elkapkodta talán, de belesült rendesen.


Ezzel sem vitatkozom, mert jogos, bizonyos szakaszaiban kész szappanopera lett az egész film. xDD

Amúgy a midikloriános dolog egy hatalmas logikai bukfenc, mert ha megnézed a második és a harmadik részt, akkor azt látod, hogy a Jedik/Sith-ek ereje nem igazán függ attól mennyi van ebből a testükben, szóval nyilván Lucas is rájöhetett, hogy hülyeség volt. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 03, 14:13:07 írta Csibe » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8545 Dátum: 14 feb 10, 11:55:03 »

TWD 4.évad 9.rész:

Carl elég ellenszenves volt a részben, aztán a végén azért megjött az esze.

Nem sz*rtam be amikor ráfogta a stukkert Rick-re Oo Az hogy a kedvenc szereplőmet, ily módon írják ki a sorozatból... ááá gondolni sem merek rá =D Aztán végül csak trollkodtak velünk =D

Michonne valami olyan szinten badass hogy az már fáj =D 2 tucat Walkert , úgy intézett el mintha semmiség lenne =D
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8546 Dátum: 14 feb 10, 21:40:42 »

TWD s04e09 spoiler!!

Carl, a k*rva anyád!!! A rész 90%-a nagyjából erről szólt számomra. ikszdé Mondjuk azért arra igyekeztem folyamatosan emlékeztetni magamat, hogy ő is ugyanúgy keresztülment a sok szarságon, mint a többiek, biztos így reagálta le. De azért akkor is kapja be, Rick-el nagyon szemét volt, meg nem is most kéne lázadó kamaszt játszani. :S De legalább a végére azért összekaptam magát. Meg nagyon tetszik, hogy Michonne rájuk talált, Carl-al jóba lettek nagyon erre az évadra, talán jó hatással lesz majd a gyerek agyára. Legalábbis remélem. ikszdé

Amikor Rick elkezdett zombi hangokat kiadni, meg egyáltalán teljesen zombisan viselkedni, hát k*rvára összeszartuk magunkat hugommal. Nevet De nagyon. Pedig tudtuk a lelkünk mélyén, hogy azért így biztos nem hal meg a főhős, még ha TWD-ről van szó, akkor se. Na de egy dolog ezt tudni, és más nézni egy kissé túlságosan is egyértelmű jelenetet. De mák, tényleg csak trollkodtak, Kirkman bácsi, lenyócegyezhetsz. ikszdé

Michonne meg tényleg nagyon badass zombi irtó terminátor lett. ikszdé Lassan már Daryl-on is túltesz. (Na jó, az lehetetlen xD)

Kövi rész érdekes lesz. Ott végre a többiek is előkerülnek, lesz Beth is. Nevet Am sztem a Creepy Lizzy-féle kiscsaj brigád ki fog halni. Szomorú Kár pedig lehetett volna még pár beteg gyilkolós jelenetük. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 10, 21:44:04 írta Aes Sedai » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8547 Dátum: 14 feb 10, 22:03:21 »

TWD 0409

Nekem valahogy tetszett, hogy Carl így viselkedett. Azért Rick se próbált vele túl megértő lenni, csak a végén, és az is olyan, hát... érdekes volt a részéről. Én megértettem, hogy Carl ennyire rossz színben látja a történéseket, még az apját is, mert ő nem tud olyan dolgokat, nem lát olyan mélyre, mint Rick, és persze nincs is meg benne egy felnőtt bölcsessége, akármilyen világban élnek is.
Sokkal jobb most ő így, mint amikor az első egy-két évadban még csak Lori szoknyája mögül figyelte az eseményeket.
A Rick-zombi jelenet tetszett Nevet Egyértelmű volt, hogy nem vált végül is zombivá, de hát olyan jól csinálták meg, hogy képes volt elhinni, hogy mégis.
Michonne múltja pedig érdekes. Gondoltam, hogy volt egy gyereke, és ezen okból sírt, mikor Judithot fogta Szomorú A barátai pedig azok voltak, akik először a "védőangyalai" voltak. Szerintem erről még lesz szó, hogy pontosan miképp is haltak meg, és mi okból, Michonne eléggé ki van emiatt. Szerencse, hogy rátalált Rickékre, jó támaszaik lesznek egymásnak.

Sajnáltam, hogy a többiekről még nem láthattunk semmit, remélem, így a következő részt nekik szentelik.  >.<#
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8548 Dátum: 14 feb 12, 17:37:32 »

Én most a Sztalker című filmet nézem. A robbantásokhoz, csöcsökhöz és másodpercenként új dolgokat felvillantó videoklipekhez szokott Y generációs lelkemnek igazi kihívás, de akkor is végignézem.  Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8549 Dátum: 14 feb 13, 10:11:02 »

Úgy tűnik, a pudingot zabáló YOLO Carl a művészeket is megihlette. ikszdé





És egy igazi örömhír:

http://index.hu/kultur/cinematrix/2014/02/13/sajat_filmet_kap_a_dogos_fekete_ozvegy/

Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 568 569 [570] 571 572 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!