24 máj 04, 22:31:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 565 566 [567] 568 569 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277269 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8490 Dátum: 14 jan 28, 21:22:35 »

Nem találtam a kórházas jelenetet amikor viszik az ágyon, mellette meg végig body horror, meg a rángatózó fej.  Nevet

viszont találtam ezt:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=izhzZoXpHHs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=izhzZoXpHHs</a>
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8491 Dátum: 14 jan 28, 21:25:39 »

Majd mindjárt meghallgatom miket hadoválnak össze. Nevet
Amúgy az a jelenet... félelmetes. Basszus, ahogy végig viszik azokon a folyósokon.  Ká U eS eS


---------
Szerk.: Megnéztem az új How I Met Your Mother részt. Szerintem aranyos, főleg mikor a végén énekel és tetszik Tednek. Viszont ez a csaj hasonlít valamilyen állatra... de nem igazán tudom eldönteni mire, talán egér?
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 28, 23:19:39 írta Minagi » Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8492 Dátum: 14 jan 28, 23:58:20 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ROJ3_lioYFs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ROJ3_lioYFs</a>

Várom már az utolsó évadot, remélem, sikerül a készítőknek méltó módon lezárniuk a sorozatot.  Gondolkozik
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #8493 Dátum: 14 jan 28, 23:59:57 »

Megnéztük moziba a Wall Street farkasát. Annyira unalmas volt, hogy nem bírtuk végigülni. Értékelésem: nincs, mert ez kritikán aluli volt. Nem értem, hogy hogy kapott ilyen jó pontszámot porton és imdbn.
Naplózva



Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8494 Dátum: 14 jan 29, 14:37:31 »

Megnéztem az új How I Met Your Mother részt. Szerintem aranyos, főleg mikor a végén énekel és tetszik Tednek. Viszont ez a csaj hasonlít valamilyen állatra... de nem igazán tudom eldönteni mire, talán egér?

Valami eszméletlen aranyos az a csaj, meg jó volt a régi poénokat összekötni, mint a naked mannél ő volt a 2/3, meg a thats the puzzle.  Nevet  Ilyen sem volt már, hogy 10 percesnek tűnjön egy HIMYM rész, de valószínűleg ez csak a 100% eyecandy faktor miatt lehetett.  Nevet
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #8495 Dátum: 14 jan 29, 15:28:04 »

Rákaptam ilyen ázsiai szereplős filmekre, amit persze az amerikaiak csinálnak. Tegnap megnéztem egy több mint 2 órás filmet, "Egy gésa emlékiratai", nagyon érdekes volt. Megtudtam egypár dolgot róluk. Az tetszett, hogy a szereplők nem japán nők voltak, hanem kínaiak. ikszdé Tudtok még ilyeneket?  Nem sok ilyen láttam eddig, asszem 10 éve a Hőst, aztán kifújt. De ilyen történelmire gondolok, vagyis ami a múltban játszódik.
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8496 Dátum: 14 jan 29, 17:27:52 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=pn0LXWaPxnQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=pn0LXWaPxnQ</a>

Érdekes megközelítése a filmnek.  Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8497 Dátum: 14 jan 29, 18:32:58 »

Valami eszméletlen aranyos az a csaj, meg jó volt a régi poénokat összekötni, mint a naked mannél ő volt a 2/3, meg a thats the puzzle.  Nevet  Ilyen sem volt már, hogy 10 percesnek tűnjön egy HIMYM rész, de valószínűleg ez csak a 100% eyecandy faktor miatt lehetett.  Nevet
Azt én is élveztem ezeket a poénokat. Nevet Ráfért már erre az évadra, úgy mond, hogy kiadjanak egy ilyen részt. Kicsit gyorsan darálták az éveket, de pont elég volt amúgy.
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8498 Dátum: 14 feb 01, 21:21:12 »

Megnéztem a Frozen című mesét. Eleve úgy kezdtem el, hogy semmit sem tudtam róla. Láttam ezt a számot amit véleményem szerint nagyon jól megcsináltak, mármint ezt a Multi-Language részét. Persze a mesében nincs így, de nem baj, a jelenet önmagában nagyon jó.
Mert Elsa, végre mondhatni szabad. Eddig rettegésben élt az ereje miatt és itt ki tudta magát élni, nem is kicsit, ahogy, ha megfigyeled a szövegben, mondja is. Nem ugrom ennyire előre, a mese.

Először is, ez egy Disney és mint tudjuk a Disneykben nagyon sok éneklés van. Némelyikben kicsit sok van s van olyan amiben azért ritkább. Nos, ha leülsz ez elé a mese elé készülj fel, hogy szinte 5 percenként dalra fakadnak!  Figyelmeztetés Ezt azért hangsúlyozom ki, mert egy ismerősöm ezért szarozta le mert 15-30 perc után nem bírta ki és kikapcsolta vagy kiment a moziból (ezt nem tudom).

Innen spoiler olvasható!  Figyelmeztetés
Az elején van két tündéri kislány. Anna és Elsa.  (Itt megjegyezném, hogy Anna hangja Kristen Bell (persze angolul) aki a Veronica Mars főszereplője, ha így felismeri valaki. Én szeretem ezt a kis csajt és a hangja is nagyon jó.)
Anna a kicsike és állandóan játszani szeretne Elsa-val akinek varázsereje van. Egyik este a bálteremben játszanak s hirtelen a játék közben Elsa megcsúszik és ezzel kárt okoz kishúgában, véletlenül eltalálja egy kis jéglövéssel. Elsa szülei gyorsan elviszik a kicsi Anna-t a trollokhoz aki mondják, hogy nem kell aggódni, szerencsére a fejét találta el, nem a szívét, a fejébe be tud ültetni emlékeket, vagyis picit megtudja változtatni őket. Viszont azt is megemlítette, hogy Elsanak vigyáznia kell, ahogy cseperedik, úgy nő az ereje is és ez még semmi, emiatt a félelem is eluralkodik majd rajta. Ezért Elsa és a szülei úgy döntöttek, hogy Elsa bezárkózik a szobájába, a szülök bezárják a vár kapuját és kevesebb cselédet is fogadnak, hogy ne tudják meg z emberek mire képes a kislány.
Kicsi Anna-nak persze nem mondanak semmit és mivel megváltoztatták az emlékeit, Elsa varázs erejére sem emlékszik már, csak annyit tud, hogy a nővére eltűnt a szobájában, nincs társasága, egyedül van és így nő fel. Később a szüleik meghalnak sajnos, de Elsa ezek után se hajlandó kilépni a szobájából.
Eltelik pár év és királynővé koronázzák és ekkor jön a baj természetesen. Mosolyog (Nem írok le mindent persze.) Anna picit feldühíti Elsa-t emiatt úgy, hogy nem szeretné használna  varázserejét, mégis megteszi mert még mindig képtelen kontrollálni. Ezek után Elsa elszökik és ekkor van az a szám amit korábban linkeltem. Végre szabad, végre egyedül van, senkit sem bánthat és azt is megismerheti, hogy hol vannak a korlátai.
Ő ellenne boldogan a hegyekben, magányosan.
Viszont Anna utána megy, mert segíteni szeretne a nővérén....
Spoiler VÉGE!

Csak ennyit írnék úgy mond ez az első fél óra, szóval olyan sok spoiler még sem volt. Én angolul néztem és úgy mindenkinek ajánlom igazából, mert nem volt gond se az énekekkel, se a hangokkal. A történet nagyon aranyos, a főszereplőnk Anna, tündéri leányzó szerintem és jól megcsinálták. Egyedül az éneklésen akadhat ki néhány ember, de ne várjatok mást, ez Disney.
Persze a történet nem túl bonyolult, hisz egy gyermek mese. Nem egy Mulan, de egyszer szerintem minimum érdemes megnézni. Pirul
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8499 Dátum: 14 feb 01, 21:22:55 »

Phew, nem fogom elolvasni, most komolyan ezzel töltötted el az idődet a hetedik, a közönséges bűnözők vagy akár a halászkirály legendája helyett?


Minagi  Szomorú
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8500 Dátum: 14 feb 01, 21:26:01 »

Ezt hamarabb töltöttem le, gondoltam ezt nézem meg előbb. Nyugi! Nevet Tessék elolvasni.-.-"
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8501 Dátum: 14 feb 01, 21:40:40 »

Nekem csak az a bajom az elemzői munkáddal, hogy a fantasztikus Battle Royalera azt mondtad, hogy rossz. Ezek után mégis, hogy várhatod el, hogy megbízzunk benned? Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8502 Dátum: 14 feb 01, 21:46:48 »

Igen? Tetszett neked a Battle Royale FILM?  Bár mit vártam...
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 01, 21:48:40 írta Minagi » Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8503 Dátum: 14 feb 01, 22:01:48 »

BR film nagyon gyenge, azt hogy lehet szeretni?  Szomorú




http://famousobjectsfromclassicmovies.com/play#41

ezt most újra felfedeztem, még mindig jó.  Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8504 Dátum: 14 feb 01, 22:06:23 »

Nem láttam még a Frozent, bár terveztem, hogy megnézem. De őszintén szólva a leírásod alapján nem fogott meg. Egyáltalán semmi új ötlet, meglepetés nincs benne, történetileg vagy legalábbis filozófiáját tekintve ugyanaz, mint a Merida, a bátor meg az Aranyhaj. Persze javíts ki, ha tévedek.

Egyszerűen olyan érzésem van, hogy a Disney kiégett. És nemcsak azért, mert nem jött neki jól az új típusú animációk elterjedése, hanem történetileg is. Volt egy nagyon sikeres időszaka, a "királylányos, népmesés" időszak, amit még személyesen Walt Disney indított el, és tele volt olyan korszakalkotó mesékkel, mint a Susi és Tekergő, Pinokkió, Bambi, 101 kiskutya, Dzsungel könyve, Micimackó, Pán Péter, és az általam nem igazán kedvelt Hamupipőke-Hófehérke-Csipkerózsika-Alice sorozat. És ezek után volt a Disneynek még egy utolsó fénypontja, ami szerencsére pont a gyerekkoromra esett, és amikor sorra adták ki az olyan csodálatos történeteket, mint az Aladdin, az Oroszlánkirály, Pocahontas, Mulan, Tarzan, Eszeveszett birodalom, Toy Story, Kincses bolygó, Némó nyomában, és az egyik nagy kedvenc, a Mackótestvér. Nem hiába ezt hagytam utoljára, mert - szerintem - a Walt Disneynek a Mackótestvér 2003-as megjelenése óta nincs igazán jó meséje. Talán még a Bambi 2. elfogadható, de az egy tipikus "folytatás", amik tudjuk, milyenek szoktak lenni.

A Verdák és a Volt nem volt olyan rossz, de nekem nem hozta a régi hangulatot. A L'ecsó sajnos kimaradt, arról nem tudok nyilatkozni, de talán még azt lehet kiemelni a többi közül.

Az Aranyhaj egyáltalán nem tetszett, és ugyanarra az alaptörténetre épült, mint a Merida, de a Meridának legalább volt valami mondanivalója (anyai szeretet, család), és az Aranyhajjal ellentétben más megvilágításba helyezte a manapság olyan divatos "lázadj minden ellen, menekülj el, ne fogadj szót" nézőpontot. Mégsem tudom ezeket összehasonlítani például az Oroszlánkirállyal vagy a Mackótestvérrel (pedig az imdb-n utóbbi alacsonyabb pontszámmal is fut, bár soha nem adok az imdb véleményére mesék terén). Talán azért, mert időközben felnőttem, és már annyira nem bűvölnek el a mesék, mint régen? Szomorú Ez esetben kár várnom, hogy lesz még egy olyan mese, ami annyira megfog, mint a régiek, de ennek ellenére mégis olyan érzésem van, hogy nem nyújtja már azt a teljesítményt a Disney, amit régen.

(Megjegyzem, a Karácsony éneket és a Wall-E-t akaratosan nem említettem, mert nem igazán sorolhatók mese kategóriájába, attól, hogy animációs filmek. Azokat egyébként szeretem.)
Naplózva

Oldalak: 1 ... 565 566 [567] 568 569 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!