24 máj 04, 23:23:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 563 564 [565] 566 567 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277347 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8460 Dátum: 14 jan 25, 19:11:15 »

Hát az úúúgy volt, hogy van az életemben egy férfi, aki eléggé hasonló tud lenni ebben. Nevet

Lily karakterét nem nagyon szeretem. Aranyos meg minden s, ha nem lenne, persze, hiányozna, de nem a kedvenc ember típusom, hogy úgy mondjam, lehet ezért szurkolok inkább Marshallnak. Viszont fel is vázoltam. A Bírói állást nagy eséllyel lehet nem fogják sok ideig felajánlani, viszont Rómába miután végre kifizették a sok adósságukat, eltudnak jutni, persze, nem úgy, hogy dolgozna Lily. Egyébként Lily mikor elvileg fel adta az álmát, senki sem kérte, csak nem jött össze neki. Itt mind a kettejük Álmáról szó van, és persze, nem azt mondom hogy "Marshallé fontosabb" egyszerűen ebben a szituációban őt jobban csípem emiatt neki szurkolok. Te Lilyt csíped jobban, vagy azt hogy elutazzon Rómába, ezért te neki szurkolsz... 

Amit Lily San Fransiscó-ban csinált az önző. Ő hagyta el a barátait, Ő nem törődött senkivel. Ő nem szólt kb senkinek s ott hagyta a völegényét, amikor elvileg nem is akart elmenni.

Miért érdekes, hogy eldöntöttem a helyzetüket?Nevet Szerintem nem az, ez egy sorozat s nem az életre vetítettem rá.

Az a vicc, hogy találkozni fog azzal a nővel, s szerelem első látásra, de akkor mi a fenének húzzák ezt a Ted-Robin szálat?
Azt hiszem még nem volt a neve... Most utána kerestem de semmit nem írnak a névről.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 25, 19:13:09 írta Minagi » Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8461 Dátum: 14 jan 25, 19:31:15 »

Ahogy mindenkit kijavít - lehet azért mert ezt én is átélem Nevet -
Miért éled át amúgy te is Ted kijavítós idegesítő vonásait, Mini?
Hát az úúúgy volt, hogy van az életemben egy férfi, aki eléggé hasonló tud lenni ebben. Nevet
Jelen! Nyelvesít

Egyébként látta már valaki az 1998-as Pi című filmet innen?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8462 Dátum: 14 jan 25, 19:33:33 »

heo alap hogy látta valaki.  Mosolyog

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=XGZ0K5Rpacw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=XGZ0K5Rpacw</a>
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8463 Dátum: 14 jan 25, 19:35:23 »

Egyszer odaadtam az egyik matektanáromnak, azt mondta, hogy többet nem szól, ha nem mosolygok az óráján.

S tetszett is neked esetleg?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8464 Dátum: 14 jan 25, 19:37:53 »

Megsértődtem, hogy nem úgy kérdezted, hogy Gdaton kívül látta-e még valaki. Amiben gó van, én arról tudok.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 25, 19:39:08 írta Gdat88 » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8465 Dátum: 14 jan 25, 19:47:29 »

Arra gondoltam, hogy páran csak látták és azt is gondoltam, hogy nem lesz közöttük sok nő. Nevet

Írtok is róla valami véleményt?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8466 Dátum: 14 jan 25, 19:50:29 »

Hát. Megmutatja, hogyha mindent racionálisan akar felfogni az ember, akkor olyan lesz mint ez az emotikon.  Technikai KO
És ezzel egyetértek.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8467 Dátum: 14 jan 25, 22:42:30 »

ÉN még nem láttam a Pi-t, de leszedtem s majd megnézem.

Viszont ajánlanék egy filmet. A címe The Help!
Még korábban a nővéremmel azért kerestünk rá mert szerepel benne Allison Janney, aki C.J. Cregg-et játssza a The West Wing-ben ami egy nagyon jó sorozat, főleg az első 4 évad.

Kathryn Stockett 2009-ben megjelent regénye alapján csinálták meg a filmet. Amerika Egyesült Államokban vagyunk, 1960-as évek elején játszódik, a déli Jackson (Mississippi)-ben.
Ebben az időszakban, az amerikaiknál, főleg délen a feketék voltak a cselédek, a dadák stb. Sőt, ha lázadoztak, vagy bizonyos (hülye) szabályokat nem tartottak be akkor jött a KKK.
Ebben az időszakban a nők álma az volt, hogy férjhez menjenek, aki persze jól eltartja őket, majd szüljenek és tea partykat tartsanak. Az egyik főhősük Eugenia "Skeeter" Phela (Emma Stone) az a nő volt aki nem csak, hogy egyetemet végzett, de dolgozni is szeretne, karriert befutni, az meg, hogy nincs vőlegénye, férje nem olyan fontos számára jelenleg.
Mikor haza megy az egyetem után, persze ugyan úgy barátkozik a fehér barátnőivel, akiknek nem, hogy férjük van, de már gyerekük is.
Skeeter rádöbben, hogy barátnői egészen másképp kezelik a cselédeket, mint a fehéreket. Ekkor elhatározza, hogy könyvet ír arról, mit jelent színes bőrű cselédnek lenni Mississippi államban. Skeeter nehezen jut el addig, hogy kommunikálni tudjon a cselédekkel, és elnyerje bizalmukat, de van egy valaki, a másik főszereplőnk Aibileen Clark (Viola Davis) aki egy fekete cseléd, elkezd neki sztorikat mesélni. Majd barátnője Minny Jackson is társul, végül elég sokan...

Nagyon aranyos film. Eszméletlenül jól bemutatja mi is volt akkor. A színészek remekül játsszák a szerepüket, elhiszel mindent és én ezt szeretem. Igazából ez egy dráma, de érdemes megnézni, nem olyan nagy dráma.

Barátnőm olyan, hogy hiába kezdünk el egy filmet (látta, vagy nem látta), ha álmos, elalszik rajta. Mindegy milyen pózba vagyunk. Nevet
Viszont beraktam neki ezt a filmet és angolul néztük, magyar felirattal, nem aludt el, amin nem csak én, de ő is csodálkozott. Nagyon élvezte, és utána mindenkinek híresztelte, hogy nézzék meg. Igaz, az ő film ízlése, nem az igazi, vagy az enyémtől eltért, de bármit mutatok neki oda van érte legtöbbször. Nevet
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8468 Dátum: 14 jan 25, 23:06:21 »

Hát. Megmutatja, hogyha mindent racionálisan akar felfogni az ember, akkor olyan lesz mint ez az emotikon.  Technikai KO
És ezzel egyetértek.
Itt most arra gondolsz, hogy Max mindenhol mintákat látott és keresett?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8469 Dátum: 14 jan 25, 23:15:38 »

Arra, hogy meg akarta érteni a világot logikával, olyan szinteken is, ami túl van az emberi logikán. Erről szól ez a film szerintem.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8470 Dátum: 14 jan 25, 23:21:09 »

Szerintem a matematikát, mint egyetlen univerzális nyelvet akarta leírónyelvnek használni. Amik miatt elbukott, az az emberi gyarlóság és a testi gyengeség.

Habár sosem értettem ezt a világmegértős dolgot. Mármint, ha valamit nem tudok megérteni logikával, vagy nem is tudom mivel, akkor hogyan tudnám felfogni? Vagy úgy értem meg, hogy elfogadom? De az nem csak beletörődés, ami gyávaságból és tudás hiányából áll össze? Vagy ez a hit lenne?
Majd írok egy könyvet, ha találtam rá választ. Nevet (Kidobhatnám ezt a sok szart és koncentrálhatnék a pillanatra is, de az a baj, hogy ez jelen pillanatban jobban foglalkoztat. Nevet)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8471 Dátum: 14 jan 25, 23:27:09 »

Erre szolgál például a jóga, vagy az LSD Nevet vagy más hasonló dolgok, amik olyan tudatállapotba helyeznek, hogy azt is belássa az ember, amit egyébként nem.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8472 Dátum: 14 jan 25, 23:30:58 »

A jógát már próbáltam, mondjuk nagyon alapszinten és fogalmam sincs, hogy melyiket, de valószínűleg nem csinálhattam valami jól, mert az sem tudott lenyugodni, aki próbált a jógázás élményébe bevezetni, nem hogy én, szóval hanyagoltam is a dolgot. A drogok nem vonzanak annyira.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8473 Dátum: 14 jan 25, 23:33:01 »

Komoly filozófia áll mögötte. De Magyarországon a jógaoktatás meg 95%-ban annyit tesz, hogy lazulj el és örülj neki. De semmi másra nem jó azon kívül a legtöbb hely.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8474 Dátum: 14 jan 25, 23:37:43 »

Ha már úgyis offolunk, akkor megkérdezem, hogy te melyiket is gyakorlod? Asszem egyszer mintha írtál volna a tantrikusról, de a fene se tudja. Másik kérdésem pedig, hogy ez autodidakta módon megy, vagy mindenképpen kell egy oktató/instruktor/jógi?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 563 564 [565] 566 567 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!