24 máj 05, 05:54:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 562 563 [564] 565 566 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277669 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8445 Dátum: 14 jan 22, 12:01:44 »

Hát a '89-eset megnézem majd, amikor letölti, aztán meglátom milyen. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8446 Dátum: 14 jan 24, 15:24:11 »

Nem tudom ki tart még ott, hogy "ha már elkezdte, most már megnézi az Így jártam anyátokkal végét." Én így vagyok vele, bevallom, megnéztem az évad első 10 részét. Amíg anno szinte minden részen nevettem valami kicsi poénon, most összesen egyszer nevettem, vagy inkább mosolyogtam 10 rész alatt. Nagyon csalódott voltam.
Lehet fog spoilert tartalmazni a hozzászólásom, de nem hinném, hogy bárkit érdekelne ilyen téren. Ká U eS eS

Ted-et kezdtem megszeretni, szerintem attól még, hogy töketlen és nevetséges tud lenni, valamiért nagyon megszerettem. Ahogy mindenkit kijavít - lehet azért mert ezt én is átélem Nevet -. Vannak jó poénjai, nem csak Barney az "ász" sőt. Viszont, eléggé nevetséges, ez a Robin iránti szerelme az évad elején. Robin-Robin-Robin, szomorú, hogy ezt így húzzák. Mikor elsőnek jártak, majd szakítottak, ott kellett volna abba hagyni az Ő szálukat, főleg azért, mert mindenki tudta, hogy NEM Ő lesz az anya, meg, hogy össze jön a Barneyval... akkor mi értelme ennek a feszültség keltésnek??? Semmi. -.- Ez a része rohadt szarul lett megírva. Az meg még inkább, hogy nem azért megy Chicago-ba mert bazi nagy előre lépés lenne ez számára, hanem azért, mert távol akar lenni Robinttól. Sok hülye amcsi....-.-

Nade, az évad felétől, kb a 10. résztől, miután szüneteltették a forgatást karácsony miatt, sokkal jobb lett. Aranyos, vicces, többet nevettem rajta, és nem csak mosolyogtam egy poénon. Ted-nél hirtelen nem nyomatják ezt a Robin dolgot (pár óra telik el a részek között, csak szólok), Lily akire az évad elején rossz volt ránézni, kicsit kicsinosították. Tudom, hogy szült, de fúúúú, nagyon elhanyagolta magát, rossz volt ránézni. Szomorú
Marshall már a 8. évad óta jobban néz ki. Úgy nem is tudom mikor, elkezdte elhanyagolni magát nagyon, de rohadt jól néz ki.

Robin-Barney páros szerintem aranyos, ahogy folyamatosan szívatják a másikat, de amúgy tök jól el vannak.

Lily-Marshall páros. Na ez már kicsit más. Lily Olaszországba szeretne menni 1 évre, mert kapott ott egy művészetes munkát. Marshall viszont lehetőséget kapott, hogy bíró legyen, ami meg nagyobb szám, mint 1 év Olaszország.
Igazából, köztük most vita van, nagy vita, de én bevallom Marshallal értek egyet. Lily San Francisco-ba ment, ott hagyta a vőlegényét, csak úgy, mert ki kellet próbálnia valami újat és CSAK azért tért vissza, mert nem ment jól a sorsa. Sz*r művésznek tartották, az emberek ijesztőek voltak... nem bírta ki. S mivel ilyen rossz sorsa volt ott kint, rájött, EMIATT, hogy "Jah, hibát követett el".
Marshall része meg, persze, hibát követett el azzal, hogy nem osztotta meg a feleségével, milyen lehetőséget kapott, nem mondta el neki miután elvállalta. Nem kommunikált, nagy hiba volt. Viszont Lily meg csak azt tudta mondogatni a veszekedésük alatt is, hogy "De kimegyünk Olaszországba ez nem kérdés. Oda megyünk! Oda megyünk és kész!" Ennek meg értelme nincs...-.-
Igazából a bírói állás, egy fix dolog, nagyon is. Az Olaszországi út, pedig nem, hogy 1 éves, hanem lehet a "Kapitánynak" nem fog tetszeni amiket esetleg festményeket mutatna neki Lily stb... eléggé instabil ez a helyzet...

Viszont még az a rész is vicces volt. Most már meg szeretném nézni az utolsó részeket, mert érdekel, de már közel sem olyan jó, mint az első 4 évad, sőt eléggé siralmas sajnos.  Johhny Depi

Nem hinném, hogy valaki ezt elolvassa, de ki kellett írnom ezt magamból. >_<  Izé José...
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8447 Dátum: 14 jan 24, 17:23:41 »

Elolvastam. Durci

Mást nem kívánok hozzáfűzni, hiszen régóta nem tud adni már semmit ez a sorozat, talán majd az utolsó pár részt megnézem.
Naplózva
Kurohi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165



« Válasz #8448 Dátum: 14 jan 24, 17:31:46 »

Két dolog van, amit annyira utálok Tedben.
1., Olyan hősszerelmes és romantikus, nem csoda, hogy Robinék csajszinak szólítva szívatják.
2., Amikor elkezd hősködni, akkor olyan hülye képet vág... Aztán 2 perc után meg is bánja a tettét. ><

Egyébként én bírom a Robin & Barney párost, avagy Robin és Barney Scherbatskyt.   Hümm-hümm
Lily tényleg elég gáz ruhákban kezdett járkálni, miután gyereke lett. Meg szerintem hízott is. M. előtt még olyan klassz ruha összeállításai voltak..  Pirul
Naplózva

Dare datte shippai wa suru nda
Hazukashii koto janai
Kono kizu o muda ni shinai de
Waratte arukereba ii

~~~~~~~~~~~~~~~

Raiko: Alive (Naruto Ending 4)
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8449 Dátum: 14 jan 24, 17:41:35 »

Elolvastam. Durci

Mást nem kívánok hozzáfűzni, hiszen régóta nem tud adni már semmit ez a sorozat, talán majd az utolsó pár részt megnézem.
Oh, benned reménykedtem! Pirul Nevet Sajnos igazad van, tényleg nem tud adni semmit, ez a szomorú.
Amúgy állítólag Jason Segel miatt zárják le a 9.évad után, nem tudom ez mennyire igaz, de vajon meddig húzták volna még a mézes madzagot?

Btw, valaki látta még itt régen, vagy valamikor a Dr. Horrible's c. Musicalt? Nagyon jó számok vannak benne. Többek között játszik benne:  Nathan Fillion (Firefly, Castle), Neil Patrick Harris, Felicia Day, Simon Helberg (The Big Bang Theory). Kedvem támadt megnézni megint, de gondoltam rá kérdezek már. Nevet
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8450 Dátum: 14 jan 24, 19:24:08 »

Szintén elolvasta. De nem tudok mit hozzáfűzni, nagyrészt mindent leírtál amit lehetett és egyet értek a dolgokkal. A sorozatot meg épp itt az ideje lezárni. Nyár elején jó pár szakasza le fog zárulni elvileg a Grace klinika is végre véget ér. Nevet Érdekes, hogy hiányozni fognak a sorozatok, de várom, hogy véget érjenek. A supnatot is lezárhatnák végre.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8451 Dátum: 14 jan 24, 19:27:22 »

Lehet megnézem a hétfői részt.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=4RM8e2UJkho" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=4RM8e2UJkho</a>



de ha nem lesz jó, Minagi akkor kényszerintézkedést kell foganatosítanom ellened.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 24, 19:28:02 írta Syzygy » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8452 Dátum: 14 jan 24, 19:29:43 »

Pont most néztem ezt én is. Nevet Erre kíváncsi vagyok.

Noémi, ha még nem láttál egy részt sem, kezd el nézni a Person of Interestet!
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8453 Dátum: 14 jan 24, 19:33:37 »

Már így is túl sok sorozatot nézek. T_T Mi több a Grimm-mel, pl. le is vagyok maradva T_T. De lehet belenézek.
Na ezért mondom, hogy véget érhetne már pár sorozat.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8454 Dátum: 14 jan 24, 19:36:30 »

de ha nem lesz jó, Minagi akkor kényszerintézkedést kell foganatosítanom ellened.
Basszus, akkor szurkolok, hogy kibeb*szott jó legyen.

Tudom, egy cipőben járunk Noémi. Nevet Annyi sorozat van, s olyan kevés idő. T_T
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8455 Dátum: 14 jan 24, 20:44:47 »

Legyen valami jó téma is mára.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=KgPtzajEbos" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=KgPtzajEbos</a>
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8456 Dátum: 14 jan 24, 23:37:40 »

Végeztem is. Nevet Annyira jó ez az utolsó rész. Tényleg zseniálisan lezárták az egészet, nagyon jól a helyére került minden. Nevet

Sabaku, neked most húzás van, durva spoiler jön! Nyelvesít

*****

Na szóval, azon gondolkodtam, hogy vajon a Cylon Centurio-k, akik az utolsó baseship-el leléptek, kifejleszthették-e maguktól a humanoid modelleket újra? Végülis a hibridekig maguktól is eljutottak már, plusz a hajón is lehettek még technikai leírások erre vonatkozóan. Mert ha igen, akkor tök érdekes, hogy az univerzumban még most is létezhet egy tiszta Cylon civilizáció, ami viszont jó eséllyel továbbra is ugyanabban a körforgásban van (fejlődés, pusztulás, menekülés, újjáépítés). És ha a földi emberiség valaha is kijut a csillagok közé, és kapcsolatba lép ezzel a civilizációval, az lehet tényleg véget vetne a körforgásnak. Már persze, ha egyáltalán le tudtak telepedni valahol. De szerintem ez akár meg is oldódhatott, mert lehet, hogy a Centuriok jobban bírják a radioaktív sugárzást, nekem eléggé úgy tűnt, és akkor simán visszatérhettek a 12 kolóniára. Azt mondjuk nem tudom, hogy a 150000 év alatt vajon ezek a bolygók már kiheverték-e annyira a nukleáris háborút, hogy földi telepesek is belakhassák őket, ha valaha is eljutnak oda. Bár igaz, hogy ezek a bolygók piszok messze vannak azért a Földtől, szóval nem valószínű, hogy egyhamar rátalálnának.

A másik ami még eszembe jutott, hogy nem lehet e, hogy Kara még él? Vagy legalábbis létezik, ugyanúgy, ahogy Gaius meg Caprica Six? Mert ugye Kara is angyal lett a végére. Szerintem nem kizárható, max. inkább csak azért, mert a filmben nem volt erre konkrét utalás. De azért jó lenne. Nevet

Egyébként vicces, hogy a történetben egy csomó (és nagyon szövevényes) szerelmi szál van, vannak köztük nagyon jók is (Lee x Kara pl.) de igazából a Bill Adama x Laura Roslin szálat egyik se überolhatja meg. Nevet Ez tényleg annyira jól ki van dolgozva, és nagyon jól egybe van szőve a cselekménnyel is (ugye azért párszor ellentétes oldalon találják egymást) + az utolsó közös jelenetük pedig nagyon-nagyon szép szerintem. Mosolyog

A klasszikus BSG zene se maradjon ki, Minagi hallgasd majd meg, bár gondolom kívülről tudod kb. Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=J1__dINxiXU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=J1__dINxiXU</a>


- Starbuck, what do you hear?
- Nothing but the rain.
- Then grab your gun and bring in the cat.


Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8457 Dátum: 14 jan 25, 14:54:47 »

Battlestar Galactica Spoiler olvasható majd az írásomban, aki még nem látta, ne olvassa el!
Épp, az, hogy azért rengeteg idő volt, mire megtalálták a Földet, az új földet, az Igazi Földet, ami azt jelenti, hogy rohadt messze van. Nevet Simán lehet, hogy a Centuriok-kal ez alatt az idő alatt, megtörtént az esemény újra és újra, de szerintem pont velük nem fog, mert mindent láttak, lett akaratuk és robotok vagy sem, elég értelmeseknek építették őket, szóval, simán lehet, hogy békében élnek ők, míg a Földön az emberek háborúztak egymás ellen, gyilkolták egymást és fejlődnek a technikával...

Kara nem angyal. Mivel ez eléggé Bibliai történet ezért Ő valósítja meg Krisztust. Ő mutatja meg az emberiségnek az utat, Ő az aki meghalt, mégis feltámadott (ahogy Krisztussal is megtörtént). Majd eltűnt, stílusosan. Nevet
(Amúgy még Katee Sackhoff is azt hiszem mondta egy interjúban mikor kérdezték mi is ő és azt mondta, hogy ő Krisztus.)

Lee és Kara kapcsolata. Ez a se veled se nélküled. Nagyon jól bemutatják ezt az emberi oldalt, nagyon tetszik. A 3. évadban ahogy Kara inkább össze házasodik  Samuel Anders -sel, mert fél, igazán Lee-vel lenni, emiatt Lee, olyan depressziós lesz, hogy elhízik, mint egy disznó (de miután le fogy... uh szexi. Nevet) ... nagyon tetszik, hogy megmutatják milyen ez az oldal.

Bill Adama & Laura Roslin szál. Eleinte a huzavona ahol Sabaku tart, fantasztikus. Én sokáig nem szerettem Roslint, főleg a hülye jóslat miatt, de annyit fejlődik a karakterük, annyit változnak, hogy az eszméletlen, és Roslin is szerethető lesz. Ahogy a végén Adama megmutatja neki a hajón az Új Földet, majd eltemeti olyan tündéri, bevallom,mindig meghatódom azon a jeleneten. Pirul

Viszont tudod nekem ki a kedvenc párosom? Helo és Athene! Szerintem Ők a legstabilak az egész sorozatban. Nem csak egymásnak, mint két szikla, az első évadtól, hanem az egész gondolkodásuk az egész hajón. Helo, soha nem ingadozik, Adama mellett áll, pedig sok mindent tettek a háta mögött.Soha nem ingadozik, s az egyik legértelmesebb karakter, ahogy Athene is. Mivel Cylon, rengeteg gyűlöletet kap, mégis kibírják együtt, ketten s tisztelni fogják őket. Nagyon szeretem ezt a párost.

Lee, nos Őt is nagyon szeretem. Egy lázadó katona, szerintem fantasztikus. >_< A legjobban azt szerettem mikor megnőtt a haja és inkább beállt úgy mond ügyvédnek. Nagyon megértem az Ő oldalát is.

Az a szám, te! Uh órákon át hallgattam, s mindig kirázz a hideg!
Itt van a zongorás változat is, ha még nem hallottad teljesen, 1:10-től indul be, és úúúúúúúúúúúúhh.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=9c2ZJPKz5u8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=9c2ZJPKz5u8</a>
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 25, 15:14:03 írta Minagi » Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8458 Dátum: 14 jan 25, 18:38:14 »

http://9gag.com/gag/a8W0Ydp

Egy közös fórumos lerészegedést?
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8459 Dátum: 14 jan 25, 18:43:21 »

Szerintem nem igaz, hogy a himymből már kifogyott volna a szusz, meg hogy már nem tud adni semmit a valahanyadik évad óta, max azt lehet rajta érezni, mint ami a Jóbarátok tizedik, egyben persze utolsó évadán, az utolsó rész közeledte, az utolsó évad szele, plusz, ugye ami a kezdetek óta egy röhejesen nagy probléma a sorozatban, az anya karaktere, meg ahogy kezelik őt 9 kicseszett éve,mint valami szellem vagy jelenés, néha nem is hiszem, hogy találkozni fognak ebben az életben, lassan már az is hihetőbbnek tűnik, hogy Ted örökbe fogadja őket, vagy nem is tudom, hímnőssé válik, és ő maga lesz az anya. Nevet

Miért éled át amúgy te is Ted kijavítós idegesítő vonásait, Mini?
Lili nem csak azért tért vissza amúgy, de ez elég egyértelmű. Nyilván nem kezelte jól azt az egész San Fransiscó-ba utazós témát, de ne csak szegény, ott hagyott Marshall-t kellene figyelni, ahogy szenved, hanem Lilyt is, aki nemcsak hogy kudarcot vallott Friscoban, hanem folyamatosan hiányzott neki az otthona, a szerelme, a barátai, ezek együttesei miatt ment vissza. És elég érdekes, hogy eldöntötted Lily-ék helyzetét, miszerint egyértelműen Marshall bírói állását kellene elvállalnia, Lily meg adja csak fel újra az álmait, végül is ki akarna már Rómában élni egy évig, hogy utána Marshall ismét megpróbálhassa a hülye bírói állását, amire talán pár hónapot majd várnia is kell, de végül nyilván megkapná, csak tolódna a dolog pár évvel. Én amúgy remélem, hogy ki fognak tudni Rómába utazni, bár nyilvánvaló, hogy a készítők szerint is maradnia kellene a párosnak, szóval valószínűleg így fog történni, bár ki tudja. Mosolyog

Hozzászólnék még pár dologhoz, de nem nagyon tudok, például a Robin-Ted párost már én is k.rvára unom, az ő idejük már évadokkal azelőtt lejárt, és ez a szenvedés, amint próbálják fújogatni még azt a haldokló lángocskát, ami megmaradhatott az ő szerelmükből, hát... fájdalmas. Nevet Nemsokára találkozni fog már azzal a nővel, és azzal remélhetőleg már végleg lezárja Ted ezt az istenverte, hosszú sztorit, hogy hogyan is ismerkedett meg.. öm, mondták már a csaj nevét? Hogy is hívják? Nevet Nos, vele.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 25, 18:46:04 írta Nikuccia » Naplózva
Oldalak: 1 ... 562 563 [564] 565 566 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!