24 máj 04, 22:44:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 561 562 [563] 564 565 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277280 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8430 Dátum: 14 jan 18, 23:31:14 »

Black Hawk Downról eszembe jutott, hogy meg kéne nézni megint az Apokalipszis most-ot.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8431 Dátum: 14 jan 19, 00:33:14 »

"I love the smell of Napalm in the morning... it smells like... victory"  ikszdé
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8432 Dátum: 14 jan 19, 00:46:08 »

Az is egy nagyon jó film. Csak egyszer láttam, de tetszett. Ebből is kell majd repeta.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8433 Dátum: 14 jan 19, 08:56:30 »

"I love the smell of Napalm in the morning... it smells like... victory"  ikszdé

starcraftban rengeteg filmes utalás van a beszédben.  Nevet ezt a szöveget a firebat tolja el

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dYfXNvqC024" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=dYfXNvqC024</a>

"Turns out I hate the smell of napalm in the morning." Az 1-ben viszont eredeti alakjában használja.

"Smells like... victory."
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8434 Dátum: 14 jan 19, 20:19:04 »

BSG season 4 elérve. Nevet Egy csomó mindenre nem emlékeztem már. Érdekes, hogy másodjára Kara egy kicsit kevésbé szimpatikus. ikszdé
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8435 Dátum: 14 jan 19, 21:01:47 »

Nekem másodjára volt picit szimpibb. Nevet
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8436 Dátum: 14 jan 20, 23:24:27 »

Izgalmas lenne így végignézni a Harcosok klubját.

SPOILER (bár aki még nem látta a filmet, az meg is érdemli Nevet)
 
http://mashable.com/2014/01/20/tyler-durden-removed-fight-club/#:eyJzIjoiZiIsImkiOiJfanJ1d3Bzbmc5cjl0MnV1NSJ9
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8437 Dátum: 14 jan 20, 23:38:29 »

Poén lenne, de így a végén már nem lenne olyan nagy csattanó. Nyelvesít
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8438 Dátum: 14 jan 21, 01:42:45 »

Így sincsen, hogy már vagy 5x láttam, de nagyon kíváncsi lennék egy ilyen filmváltozatra is.
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #8439 Dátum: 14 jan 21, 09:19:10 »

De nem így kéne, hanem hogy tényleg magát üti.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8440 Dátum: 14 jan 22, 10:05:44 »

Ezen a linken van négy nagyon rövid kis videó a következő TWD részből:

http://www.thewalkingdeadepisode.com/walking-dead-season-4-teasers/#axzz2qu86jjmk

Sajnos csak pár másodpercesek, nem is leszünk okosabbak tőle, de azért a semminél ez is több.

Más:

Tervezem most, hogy Batman filmeket nézzek. De ebből elég sok van úgy tűnik. Melyikeket érdemes megnézni? Ha jól tudom, több sorozat is volt, de azt nem tudom mennyire függenek ezek össze, spoiler miatt meg elég nehéz utána nézni is.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8441 Dátum: 14 jan 22, 11:04:33 »

Nos, véleményem szerint nézd meg ezeket:
 - Batman 1989 Ebben Michael Keaton játssza Batmant (Közös Többszörös-ben láthattad, pulsz elég sok filmben, ha nem láttad a Közös többszöröst, nézd meg, nevetni fogsz.Nevet), Jack Nicholson  Ördögi pedig a csodás Joker szerepében. Végül: Michael Gough, azért említem meg, mert őt elég sok Batman-ben látni fogod, mint Alfred Pennyworth. Oh és amit meg kell említenem, Tim Burton rendezte!
 - Batman Returns 1992 Ez még a Tim burton "sorozat" folytatása, Batman ugyan az, de a gonosz, Mr Penguin-t már Danny DeVito  Ördögi mutatja be. Elégé ronda Pingvinként, én kiskoromban ezért nem szerettem ezt a filmet, de lehet most már felnőtt fejjel kicsit máshogy nézném. Viszont szerintem egyszer érdemes meg nézni. Na meg nem lehet kihagyni a csodás: Michelle Pfeiffer, mint Carwoman.

Szerintem a Batman Forever 1995 meg a Batman & Robin 1997 ne nézd meg, kritikán aluliak. AZ előbbiben olyan színészek vannak, mint Val Kilmer (Batman), Tommy Lee Jones  Ördögi (Two-Faces), Jim Carrey (Riddler), Nicole Kidman (Dr. Chase Meridian) és Chris O'Donnell (Robin). Szóval itt már vannak ismertebb színészek, mégis.... nem az igazi, azt kell, hogy mondjam. Ha úgy akarod megnézni, hogy elmondhasd, te igenis egyszer minimum láttad, akkor hajrá, de amúgy nem érdemes.
Az utóbbi rosszabb sajnos. Mister George Clooney (Batman), Arnold Schwarzenegger (Mr. Freeze  Ördögi), Chris O'Donnell (Robin), Uma Thurman (Poison Ivy)... ezen meg inkább nevetni fogsz, mint izgulni. Nevet Ha szeretnél egy jót nevetni és inkább ezt nézed meg, mint 2 BSG rész, akkor hajrá. >_<

Az ennél korábbiakról nem tudok szólni. Viszont nem tudom hogy láttad-e a Batman Begins rész és a plusz kettő folytatását, mint Christian Bale (Batman) és Christopher Nolan (rendezőtől). Szerintem itt az operatör borzalmas volt, amúgy jó kis 3 részes film. Igaz én csak az első kettőt láttam, de majd megnézem az utolsót is.
A másik két rész:
 - The Dark Knight
 - The Dark Knight Rises

Egy kis háttér info. Christopher Nolan azért vállalta el, hogy megcsinálja, mert csak így engedték meg, hogy elkészítse az  Inception c. filmet.

(Bocsi pirossal emeltem ki neked valamit, remélem nem gond, tudom, hogy az félig a ti színetek modik Pirul)
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8442 Dátum: 14 jan 22, 11:14:38 »

Köszi szépen, ez tartalmas leírás volt. Nevet Ilyenkor mindig kicsit úgy érzem, talán mégis van valami értelme a fórumozásnak. Nevet

Jó sok film van, enélkül elég nehéz lett volna összerakni, hogy mire érdemes időt szánni. Nevet

Köszi még egyszer.

Akkor Batman 1989-et meg is nézem torrenten, aztán jöhet a többi is majd.

A rossznak leírtak közül lehet a Clooney és Schwarzi-féle verziót majd beiktatom azért. ikszdé
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8443 Dátum: 14 jan 22, 11:34:15 »

Igyekeztem! Pirul Mikor elkezdtem írni épp frissen keltem, így bocsi, hogy a sztorikra nem tértem ki igazán... bár azt hiszem nagyon nem is kell. Nevet

Szívesen! Pirul Majd kérek beszámolót, kíváncsi vagyok melyik, hogy tetszik neked.

Oh egy kis kitérés még.
Nem tudom mennyire tudod, de Batman elvileg elváltoztatja a hangját, hogy ne ismerje fel senki. Ha jól emlékszem ezt csak a Michael Keaton féle Batman teszi meg és Christian Bale. Ami azét fontos, mert az Ő Batmanjeik a jók. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 22, 11:38:52 írta Minagi » Naplózva


Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8444 Dátum: 14 jan 22, 11:42:16 »

Igazából engem is érdekelne, hogy melyikek nyerik el a tetszésed. ^^ Tekintve, hogy nálam csak a Keaton filmek ütötték meg a mércét, a többit pedig a Prince of Persia: Forgotten Sands nevű játék címéhez hűen igyekszem elfelejteni, hogy egyáltalán kiadták őket.

Supernatural: Hű, jó rész volt. ^^ Crowley továbbra is arc, Deannek annyi esze, mint 1 marék döglött csirkének, sztem Cass simán feltámasztotta volna Kevint, bár tény, hogy így drámaibb, nincs aki kitoljon Matatás elvtárssal.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 22, 11:51:18 írta Aizen » Naplózva
Oldalak: 1 ... 561 562 [563] 564 565 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!