24 máj 04, 23:08:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 556 557 [558] 559 560 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277343 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8355 Dátum: 14 jan 11, 10:39:36 »

Birtokolni? birtokolni?  Nincs helyed a klubban ezek után. Durci
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8356 Dátum: 14 jan 11, 10:42:47 »

Igen. Amit birtokolsz... az birtokba vesz. Érdemes elolvasni a könyvet. Sok dolog máshogy is van mint a filmben, vagy jobban ki van fejtve. Már nem emlékszem, hogy mik sajnos. Úgyhogy majd újra elolvasom. Nevet
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8357 Dátum: 14 jan 11, 10:52:42 »

Ha több mindent birtoklok, akkor több minden fog engem birtokba venni? Uhh és ezek nem oltják ki egymás birtoklását? De azért jó kis zsebfilozofálás volt Gdat.
Birtokolni? birtokolni?  Nincs helyed a klubban ezek után. Durci
Eddig se voltam benne. Ti letöltitek én behelyezem a dvd lejátszóba. Mindig is klubbon kívül voltam, így nem értem mit takar nincs helyed a klubban ezek után szöveg. De biztosan menő lenne a klubban játszani a seggnyalót, csak az nekem nem áll jól, amióta 15 évesen lesérültem.  Öregcsávó
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8358 Dátum: 14 jan 11, 10:56:54 »

Tyler mondta, hogy amit birtokolsz, az birtokba vesz. Tanulj a mestertől. Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8359 Dátum: 14 jan 11, 11:03:06 »


Ti letöltitek én behelyezem a dvd lejátszóba.

Pont ez a lényeg, annak a kora már lejárt, birtoklás helyett a megosztás fog egyre jobban elterjedni, gondolj csak a telekocsira, vagy a coachsurfingre.

Mondjuk én meg a könyvekkel vagyok így, hogy inkább antikváriumozok, mint hogy a könyvtárból kivenném.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8360 Dátum: 14 jan 11, 11:23:32 »

Mondjuk én meg a könyvekkel vagyok így, hogy inkább antikváriumozok, mint hogy a könyvtárból kivenném.
Te könyveket veszel? Úhh. Akkor vigyázz, mert átveszik fölötted is a hatalmat és a bábjuk leszel. Ja és a könyv kora nem járt le, amikor már neten is megtalálod a könyveket és olvashatod Tableten, vagy telefonon... Ja , hogy a könyv olvasásának van egy különleges érzése, amit a tablet nem ad vissza? Ezt érzem a könyvek mellett, a lemezekkel is.

Tyler mondta, hogy amit birtokolsz, az birtokba vesz. Tanulj a mestertől. Nevet
Igen vannak esetek, főleg emberi kapcsolatokban, de nem minden dologra érvényes ez. Mellesleg a kérdéseimre nem válaszoltál, csak megkerülted.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8361 Dátum: 14 jan 11, 11:38:55 »

A Leviatán ébredésében volt egy jó szöveg. Nevet A lényeg, hogy az egyik szereplő meglátott valakinél egy könyvet, és az jutott eszébe, hogy ő is nagyon szeret olvasni, de csak tabletről szokott, mert milyen dekadens dolog egy 1MB-nyi információ tárolására ennyi nyersanyagot elhasználni. XDD

Bár én ezek szerint nagyon dekadens vagyok, nem szeretek gépről/tabletről/stbről olvasni, nekem papír kell. Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8362 Dátum: 14 jan 11, 11:51:35 »

Te könyveket veszel? Úhh. Akkor vigyázz, mert átveszik fölötted is a hatalmat és a bábjuk leszel. Ja és a könyv kora nem járt le, amikor már neten is megtalálod a könyveket és olvashatod Tableten, vagy telefonon... Ja , hogy a könyv olvasásának van egy különleges érzése, amit a tablet nem ad vissza? Ezt érzem a könyvek mellett, a lemezekkel is.

Sikerült pont azt a motívumot kiválasztanod, ami a kontextus szempontjából érdektelen volt, és arra építened az egész hozzászólásodat. Analógia is sántít ott, hogy a dvd-t ha megveszed vagy letöltöd akkor is gépen/tv-ben nézed, míg a könyvnél már ez a platform megváltozik. Egyébként sem ezt akartam a szövegemből kihozni, hanem hogy birtoklás = fogyasztás helyett terjedhetne a kölcsönzés/dolgok megosztás is akár. ( pl fúrógépet sem veszel 2 lyuk kifúrásához, hanem elkéred mástól azért az egy alkalomért )


Egyébként könyvvel abszolút egyet értek, múltkor találtam a szekrényben egy darth maul képregényt ( nagyon fasza volt ) , 4 részből az 1-2 ölelte fel, ezért torrenten letöltöttem az egészet és elkezdtem olvasni, de nagyon nehezen tudtam befejezni, túl steril volt, sokkal jobb a kezedben a megsárgult lapokkal és az illatokkal.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 11, 12:01:06 írta Syzygy » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8363 Dátum: 14 jan 11, 12:14:51 »

Simán beszerezhető a könyv, pár éve megkaptam tesómtól ajándékba. Tényleg más, mint a film, pl. sokkal brutálisabban lesérül a Narrátor harc közben, megöli a főnökét, Marla anyjának zsírjából csinálnak szappant, a végén nem hatástalanítja a bombát, hanem besül a házilag készült robbanószerkezet, és elmegyógyintézetbe kerül, amit mennyországnak hisz, stb.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8364 Dátum: 14 jan 11, 13:25:37 »

Más, de jó is? Mert pl ott  van a Forrest Gump könyv. Apukám mondta, hogy egy gyalázat szar, főleg a filmhez képest, ami zseniális minden szempontból.
Szóval, jó a könyv mert igazából kíváncsi lennék rá.
Naplózva


Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #8365 Dátum: 14 jan 11, 15:09:06 »

Ha azt mondjuk, hogy a Harcosok Klubja adja vissza legjobban a férfi identitás mivoltját, lényegét, akkor mi a "nők filmje"? Na ezt mondjátok meg nekem. Szívesen megnézném, hogy jobban megértsem a női lélek működését.

-
off
Egyébként gédat is csak azért lett férfi mert minden héten megnézte, meg a sebhelyesarcút is.

meg mert lesérült 15 évesen Nevet
Naplózva



Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8366 Dátum: 14 jan 11, 15:17:47 »

Olyan film nincs egyelőre. Nevet

Erről jut eszembe ez csak fél off, úgy, hogy leírom. Megyek be órámra egyik nap. S mellettem leül két csaj, megtudtam, hogy az egyikkel szakítottak, pedig mindent meg tett  kapcsolatukban, hogy most hanyagolja a pasikat stb... semmi lényeges. A beszélgetés legjobb jelenete az volt, mikor az a csaj akivel szakítottak, mondja a barátnőjének, hogy rákattan pár sorozatra. Például a "Férfi fán terem" és társaira.
Erre a barátnője azt mondja, hogy ő nem nézz sorozatokat, nem kötik le.
Erre aki legalább sorozatokat néz, egy olyan szép mondatott mondott: "Én sem nézek olyan sokat, CSAK A JÓKAT, mint például, True Blood, Vámpírnaplók, Szex és New York, meg a Férfi fán terem."

A szemeim kidülledtek és majdnem megkérdeztem, hogy ezek a "jó" sorozatok?

-------------------------
Stance, mégis, nézd meg a "Pokolba a szerelemmel" c. filmet. Nevet Nem mondom, hogy a nőket meg tudod érteni vele, de segít a "női logikában". Nevet

--------------------
A Harcosok Klubjához még annyit, hogy a végén ez a zene meg zseniális. Pirul
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=RCD14IrOcIs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=RCD14IrOcIs</a>
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 11, 15:37:52 írta Minagi » Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8367 Dátum: 14 jan 11, 15:37:24 »

Agressziót váltott volna ki belőlem ez a felsorolás. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8368 Dátum: 14 jan 11, 15:44:33 »

Örülök neki, valahogy. Nevet
(Végül most beraktam a Fight Clubot.)
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8369 Dátum: 14 jan 11, 17:14:57 »

Anakin ütött először.  Faceg

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=fgyyBLrYgC0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=fgyyBLrYgC0</a>
Naplózva
Oldalak: 1 ... 556 557 [558] 559 560 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!