24 máj 05, 03:31:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 552 553 [554] 555 556 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277526 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8295 Dátum: 14 jan 02, 18:58:18 »

Igazad van, bocsi! Csak vártam valami véres megtorlást valakitől, hogy az Benedict és nem Bennedict. Nem baj, elévül ez a próbálkozás és majd próbálkozok valami DW-ssel, az lehet sikeresebb lesz. ikszdé
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8296 Dátum: 14 jan 02, 19:16:58 »

Bennedict annyira nem tűnik trollkodásnak, legalább is nem egy dr. who  aminek van értelme is.  Nevet

Pedig tényleg nem akarok beléd kötni. xD Sőt valójában már Lewbe szeretnék.


Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8297 Dátum: 14 jan 02, 19:42:40 »

Már csak 1 hónap és Walking Dead ^^ (szerintem ezzel elég magas labdát dobtam)
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8298 Dátum: 14 jan 02, 21:11:45 »

Tudjuk. Nevet És várjuk is mi, TWD-sek, nagyon. Nevet De azért az még odébb van sajna. De ha összevetem azzal, hogy mennyit kell várnom a Hobbit 3-ra, vagy mondjuk a Mockingjay part2-re, akkor már nem is tűnik annyira messzinek. ikszdé



Don't look back, Carl.  Sír
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 02, 21:15:59 írta Aes Sedai » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8299 Dátum: 14 jan 02, 21:25:18 »

Wow Aes ez a kép nagyon jó Nevet Nincs meg véletlenül nagyobban? Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8300 Dátum: 14 jan 02, 21:29:18 »

Csak simán jobbklikk rajta és "Kép megnyitása új lapon". Nevet Akkor kijön az eredeti kép, az eredeti, sokkal nagyobb mérettel. Csak itt a fórumon kicsinyítettem le, a kóddal, hogy ne húzzam szét az oldalt. De így hozzáférsz az eredeti mérethez. Nevet (Legalűbbis Chrome-ban ez a mód, de más böngészőben is van ugyanez a parancs, csak nem tom milyen néven.)

És tényleg rohadt jó kép. Nevet
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8301 Dátum: 14 jan 02, 21:41:11 »

Ó, köszi. Nevet Már úgyis borítóképet kellett váltanom Nevet
Én épp mostanában nézem újra az évadokat a barátommal. Ő valahogy annyira nincs oda érte, de elnézegeti. Nevet Így a 2. évad végére szerintem jobban megtetszett már neki, mert már beszélgetni is hajlandó volt róla ikszdé
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8302 Dátum: 14 jan 02, 21:46:54 »

Én ősszel teljes maratont nyomtam s01-s03. Nevet Még a negyedik évad indulása előtt. Nevet Igaz nem rendes maraton volt, mert nem folyamatosan néztem. ikszdé (Dolgozni, éni stb is kell mellé. xD)

Érdekes páros vagytok ti, hogy a lány fél szereti a darabolós zombihorrort. ikszdé Igaz, nekem meg a kisebbik hugom a fő zombicimborám. Nevet A nővérem meg rosszul van tőle, másik hugom meg simán baromságnak tartja, pedig ő ajánlotta. ikszdé
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8303 Dátum: 14 jan 03, 00:20:30 »

Mi az a mockingjay part2? ikszdé

Amúgy meg ezzel a résszel elérték, hogy sose legyek képes röhögés nélkül végignézni a tetős jelenetet az életben ikszdé Az én kedvencem a Moriartys volt, hogy egy bábú fejére rácelluxoztak egy képet meg hogy Shelock ott röhög a telefonba. Amúgy meg valszeg a 2. Andersonos verzió az igaz. Nevet

Az ezredessel ráérnek még egy évadot, a zsarolós úgy is sokkal ütősebb volt novellában Nevet Spoiler akik nem olvasták:
Annyira el tudom képzelni ezzel a két színésszel azokat a jeleneteket mikor betörnek a házába, Watson le akarja ütni a csávót ütni egy székkel, meg eleve hogy Sherlock kivételesen bűnözőt játszik, és ijesztően jól. Arról nem is bezsélve hogy lazán Lestrade szemébe mondták hogy a személyleírás alapján ők is lehetnének a betörők. Nevet

Persze kíváncsi leszek mit hagynak meg/mennyire modernizálják majd, de remélem az alap azért benne lesz Nevet

Tényleg, nem tudom ki olvasta a novellákat, de aki igen, annak egy kérdés: melyiket akarjátok leginkább megfilmesítve?    Én a Haldokló Detektív-et vagy a másik hasonlót imádnám, bár az ebben az évadban elég erős lenne, szóval majd a következőbe esetleg Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8304 Dátum: 14 jan 03, 01:14:03 »

Az a baj, hogy ez a rész letudta Morant. Elfogták, és neki innentől nem lesz szerepe a novellákban, ha jól emlékszem. Szóval nem hiszem, hogy ő lesz a negyedik évadban, és ha mégis ő lenne, akkor remélem csak megjátszotta, hogy ilyen szerencsétlen. Nevet

Azt gondolod igaznak, amit Sherlock mesélt Andersonnak? Eléggé nyitva hagyták egyébként a kérdést, de szerintem több minden utalt arra, hogy hazudott. Például az, hogy a mesterlövészt nem lőtte le senki, mikor leugrott, még mutatták is, hogy összepakol és elmegy. Szerintem nem fogják végül megmagyarázni (sőt valószínűleg ők sem találták ki, sokszor előfordul a nagy cliffhangereknél, hogy nincs is valójában válasz a kérdésre), valamelyik filmben egyszer volt is egy jó idézet, hogy az ilyen rejtélyek csak addig jók, míg felderítetlenek maradnak. Nevet
Lehet Sherlock szimplán tényleg leugrott, csak valahogy aztán túlélte... Nevet

Az utolsó rész címe His last vow, lehet kapsz haldokló detektívet, Sabaku. Nevet
Bár valóban lehetetlen lenne belesűríteni, valószínűleg csak a címadó novella történetét dolgozza majd fel. Bár nem tudom, hogy fog összeállni a kettő, ez, meg Milverton/Magnussen története.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 03, 01:19:08 írta Saphira » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8305 Dátum: 14 jan 03, 08:43:26 »

Még mielőtt megkérdezné honnan veszed ezt, Jawn naplója:

And, as you'll have also seen on the news, Lord (WTF?!4) Moran was arrested. Yup, the terrorist was the Minister for Overseas Development. You can't trust anyone these days, can you?

Wiki-n is Moran neve van fent ha keresel.

Amit a végén mesél Andersonnak az pont az az opció, amit már legalább 1 éve youtube-on összeállítottak.  Nevet Most már csak akkor hinném el ha Jawn-nak mondaná el, de ez nem történik meg mert nem kíváncsi rá, bár lehet hogy csak a bajusz miatt volt olyan akkor.


A kórház előtt.  Nevet




Jó ez a póló

« Utoljára szerkesztve: 14 jan 03, 08:54:15 írta Syzygy » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8306 Dátum: 14 jan 03, 18:16:40 »

Itt van némi infó a TWD új karaktereiről, akik a negyedik évad második felében kerülnek elő. A képregényben mindhárman szerepelnek, a leírások alapján ott nagyon érdekes karakternek tűnnek. Egy macsó katona, egy tudós, és egy latino maca. (Akit amúgy egy tvájlájtos színész fog játszani, ez nem túl jó előjel. ikszdé) Persze a sorozatban gondolom most is hatalmas eltérések lesznek.

Még egy infó, spoiler veszély: szóval a képregényben a börtön bebukása után Hershel farmjára térnek vissza, és ott találkoznak ezzel a három új arccal. Én személy szerint nem bánnám ha ezt kissé átírnák, most inkább vándorlós részeket látnék szívesen, nem kempelőseket.xD
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8307 Dátum: 14 jan 03, 18:22:21 »

A latino maca érdekesnek tűnik =D Beth és Maggie a 2 tuti csaj a sorozatban szóval kéne egy 3. is =D Mondjuk Beth inkább cukipofa mint szexi =D

Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8308 Dátum: 14 jan 03, 18:39:33 »

Azt gondolod igaznak, amit Sherlock mesélt Andersonnak? Eléggé nyitva hagyták egyébként a kérdést, de szerintem több minden utalt arra, hogy hazudott. Például az, hogy a mesterlövészt nem lőtte le senki, mikor leugrott, még mutatták is, hogy összepakol és elmegy. 
Benne volt hogy Mycroft állított rájuk is mesterlövészeket Nevet

Haldokló detektív remélem nem ebben az évadban lesz, kcisit erős lenne hogy először két év után bejelenti hogy meghal, aztán eljátssza hogy haldoklik. Csóri Watson enélkül is fog eleget szívni az évadban azt hiszem.

A Moriartys jelenetben egyébként az a legszebb, hogy látszik hogy a csávó nem is színészkedik, csak röhög.

Morant meg simán előszedhetik még, kiengedhetik mint Moriartyt vagy meg is szökhet akár.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 03, 18:45:46 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8309 Dátum: 14 jan 03, 19:27:11 »

Pont ez a baj, hogy elvileg "ráállított" egy mesterlövészt, a valóságban viszont nem így volt. A 2/3-as részben a mesterlövész összepakolt és elment, nem lőtte le senki, tehát már itt megbukott Sherlock magyarázata. És az sem válasz rá, hogy csak később lőtték le, mert John mesterlövészével pont azért kellett volna végezni, mert az az ablakból, távcsővel simán látta volna a matracos mutatványt, ami csak akkor volt tökéletes, ha valaki John helyén állt. A második évadban viszont úgy tűnt, Moriarty embere megelégedett Sherlock öngyilkosságával, tehát vagy nem volt matracos színészkedés, vagy zavar van a rendszerben. Nevet
Persze lehet baki is, de nem hiszem, elvégre még a Scandal in Belgraviás Mycroft-Sherlock párbeszédre is voltak utalások, ekkora bakit nem hagyták volna bent.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 552 553 [554] 555 556 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!