24 máj 05, 06:32:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 550 551 [552] 553 554 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277708 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8265 Dátum: 13 dec 31, 00:47:16 »

Megnéztem a Don Jont, kellemes csalódás volt, végre nem az a tipikus hollywoodi giccs.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8266 Dátum: 13 dec 31, 01:20:37 »

Oh de jó, hogy eszembe juttattad! Meg akartam nézni, de ki ment a fejemből, szerintem elsején megnézzük. Nevet 
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8267 Dátum: 13 dec 31, 16:50:29 »

Nem tudom, hogy most örüljek vagy sírjak. Innen valaki ismeri a H2O sorozatot? Na ma láttam a tévében a folytatását Mako Mermaids néven. Nekem az alapkoncepcióról 1 dolog jutott eszembe: rókabőr lenyúzás.
Helyszín ugyanaz totálisan új szereplőkkel és egy sellő néppel ami az első részben lelép. Régi szereplőkből egy sincs és modern idő. Na ezt kérem a kedves készítőktől, hogy most ezt magyarázzák el hogy ez miként is van. A sellők elmennek a helyről, ha már nem biztonságos, tehát eléggé sokat vándorolnak, bár nem tudom mennyi sziget lehet holdkőzetből, de biztos találnak időnként. Így tegyük fel még 50 évvel ezelőtt nem voltak a szigetnél. Na de most miként van ez? Maradt 3 sellő és egy fiú is azzá vált. Ennyire elkerülték volna egymást vagy mi? Hogy az istenbe nem találkoztak eddig Cleoékkal (tán találkoznak, de még nincs semmi jele erről)? Teljesen emberekké meg az eddigiek alapján nem változhattak át, hisz az csak 50 évente lehetséges amit Charlotte visszaváltoztatására használtak. Mondjuk most megint új dolgokat hoztak be, de akkor ezek eddig miért nem jelentek meg a szigeten? Elég sokszor volt telihold már. Persze ne legyen igazam és remélhetőleg valahogy megmagyaráznak mindent.

Ja, amin így picit elmosolyodtam az a szinkron. Nem egy karakternek volt ugyanaz a szinkronja, mint az előző sorozatban lévő szereplőknek. Az opening és ending zenéje kívül meg semmi nem változott.

Karácsonyi DW-t még nem néztem meg, ti meg már kitárgyaltátok, szóval csak ennyit mondok: Köszönjük Matt Smith, hogy a Doktor voltál. Az emlékek tovább élnek bennünk. S üdvözlöm Capaldit, ki megtalálhatja Gallifreyt a következő évadokban. Remélem emlékezetes Doktor lesz ő is.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8268 Dátum: 13 dec 31, 16:53:02 »

Azért az nem biztos, hogy már ő visszahozza őket. Jobban örülnék neki ha még nem ő tenné. Vagy ha ő is teszi, utána leváltásra kerülne. De kellemes 3 év lenne ha most csak keresné a Galifreyt. Amúgy nagyon él még benne az új doktor iránti viszolygás, de egyre biztosabb vagyok benne, hogy meg fogom szeretni.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8269 Dátum: 13 dec 31, 17:02:27 »

Még bennem is, de ilyenkor eszembe jut, hogy Matt-től is eléggé viszolyogtam, most meg itt szomorkodok a távozása miatt.

Még azis jó lenne. Majd Moffat megoldja valhogy remélhetőleg emlékezetesen. Jó lenne viszont látni Gallifreyt és a többi timelordot.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8270 Dátum: 13 dec 31, 17:10:56 »

Illetve így belegondolva. Ő kéne visszahozza, de azután,hogy visszahozza azért menjen le pár évad. Mert ha egy új Doctor hamar visszahozná a többi időlordot, senkit nem érdekelne a Doctor. Nevet
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8271 Dátum: 13 dec 31, 17:17:41 »

Ez sok mindentől függ, de jó lenne. Timelordok meg a régi sorozatban elég szerves részei voltak. Engem azért érdekelne és a Doktor is ugyanúgy, ha Capaldi tényleg jó lesz. Több mindent lehet még ezzel kezdeni és eddig azért sikerült nekik. Reméljük még egy jó darabig így is marad.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8272 Dátum: 13 dec 31, 17:35:53 »

Capaldit alapból hosszabb időre tervezik mint a mostani Doctorokat.
Ha tényleg a végén találná meg Gallifreyt akkor nem keveset kéne várni.
Mondjuk az se baj ha nem egyben ha apróbb részletekben hozza vissza,(nem felvágva) ikszdé.
Példáúl az elején lehet csak 1-2 Timelordot tudna kiszabadítani.

Next Doctoros Jackson Laket se bántam volna mint Doctor,de talán még lehetne szerepe kacsint

Tényleg Majd Boldog Újévet Partyyy Be van tépve
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8273 Dátum: 14 jan 01, 23:48:19 »

Egyébként annyira jellemző hogy a Sherlock Moriarty fandom hamarabb fent van a tumblren, mint a Molly Sherlock csók.  Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8274 Dátum: 14 jan 01, 23:50:49 »

Már meg is felejtkeztem a Molly-Sherlock csókról. Nevet

Egyébként zseniális, hogy ezt beletették, mert ez akkora utalás volt arra, amiről Ben és Martin is mindig beszél: a fangirlök idióta ötleteire, aminek semmi köze a valósághoz, de valahogy mindig van benne valami buzulás. Nevet

Ezt hiányoltad?  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 01, 23:52:08 írta Saphira » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8275 Dátum: 14 jan 02, 00:08:46 »

Ez a bajusz.  Nevet




Amanda elég gyorsan felvette a fonalat, jöhet az esküvő!

Meg a Mycroft Sherlock "párbaj" is milyen jó volt.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8276 Dátum: 14 jan 02, 00:16:38 »

Pont a Mycroft-Sherlock párbajnál nem figyeltem, de sebaj, már százmillió változatot feltöltöttek nagyon jó emberek, majd le is töltök egyet. Nevet

A bajusz volt a történet központja. Nevet

Amanda meglepően szimpatikus, meg Ben szülei is 'aranyosak' voltak. Nevet Akkor valószínű, hogy tényleg félrekalkuláltuk, és Moran helyett Magnussen lesz a főfő? Szomorú Hm, kár, pedig már vártam az ezredest. Nevet (vagy lehet Tom lesz az!!! xD)
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 02, 00:19:36 írta Saphira » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8277 Dátum: 14 jan 02, 00:21:34 »

Legjobb lenne ha negyedik évadra raknák az ezredest, csak ne kelljen két évet várni rá. xD

Engem már csak 1 dolog érdekel az elkövetkező 2 részből, hogy Magnussennél mik azok a vízcseppek.  Nevet

meg még meg kell felirattal érteni hogy a mesterlövészt hogy iktatta ki mycroft


csóró anderson  Nevet

« Utoljára szerkesztve: 14 jan 02, 00:24:16 írta Syzygy » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8278 Dátum: 14 jan 02, 00:28:53 »

hogy Magnussennél mik azok a vízcseppek.  Nevet


Kíváncsi vagyok, dedukciónk mennyire volt eredményes.

Mekkora trollság, hogy sosem fog kiderülni, hogy ugrott le. Nevet Szerintem Moffat/Gatiss/rejtélyes-nem-létező-ember sem tudja. Nevet



Morant akarom. Szomorú

Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8279 Dátum: 14 jan 02, 00:37:11 »

Ezt a Hiddlestonos képet ha Noémi látná.  Nevet

John és a borotva. Tényleg erről szólt a rész.

Naplózva
Oldalak: 1 ... 550 551 [552] 553 554 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!