24 máj 05, 05:10:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 547 548 [549] 550 551 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277561 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #8220 Dátum: 13 dec 26, 00:11:40 »

Az utóbbi időben megnéztem esténként pár korábban eltervezett majdmegnézemfilm-t.

Nagyfiúk 2: Az első rész marhajó volt, poénok, történet, szereplők, minden a helyén volt. Ezen felbuzdulva neki vágtam a 2. résznek. Kár volt. A poénok laposabbak, a történet gyengébb, szereplők terén volt minden: Steve Austintól kezdve, a Himym-ből Ted fián át, az Alkonyatos csávóig. Nem kellett volna elrontani az első rész varázsát, bár nem volt rossz film, de az első rész után inkább visszaesés. 10/6

R.I.P.D: Elsőre Men in Black koppintásnak tűnt, valamivel viccesebb formában, de végülis elment egynek. Az öreg csávó hangja eléggé idegesített, viszont az ál-alakja nagy poén volt. 10/6,5

Vasember 3: Ennél filmnél (meg a többrészeseknél is) eszembe jut, hogy talán nem kéne tovább erőltetni, megcsináltak eddig ennyit, inkább hagyjak abba, mert egy idő után már unalmas lesz a téma. Pl így jártam a Transformers-vel is, hogy a 2. rész után már nem izgatott annyira. A 4. meg már nem is érdekel. De nem, a Vasembernél hozzák a színvonalat, valahogy meg tud újulni. Valamint tetszett, hogy belevonták a Bosszúállók történéseit, nem pedig külön kezelték. 10/7

Z világháború: 1-2 véleményt olvastam róla, miszerint 5 perc után elég, vagy pedig az év filmje. Én valahol a kettő között állok. Jó volt a "horror" része, meg a probléma megoldása is tűrhető volt. Az utolsó mondat viszont sejtet egy 2. részt. 10/7,5

A diktátor: Ez az a humor, amin vagy nagyon lehet röhögni vagy nagyon nem (SZERINTEM). Én az első típusba tartozok, szétröhögtem rajta magam. Bár kicsivel több mint 1 óra a film (kivágott jelenetekkel együtt max másfél), ami viszonylag rövid, viszont annál jobb. Aki szerint vicces a pisi-kaki poénok (mint az 1AÉ-ben), annak tudom ajánlani. 10/8

Éhezők viadala: Számomra fura volt, hogy a többi "megye" elfogadja, hogy a központ így uralkodik rajta, de ez is hozzá tartozik a nézői élmény fokozásához. A viadal résztvevők kiválasztásánál meglepetésként ért, hogy nem a csaj barátját választották, a fekete hajút (nevekkel bajban vagyok), de a sztori szempontjából így jobb lett végül.
Jó film volt, várom a 2. részt, kiváncsi leszek, hogy milyen folytatást találnak ki, mert egy újabb sima viadal nem lenne elég, sőt. Esetleg mégis kitör majd a forradalom? Izgatottan várom. 10/8

Szemfényvesztők: Szeretem a misztikus, drámai filmeket, amiken nem csak úgy le kell ülni és nézni a robbanásokat, hanem nem árt gondolkodni is közben/utána. Hát itt megkaptam. Váratlan fordulatok, csavarok, akció, varázslatok, minden ami kell. És az 5. emberke kiléte, egyáltalán nem lehetett sejteni ki ő. Nagyon jól megoldották. Bár arra még mindig nem jöttem rá, hogy miért tette azt Freemannal amit tett, de tippem van.
Egyesek szerint Tökéletes trükk másolat volt, én még azt nem láttam, de ha tényleg ehhez hasonló, akkor mindenképp megnézem.
Egyedül azt sajnálom, hogy történetéből adódóan, nem lehet újra nézni. Mert már tudni fogom a dolgokat. Mint a Death Note.
De az biztos, hogy felírom, az évekkelkésőbbújranézendő listára. 10/9
Naplózva

....................................................................................................................
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8221 Dátum: 13 dec 26, 00:18:50 »

Mármint mit tett Freemannal? Nevet Minden tette teljesen egyértelmű volt szerintem.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8222 Dátum: 13 dec 26, 11:52:53 »

Angol felirat remélem megfelelő Nevet Mondjuk én csak este/délután nézem szerintem.

http://www.feliratok.info/?search=doctor&soriSorszam=&nyelv=&sorozatnev=&sid=&complexsearch=true&knyelv=0&evad=&epizod1=&cimke=0&minoseg=0&rlsr=0&tab=all
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #8223 Dátum: 13 dec 26, 12:00:59 »

Tank Girl... '95-ös agymenés... Én nézek mostanában csak ilyen agyatlan alkotásokat?  ikszdé



Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8224 Dátum: 13 dec 26, 12:06:30 »

Hát. Ez a dw rész most nem adta annyira. Túl nagy dologra számítottam sztem.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8225 Dátum: 13 dec 26, 12:30:52 »


Légyszi hanyagold legközelebb ezt a narancssárga írást mert kifolyik a szemem ><

A Szemfényvesztők meg tipikusan olyan film lett, ami nem kavart nagy port, nem hirdették mindenfele és nem ezzel volt tele a tv meg az újság. Itt arra ment a költségvetés amire kell. A filmre. Ez meg is látszik rajta. Az utóbbi idők egyik legjobb filmje volt. Csavaros pörgős és látványos.

Visszatérve a Hobbitra: Nekem nagyon tetszik hogy a könyvhöz képest jóval komorabb a film. Bár ez főként Thorin-on látszik. A könyv egy mese, a film meg próbál gyűrűk ura lenni. Amivel nincs semmi baj.

Minden hibája ellenére szerintem nagyon jó mozi.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 26, 12:37:11 írta Lew » Naplózva


Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #8226 Dátum: 13 dec 26, 17:04:43 »

A szemfényvesztők az utóbbi idők tényleg egyik legjobb filmje.
Nem is hallottam róla egy darabig, míg egy barátom nem ajánlotta. Végig pörgő, végig izgalmas. Régi nagykutyák és fiatal tehetségek játszanak benne.

Viszont nagyon sajnálom, hogy a vörös csajszi nem kapott olyan nagy szerepet, mint amit én szerettem volna, de ez egyéni szocproblem  Hümm-hümm
Naplózva



 
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8227 Dátum: 13 dec 26, 18:02:44 »

Nekem a tipikus jó zsaru , rossz zsaru duó volt a kedvencem =D Fenomenálisak voltak ahogy oltogatták egymást =D
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 26, 18:04:38 írta Lew » Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8228 Dátum: 13 dec 26, 18:36:51 »

DW
  Nem vártam, nem mertem túl sokat várni a mostani DW Special-től, de azért ennél illett volna jobbat csinálni. Semmi hangulati/érzelmi felvezetés nem volt a részben, legalábbis az utolsó 3 percet leszámítva. Nem azt mondom, hogy egy(vagy igazából 3) évadon + 4 különkiadáson keresztül kellett volna ezt megcsinálni mint Tennatnál(vagy nagyon szorosan véve egy duplarész), de egy epizódon keresztül azért ez építkezhetett volna a dolog. Még Nine búcsúja is meghatóbb volt ennél, pedig őt csak egy évadom volt megszeretni Nevet
  Az új Doctor ellenben érdekesnek tűnik, kíváncsi leszek milyenre veszi majd a figurát.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8229 Dátum: 13 dec 26, 18:44:08 »

Eddig nem túl szimpatikus az új Doki. Jó lenne, ha tudná vezetni a Tardist. Nevet

Amúgy semmi magyarázatot nem kaptunk, hogy miképp jött ki Clara és a Doctor, a Doctor idővonalából. Azért az mi már?
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 26, 18:51:16 írta Gdat88 » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8230 Dátum: 13 dec 26, 19:00:24 »

Nekem onnan kezdve hogy Matt is alig tudta, megszűntek az ez irányú elvárásaim. Nevet

That's just Moffat. Amúgy meg mivel az 50. évfordulós események a 7. évad vége és a mostani rész közt játszódtak, gondolom szükségtelennek érezték a dolgot.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8231 Dátum: 13 dec 26, 19:02:38 »

Moffat inkább hagyná a fenébe az egész DW-t, és inkább a Sherlockra koncentráljon.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 26, 19:04:24 írta Syzygy » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8232 Dátum: 13 dec 26, 19:06:01 »

Azt hiszem hogy az összes DW rajongó (köztük jómagam is) belázadna erre.  Nevet
A Sherlockot még nem láttam.
Annak alapján amit hallottam róla nem lehet rossz.  Gondolkozik
De a DW-t nem múlhatja felül.  Ördögi
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8233 Dátum: 13 dec 26, 19:14:11 »

Moffat amúgy nagyon jó részeket írt RTD irányítása alatt, de showrunnerként nekem nagyon nem jön be amit csinál. Annyira megváltoztatta a hangulatot, a sorozat hangsúlyát ha szabad így mondanom, hogy mint folytatása az első négy évadnak az ő Doctor Who-ja egyszerűen megbukik Régen a hangsúly inkább a karakterek közti kapcsolaton, a drámán, az idegen világokon volt, mostanában meg inkább a minél nagyobb akció, a monumentalitás=feltűnő átvezető szál meg a "lövöldözés" a lényeg. Ezért én ezt inkább úgy tekintem, mint egy párhuzamos megoldást a Doctor ötletére, mintha egy pályázata ő is meg RTD is csinált volna pár évadot néhány azonos kötelező elemmel, így meg simán megnézem agyvérzés nélkül ezeket a részeket is Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8234 Dátum: 13 dec 26, 19:32:55 »

Idézet
Amúgy meg mivel az 50. évfordulós események a 7. évad vége és a mostani rész közt játszódtak, gondolom szükségtelennek érezték a dolgot.
Na jó, de abban a részben sem magyarázták meg. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 547 548 [549] 550 551 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!